Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Pravidla sekce Empty
PříspěvekPředmět: Pravidla sekce   Pravidla sekce Icon_minitimeFri Apr 09 2010, 17:01

Arrow Pokud založíte topic udejte svůj tip za první poločas a za druhý poločas, datum a čas zahájení zápasu a čas ukončení zápasu
Arrow Nezakládejte topicy, které tu už jsou
Arrow Pokud chcete můžete si i tipnout kdo dá góly nebo kdo bude vyhlášen hráčem utkání
Arrow Dodržujte pořádí týmů tzn. že název topicu bude vypadat takto: Domácí - Hosté (za tyto slova dosadíte název domácích a hostů)
Arrow Pro nejlepšího tippera vymyslím nějáký speciální bonus
Arrow Aby se zamezilo podvádění tak se topicy budou zamykat 5 minut před zahájením zápasů