Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Pravidla fóra i RPG

Goto down 
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pravidla fóra i RPG Empty
PříspěvekPředmět: Pravidla fóra i RPG   Pravidla fóra i RPG Icon_minitimeWed May 13 2015, 17:42

Arrow  Pište česky/slovensky. Tzn. snažte se dodržovat pravopis a vyvarujte se chybám typu vynechané písmeno.
Arrow  Dodržujte slušné chování.
Arrow  Jeden hráč nemůže zabít postavu druhému hráči bez jeho povolení.
Arrow  Nepište dvakrát za sebou, pokud se vám něco poplete, použijte tlačítko EDIT
Arrow  Na začátku vašeho příspěvku napište vždy jméno charakteru!
Arrow Myšlenky píšeme v kurzívě, přímou řeč tučně a zbytek normálně.(příklad dole)
Arrow Ze začátku máte povolené umět jedno C jutsu (Záleží na pravidlech jednotlivých vesnic)
Arrow NIKDY! Když začnete hrát s povoleným charakterem tak opakuji NIKDY ho v průběhu hry neměníme. Na př.: Že si jen tak přepíšeme element.
Arrow Je zakázáno někoho nařknout ze "Supermanství" (Člověk, který hraje tak, že na to jeho postava nemá schopnosti a dělá to co by nikdy nedokázala) aniž by se nedodal důvod proč se řeklo, že supermanil!
Arrow Techniku Kawarimi no Jutsu můžete použít pouze dvakrát za jeden souboj. A vždy ji musíte napsat jeden post před použitím, aby nedošlo k tomu, že vás soupeř překvapí, nemáte žádný únik, tak napíšete, že jste použili kawarimi no jutsu. To neexistuje!
Arrow Admini a Kage mají hlavní slovo! Můžete s nimi zkusit vyjednávat, ale každý admin ví co a jak (jaké jsou limity atd..), takže nemá cenu zkoušet, že se vaše postava něčemu vyhnula, když vás admin/kage řekl, že nevyhnula.
Arrow Nehrajte za postavy ostatních hráčů (Může jen admin či kage, pokud chtějí urychlit hru a nijak vám to nenaruší postavu). Příklad: Pokud postava A ví nějakou důležitou informaci, tak druhý člověk za postavu B nemůže napsat něco takového: "Postava A mi vše řekla a já se podle toho zachoval..." Musíte počkat až vám to postava řekne.
Arrow Na Kage Wars je zákaz sdílet jiná fóra na podobný princip. Pokud byste uvažovali nad nějakou vzájemnou reklamu, tak napište Aspimu, který to s vámi vyřídí.



Pepík

Viděl jsem svého kamaráda Jožku jak jde po ulici.
Mám ho pozdravit nebo ne? zamyslel jsem se na chvíli, ale poté jsem mu radostně zamával a zavolal jsem: Ahoj Jožko! viz. Jak psát
Návrat nahoru Goto down
 
Pravidla fóra i RPG
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Role Playing Game :: Pravidla RPG-
Přejdi na: