Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Staré koleje

Goto down 
+4
Páťa
tbc99
Rajsrd
Ramaru
8 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Staré koleje Empty
PříspěvekPředmět: Staré koleje   Staré koleje Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 20:29

Irakage

nechal jsem so zavolat následující chunnini "Kohaku Iraki a Zero Yookoha a Yamato Gaka" Akito byl mimo město
Návrat nahoru Goto down
Rajsrd
Academy student
Academy student
Rajsrd


Počet příspěvků : 96
Datum založení účtu : 07. 03. 10

Staré koleje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Staré koleje   Staré koleje Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 20:56

Kohaku Iraki

,,Ktože ma to volá?" zaskočil sa Kohaku keď to počul.,, Tak dobre pôjdem za otcom." dodal potichu a rozbehol sa k jeho kancelárii. Po pár minútach došiel až do jeho kancelárie.,, Volal si ma?" opýtal sa ho nedbalo a čakal na jeho odpoveď.,,Žeby som mal nejaký problém?" pomyslel si ešte.
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Staré koleje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Staré koleje   Staré koleje Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 23:25

Yamato Gaka

Když už jsem byl doma přiběhl za mnou jeden jonin z Gaka klanu že mě má odvést ke kegemu.Dobrá tedy!jdeme!!Když jsem tam přišli tak mi jonin otevřel dveře a já jsem vešel.Zdravím vás Irakage sama.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Staré koleje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Staré koleje   Staré koleje Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 13:24

Yumi

Má plné ruky pavučín čo zbierala po jeho izbe a jedna začne trocha horieť. Vyjavene na to čumí a začne po tom trieskať rukou. Pavučina sa zahasí a Yumi sa víťazoslávne zasmeje a pozrie sa na Yamamota. a teráz? zaškerí sa.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Staré koleje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Staré koleje   Staré koleje Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 13:44

Yamamoto Herushi

heh...zasměju se.strhnu několik pavučin ze stěn a ty hned začnou hořet.obalím je pavučinou ale ta taky za chvíly začne hořet a tu hodím do koše.ten potom přikryju výkem a potom pavučinu myslí vyhodím do vzduchu.takhle to dělám s pavučiinami pořád a řeknu Yumi.tohle je můj oblíbený způsob...ušklíbnu se.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Staré koleje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Staré koleje   Staré koleje Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 13:46

Yumi

ahá.. dá mu svoju kopu pavučín. tak tu máš.. zaškerí sa a radšej trochu ustúpi.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Staré koleje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Staré koleje   Staré koleje Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 15:28

Zero Yookoha
Prisiel som na zvolanie. Pozdravil som najprv Irakageho a potom svoj tym "Zdravim vas"
Sme jediny tym zo Sory ktory postupili do 2 kola, ale aspon sme vsetci traja Chunini "Chceli ste nieco, Irakage-sama sadol som si a cakal na odpoved.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Staré koleje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Staré koleje   Staré koleje Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 16:18

Irakage

Chci vám pogratulovat k novému titulu ... jsem na vás pišný ... jste dohromady 4 což je dosbrý Vysledek .. řekl jim
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Staré koleje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Staré koleje   Staré koleje Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 16:23

Yamato Gaka

Tak chtěl jsem se zeptal jestli budeme teď mít jiné povinnosti,nebo to zůstane při starém.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Staré koleje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Staré koleje   Staré koleje Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 16:30

Zero Yookoha
Tiez ma to zaujima Pogratulovat mi, ved ja som tam nic neurobi, moj super bol 100x lepsi Otocil hlavu k Kohakovi a zasepkal som mu "Tesim sa ako sa budeme ucit B techniky" stale cakal na odpoved, ktoru polozil Gaka, ich hlavny sila.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Staré koleje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Staré koleje   Staré koleje Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 16:34

Yamamoto Herushi

ušklíbnu se.strčím je do koše a odstoupím.ale výbuch je trochu silný takže se kouř rozvine po celém pokoji a jekmile ustoupí tak tam stojím u koše jen já celej černej a motá se mi hlava.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Staré koleje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Staré koleje   Staré koleje Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 16:37

Yumi

Začne sa smiať a plakať od smiechu. Yamamoto... ty... vypadáš... znovu sa začne smiať ale ukľudní sa. nie, nie... prepáč... zadržuje smiech ale príde k nemu a usmeje sa. Zotrie mu z tváre tú čiernu... "vec" a pobozká ho.

Yumi 2

Ten teda vypadal. smeje sa.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Staré koleje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Staré koleje   Staré koleje Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 16:45

Irakage

Všechno se změní .. řekl dost vážně ... Týmy .. vesnice řekl jím ... už nebudete mít senseie ... řekl
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Staré koleje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Staré koleje   Staré koleje Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 16:56

Yamamoto Herushi

taky se zasměju a jakmile mě políbí tak se lehce nazvednu a jemně ji pohladím dlaní tvář a polibek ji oplatím.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Staré koleje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Staré koleje   Staré koleje Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 16:58

Yumi

Usmeje sa a obíjme ho. ja ťa nepustíím... zaškerí sa.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Staré koleje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Staré koleje   Staré koleje Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 17:06

Yamamoto Herushi

taky ji obejme a políbí na tvář.já tebe taky ne...řeknu a usměju se.
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Staré koleje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Staré koleje   Staré koleje Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 17:07

Yamato Gaka

To znamená že nám šoupnete nějaké malé smredy???To by bylo pod mou důstojnost.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Staré koleje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Staré koleje   Staré koleje Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 17:09

Yumi

Usmeje sa. oukej... položí mu hlavu na rameno. hm... vo vrecku sa jej niečo zamrví a je počuť tiché zívnutie. ANime kvapka. Z vrecka jej vylezie Psycho. úžasný čas na prebudenie... ale aspoň nieje v tej chladničke...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Staré koleje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Staré koleje   Staré koleje Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 17:26

Yamamoto Herushi

kouknu se na pavouka.ááá...ty taky jednoho máš...jakpak se jmenuje?zeptal jsem se a vzal pavouka na ruku.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Staré koleje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Staré koleje   Staré koleje Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 17:27

Irakage

ne to jsem neříkal .. usmál se a čkela na reakci ostatních
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Staré koleje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Staré koleje   Staré koleje Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 17:29

Yumi

Yamamota nepustí ( Razz ) eh... Psycho zaškerí sa.

Yumi 2

Psychopatic spider zasmeje sa.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Staré koleje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Staré koleje   Staré koleje Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 17:30

Yamamoto Herushi

po hlavě mi sjede anime kapka.trochu divný jméno pro pavouka....řeknu ale zase jí ho dám tam kde byl původně a zase ji obejmu a jemně políbím.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Staré koleje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Staré koleje   Staré koleje Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 17:33

Yumi

Noo.. on je trochu psycho... zaškerí sa. On mal arachnofóbiu... anime kvapka. Po tom ako ju pobozká, spokojne sa usmeje a dá mu ruku na líce. milujem ťa... povie a tiež ho pobozká.

- Razz
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Staré koleje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Staré koleje   Staré koleje Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 17:35

Yamamoto Herushi

další anime kapka.to jméno ho vystihuje...pavouk a arachnofobie...to je jako kdybych já měl fobii z tebe a to se nikdy nestane...protože tě taky miluji...řeknu jí a políbím ji.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Staré koleje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Staré koleje   Staré koleje Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 18:55

Yumi

Začervená sa a vopchá pavúka späť do vrecka. pomaly na mňa fóbiu začneš mať... zaškerí sa.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Staré koleje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Staré koleje   Staré koleje Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Staré koleje
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Staré doly pod Getsugakure no sato

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Soragakure no Sato-
Přejdi na: