Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Zhodnocení

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zhodnocení Empty
PříspěvekPředmět: Zhodnocení   Zhodnocení Icon_minitimeThu Mar 17 2016, 14:54

Tak je asi čas, abychom si to naše hraní nějak zhodnotili. Prvně chci vědět, jaké postavy se vám líbí a jaké vám naopak přijdou špatné nebo není využit jejich potenciál. A další věc je, že mě zajímá, co si myslíte o příběhu jako takovém + příběhu rozděleně v Tokai a Suichu. A poslední věc, kterou chci vědět je to, jak se vám líbí hrát přímo za vaše postavy a zda se vám líbí jejich příběhy.

Také je prostor pro žádosti nebo tak něco. Vysvětlím následovně: "Chtěl bych více globálních postů, abych věděl, jak to vypadá v jiných částech světa." Atd... Prosím trochu se rozepište, zpětná vazba je fakt důležitá, abych já i Nero věděl, co případně změnit. Já se o tom rozepíši až večer. Smile
Návrat nahoru Goto down
Myri
Chunnin
Chunnin
Myri


Počet příspěvků : 321
Datum založení účtu : 29. 05. 15
Věk : 28

Zhodnocení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zhodnocení   Zhodnocení Icon_minitimeFri Mar 18 2016, 19:51

Suichu Kyanpu

Příběh: Nic co by se zatím dalo vytknout. Jsme zatím někde na začátku příběhu(asi..Cool laugh) a je to dost epické. Nápad z ninjů udělat takové přeživší ve světě lovců je jeden z těch nejlepších nápadů, který jsem kdy viděl. Strašně miluju takové hry na přežití. Příběh dává smysl, všechno do sebe zapadá a zatím jsem nenarazil na nic, co by mě od příběhu odradilo. Velkej palec nahoru!  Like


Adminování Suichu Kyanpu: Aspire svojí lokalitu vede až moc dobře. Sice někdy položí těžší rozhodování, nebo nějaké složitější příspěvky, kterou vyžadujou opravdu zapnout mozek a pořádně nad tím přemýšlet, a to je na tom to nejlepší. Všechny informace jsou zřetelné a lehce pochopitelné. Dále hráče příběhem vede dobrým krokem, který krásně vyplňuje určitou část příběhu, která se postupně rozvíjí. Nikdy jsem neměl chuť si na Aspiho stěžovat, nebo mu něco vyčítat.  Spokojenost Like


Postavy NPC: Asi best of je sir. Daisuke Ryugo. Ten se mi zalíbil nejvíc ze všech. Jeho povaha, schopnosti... prostě badass. Dále to shrnu lehce: postavy, které jsou dle mojeho využity perfektně: Nami, Raito, Sai, Susík, Malekai, Batsu (Jsou tu hlavně charaktery, které se nějak dotkli mého charakteru, nebo mají nějakou spojitost atd.) Ty postavy dávají smysl, mají svoje příběhy, vztahy, účinkují v příběhu tak jak mají. Bezchybné Like

Hráčské Postavy:
V hodnocení ostatních nejsem moc dobrej, ale zhrnu to pár větma.
Kiro: Kiro je skvělej. Rami za něho odvádí opravdu dobrou práci. Trpí jenom díky mojí blbosti(Sad).
Kaishin: Pff...pff ... pff. Těžko říct no. (Cool laugh) Podle toho, co jsem četl, tak si Kaishin celkem vede a Nero to určitě zvládá na jedničku Like.
Yuki: Podle toho, co jsem četl v Misuteri, je mi hned jasný, že Juto to dává na 250% ( Cool laugh Cool laugh Cool laugh ). Opravdu jeho story line nemá chybu a i když se ještě naše chary neviděli, tak je opravdu sranda to číst.


Eve
error404?

Líbí se mi hrát za Eve i když to nepřináší v okolí nic dobrého(Cool laugh). Ze začátku to šlo celkem těžce, ale už to začíná být takové, kdy opravdu dokážu splynout se svojí postavou a užívat si to. Příběh, který se točí kolem Eve je na jedničku stokrát podrtrženou. Lepší příběh jsem si dovolit snad nemohl. Opravdu paráda Like



Tokai Kyanpu

Příběh: Príběh začal celkem drsně a nakonec se uklidnil a pokračuje zatím lehoulince. Celý nápad Tokaie je na jedničku. Dobře to zapadá do příběhu, který se kříží se Suichu. A celkově to působí tajemně a strašně zajímavě. Těším se, až se dostaneme dál. Nemám nic proti příběhu, je skvělý. Like


Adminování Suichu Kyanpu: Nero si svojí osadu vede podle svého, což taky tak vypadá. Setkáme se zde s opravdu netradičníma věcma(Cool laugh), které nejsou vůbec špatné, ale co by se dalo od Nera očekávat(Razz). Líbí se mi, jak to Nero vede. Má to něco do sebe a určitě se nebudu bát toho, pod jeho křídly nadále hrát. Jelikož z toho může vzniknout nějaká šílenost a já mám rád šílenosti.


Postavy NPC: Největší frajer je Ichiro Girihari. Moc se zatím neobjevoval, ale je to vtipno/arogantní člověk, který je zároveň ultra silný génius. Taktéž badass jak sviň a můj top model z Tokaie (Razz). Postavy, které jsou dle mojeho využity perfektně: Amaya, Tori, Tokai, Shin,  Saniro.

A teď ty, kteří se mi nelíbí (Cool laugh)  Osore - cheez... díky bohu, že to není část rodiny mého charakteru, protože bych to asi nepřežil Cool laugh  Je to sice stařík, ale... eh... je až moc senilní a jeho chování je na facku, dvě, tři, čtyři. Třeba si ho v budoucnu oblíbým, ale zatím jakože nic moc.

Hráčské Postavy:

Kiyo: Kiyo je perfektní postava, která dokonale sedí k Aspimu. Asi není potřeba nic víc komentovat. Like Like
Tamae: Postava, která je výjimkou svého klanu. Je to skvělý nápad a Rami to zvládá taktéž na velkou jedničku. Až teda na ten incest, ten je opravdu nechutnej, ale rodinné problémy.(Cool laugh)


Aizen

Za Aizena mě to jednoduše baví. Sice si musím více prozkoušet jeho schopnosti v boji, ale jinak super zážitek za něho hrát. Příběh je zatím takový spojený, ale jak jsem řekl, tak se mi to hodně líbí a určitě se těším na to, co bude Aizena čekat. Smile
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Zhodnocení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zhodnocení   Zhodnocení Icon_minitimeSun Mar 20 2016, 18:05

Svět:
Tak myšlenka se mi líbila od začátku. Dá se s tím pracovat a hlavně má člověk volnou ruku od začátku jelikož zde nemusí existovat vazby původního Naruta a dá se to udělat podle sebe.

Na příběh koukám hlavně z pohledu Kira, protože kdybych se na něho koukal jako hráč/admin celkově tak bych přemýšlel nad tolika věcmi atd., že bych si to ani neužil Cool laugh Proto to vnímám jako svoje postava, která se tímto konfliktem nějak prosekává a snaží se žít po svém. Tudíž může nebo nemusí mít vliv na příběh celkově. A přímo se na něho nezaměřuji snažím se za postavu jet svou.

Proto bude i toto hodnocení hlavně z mého úhlu pohledu co se týče Kira atd. Čtu vše a vím o tom, ale rozhodně to není ono dokud si je já sám ať už npc(Lorenza atd.) nebo Yuki neproklepnu s Kirem nebo společnými posty Smile

Kiro

No tak už se začíná rýsovat podobný, ale přesto jiný stejně nabytí příběh jako vždy pro Montara (<3) Uvidíme jak to půjde dál, ale strašně moc mě to baví, protože si myslím, že to jsou přesně postavy pro mě. A tys mě většinou co se týče rozhodování nebo morálních voleb nikdy nešetřil Cool laugh Teď poznal Aiko a prošel očistcem, kde nastala obrovská změna u Kira. Podobně jako u Montara ve vězení Smile Uvidíme jaké budu mít těž možnosti pokračování. Prozatím to mám asi tak, že Kira bude hlavně zajímat Rothius a třeba i on ho nějak probudí a třeba získá nějaké informace o posledních.(Kiro neví nic stále, to už byl mrtví). Jinak mě se ta myšlenka posledních líbí a i něco co se nejspíše bude líbit Kirovi.

Top NPC postavy

1# Kokai - Je strašně super. Ze začátku byl hodně otravný jak byl optimistický a prostě jako puberťák, ale prostě se mi strašně líbí jak za něho Aspi hraješ. Je tam vidět přesně ten jeho vztah k němu atd. Takže když se trochu uklidnit a je to hodně teď melancholický tak je super. Tréning+Po té konoze.

2# Malekai - No je to hlavně, kvůli jeho svázanosti s Kirem, kdy ho prostě nemůžu nemít rád Cool laugh Hlavně flashback kde prostě se choval normálně a byl i proti svému otci, nebo se mu to nelíbilo, ale kvůli Kirovi to všechno šlo do kopru a přesně potvrdil slova, která mu mohl vtloukat otec nebo okolí, o ninjích do hlavy. Takže se pak dal zmanipulovat a stal se z něho magor.

3# Suizu - Mám z něho takový dobrý pocit hlavně když se s ním Kiro ještě setká a něco podniknou. Strašně se mi líbí jak vlastně komplikovaná může být jeho minulost vůči konfliktu a jeho chování. Navíc má třetí část démona v sobě což může být ještě zajímavé.

4# Aiko - No tady jsem strašně zvědavý co ukuchtíš, protože mi tu můžeš totálně přetransformovat postavu díky prvnímu "vztahu" nebo projevení cítů. Hlavně je ta konflikt toho Malekaie, který se tam může promítat. Klidně se může stát skokanem měsíce a přeskočit na moje první místo z fleku, ale bojím se toho, že mi jí urveš jako Hiyori. Takže uvidíme.

Hráčské postavy

Yuki: No nemám k tomu moc co dodat Smile Máš spoustu prostoru a je vidět, že tě to baví, ale dokud se s tebou moje postava nesetká tak nemůžu plně hodnotit jak jí mám nebo nemám rád. Jinak hraješ za tu hééérečku dobře.

Kaishin: No tak je to Kirovo dvojče. Super první část, ale pak jsme se bohužel oddělili a ještě to nějakou dobu asi potrvá Cool laugh I přesto se mi lbí, že si každý asi jde svou cestou což má být, ale těším se na nějaký možný budoucí shledání či konflikt, protože jsou dost rozdílní. Cool laugh Jo a taky by si mohl na mojí postavu myslet častěji Cool laugh Na to, že to má být podle Kaie, nejdůležitější postava(Kiro) Cool laugh Tak na mě prdíš Cool laugh Já tě zmiňuji furt Cool laugh

Eve: No tak uvidíme až se vrátím Cool laugh Co bych ti k tomu měl tak říct .... Cool laugh

--------------------------------------------
Na Tokai je moc brzy Razz Až bude fungovat měsíc a něco tak pak se můžeme pobavit Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Zhodnocení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zhodnocení   Zhodnocení Icon_minitimeSun Mar 20 2016, 19:10

Príbeh
To že sa odohráva v budúcnosti, to už sme tu mali ale tak na kw toho bolo veľa, či ešte viac Smile
No to že by boli ninjovia taký "slabý" a obete sveta, to som ešte nevidel. Vlastne ako nápad sa mi to páči, je to dobré, viac než dobré Smile Konečne nie sú ninjovia tými kráľmi sveta, mocnými ktorým všetko patrí a povedzme si úprimne, lovci majú niečo do seba Smile Je zaujímavé ako sa ten príbeh vyvíja a kam vlastne smeruje, teda, to kam smeruje nieje vôbec isté Cool laugh

Yuki
Tak moja Héérečka, vlastne ja tu postavu mám rád Smile (asi ako všetky moje postavy:D ) jej príbeh, je super :3 a stále tam sú otázku, jediné čoho sa bojím je to že za kaźdou zodpovedanou otázkou prídu tri či viac nových, to by potom bolo nemilé, lebo by vlastne nič nevedela. Nah, ale ako jedna z mála postáv už získala nejaké tie informácie z minulosti :3 plus trio kamarátov do nepohody Cool laugh Naviac, očná technika je na ceste Smile len dúfam že nebude na ceste ako v GoT Cool laugh

NPC
vyjadrím sa len k tým s ktorými mala Yuki česť Smile aj keď Malekai je super :3

trio Lorenzo, Kisuke, Zanchi
Oni sú jednoducho super, to ako spolu vychádzajú tie vtipy a všetko, síce sa občas chovajú ako starý manželia, ale tak Cool laugh aspoň je to vtipné, naviac dlžia Yuki, aj keď vlastne už asi nie.

Nazo
Ne, nemám ho rád, skoro ešte viac ako Yuki Cool laugh čo je asi divné, ale to ako tam trepal tie fanatické blosti, pfff, aj keď ako postava je dobrý, taký tam ten, no čo ale bola s ním zábava Smile

Sayaru
Zo začiatku ma celkom štvalo ako pre neho bola Yuki vzduch a zaujímal ho skorej Kaishin ako vlastná dcéra. No časom sa ako otec zlepšil, aspoň že sa vydal na ten trip no Cool laugh aj keď ktovie čo chystá, alebo urobil keď mal v labáku obrázky sharinganu.

Hráčske postavy
Kaishin
Tak, to je budúci manžel Hééérečky Cool laugh aj keď mohol by na ňu občas myslieť, ale zachránil otca to sa počíta Cool laugh Cool laugh bude zaujímavé sledovať jeho cestu Smile

Kiro
Rami je super hráč, takže nič iné ako to že bude za svoju postavu hrať super sa ani nedalo čakať Smile teším sa na reakcie keď sa vráti z tripu Cool laugh

Eve
Je tak "chladná" ale nie Cool laugh Cool laugh aj keď to jej "chladné" obdobie bolo celkom nudné :/ No myslím že sa to začína lepšiť, teda začalo sa to už pár postov dozadu Smile začína to byť zaujímavé...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zhodnocení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zhodnocení   Zhodnocení Icon_minitimeMon Mar 21 2016, 15:14

Já zhodnotím nejdříve Tokai, kde jsem jako hráč.

Příběh

Který známe -> Zatím se toho moc nestalo, respektive proběhl velký útok, který perfektně nastartoval veškeré dění. Myšlenka začít vyšetřováním vraždy se mi strašně líbila, ale zároveň byla dost složitá pro tento typ hraní, ale myšlenka super. Smile Poté došlo k boji, kde jsem za svou postavu nemohl moc přispět, ale Nero si našel cestu, jakou mě zapojil, což se mi líbilo. Teď se nacházíme v situaci, kdy proběhla výměna názorů, která ihned vyvodila nějaké následky, co se týče vztahů a tak dále, což bylo vhodné a krásně to doplnilo ten rychlý rozjezd. Zatím příběh dobrý - prostě taková klasika, jak to teď v tom světě funguje, takže paráda. Možná jen trochu brzký zvrat jedné z hlavních postav, ten mohl přijít později, až se naváže více vztahů, jinak ok.

Co může přijít > Tokai má spoustu možností, kam se může ubírat, protože je zde rodina Natsuinů, která může kdykoliv přijít s nějakým zjištěním, proto je budoucnost dost nejasná a tudíž má Nero volnou ruku a může si s tím pohrát jak sám chce, což je super. Smile

Adminování Tokai

Nero umí dobře vylíčit momentální bojovou situaci. Troufám si tvrdit, že tohle máme opačné. Já dokáži popsat emoční chvíle a Nero zase bojové chvíle, proto jsou u něj boje záživné. Avšak mi stále přijde, že jsou zde tak dobré rodiny, které jsou zatím nevyužité. Respektive mi přijde nevyužitý potenciál u Natsuinů, ale to se možná změní. Každopádně v pohodě, Nero popisuje dobře, vypadá to, že má i dost nápadů, ale mohl by psát častěji (to ale i v Suichu Cool laugh )

Kiyo Natsuin

Jak jsem už několikrát říkal: Kiyo je pro mě hodně dobrá postava, dlouho se mi nepovedlo ušít si postavu přesně na míru. Hraní za něj mě neskutečně baví a myslím, že má díky tomu i dost možností, které může Nero v průběhu hry využít. Za Kiya se snažím postovat přesně tak, jak by se člověk v jeho situaci zachoval, což bylo vidět na té schůzce, kde jednal tak, že si stále představoval, jak je vše perfektní, protože nezažil žádnou ztrátu a během chvíle se to otočilo proti němu, div se z toho nezhroutil. Mohu asi říci, že je to jedna z nejlepších hracích postav, za kterou jsem kdy hrál. Na první vždy bude Daisuke z Kumogakure u Ramiho v prvním KW.

NPC

Zde je to hodně těžké, protože se jich ještě moc neobjevilo, ale něco už v hlavě mám.

1. Saniro - Pro mě zatím nejlepší postava, která se v příběhu objevuje, protože není arogantní, jak stále každý říkal, ale jde si jen za svým cílem a nebojí se kohokoliv urazit. Arogantní není už jen z toho důvodu, že když mu někdo něco řekne, tak oponuje. Je to podobný člověk, jako je například v Suichu Daisuke. Není tedy tak tajemný, ale má v hlavě spoustu plánů, které zrealizuje i přes mrtvoly. Zajímavá postava - ještě přesně nevím, co si o něm myslet a proto mě baví.

2. Yasuo - Ten se objevil jednou, ale už jsem si ho stihl oblíbit, protože pokud dokáže jen tak zabít i ninju, tak k tomu musí mít velký důvod a už to z něj pro mě dělá zajímavou postavu.

Postava, která mi přijde úplně zbytečná a dokonce i nelogická ve hře je pro mě jednoznačně Osore. Jako hráč prostě nechápu, že může být vůdcem, protože si myslím, že by ho normálně ihned sesadili a zvolili někoho jiného, protože pravděpodobně nikdy nemohou zvolit někoho horšího. To je postava, ke které nemám vůbec žádný vztah a jako hráči mi nebude vadit, když teď hned třeba umře. Jediný vztah je ten, že je to otec mé postavy.

Hráčské postavy

Tamae -> Dost zajímavá. Ve skutečnosti mi tedy zatím přijde, že je taková bezchybná, protože umí bojovat, dělá dobrá rozhodnutí a zná nějakou tu historii, takže u ní nevidím žádné mínus, což je mínus samo o sobě. Pokud bych ji srovnal s Kirem, tak Kirovi nesahá ani po kotníky, co se týče toho potenciálního vývoje. Každopádně se mi líbí, že je taková nestranná a nebojí se jít proti své rodině.

Aizen -> Zatím nemohu určit, protože jsem s ním neměl společně moc postů a jelikož nečtu posty, co se mě netýkají (víte proč), tak ani nemohu soudit.

A teď něco k Suichu a globálnímu pohledu. Je to pro mě trochu těžké soudit, protože znám historii všech postav a vím, kdo co zažil a proč se jak chová atd.. Ale pokusím se to zhodnotit podle toho, co se ukázalo ve hře.

Příběh Suichu

Mně se příběh samozřejmě líbí a to už jen z toho důvodu, že si ho vaše postavy vytváří samy a já vaše rozhodnutí většinou respektuji, ale někdy i do toho rozhodnutí zasáhnu a pozměním ho, protože pokud by se vše dělo, tak jak si naplánujete, tak je to krásný život, který ani v reálu neexistuje. Tohle je jen jakási reakce na předchozí výtku Nera, kdy jsem mu pokazil přiznání Kaishina, kdy mu tam vtrhl otec nebo, že nemohl zachránit matku. To byl následek za dotažení mrtvého lovce na základnu, takže to prostě neberu jako nějaký můj extra zásah, ale prostě následek.
Postavy mají velkou možnost vývoje a zapojování se do různých činností, na což kladu asi největší zřetel společně se vztahy. Podle toho, co teď víte, tak se tak trochu blížíme do finále sporu s lovci, tudíž něco nasvědčuje tomu, že se brzy musí stát/objevit něco nového, co opět zamíchá karty. Smile

NPC

1. Daisuke - Pro mě postava, která má obrovský potenciál. Už jen když se podíváme na jednotlivé detaily jeho chování, kdy se nechal dvakrát zmlátit Kokaiem aniž by na něj vztáhl ruku ukazuje třeba to, že bere Kokaie skoro jako bratra a je si sám vědom svých činů. Je to postava, která má ve všem prsty a většinou o všem ví, proto je záhadným jak pro postavy, tak pro samotné hráče a nikdo neví přesně, co je vlastně zač.

2. Malekai - Malekai je přesně mým archetypem záporáků. Kdo mě znáte delší dobu, tak víte, že mí záporáci mají vždy nějakou minulost, prokletí nebo něco, co je žene k tomu, aby něco zlého prováděli. Vždy je to postava, která má možnost se změnit a stát se lepším člověkem. Je silný, chytrý a často ví, co má říct, aby někoho urazil. Ani nevím jak říct, proč se mi líbí, je to prostě záporák, který mně vyhovuje.

3. Lorenzo - A můj klasický kladný hrdina. Připomíná mi Jira Kentiriho z prvního KW. Je to bezchybný člověk, který ví spoustu věcí a řídí se kodexem, který z něho dělá dobrého člověka. Zároveň je to osoba úzce spjata s nějakou další, při čemž mají společnou minulost a to ho podle mě dělá zajímavým. Způsob jeho vyjadřování a úcty k ostatním je podle mě jeho velkým plusem.

4. Kokai - U Kokaie jsem nevěděl, zda ho neposunout na 3. místo, ale asi ne. Kokai je momentálně otcem, který je ochotný udělat vše pro dobro své rodiny a už mu je jedno zda jde proti svému nejlepšímu příteli nebo ne.

5. SuiSui - Byl by úplně na jiném místě, ale to bych už jednal podle toho, že vím, co je vlastně zač, takže je zatím jen na 5. Smile

Hráčské postavy

Yuki - Výborná postava! To je fakt postava, která mě hrozně baví. Působí jako šedá myška, která bude nudná a admin nebude vědět, co s ní dělat, ale je úplně jiná, protože ji Juto dodává tu správnou šťávu. Je neskutečný, jak Juto dokáže popsat trapnou chvilku takovým způsobem, že při čtení mám vždy úsměv, protože mě to hrozně baví. Teď se dostala do dění, které asi nikdo nečekal a hlavně musí mít zmatek v hlavě, každopádně má podle mě dost rozjetý příběh.

Eve - Ze začátku se mi s ní hrozně pracovalo. Fakt se to nedalo a nevěděl jsem, co přesně mám udělat, abych ji nějak začlenil, protože byla zamlklá a nekompromisní a takové postavy jsou nejhorší a těžce se s nimi pracuje. Pak jsem však zkusil emoční cestu, kdy jsem ji zabil matku, což se následně dozvěděla a taky se nic nezměnilo. No a pak přišel Sai a Myri s Eve udělal něco, co jsem ani nečekal (Původně jsem plánoval poslat Eve do Očistce, kdyby Kira bránila a prohrála by se Saiem) a díky tomu jsem dostal možnost na ní zatlačit a konečně se někam posunuje, protože se mění i její přístup. Takže si myslím, že to bude mít teď hodně zajímavé. Smile

Kaishin - Postava, která mě bavila už když jsem četl charakter. Je to takový ten vtipálek, co staví svého bratra na první místo. Bude hodně zajímavý vývoj jeho vztahu se svým bratrem, což je vždy hodně zajímavé v těchto hrách. Momentálně má informaci, že je v něm zapečetěná část pětiocasého a zároveň se mu během chvíle staly dost drsné věci, který mohou s Kaishinem perfektně zamávat a může se díky tomu vyvíjet a posunout zase někam dál. V něm vidím velký potenciál.

Kiro - Ten je pro mě druhým Montarem, což kdo ví, tak tuší proč. Je to přesný archetyp postavy, které Rami vždy hrál a vždy je uměl na jedničku. Takovouhle postavu prostě nedokáže zahrát nikdo jiný než Rami, protože mu zkrátka fakt sedne. Začínal podobně jako Eve a také se dočkal nedávno velkého posunu díky Aiko. Uvidíme, co se s ním stane až se vrátí do Suichu.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Zhodnocení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zhodnocení   Zhodnocení Icon_minitimeMon Mar 21 2016, 18:12

Takže zhodnocení této hry (pffuuuuuuu) Cool laugh

Suichu Kyanpu


Příběh <- Takže příběh jako vždy u Aspiho nezklamal. Líbí se mi celkové pojetí- lovci vs. ninjové. Je to zas něco jiného než na co jsme byli zvyklí a proto to má velký potenciál možností. V Suichu se stala spousta zvratů které překvapili - potěšili - ale i nasrali Cool laugh (RIP Maeko). Každopádně Aspi to má moc hezky promyšlené a zapletené. Povedení záporáci tomu dodávají tu správnou šťávu a nevím co bych na tom vytknul. Ať přemýšlím sebevíc tak mě nic nenapadá Cool laugh
Snad jen, hrad sucks! Cool laugh

Kashin Tobi dreams
<-

Kaishin se mi dost zalíbil už od prvního postu, který jsem za něho napsal. Naschvál jsem zvolil tuhle povahu a postoj postavy, protože mi to asi nejvíc sedí a vždy nějak dokážu reagovat. Když napíšu krátký post tak by to nebylo protože bych nevěděl, ale protože jsem třeba líný/unavený a nebo dělám jinou stupidní činnost u toho. Cool laugh Takže za to se omlouvám a nechci aby jste si mysleli že na něho kálím nebo ho zanedbávám. Mám tu postavu fakt rád a to co mi pro ní Aspi připravil vypadá dost dobře. Like Jinak se chci ještě omluvit že moc nemyslí na Kira a Yuki což nějak napravím protože to k následujícím událostem bude přesnější. Cool laugh
BTW: Mohl by už někoho konečně sundat. Cool laugh

NPC: <-

1. Kaito - Jednoznačně na prvním místě je tenhle mladík kterej na mě působí trochu jako Ichiro z Tokaie. Silný, cílevědomí, rozumný a je na něho spoleh. Rudý blesk ftw. Cool laugh

2. Kokai - Dobré srdce, hero, otec skvělých postav Cool laugh Co víc říct, je mi hrozně sympatický.

3. Maeko - RIP. Skvělá postava asi jako Kokai. Suikafuuradovci se ti prostě povedli a líběj se mi. Cool laugh Teda až na SuiSuie kterej stejně zemře...

Hráčské postavy <-

Yuki - Ah jednoznačně bezkonkurenční. Cool laugh TOP holčičí postava ever. Kaishinova budoucí žena která mu jednou vyprdne aspoň 2 mluvící, hořící kameny. Ne fakt je to sranda číst ty nešikovné pasáže, vtipné reakce a takové to typické ženské chování. Cool laugh Heéééérečka si zaslouží oscara Like

Eve - No, četl jsem jí ze začátku a pak už mě to omrzelo. Bohužel tahle postava mě nenadchla hlavně tím děsně cool chladným chováním zpočátku a to mě odradilo. Cool laugh Jinak teď už je to určitě lepší, ale s Kaishinem nemá žádnou souvislost takže těžko můžu měřit její pokrok.

Kiro- Bratr, dvojče, frajer. Začátek v Suichu byl super hlavně proto, že jsem s touhle postavou měl dost interakcí a dost mě to bavilo. Jako každá Ramiho postava je fakt kvalitní a promyšlená do posledního chlupu na prdeli takže, Kiro se mi líbí a doufám že i líbit bude. Cool laugh

Tokai Kyanpu

No, co k tomu napsat... Tokai mě baví hlavně kvůli vám a kvůli tomu jak jste se do toho ponořili. Jsme fakt na začátku příběhu samotné vesnice a tak těžko můžu psát hodnocení. Doufám snad jen že to vydrží a že mi to ulehčíte šlápnutím do stopy kterou vám předhodím, aby jsme se rychleji posunuli. Cool laugh Tím nechci říct že vaše postavy pojedou podle osnovy - to určitě ne. Ovlivnit děj bude moci každý z vás velkou vahou a největší dopad na příběh Tokai bude mít Tamae.

NPC <-

1. Saniro - Tak to je jasné že? Cool laugh Postava která je centrem dění v Tokaii a klíčová ve všech směrech. Mám jí fakt hluboce promyšlenou a zřejmě díky tomu všemu co kolem něho je, mě hrozně baví. Hlavně mě boostuje interakce s Tamae, která odkrývá první část jeho přiběhu a taky historie Itazuki. (Sanimae <3)

2. Yasuo - ehehe... Nemůžu nic říct kvůli spoileru takže nemůžu ani skoro vysvětlit proč se mi tahle postava líbí. Je to podobné jako u Sanira. Má hloubku a to je to co mě na postavách asi nejvíc baví.

3. ??? ... nevím, příliš brzy na to abych hodnotil z tak mála postav. Smile

Hráčské postavy <-

Tamae - Tuhle postavu nejde nemilovat. Skvěle poddaná mladá holka z rodiny Itazuki. Jak řekl Aspi, zdá se dokonalá. Skvělý postoj, reakce, chování, emoce. Obrovský potenciál do budoucna který ale bude záležet jen a jen na Ramim a jeho rozhodnutí. Razz

Kiyo - Dat Natsuin... Cool laugh Jak jsem řekl, tahle postava mi hodně zatopila už jen svou existencí. Cool laugh Nepočítal jsem s třetím charem, ale jsem rád že Aspiho baví a že se do něho dokáže tak dobře vžít. Na srazu se projevil dost svéhlavě a zaujal mě tím ještě víc. I když s jeho logikou se s postavou bude těžce pracovat, tak mě dost baví a jsem rád že v Tokaii je. Smile

Aizen - Konečně Myriho postava která se mi líbí, stejně jako ten, kterého měl u mě v Tsuki. Loyální a ochranářský jak se patří ke Girihari a zároveň otevřeně smýšlející. Dobře reaguje na podněty co se dějí kolem něho a tím je i dost všímavý. Kaskadérské kousky už jsou dílem hráče a ne postavy ale myslím, že to už si si uvědomil. Cool laugh Jinak nemám co vytknout, uvidíme jak bude reagovat na následující události a jak se postaví k tomu, co se bude dít. Znovu se budu opakovat ale je fakt KU*EVSKY brzo na to hodnotit Tokai. Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zhodnocení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zhodnocení   Zhodnocení Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Zhodnocení
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Role Playing Game :: Diskuze o RPG-
Přejdi na: