Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Úvod do příběhu

Goto down 
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Úvod do příběhu Empty
PříspěvekPředmět: Úvod do příběhu   Úvod do příběhu Icon_minitimeSat May 30 2015, 11:24

Po válce si chtěl Ačko užít trochu toho života, zažil toho dost, ale většinou to bylo ve jménu vesnice. Na jeho místo dosadil Daruie, kterému bezmezně věřil a věděl, že bude v dobrých rukou. Darui otevřel brány Kumogakure každé vesnici co chtěla. Chtěl znovu vybudovat mocnou Kumogakure. Udělal pár reforem, ale nic co by se lidem nelíbilo. Když byl Darui starší tak si našel jednoho studenta, ve kterém viděl, že je schopnější než ostatní. Nikdo nepochopil proč to dělá, ale strávil s tím klukem skoro celý zbytek života, a pak jak se předpokládalo mu předal své žezlo. Bylo mu 26, když se stal tichý chlapec jménem Shikaro Raikagem. Jeho pozici málo kdo z vysoce postavených lidí vesnice respektoval. On si, ale všechny postupně získal, a lidi pomalu chápali co na něm Darui viděl. Měnil vesnici, aniž by si to pořádně uvědomoval. Kumogakure nebyla tolik výrazná, jako za jiných dob, ale prosperovala ještě více. Bylo zde více svobody a Kumogakure se rozrostla snad na dvojnásobek za 42 let jeho vlády. Přišel čas, kdy nebylo nástupce, kdy lidé museli prvně zvolit toho pravého. Před 15 lety o tuto pozici bojovali 2 lidé, Sora Raguki a Kuro Reiji. Velmi silná a mladá vůdkyně klanu, a ctižádostiví ambiciozní chlap z velmi silného klanu. Byl to souboj blesků z Kumogakure. Kuro Reiji ale před posledním rozhodnutím ukončil svou kandidaturu. Nikdy neřekl proč, ale mezi lidmi se šušká sousta důvodů, syn, smrt ženy, a nebo velký tlak ze strany klanu. Ať už to bylo jakkoliv Sora vyhrála a stala se sedmou Raikage. V Kumogakure zase vládla disciplína, a to mělo za následek malý odliv obyvatel a silných ninjů. Největší ztrátou tou dobou byla část klanu Reiji, který nesnesl, aby jejich protivníci byli nadřízení. Lidem to zase začalo připomínat starou dobrou Kumogakure z dob jak jí znají z předválečného období. Síla a disciplína se zde cenila nejvíce. Byla zde díky tomu skoro nulová zločinnost. To nás přivádí do doby, kdy Kumogakure chce světu ukázat, že oni byli, jsou a budou připraveni na všechno co přijde.


Výňatky z deníků

Kumogakure. Jméno této vesnice bylo známkou prosperity a síly. Tvrdě s disciplínou vycvičení ninjové byli elitou. Příkladem jsou Ačka a Bčka linie, která fungovala stovky let. Já jsem ten, který tuto linii přerušuje, ale udělám vše co bude v mých silách, aby se Kumogakure po válce vzchopila. Ukázala, že i přes obrovské ztráty máme co světu povědět.
-Darui, pátý Raikage

Provedl to dobře. Jen mě nikdy nenapadlo, že by mě měli zvolit jeho nástupcem. Byl jsem jeden z těch co se do Kumogakure přistěhovali. Všude se stavělo, takový ruch co zde byl, ale jedno se musí nechat, tehdy Darui, tedy šestý Raikage, nenechal dopustit, aby někdo z okolních vesnic zapochyboval o síle Kumogakure. Nevládl železnou silou, ale rozumem, a po té válce nechtěl už nic dopustit. Dost ho to vzalo, když mě trénoval vyprávěl mi spoustu příběhů. Pochopil jsem proč zrovna on, ale do dnes za těch 40 let co jsem v úřadě jsem nepochopil co viděl on na mě. Brzy mě už někdo vystřídá, cítím to.
-Shikaro, šestý Raikage

Byla jsem zvolena díky své síle a obětavosti. Kumogakure je určitě jedna z nejsilnějších vesnic a díky mým předchůdcům jsme nic nepodcenili. Disciplína to je to co od každého vyžaduji. Ať už vedu svůj klan Raguki, a nebo celou Kumogakure nehodlám nic podceňovat. Nesmíme polevit a nesmíme udělat chybu.
-Sora Raguki, sedmá Raikage
Návrat nahoru Goto down
 
Úvod do příběhu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Diskuze o příběhu
» Pokráčování příběhu
» Začátek nového příběhu
» Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají)
» Nový styl příběhu!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Kumogakure no Sato :: Informace o vesnici-
Přejdi na: