Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Promluva! (Hideyoshi)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Promluva! (Hideyoshi) Empty
PříspěvekPředmět: Promluva! (Hideyoshi)   Promluva! (Hideyoshi) Icon_minitimeThu Jun 11 2015, 12:06

Pokračuj zde.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Promluva! (Hideyoshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Promluva! (Hideyoshi)   Promluva! (Hideyoshi) Icon_minitimeThu Jun 11 2015, 19:35

Hideyoshi Ruygo

Následoval Yoshira na místo, kde se měl naučit ovládnout toho neposedného dráčka, kterého měl v sobě. Vůbec netušil, že se hned vydají na nějaký ten pěší výlet mimo vesnici a proto nebyl na to zcela připraven. No, nečekal jsem, že se někam vydáme ale správný muž by měl by měl být na vše připraven. Nic jej nesmí zaskočit. Trochu zavtipkoval a zasmál se. Úsměv mu trošku ztuhl, když pomyslel na to, že kdyby na něj Yoshiro nemyslel tak nejspíše umře hlady. Batůžek, který mu půjčil byl vybaven jídlem a pití, jak chlapec viděl, když nahlédl do něj. Musím se přiznat, váš klan mě tak trochu fascinoval. Dokázal spojit mnoho různých klanů v jeden. A i přesto, že někteří jsou rozdílní. Promnul si bradu a očividně nad něčím delší dobu přemýšlel. Znáte toho dost o tom mém klanu. I to co normální členové Ryugo klanu neví. Přemýšlel jsem o těch, co jdou ve stopách Abury. Od svého dědy jsem byl varován, že se mě budou snažit zkontaktovat a přetáhnout mě na jejich stranu. Vím, že chtějí páchat jen zlo ale i tak jsou součástí mého klanu at chceme nebo nechceme. Četl jsem, že bez světla by nemohla existovat tma a bez tmy by nemohlo existovat světlo. Podrbal se na hlavě a opět se na chvilku zamyslel, jak správně vyjádřit svoje myšlenky. Možná to bude naivní, ale myslím si, že možná nějakým způsobem jim ukázat tu správnou cestu. Přemýšlel jsem hlavně nad tím kvůli jednomu snu, který se mi dnes zdál. Ruce si strčil do kapes a sklonil hlavu. Zdálo se mi, že jsem uprostřed bitevní vřavy. Cítil jsem, že ten boj je kvůli mě. Krvavá bitva, ve které lidé umírali. Kvůli mě.. Zavřel oči a spatřil tvář toho šupinatého netvora, který se mu zjevil ve snu.  Cukl sebou a vytáhl ruce z kapes. Nechci aby kvůli mě někdo riskoval život, umíral kvůli mě.  Proto, dám vše do tréninku. Abych dokázal ubránit sám sebe, abych dokázal ochránit ostatní. Vesnici, klan, rodinu..všechny na kterých mi záleží. A nic mé odhodlání nezastaví, budu tvrdě trénovat, pracovat na sobě i kdybych měl vyčerpáním klesnout na zem. Sevřel ruku v pěst a pevně ji svíral. Bylo na něm opravdu vidět, že celou tu věc bere opravdu vážně a za svými slovy si pevně stojí. Doufal, že celou tu věc také slyšel i jeho spolubydlící Abura.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Promluva! (Hideyoshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Promluva! (Hideyoshi)   Promluva! (Hideyoshi) Icon_minitimeSun Jun 14 2015, 16:54

Yoshiro Inuzuka

Poslouchal dost moudré řeči Hideyoshiho a lehce se pousmíval, protože se mu opravdu líbilo, jak Yoshi mluvil a jakou měl o svém budoucím životě představu. Takových geninů je málo, takže je dobře, když se najdou nějací takoví. "Neboj, vše co se ti zdálo bylo kvůli Aburovi, který se ti bude snažit podstrčit různé myšlenky, aby tě nějak oblbnul a lehce pak ovládl tvé tělo." Řekl mu s úsměvem a kráčeli dál. "Proto jdeme mimo vesnici, protože dnes budeš zkoušet ovládat Aburu, což by mohlo trochu zdevastovat okolí, takže jdeme na místo, kde nikomu nijak neublížíš." Zasmál se a zatočili na pravou cestu do celkem temného lesíka. Stromy zde byly skutečně hustě, takže sem moc nepronikalo slunce a bylo zde vlhko, při čemž místy byla u země dokonce i mlha, což nebylo kolem Konohy zrovna obvyklé.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Promluva! (Hideyoshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Promluva! (Hideyoshi)   Promluva! (Hideyoshi) Icon_minitimeSun Jun 14 2015, 18:58

Hideyoshi Ryugo

Usmál se a ruce si zastrčil do kapes. Přemýšlel nad tím, že se jej Abura pokouší zmocnit skrze sny, které mu podsouvá ve spánku. Jestli si myslíš, že mě dokážeš ovládnout pomocí lstí a triků tak se mýlíš. tak snadno se nenechám obalamutit. Bud to s tebou půjde po dobrém nebo po zlém.  To už ale na tobě záleží, můj drahocenný dráčku. Trochu si rýpnul do Abury a očividně se jej snažil maličko vyprovokovat. Ten to velice dobře slyšel a Hideyoshi tak cítil, jak je drak plný vzteku a zloby. Možná snad i nenávisti, kterou cítil ze svého věznitele. Vnímal jej jako klec, ze které se nemůže dostat ven. Chlapec sebou cukl, přesto však dál pokračoval v chůzi a otočil se na Yoshira. Takže očekáváte nějaké komplikace? Zeptal se svého mistra  na to, co si o tom myslí. Zajímalo by mě, jestli by se někdy mohlo stát, že by mě Abura ovládl natolik, že by to nějak ovlivnilo moji strukturu těla? Ptám se kvůli té postavě ze snu, která byla pokrytá šupinami.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Promluva! (Hideyoshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Promluva! (Hideyoshi)   Promluva! (Hideyoshi) Icon_minitimeTue Jun 16 2015, 20:37

Yoshiro Inuzuka

Procházeli dál temným lesem a pomalu neviděli ani na metr před sebe kvůli husté mlze. "Nahoru." Řekl a vyběhl po stromě na větev, kde počkal na Hideyoshiho. Ani zde nebylo tolik vidět, protože to byl hustý les, ale alespoň viděli na sebe. "Ano může se to stát. Už ti to ovlivnilo i klanové tetování, když se podíváš. Připomíná to dračí šupiny." Pousmál se a přeskakovali z větve na větev. "Pravděpodobně tě ovládne při dnešním tréninku, proto jdeme tak daleko a jdu s tebou já, abych zamezil případným problémům a Aburu potlačil." Řekl jenže to už seskočil z větve a dopadl do mlhu, takže Hideyoshi neviděl, co je pod ním. Ve chvíli kdy skočil i on a dopadl, tak spadl na jakési jezero, které si drželo zmíněnou mlhu u hladiny, takže to působilo dost tajemně, jelikož Hideyoshi viděl jen Yoshira a nic víc, jen mlhu. Yoshiro hodil do vody čtyři pilulky a z vody najednou vyjely čtyři dřevěné pilíře do čtverce kolem nich. Každý pilíř měl jinou podobu. Jeden byl ve tvaru orla, druhý byl ve tvaru lva, třetí ve tvaru žraloka a čtvrtý byl ve tvaru zmije.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Promluva! (Hideyoshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Promluva! (Hideyoshi)   Promluva! (Hideyoshi) Icon_minitimeTue Jun 16 2015, 22:34

Hideyoshi Ryugo

Následoval jej na místo, na kterém se měl uskutečnit trénink. Při cestě poslouchal odpovědi, informace a místy kladl otázky na různá témata. Zajímavé, takže na tom snu přeci jen něco bude. Nedokážu si sám sebe představit jako tvora, který není člověkem. Myšlenku na to všechno však hodil za hlavu, jelikož se těd musel soustředit na daleko důležitější věci. Měl trochu obavy z toho, co všechno se stane až se Abura vymkne při tréninku kontrole a přebere nadvládu nad jeho tělem. Z myšlenek a pochybností ho vytrhla náhlá změna cesty, kdy seskočil ze stromu na hladinu nějaké vodní plochy. Všude byla mlha, která se držela na hladině. Působilo to velice tajemně a strašidelně. Ještě, že není žádný strašpytel. Zajímalo by mě, kde je ta stará základna o které mi říkal. Že by.. byla zatopená? Poškrabal se zamyšleně na hlavě. Najednou Yoshiro vyhodil do vody několik pilulek a z vody vyjely čtyři dřevené pilíře, které měli zvířecí podobu. Instinktivně vstoupil do středu toho pomyslného čtverce a otočil hlavu k Yoshirovi. Takže, co přesně mám dělat? Vyhrnul si rukávy a vypadal zcela odhodlaně, hlavně připraven na náročný trénink, který jej čekal.

Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Promluva! (Hideyoshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Promluva! (Hideyoshi)   Promluva! (Hideyoshi) Icon_minitimeWed Jun 17 2015, 16:26

Yoshiro Inuzuka

"Hehe, stoupneš si doprostřed tohoto pomyslného čtverce. Body jsou ty dřevěné pilíře." Řekl a sám vyšel ze čtverce, při čemž počkal až si tam Hideyoshi stoupne. "Jak sis jistě všiml, tak každý pilíř představuje jakéhosi krále svého rajonu. Orel vládne vzduchu, Lev souši v jeho velikosti, Zmije je vládce všeho plazu a hmyzu a Žralok je vládce moře a oceánů. To ti může naznačit to, že jsi v obklopení čtyř velkých vládců, kterým se ty musíš také stát. Musíš být pro Aburu jeho vládce, aby tě poslouchal na slovo. Tomuto čtverci říkáme v Inuzuka klanu "Pole vlády", kdy všichni členi klanu v takovém trénují, jelikož je to motivuje a učí je to, jak mají být pány svého zvířete." Vysvětlil mu co nejvíce mohl. Pak přešel k tomu, co má dělat. "Tvým úkolem je, že se napiješ této vody a poté nakoncentruješ chakru do každého sloupu postupně od lva až ke zmiji. Ve chvíli, kdy to uděláš a znovu si stoupneš doprostřed, tak tě sloupy uspí a probudíš se ve vnitřním světě Abury. Abura nebude velký jako kdysi, ale bude stejně velký jako ty, v lidské podobě, což vytvářejí ty sloupy, takže s ním zřejmě svedeš souboj. Když vyhraješ, tak ho uzavřeš a budeš ho moct více využívat, aniž by ti bránil. Pokud prohraješ, tak ovládne on tebe a buďto se mi povede ho potlačit nebo ne." Pak už si jen klekl a čekal až začne.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Promluva! (Hideyoshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Promluva! (Hideyoshi)   Promluva! (Hideyoshi) Icon_minitimeFri Jun 19 2015, 21:04

Hideyoshi Ryugo

Kývl na znamení  toho, že instrukce, které mu dál Yoshiro chápe. Stoupl si na to místo a se zájmem hleděl na vyřezané sloupy. Takže  každé zvíře představuje svým způsobem jeden  z elementů. Poslouchal každý detail ohledně tréninku a snažil se všechny ty informace  zapamatovat. Nechci aby to znělo nějak  špatně, ale Abura je tak trochu jiný  než zvířata. Co když ta technika bude mít jiné účinky?Podrbal se na bradě a měl ve tváři zamýšlený výraz. Jsem trochu skeptický z minulé zkušenosti, kdy jsme místo Kyuubiho spolkl toho milého a veselého společníka Aburu. Při té poslední poznámce se pousmál. Takže se stačí napít vody a čeká mě rozhodující zkouška. Buď vyhrají já nebo on. Silnější přebere vládu  nad tím druhým. Je to zcela jednoduché. Spolkl slinu v ústech a pohlédl na svého mistra. Jsem tedy připraven. Kdyby se však něco zvrtlo a ovládl  mě, chci abyste mě zabil. Kdyby se dostal ven mnoho lidí by zemřelo a to já připustit nemohou.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Promluva! (Hideyoshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Promluva! (Hideyoshi)   Promluva! (Hideyoshi) Icon_minitimeSun Jun 21 2015, 17:06

Yoshiro Inuzuka

"Neboj, tahle technika se využívá už strašně dlouho, funguje dokonale. Jeden muž ji využil k potlačení Kyuubiho u Naruta." Řekl argument, který ho měl nejvíce uklidnit a dodat mu důvěru. Pak z něj vypadlo něco o tom, že ho má případně zabít. V ten moment k němu přišel a položil mu ruku na rameno, při čemž druhou na něj ukazováčkem ukázal a šťouchl ho do čela. "Takováhle slova nechci slyšet. Jdeš tam kvůli tomu, abys ho porazil a ovládl! Nevrátí se sem Abura, ale ty a spokojeně se vrátíme do vesnice, kde uděláš radost svému otci a budeš dál vesnici chránit!" Řekl a pak opět odešel, při čemž už si jen klekl a čekal. "Začni."
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Promluva! (Hideyoshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Promluva! (Hideyoshi)   Promluva! (Hideyoshi) Icon_minitimeSun Jun 21 2015, 19:50

Hideyoshi Ryugo

Pousmál se při motivační řeči, kterou pronesl muž vedle něj. Zlepšilo mu to náladu a daleko více si teď věřil. Jeho důvěra v schopnosti vzrostla a cítil se být na to duševně i fyzicky připraven. Takže, stačí vypít vodu a moje další životní etapa začne. Už se těšíš Aburo, až se znovu opět setkáme? Chtěl jsem aby to vše šlo vyřešit tou klidnější cestou ale s tebou to nepůjde jinak než násilím. Oheň proti ohňi jak se říká. Promluvil ve své hlavě směrem k jeho společníkovi a napil se vody, která měla jeho mysl přesunout do nitra na místo, kde se měl setkat tváří v tvář se svým protivníkem. Byl trošku nervozní z toho neznámého, jelikož nevěděl jak přesně to těd bude vypadat tam. Zavřel oči a během pár vteřin jeho mysl se vydala na to místo zpět.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Promluva! (Hideyoshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Promluva! (Hideyoshi)   Promluva! (Hideyoshi) Icon_minitimeMon Jun 22 2015, 18:04

Opět stál na temném jezeře, kde byly trosky lodí, které ještě stále hořely a ve vodě se válely mrtvá těla, která byla místy nechutně rozložená. Hideyoshi už jen čekal, kdy se Abura opět vynoří z temné vody, aby mohl dokončit úkol. Najednou si všiml zvedající se vody, stejně jako tomu bylo při jejich prvním setkání. Poté se vlna zastavila a Hideyoshi uviděl, jak se pod vodou něco víří. Jako kdyby tam někdo s něčím soupeřil. Po chvíli ho ozářilo jakési světlo, které vycházelo právě zpod vody. Najednou kousek od něj vyskočila z vody jakási osoba, která byla zahalená v černém. Dopadla na vodu do dřepu a poté se pomalu postavila. Přejela rukou po kapuci a Hideyoshi viděl, že má šupinaté ruce. Poté si sundala kapuci a viděl šupinatou postavu, kterou viděl i ve svém snu. "Hehe, takže tvůj sensei si myslí, že na mě nestačíš, tak mě zapečetil do menšího těla, abys měl šanci vyhrát souboj? To je směšné." Zvolal Aburo v "lidské" podobě.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Promluva! (Hideyoshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Promluva! (Hideyoshi)   Promluva! (Hideyoshi) Icon_minitimeMon Jun 22 2015, 21:34

Hideyoshi Ryugo

Opět se ocitl ve vnitřním světě, kde měl potkat Aburu. Smrdělo to tam hnilobou a chlapci z toho bylo zle od žalůdku, navíc ten pohled na ty rozložená těla. Né každý má na to žalůdek dostatečně silný. Jak se někomu může líbit takové místo. Proti tomu ohni nic nemám ale ty těla a samé depresivní věci. Zamrmlal si sám pro sebe a hledal nějakou známku po tom nezbedném dráčkovi, kterého měl zkrotit trochu. Že by dostal strach? Jen to stačil dopovědět a už se na hladině cosi hýbalo a blížilo se to k němu. Z vody vylezla postava, která měla spíše lidskou postavu. Že by to byl on? Když však viděl jeho šupinaté ruce a slyšel to, co postava řekla, bylo mu jasné, že to je opravdu on. Je nezvyklé tě vidět jako..člověka. I když už jsem tě jednou viděl. tehdy ve snu. Zamyšleně hleděl na něj přeměřoval si ho pohledem. Já to takhle nechtěl, ale jiná volba není. Nedal si mi na výběr. Nemůžeš po mě očekávat, že bych zabil někoho, kdo v sobě Ryuga. To je jako kdyby jsi chtěl po dítěti, aby zabilo svoje rodiče, předky. Na chvilku se odmlčel a dal si ruce za záda. Že by možná něco měl za lubem a snaží se odvést pozornost? Náš střet sil je těd nejspíše nevyhnutelný ale co si nejprve promluvit. Víš, chci abys pochopil, že celá ta věc s námi je dost nepříjemná i pro mě. Nikoho jsem se neprosil a ani jsem nechtěl, abych v sobě měl neposedného a zlého draka, který chce zničit celý svět v plamenech. Ani nevíš jak moc rád bych se tě chtěl zbavit ale to bohužel nejde. Skončilo by to jedině mojí smrtí a i to by možná nedopadlo dobře i pro tebe. Čeká nás snad spoustu let společného soužití, z čehož nadšený moc nejsem. Povzdychl si a zaklonil hlavu. Snažil se být co nejvíce přesvědčivý aby mu drak věřil jeho slova a jeho záměr, ke kterému pomalu míří. Za těch pár dnů jsi mohl vidět spoustu z mého života. Neočekávám, že změníš názor ale možná bys mohl brát v úvahu naše spolužití. Možná těd v našem souboji zvítězíš ty a možná se ti podaří získat moje tělo a porazit Yoshira. Možná také ne a zmocním se tvé síly já. Kdo ví jak celá ta věc dopadne. Můžeme tomu ale všemu předejít. Věřím, že ke tvému chování a ke tvým činům musí být nějaké odůvodnění. Neznám celý tvůj příběh tak co kdybys mi jej vyprávěl? Vypadalo to, že opravdu to vše myslí vážně a choval se ke svému soupeři s úctou a respektem.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Promluva! (Hideyoshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Promluva! (Hideyoshi)   Promluva! (Hideyoshi) Icon_minitimeWed Jun 24 2015, 15:35

Aburo

Začalo to úplně jinak než si Abura představoval. Původně čekal to, že jakmile se vynoří v lidském těle, tak po něm Hideyoshi skočí, dokud nebude tolik vnímat a ihned to ukončí, ale to se nestalo. Naopak si chtěl jen povídat, což už vůbec nečekal a při té myšlence se jen lehce zasmál. "Si chceš povídat?" Ještě více se rozesmál. Pak ho ale poslouchal a jen pobaveně sledoval, jaký měl Hideyoshi v očích zájem. Počkal až konečně domluví a pak se mu podíval do očí. Aburovi oči v ten moment najednou celé zčernali. "Proč myslíš, že zrovna já jsem ten zlý drak? Proč to nemůže být Ryugo a jen ti skoro celý život lhali ty šašku?" Řekl celkem dobrou poznámku, na kterou ho dost zajímala Yoshiho odpověď.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Promluva! (Hideyoshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Promluva! (Hideyoshi)   Promluva! (Hideyoshi) Icon_minitimeWed Jun 24 2015, 19:09

Hideyoshi Ryugo

Tak mi řekni tu tvoji verzi, co se přesně stalo. Zatím jsi mi neřekl, jaký ty máš na to pohled.  Vyslechnu si tvůj příběh a nebudu tě za něj soudit. Udělám si na tebe názor sám a nebudu tě soudit podle toho, co se o tobě říká. Plný odhodlání stál naproti Aburovi a díval se mu přímo do očí. Doufal, že pokud ho pochopí tak i on jej dokáže pochopit a možná tak opravdu předejdou budoucím neshodám. Ruce měl stále za zády a levačkou se snažil nenápadně vlézt do ninja výbavy. Pokud to nepůjde po dobrém, bude to muset jít silou. Proto na to musím být připraven, rozhodně jej nebudu podceňovat i když je slabší než ve své původní formě. Poškrabal se na hlavě pravačkou a vypadal zamyšleně. Nikdy si ale v klanu nebyl interpretován jako ten zlý, nikdy jsi v náší historii zapsán nebyl. tedy kromě těch výše postavených členů. Jen nechápu proč, jaký k tomu mají důvod. Přineslo by jim to více, kdyby tě vykreslovali jako největší zlo, opak Abury a strašili by tebou své členy. Každá kultůra, každé náboženství má nějakého svého dábla, démona, zlo v čiré podobě, proti kterému bůh, anděl či dobro bojuje. Udělal krok směrem k němu a dál se mu díval do očí, jakoby se mu snažil vidět do jeho duše. tedy pokud nějakou má. Proto chci znát tvůj příběh a udělat si obrázek sám.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Promluva! (Hideyoshi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Promluva! (Hideyoshi)   Promluva! (Hideyoshi) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Promluva! (Hideyoshi)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Konohagakure no Sato :: Mise-
Přejdi na: