Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Deelay
Genin
Genin
Deelay


Počet příspěvků : 189
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Capital city

Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu)   Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 25 2010, 19:55

Lee

Tomu seku jsem se nemohl vyhnout, otočil jsem se zády a meč se mi zasekl do zad, naštěstí nepronikl tak hluboko aby zranil orgány, ale i tak bylo to zranění celkem hluboké, v tu ránu se začala voda zabarvovat krví, nemuselo jí být zas tolik na to aby to vodu jen obarvilo, za chvíly se z toho stala menší krvavá lázeň. Nebylo skoro nic vidět...


Naposledy upravil Deelay dne Sun Apr 25 2010, 20:00, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu)   Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 25 2010, 19:59

Suigetsu

Vytiahol som z teba meč a objavil sa pri druhom okraji mostra, kde už takmer žiadna krv nebola. Pomaly sa ale približovala.Hehe....je po ňom. Proste som švihol rukou a polka mostra sa oddelila buchla plnou silou do steny. Nemohol si stihnúť uniknúť. švihol som druhou rukou a na miesto kde si mal byť som poslal kopec pychliačov.
Návrat nahoru Goto down
Deelay
Genin
Genin
Deelay


Počet příspěvků : 189
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Capital city

Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu)   Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 25 2010, 20:05

Lee

Společně s proudem vody jsem nalítl na stěnu o kterou jsem se rozplácl a dopadl jsem na zem. K tomu na mě ještě letělo několik jehel, které se mi zabodali do těla. Těžce a pomalu jsem vstal a pokusil jsem se otevřít brány, ale nešlo to, byl jsem příliš vyčerpaný a zničený.... No tak ukočete to, nejsem hoden toho dále žít, když jsem vás nedokázal porazit....
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu)   Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 25 2010, 20:11

Suigetsu

Nechápavo som počúval jeho reči.Hehe...ty si vážne ubožiačik. Myslíš, že kvôli rečiam ťa ušetrím? Oki,oki niesom žiadny zloduch(xD). Ak sa vzdáš, ja ťa ušetrím. Povedal som leemu a zrušil vodné monstrum.Ak sa pokúsi o útok, nasekám ho malé kúsky a nežerem sa. Pomyslel si a vyceril zuby na Leeho
Návrat nahoru Goto down
Deelay
Genin
Genin
Deelay


Počet příspěvků : 189
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Capital city

Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu)   Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 25 2010, 20:15

Lee

[b]Prosím pane, zbytečně mě neurážejte, nemyslím si že mě ušetříte když budu říkat to, co říkám, myslím to zcela vážně, nedokázal jsem vás porazit, nedokázal bych nikoho uchránit, zabijte mě tedy. Vy jste mi už vzal můj život, protože jste mi vzal můj sen, že každého za každou cenu ochráním a když sem nedokázal porazit vás, zabijte mě tedy. Jen mi tak mé trápení ulehčíte.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu)   Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 25 2010, 20:18

Suigetsu

To beriem ako že si sa vzdal. Povedal som a diabolsky sa uškrnul.Zato že si prehral ti nebudem robiť žiadnu láskavosť a z toľkých zranený aj tak vykrvácaš. Dúfaj že ťa niekdo ošetrí a budeš mať šancu ma poraziť nabudúce. Povedal som a vyšiel von z arény.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu)   Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Deelay(Lee) vs Neal-x(Suigetsu)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Tréning Týmu 3 (Neal-x, Ookami Mia,Deelay)
» Deelay
» Charakter- Deelay
» Charakter: Deelay
» Neal-x char.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: