Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Tajné Informace (Aspire , Check)

Goto down 
+8
Deelay
Pein
GTO
Kakuza-chan
Nagato
Aspi
Check
Ramaru
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
AutorZpráva
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 16 Icon_minitimeTue Apr 27 2010, 21:04

Amaki

Rýchlo som chytil Aiko a pomohol jej sa udržať na nohách. Isane má pravdu. Povedal jej a pozrel na Isaneho.to bude... Povedal
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 16 Icon_minitimeTue Apr 27 2010, 21:07

Isane
No nič, idem hladať Rinari, povie im a odkráča.
Hokage-sama! Obetivali ste sa pre dedinu, pomyslí si.
O chvíľu uvidí dav ľudí pred domom.
To bude ten dom kde je Hokage-sama, povie si a počká....
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 16 Icon_minitimeTue Apr 27 2010, 21:08

Aiko

Postaví sa na tú nohu a tá ju ešte stále tak kuevsky bolí, ale aj tak sa usmieva. táák si zabojujte, ja idem dole sa dať ošetriť... konečne po troch súbojoch... a Isane... pozrie sa naňho Amaki-kun je dosť silný na to aby ťa porazil... uškrnula sa. ..len sa mi nezabite, nech si mám z koho robiť srandu. v tom Isane odyšiel a iba pokrčila plecami. začala pomaly kráčať dolu.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 16 Icon_minitimeTue Apr 27 2010, 21:11

Tawara Kensei

Poté co se k Hokageho tělu seběhla široká veřejnost a hlavně jounini opustil jsem své místo na stráži před jeho tělem a vydal se domů. Docela silně jsem pochyboval že bych teď já nebo celí tým dostal misi takže jsem si to mohl klidně dovolit...doba aniž bych se převlékl, nebo si smyl krev z obličeje jsem si na prostorné zahradě která patřila k domu mé rodiny a sloužila k tréningu taijutsu našel velký kámen.
Genkotsu
pevně jsem sevřel obě pěsti a postavil se do základního postoje Rikkudo, načež jsem začal koncentrovat chakru střídavě do obou rukou, vždy do té která vedla úder na kámen. Množství té chakry nebylo nijak závratné, přecijen s chakrovou manipulací nemám zas takové zkušenosti. Útočil jsem plnou silou a bylo mi docela jedno že se můžu zranit. Potřeboval jsem bolest abych z těla dostal smutek a vstek.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 16 Icon_minitimeTue Apr 27 2010, 21:12

Rinari Uchiha

Vymotala jsem se z davu,všimla jsem si Isaneho.To tu si tak rychle? zeptala se a trochu se začervenala
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 16 Icon_minitimeTue Apr 27 2010, 21:14

Isane
Noo, nenašiel som to čo som hladal, povie milo a zoskočí dole.
No keď skočí potichu zasyčí.
Kua, povie si a milo sa usmeje na Rinari.
No, a ty? spýta sa...
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 16 Icon_minitimeTue Apr 27 2010, 21:16

Amaki

Pozrel som na Isaneho ri odchode.Nasledujúci boj skončí mojou výhrou.Pomyslel si a usmial sa. Otočil som sa späť k Aiko.Ďakujem že mi dôveruješ. Mám ti pomocť do nemocnice? Spýtal sa jej a čakal
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 16 Icon_minitimeTue Apr 27 2010, 21:21

Aiko

Nemusíš... otočí sa na Amakiho a usmeje sa. Znovu začne kráča- teda skákať na jednej nohe dole po schodoch. pohodá...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 16 Icon_minitimeTue Apr 27 2010, 21:22

Rinari Uchiha

No chtěla jsme jít domů,ale není kam zašklebila se,mohly by jsme někam jít,nemyslíš?. Zeptala se Isaneho
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 16 Icon_minitimeTue Apr 27 2010, 21:23

Isane
Dom ostal aspoň ako tak celý, usmeje sa.
No, kamkolvek povieš, povie milo a usmeje sa.
Kua, bez domu?
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 16 Icon_minitimeTue Apr 27 2010, 21:28

Kojiro Uchiha

Dveře tajné skrýše klanu uchiha se rozlétly na kousky. Dovnitř vstoupil muž středního věku. Nesl klasické známky klanu uchiha. Byl velice podobný mrtvému hokagemu. Se slzami v očích se vydal směrem k dalším dveřím, které byli v zemi. Normální člověk by si jich nevšiml ale Kojiro měl dobře vyvinutý sharingan. Rozmlátil i tyhle dveře, přešel na druhou stranu místnosti a sevřel v ruce svitek s nápisem "Zakázaná technika".

Kiro

Asi po pěti minutách co jsem tam klečel jsem vstal. Vzal jsem tělo hokageho do náruče a vydal se směrem k sídlu Uchiha. Většina vesničanů mě následovala
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 16 Icon_minitimeTue Apr 27 2010, 21:30

Amaki

Mohol som jej i tak pomocť, ale keď nechce sa jej nebudem vnucovať.Tak sa maj a ak maš budeš hladať, budem trénovať na nejakej lúke. Zakričal som zaňou a bežal nájsť najbližšiu lúku.Musím tvrdo trénovať. Pomyslel som si a zbadal nejakú lúku.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 16 Icon_minitimeTue Apr 27 2010, 21:31

Isane
No, keď chceš môžeš bývať umňa, po bratovi tam ostala postel, povie a milo sa usmeje.
Poškrábe si krk a potom hlavu.
Alebo, budem vonku stebou, povie dojde ku nej. Znovu ju pobozká....
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 16 Icon_minitimeTue Apr 27 2010, 21:43

Amaki

Začal som rozmýšlať, čo sa naučiť.Hmm...chcel som sa velmi naučiť kage bushin, ale bez senseia to asi nezvládnem. Skúsim niečo zo Suitonom... Pomyslel si a šiel si sadnúť pod strom. Zavrel som oči a začal vymíšlať...
Návrat nahoru Goto down
GTO
Genin
Genin
GTO


Počet příspěvků : 144
Datum založení účtu : 29. 03. 10

Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 16 Icon_minitimeTue Apr 27 2010, 21:59

Ichigo Rokuro

Na chvilku sem šel s davem ale zjistil sem že tawara v dovu už není...
Asi už odešel.Možná bych se na něj měl jít kouknout , ale kam...
Začal sem přemýšlet kde by mohl být , protože bylo skoro vše zničeno napadalo mě jenom jedno místo...
Možná bude u sebe doma...
Vydal sem se k místu kde bydlí...
Po pár minutách sem tam dorazil a viděl jak mlátí do kamene...
Vyskočil sem na strom...
Nechceš s něčim pomoct...
Zeptal sem se a zůstal na stromě...
To je asi blbá otázka , on tu mlátí do kamene a já ho tu votravuju , ale co možná že si to zachvilku vymlátí na mě...
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 16 Icon_minitimeTue Apr 27 2010, 22:31

Tawara Kensei

Toho že se na plotě objevil Rokuro a oslovil mě jsem si ani nevšiml. Stále jsem sistematicky mlátil do kamene, ruce na některých místech nepěkně sedřené tak že jsem na kameni zanechával malé krvavé stopy, na místě čerstvě se objevujících prasklin v něčem co bych pěstí neměl být schopen rozbít. A mé zoufalství a vstek pomalu odplouvaly pod vlnou bolesti a mírně ubívající chakry.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 16 Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 14:11

Amaki x strazca

Rozmyslal som najviac ako som mohol, ale i tak som na nic neprisiel.Musim ist za otcom...ten ma urcite nauci klanove techniky.Pomyslel som si a prisiel do klanoveho sidla. Pred budovou klanoveho vodcu, mojho otca stal nejaky muz.Dobry den pane. Je Zuko Amaki v jeho kancelarii? Spytal som slusne.Strazca na mna pozrel.Pockat...ved ty si syn vazeneho Zuka.Obzeral ma strazca s usmevom.To som!Odpovedal som mu hrdo. Strazca sa opat usmial a zacal rozmyslat.Je to sice tajomstvo, ale je tu. Nechcel aby som to nikomu hovoril, kedze ma kopec prace. Preco sa pytas? Spytal sa ma.No...neviem kde je sensei nasho tymu a potrebujem sa naucit nove jutsu. Myslel som, ze by mi stym pomohol. Je to skoda, ze ma tolko prace... Povedal som trochu sklamane a chystalsa odist.Pockaj! Ak chces predam ti nejake zvytky na ucenie jutsu klanu Amaki. Nadsene som sa obratil.To by bolo super...chcem ich!Povedal som a nadsene a cakal.Tak tu na minutku pockaj a donesiem nejake.Pocuvol som a robil som sa, ze strazim. Po chili sa vratil a predal mi tri zvytky. Jeden som nahodne vybral.Dakujem za ochotu. Idem trenovat tak dovidenia. Povedal som strazcovi, ktory mi zakyval. Prisiel som na luku a otvoril ten zvytok...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 16 Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 14:22

Rinari Uchiha

Začervenala se a pokračovala,nevim,co mám brát?....pobit u Isaneho nebo venku,ale baráky se musej co nejdříve opravit.Pokuď to je ňák možné.Pomyslela si
Návrat nahoru Goto down
GTO
Genin
Genin
GTO


Počet příspěvků : 144
Datum založení účtu : 29. 03. 10

Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 16 Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 14:32

Ichigo Rokuro

Pořád sem seděl na stromě...
No když myslíš že ti mlácení do kamene pomůže...
řekl sem a furt koukal na tawara jak mlátí do kamene
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné Informace (Aspire , Check)   Tajné Informace (Aspire , Check) - Stránka 16 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tajné Informace (Aspire , Check)
Návrat nahoru 
Strana 16 z 16Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
 Similar topics
-
» Tajné informace (Já a Nero)
» Tajné plány začínají
» Každý má své tajné plány!
» Charakter - Aspire
» Charakter - Aspire

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Fire Country :: Horagakure no Sato - Koš-
Přejdi na: