Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Souboj Arinori Dan(Mukuro Rokudo) VS Obito(Uzumaki Naruto)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Souboj Arinori Dan(Mukuro Rokudo) VS Obito(Uzumaki Naruto) Empty
PříspěvekPředmět: Souboj Arinori Dan(Mukuro Rokudo) VS Obito(Uzumaki Naruto)   Souboj Arinori Dan(Mukuro Rokudo) VS Obito(Uzumaki Naruto) Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 08:46

Mukuro Rokudo

i se svým trojzubcem jsem vešel do arény a čekal jsem s posměchem na svého soupeře.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Souboj Arinori Dan(Mukuro Rokudo) VS Obito(Uzumaki Naruto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj Arinori Dan(Mukuro Rokudo) VS Obito(Uzumaki Naruto)   Souboj Arinori Dan(Mukuro Rokudo) VS Obito(Uzumaki Naruto) Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 08:57

Naruto

Vlétl jsem do arény
Tajuu Kage bunshin no jutsu! zařval jsem.
Celou arénu zaplnili kloni který začali útočit kunaiem na Muura.
Dva zůstali u mě a začli mi na ruce formovat rasengan...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Souboj Arinori Dan(Mukuro Rokudo) VS Obito(Uzumaki Naruto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj Arinori Dan(Mukuro Rokudo) VS Obito(Uzumaki Naruto)   Souboj Arinori Dan(Mukuro Rokudo) VS Obito(Uzumaki Naruto) Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 09:05

Mukuro Rokudo

ucechtl jsem se.praštil jsem koncem hole do země a najednou se země začala rozpadat.byla to obyčejná iluze ale to nemohl Naruto vědět.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Souboj Arinori Dan(Mukuro Rokudo) VS Obito(Uzumaki Naruto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj Arinori Dan(Mukuro Rokudo) VS Obito(Uzumaki Naruto)   Souboj Arinori Dan(Mukuro Rokudo) VS Obito(Uzumaki Naruto) Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 12:04

Naruto

Složil jsem pečeť a Kai! zařval jsem.
Hahaha... ty si myslíš že nepoznám blbé genjutsu? Já tě porazím! T o je moje cesta ninji! zařval jsem a i s rasenganem který mi předtím udělali kloni jsem se rozlétl na Mukura.
Napral sem do něj rasengan.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Souboj Arinori Dan(Mukuro Rokudo) VS Obito(Uzumaki Naruto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj Arinori Dan(Mukuro Rokudo) VS Obito(Uzumaki Naruto)   Souboj Arinori Dan(Mukuro Rokudo) VS Obito(Uzumaki Naruto) Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 13:29

Mukuro Rokudo

zajímavá technika...ale máš se ještě co učit...řekl jsem s posměchem a rozplynul jsem se.byla to jen další iluze.najednou jsem se oběvil několik metrů za tebou.třetí peklo...peklo zvířat...řekl jsem a moje pravé,červené oko se změnilo.vlastně jen značka v něm.najednou se nad tebou otevřel jakýsi portál a na tebe se začaly sypat hadi.ti tě ovynuly a začaly tě tisknout.tohle nebyla iluze.ty a já jsme úplně jiný level...uchechtl jsem se a hadi tě svíraly ještě pevněji.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Souboj Arinori Dan(Mukuro Rokudo) VS Obito(Uzumaki Naruto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj Arinori Dan(Mukuro Rokudo) VS Obito(Uzumaki Naruto)   Souboj Arinori Dan(Mukuro Rokudo) VS Obito(Uzumaki Naruto) Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 18:22

Naruto

Já vím sem na vyšším řekl jsem a poté se objevil místo mě obláček... byl to jeden z klonů kteři mi předtím udělali rasengan.
Pravý já už jsem letěl přímo na tebe s rasenganem. Neměl si šanci na únik.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Souboj Arinori Dan(Mukuro Rokudo) VS Obito(Uzumaki Naruto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj Arinori Dan(Mukuro Rokudo) VS Obito(Uzumaki Naruto)   Souboj Arinori Dan(Mukuro Rokudo) VS Obito(Uzumaki Naruto) Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 18:55

Mukuro Rokudo

zase jsem se rozplynul a oběvil se kolem tebe asi 100x.no tak už to pochop....abys mě porazil musel bys ovládat iluze...pouhé Kai mě eporazí...řekli všichni Mukurové společně.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Souboj Arinori Dan(Mukuro Rokudo) VS Obito(Uzumaki Naruto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj Arinori Dan(Mukuro Rokudo) VS Obito(Uzumaki Naruto)   Souboj Arinori Dan(Mukuro Rokudo) VS Obito(Uzumaki Naruto) Icon_minitimeMon Apr 12 2010, 17:29

Naruto

Sneužil jsem jeho kecání a dostal se do Sage formy.
Na ramena mi sedli ty žabky.
Vyvolal jsem 3 klony.
2 zaútočili a třetími pomohl s rasenganem.
Oodoma Rasengän! zařval jsem a napálil doprostřed arény obrovským rasenganem který napálil všechny kolem.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Souboj Arinori Dan(Mukuro Rokudo) VS Obito(Uzumaki Naruto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj Arinori Dan(Mukuro Rokudo) VS Obito(Uzumaki Naruto)   Souboj Arinori Dan(Mukuro Rokudo) VS Obito(Uzumaki Naruto) Icon_minitimeMon Apr 12 2010, 17:49

Mukuro Rokudo

pár se jich rozplynulo a já jen klepl do země a ta se začala všude rozpadávat.klony se rozplynuly.vypadalo to jako skutečnost ale byla to iluze.ty ses najednou začal propadat.tohle je můj svět!začal jsem se křečovitě smát.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Souboj Arinori Dan(Mukuro Rokudo) VS Obito(Uzumaki Naruto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj Arinori Dan(Mukuro Rokudo) VS Obito(Uzumaki Naruto)   Souboj Arinori Dan(Mukuro Rokudo) VS Obito(Uzumaki Naruto) Icon_minitimeMon Apr 12 2010, 17:52

Naruto

Nijak sem se nebál a padal sem volně dolů.
Přerušil jsem proud chakry a tím zrušil genjutsu.
Stál jsem nahoře a umě dva kloni.
Fuuton: Rasen shuriken no jutsu! zařval jsem a hodil FUUTON: rasen Shuriken na tebe,
Bylo to extrémně silné jutsu které si neměl šanci přežít.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Souboj Arinori Dan(Mukuro Rokudo) VS Obito(Uzumaki Naruto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj Arinori Dan(Mukuro Rokudo) VS Obito(Uzumaki Naruto)   Souboj Arinori Dan(Mukuro Rokudo) VS Obito(Uzumaki Naruto) Icon_minitimeMon Apr 12 2010, 18:24

Rokudo Mukuro

iluze se nezrušila.tahlenevyužívala chakru.tohlenebyla iluze pro jednu osobu jak to bývá ale pro všechny.jako mistr iluzí tohle pro mě nebyl problém. skočil jsem za tebou a proměnil se na jakýsi kouř.tobě vlétl do pusyaty ses začal jakoby zvětšovat.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Souboj Arinori Dan(Mukuro Rokudo) VS Obito(Uzumaki Naruto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj Arinori Dan(Mukuro Rokudo) VS Obito(Uzumaki Naruto)   Souboj Arinori Dan(Mukuro Rokudo) VS Obito(Uzumaki Naruto) Icon_minitimeSun May 02 2010, 10:46

Vyhrál si....
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Souboj Arinori Dan(Mukuro Rokudo) VS Obito(Uzumaki Naruto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj Arinori Dan(Mukuro Rokudo) VS Obito(Uzumaki Naruto)   Souboj Arinori Dan(Mukuro Rokudo) VS Obito(Uzumaki Naruto) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Souboj Arinori Dan(Mukuro Rokudo) VS Obito(Uzumaki Naruto)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: