Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra) Empty
PříspěvekPředmět: Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra)   Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra) Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 20:57

Ulquirra

Nastoupil jsem do arény a tiše stál na místě a sledoval okolí zelenýma očima. "Tak ať už ej to za námi."
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra)   Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra) Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 21:06

Jiraiya
Vošiel som do areny.Vyvolal som tri žaby.Jena mala trojzubec a štít,ďalšia 2 meče a posledná meč a štít.Vyskočil som nane.Spravil som to čo na Sage mod treba a spojil som ruky.Potom som len čakal.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra)   Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra) Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 21:22

Ulquirra

Zajímavý chlápek. Hned ze začátku vyvolá tři žáby a pak si jen tak spojí ruce. Pomyslel jsem si a objevil se za Jiraiyou pomocí Sonída a chtěl ho kuchnout konečky prstů, protože jsem to dokázal a jelikož měl spojené ruce a kdyby zaútočil žábama tak ohrozí i sebe tak měl maloupravděpodobnost úhybu.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra)   Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra) Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 21:43

Jiraya
Kívol som na vedlajšiu žabu.Tá ma rýchlo omotala jazyko a zobrala k sebe.Žaby sa rozdelili.Zaujímavý týpek.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra)   Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra) Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 11:29

Ulquirra

Ukázal sjem prstěm na žábu co ho obmotávala prstem a tiše řekl. "Cero." Prostřelil jsem ji hlavu zeleným Cerem a tudíž musela i upustit Jiraiyu. Defakto se neměla totiž jak vyhnout, protože to byl hrozně rychlý útok. Mezitim jsem se už snažil probodnout hlavu žáby an které jsem stál pomocí prstů.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra)   Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra) Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 11:41

Jiraiya
Uskočil som na ďalšiu žabu zatial čo túto som odvolal.Je dobrý!Jdem!Vykríkol som a žaby pustili Gokakyou na Ulquirru.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra)   Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra) Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 11:55

Ulquirra

Už byla jen jedna žába a proto jsem neměl problém uhnout a hned pomocí Sonída se objevil za Jiraiyou. Nemohl tušit, že jsme za ním a tim pádem jsem se snažil ho znovu probodnout.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra)   Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra) Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 12:08

Jiraiya
Konečne sa mi aktivoval sage mod a na pleciach sa zjavili žaby.No potom ma niečo podla do ramena.Jedna žaba to vytiahla a ja som rýchlo zmizol.Žaby začali hrať na flautu.


//má to byť ot genjutsu čo použili na peina//
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra)   Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra) Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 12:31

Ulquiorra

Usmál jsem se, protože jsem mu udělal díru do zad se kterou toho už moc nedá. Avšak pak mě chytnuli do genjutsu a já se rozhlížel všude kolem sebe. Asi mu ukážu tu pravou bolest a utrpení.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra)   Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra) Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 12:34

Jiraiya
To genjutsu je na úrovni Tsukiyomi keď nie vyšie.Ležal si na zemi.Objavil som sa nad tebou.[b]Chouu Odama Rasengan![/bZakričal som a plnou silou som ho doteba praštil...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra)   Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra) Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 12:58

Ulquiorra

Tělo jsem měl celé od krve a to mě dostalo z genjutsu. Vykašlal sjem krev a vydal ze sebe. "Murciélago " Otevřel sjem naráz druhý stupeň zanpakuto a vypadal sjem jako netopír v lidském těle. křídla i ocas jsem měl černý. Hned jak nademnou byl jiraiya tak s eozvalo. "Cero Oscuras" extrémě rychlé a silné cero pohltilo Jiraiyu, nebylo téměř možné přežít.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra)   Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra) Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 13:09

Jiraya
Vďaka Sage modu som bol strašne rychlí a tak som sa tomu vyhol.No bolo to len tak tak.Mám plán,povedal si v duchu a spravil pečate.Potom vykrkíkol:Kuchiyose: Gamakuchi Shibari!Ocitli sme sa v žabo žaludku.Ty si sa začal prepadať dole....
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra)   Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra) Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 13:13

Jiraiya

Nic jsi nestihl. Já byl stejně rychlí jak ty v sage modu, dkyž jsem nevyvolal dva stupně zanpakuto a proto jsme bykl teď rychlejší tak deseti násobně. ve chvíli, dky jsi složil jednu pečeť už na tebe letěl obrovskou rychlosti dlouhý zelený šíp z cera.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra)   Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra) Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 13:20

Jiraiya
Vyhol som sa tomu no dosť ma to škráblo na rameny.Spravil som pečate na kawarimi a čakal.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra)   Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra) Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 14:55

Jiraiya

ve chvíli kdy tě to škráblo to mohutně vybuchlo, protože to v sobě mělo obrovské množství reiatsu (Něco jako chakra) a proto se nebojím napsat, že tě to roztrhalo na cucky. Hlavně to bylo nehorázně rychlé.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra)   Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra) Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 16:44

Jiraiya
Poškrábalo ma to len tak tak a výbuch ma dosť zranil.Avšak vďaka sage modu som sa liečil kratšie.Keďže som kawarimi nepoužil použil som ho teraz a čakal....
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra)   Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra) Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 20:02

Ulquiorra

Výbuch nebyl jak z výbušného lístku a proto tě "neškrábnul", ale přímo zabil.

Sleduj v půlce je ukázka výbuchu: https://www.youtube.com/watch?v=BXTHMyTTsv4&feature=fvsr
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra)   Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra) Icon_minitimeMon Apr 05 2010, 21:37

ok som K.O
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra)   Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Souboj Sasuke123 (Jiraiya) vs. Aspire (Ulquirra)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Súboj sasuke123 (Jiraiya) vs Obito (Ash)
» Souboj Check(Naruto uzumaki) vs. Sasuke123 (Hiruko)
» Souboj Nagato (Black Star) vs. Sasuke123 (Uchiha Sasuke)
» Souboj Neal (Kuchiki Byakuya) vs. Aspire (Temari)
» 13. Souboj - Katsuro Karuki(Neal-x) vs Joriu Nokashi(Aspire)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: