Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 smt a znovuzrození

Goto down 
+6
Aspi
Check
ObY
Forward
Meiki_Ookami
Morgen
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

smt a znovuzrození - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: smt a znovuzrození   smt a znovuzrození - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 15:56

Já se normálně chovám. jen jsem řekl svůj názor na to co jsi napsal t a ty jsi mi začal nadávat Smile Máš 2. Upozornění. pokud se nezačneš k adminům chovat s úctou přijde 3ti = týdenní ban a máš po zkouškách a geninem budeš dokud nevyhlásíme další zkoušky pokud vyhlásíme Smile
Nikde jsem ti tu nenadával, to ty jsi nadával + o hru se starám, to se dá poznat z toho, že moje evsncie má nejvíce příspěvků Smile

Ček mě předběhl...
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

smt a znovuzrození - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: smt a znovuzrození   smt a znovuzrození - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 15:57

Aspire: Jo jenže jak si mohl Nagato jít pro 6. ocasého když je mrtvej ??? :-D
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

smt a znovuzrození - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: smt a znovuzrození   smt a znovuzrození - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 16:01

No tak fillery jsou většinou dost nelogický a vymykají se dějové lince mangy Cool laugh Prostě NO COMMENT Cool laugh Ať je to sebedivnější, tak prostě o fillerech rozhoduje asi jeden človíček, kterýmu je jedno, co se stalo nebo se stane Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

smt a znovuzrození - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: smt a znovuzrození   smt a znovuzrození - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 16:03

Aspire: Twle ajo ... já to měl zafikslovaný že to je po manze kdy už nagato je mrtvej Cool laugh Cool laugh Cool laugh omg ale todle je vlastně před
Návrat nahoru Goto down
ShikamaruNara
Academy student
Academy student
ShikamaruNara


Počet příspěvků : 57
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Bydliště : Letničie

smt a znovuzrození - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: smt a znovuzrození   smt a znovuzrození - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 16:05

Tak mne to vubec nezaujima...neaký ban...este sem ani nezacal hrat neviem ziadne techniky a uz by som mal ist na chun. skusky.....radna koko**na....ked som zacal tuto hru hrat tak som si myslel ze to bude super hra ale vzniklo steho vase velke hovno.....to je katastrofalne chcem si to konecne zahrat a furt nepisete furt ja sa mozem nacekat.....takto si iba dávate preč ludí z bohem vy KURVY.,.....najdem si neakú druhú hru.....alebo sa prihlásim na tuto a nebudete vediet ze som to ja tak co .....hehehhe
Návrat nahoru Goto down
http://pokec.azet.sk/rampouch3/fotoalbumy#/rampouch3/fotoalbumy/
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

smt a znovuzrození - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: smt a znovuzrození   smt a znovuzrození - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 16:11

Ty se nevrátíš to mi věř. Děti tady nechcem ubožáčku. Ve škole tě asi hodně šikanují co? Takovéhle dítě jako jsi ty bych mlátil až bych měl fialovou ruku.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

smt a znovuzrození - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: smt a znovuzrození   smt a znovuzrození - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 16:11

tak... Máš IP ban na pět let... za pět let pápá...
Návrat nahoru Goto down
ShikamaruNara
Academy student
Academy student
ShikamaruNara


Počet příspěvků : 57
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Bydliště : Letničie

smt a znovuzrození - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: smt a znovuzrození   smt a znovuzrození - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 16:13

Za 5 let budes uz starý a nebudes ttu hrat....hehe....jaj ty kolko mas rokov...15 za 5 roku budes mnet 19 a podla uz asi nebudes hrat Naruta....a ked ano tak potom su tu inaci deti...hehhe....a ty mas kolko roku Aspire ??? 30 ?? hehe a hrajes tuto hru...
Návrat nahoru Goto down
http://pokec.azet.sk/rampouch3/fotoalbumy#/rampouch3/fotoalbumy/
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

smt a znovuzrození - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: smt a znovuzrození   smt a znovuzrození - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 16:14

Kdyby si nebyl debil... Tak si dole přečteš že Aspiremu teď bude 16... Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

smt a znovuzrození - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: smt a znovuzrození   smt a znovuzrození - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 16:20

a kdyby jsi nebyl debil,tak bys věděl,že 15 + 5 = 20 a ne 19 ...
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

smt a znovuzrození - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: smt a znovuzrození   smt a znovuzrození - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 16:25

Ček: Ještě to bud zajímavý protže tady debil bydlí kousek od Aspireho kámoše... Muhahaha :-D:-D
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

smt a znovuzrození - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: smt a znovuzrození   smt a znovuzrození - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 18:16

nemůže sakra někdo dát shikamaruNara BAN aby mi sem nepsal?T-T
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

smt a znovuzrození - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: smt a znovuzrození   smt a znovuzrození - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 18:28

Už má permanentní BAN Wink
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

smt a znovuzrození - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: smt a znovuzrození   smt a znovuzrození - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 18:30

díky aspire
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

smt a znovuzrození - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: smt a znovuzrození   smt a znovuzrození - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 16 2010, 22:05

Itachi - Sasuke
Nagato - Ino
Jirayia - Sakura
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

smt a znovuzrození - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: smt a znovuzrození   smt a znovuzrození - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 16 2010, 23:41

itachi za sasukeho
kimmimaro za ino
haku za karin
pein za kabuto
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





smt a znovuzrození - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: smt a znovuzrození   smt a znovuzrození - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
smt a znovuzrození
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: