Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop)   Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 12 2010, 21:09

Zero Yookoha
Natiahol som sa za zvitkami Ktory to ma byt. Najprv som sa natiahol za strednim, ale potom sa otocil k pravemu. Pozrel som sa na neho a povedal "Stoji tam kyochose no jutsu Takze privolavacia techniky??? pomyslel som si.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop)   Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 12 2010, 21:18

Aryi

Udělal pečet a akito trefil polínko nebyl jenom rychlý v nohou ale i v rukou a to pekelně ...
oběvil jsme se asi 15metrů odněj což je dost daleko ... Yare Yare ty asi nevíš jak tendle trénink myslím že ?? ... řekl celkem nemysl nou větu která ale po přemýšlení dávala smysl

Zero -> Aryi

Jenom se pousmál .... a jaké zvíře by si chtěl ?? .. pár jich tu mam .. řekl
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop)   Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 13 2010, 07:13

Akito

Yonbi... uděláme dohodu.... Ty mi budeš pomáhat a za to tě dobrovolně budu pouštět z řetězu... Co ty na to? zeptal jsem se ho a to bylo poprvé, kdy jsem mu řekl jinak než zablešenče nebo jinak urážlivě.
Proč? To zvládnu i sám, zachechtal se yonbi. Přemýšlej,... Až budu starší, tak bude těžší a těžší dostat se ven... Po dohodě se ven dostaneš i bez toho, abych ti v tom bránil. Yonbi chvíli přemýšlel a pak řekl jen. Něco do sebe to má...
"Tak jo," řekl jsem směrem k Aryovi. Takže teď...
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop)   Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 13 2010, 14:40

Zero
Chcem ZABI zasketil som sa.


Naposledy upravil adop1011 dne Wed Apr 14 2010, 14:34, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop)   Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 13 2010, 20:39

Aryi

Máš 2 možnosti ... bud ho z tebe vymlátím nebo se podvolíš a ovládneš .. usmál se

Zero -> Aryi

Dobře .... řekl y vyhrabal malý svitek jenom pro 2 lidi (jedna holka už tam byla podepsaná s jménem "Yuuka Hakuni"
jo budeš druhý ve vesnici kdo ovládá žáby první je Yuuka Hakuni .. ale tu asi neznáš .. řekl klidně .. Akito si mohl uvědomit okom mluví ... ted se podepiš krví .. podal mu svitek
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop)   Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 13 2010, 20:45

Akito

Je to na tobě... Ale žádné vylomeniny, varoval jsem démona a stáhl jsem své vědomí na co nejnižší úroveň, aby démon mohl ovládnout moje tělo, ale ne moji mysl. Pomalu mě začala obalovat démonova chakra.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop)   Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 13 2010, 20:50

Aryi

Vidím to v tobě .. stačí trocha nervoziti a ovládnetě démon
... řekne mu klidně ... asi ti tvůj tréning budu muset urychlit protože nemáme tolik času .. řekne vážně a ještě víc si natáhne rukavici
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop)   Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 13 2010, 20:53

Akito

Uvnitř jsem ho slyšel, slyšel jsem co řekl a to mě doslova vybudilo k tomu, abych démona úplně potlačil a začal jeho sílu používat sám. Cos řekl ty šmejde... "Zabiju Tě," pohrozil jsem mu a byl jsem dost rozčílený, natolik že by ani vztek yonbiho nestačil být poloviční. Dal jsem si to totiž do souvislostí. Démon, Yuuka, svitek.... "Zabít," zařval jsem a vyběhl jsem na něj.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop)   Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 13 2010, 21:00

Aryi

Ted už tě ale ovládá démon řekl ... a udělal asi 10 pečetí bylo to ve vteřině nedaly se rozpoznat co jeto za pečetě ... byl si tak v půly cesty kněmu
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop)   Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 13 2010, 21:29

Akito

"Ne... Teď mě ovládá jedině hněv," řekl jsem, když už se objevil první ocas, v tu chvíli jsem na chvíli zastavil, ale pak jsem běžel dál, složil jsem přitom pečetě, jakékoliv nahodile, protože jsem nevěděl, co dělat, abych využil techniky yonbiho, prostě metoda pokus omyl.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop)   Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 14 2010, 14:34

Zero
Kusol som si do prsta a napisal tam svoje meno Staci? spytal som sa.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop)   Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 14 2010, 17:03

Aryi

když si se přiblížil stuhnul si ... ze zeme vystřelili 3 řetězy který tě totálně spoutaly a začly odčerpávat chakru jak tvoji tak yonbiho nemohl si se hnout a najednou ti do kůže zkrz na skrz projel meč a tys učitil takovou Elektrickou bolest mlě si šoky

Zero -> Aryi

Ano .. řekl jsem .. a zruloval svitek ... tak a podal mu další bylo tma jak přesně udělat Přivolávací jutsu
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop)   Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 15 2010, 14:55

Zero
Chvilku som si ho prezeral a studoval ho samozrejme Aha, potom tak, nie pockat znova som sa pozrel. Polozil som ho na zem, kusol sa do prsta a vykrikol kyochose no jutsu a dal ruku ku zemi.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop)   Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 18 2010, 08:30

Akito

Šmejd jeden... Ale mě nikdo chakru brát nebude a yonbimu taky ne... Je součástí mě, takže... "Zadus se," zařval jsem na něj a skoro veškerou zbývající chakru jsem nakoncentroval na povrch kůže a potom přímo na řetězy, které ani nemohly vzdorovat, a tím jsem se je pokusil "přetížit", protože všechno má své limity.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop)   Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 18 2010, 10:01

Aryi

Nebyl to obyčejný meč a protože už měl v sobě yonbiho chakru tak jeho nakoncentrovaná chakra byla slabší ... vytáhl jsme meš ale v tu chvilku mě něco popálilo na hrudí zmyzel jsem a rotrhl si triko přez celou hrud jsem tam měl odlávy přožezanou kůži a na ní bylo lávou vyrito náký znak ... Kurváá .. zakřičel jsem a padl jsem k zemi .. rukama jsem se nadní držel trochu ... Yonbiho chakra je silná

Zero -> Aryi


Poof .... mráček se rozplynul a tam se oběvil PULEC
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop)   Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 18 2010, 11:30

Akito

"Uf," oddychl jsem si a sednul jsem si na zem, rána po meči se však nemohla uzdravit, protože yonbi i já jsme byli na pokraji chakry. Jak mohl vysát tolik chakry?
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop)   Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 18:48

Zero
zdviholô som pulca zo zeme S tym mam akoze bojovat nadhodil som trocha problbly vyraz Skusim to este raz Znova som sa kusol a zvolal kyochose no jutsu a prilozil k zemi. Pulca som pred tym odhodil...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop)   Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 19:55

Aryi

tréning je u konce .. řekl chraplavím hlasem a pak vstal zasunu meč a vtom se ti na rameni oběvil znak (podobný Jashinovi) a Aryiovi taky ... Ted jsem stebou spojen chakru .. řekl ti s klidem ale jeho zranění byla dost vážná

Zero -> Oblak se rozplynul a nic se neoběvilo ... na klonovi se oběvila anime kapka .. došlo ti že asi by bylo nejlepší příště neodhazovat toho pulce ale odvolat ho
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop)   Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 20:04

Akito

"Co to sakra má být," rozčílil jsem se na něj. "Děláte si ze mě srandu?" Doslova jsem vypěnil a měl jsem k brzo k výbuchu vzteku.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop)   Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 14:22

Zero
odvolal som pulca a skusil to znova kyochose no jutsu
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop)   Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 20:34

Miko

Akito klid .. řekla a dá se říct schořenou ruku (Samozřejmě v sádře) ti dla ana rameno a ty si ucítil žár neboly stopu od yonbiho ...

Aryi se pomalu zvedal a klon zmizel ... pak se mi znova podlomili nohy a padl na kolena jeho oči zčernaly a šel z nich dým ... znak začal svítit na hrudi(ten od yonbiho) ... Akito cítil v sobě takový zachvění

Zero -> Přivoalal si malou zelenou žábu sotva vyinutou .. a vtom zmizel ten klon vyděl si že se něco děje jak se senseiem tak s Akitem
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop)   Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 20:46

Akito

"Žádný klid nebude... Vy jste zrádce... Chcete dostat yonbiho... To nedopustím!!!" zařval jsem na něj rozčíleně a nakopl ho, přitom jsem okamžitě zrušil tok veškeré chakry v sobě. Jak dlouho to vydrží?
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop)   Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 21:14

Zero
Ked zmizol klon spohladal som original. Uvidel som ten boj "Kua, prestante. Vsetci sme zo Sori, tak sa nebyte
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop)   Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 21:33

Aryi
Spadl nazem a nejevil žádný známky jenom se zněho svítilo ...
sotva si něco udělal najednou si dostal dlaní do krku a padl si zemi v omráčení ...

Nad sorou se oběvil mrak ale ne ledajaký ročil se dokola jako portál

V tom Miko zbystřila udělal pečetě obvila se fialová bublina a najednou všichni 3 zmyzeli a Zero tam zůstal sám

Zero uslyšel zvony vesnice cožznamená že Kage něco důležitého chce
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop)   Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tým E .. poznání (Ramaru , Seven , Adop)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Charakter Adop (sai Sukuipo)
» Nový bojovník?! (Já a Adop)
» Cesta za pomstou (Dan a Adop)
» Cesta za zesílením (Pro Adop)
» Sukuro Zaki (Adop)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Mise-
Přejdi na: