Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Pravda (Seven)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven)   Pravda (Seven) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 23 2010, 23:31

Akito

"Kde to jsme a kdo jste," zeptal jsem se jí, když jsem se vzpamatoval z mírného šoku, který mi tato osoba uštědřila.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven)   Pravda (Seven) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 23 2010, 23:33

Yuuka Hakuni

Já jsem Yuuka Hakuni .. přivolal si mně zpátky .. i když nevím jka a ani kdo seš .. řekla a usmála se


Naposledy upravil Ramaru dne Fri Apr 23 2010, 23:36, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven)   Pravda (Seven) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 23 2010, 23:35

Akito

"Mami," vykoktal jsem ze sebe v překvapení, ale pak jsem jí objal, nebyl ani čas o tom přemýšlet, ale byl jsem rád, že ji konečně vidím.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven)   Pravda (Seven) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 23 2010, 23:39

Yuuka Hakuni

A-akito ?? .. řekla jsem překvapeně chlapci který byl skoro velký jak já ... pomalu jsem ho objala i když tam byla vydět menší nejistota
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven)   Pravda (Seven) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 23 2010, 23:42

Akito

Pak se ale dostavil pocit opovržení rodiči, ani nevím, kde se v tu chvíli ve mě vzal, ale prostě jsem to musel říct. "Proč jste mi to udělali? To jste tolik chtěli, abych vás nenáviděl?" Snažím se to skrývat neustále... ale nejde to už v sobě dusit..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven)   Pravda (Seven) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 23 2010, 23:45

Yuuka Hakuni

Museli jsme ... protože kdybys v sobě neměl tu zrůdu tak bych tě stratila ... řekla ti a ukápla ji jedna slza
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven)   Pravda (Seven) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 23 2010, 23:48

Akito

"Tyhle hrátky na city dospělých mě už nebaví," řekl jsem nespokojeně, ale yonbi si spokojeně zabručel. "Ale nezazlívám vám to až tak moc... Rodinu jsem nakonec našel," řekl jsem a pohledem uhl do strany.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven)   Pravda (Seven) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 23 2010, 23:52

Yuuka Hakuni

Kdybych ho do tebe nedala tak bysme tu nebyly ... a to ani jeden .. řekla .. Nic není náhoda vše má svůj učel řekla
pak tě prsty chytla na konec brady a natočila tě hlavou na ní ... Děkuji Akito Hakuni
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven)   Pravda (Seven) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Apr 24 2010, 08:15

Akito

"Nevím za co," odpověděl jsem. "Chtěl bych si ještě promluvit, ale cítím, že vesnice je v nebezpečí. Nemůžu se tu zdržovat."
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven)   Pravda (Seven) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Apr 24 2010, 09:32

Yuuka Hakuni

Ano je ... jinak bych tu nebyla ..... Přivolal si mně ... pak se ozvalo Kai zmyzeli jste a oběvili jste se pbadva před aryim

Aryi

hm .. udělal gesto a koukal na vás
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven)   Pravda (Seven) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Apr 24 2010, 09:43

Akito

"Vzdej se... Možná Irakage bude milosrdný, ale pokud nám budeš stát v cestě, tak nám nezbude nic jiného," řekl jsem mu tak, abych ho snad ještě přesvědčil, ale možná už na to bylo dávno pozdě.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven)   Pravda (Seven) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Apr 24 2010, 18:14

Aryi

Hm ... řekl a rozeběhl se na tebe

Yuuka Hakuni

Trošku tě odstrčila(Akita) a najednou se zničeho nic oběvila před aryi a u její dlaně se oběvil zlatý prach a dlan přitiskla jemu na hrud v tom se vněm oběvila asi o průměru 10cm díra zkrz na zkrz a vytstříkla z něho krev .. vytěl si jenom záblesk světla .. vše se odehrálo tak v jedné v 1s
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven)   Pravda (Seven) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Apr 24 2010, 18:19

Akito

"Su-su-sugoi desu," stál jsem a řekl dost překvapeně. Tak rychlá a čistá technika...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven)   Pravda (Seven) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Apr 24 2010, 18:27

Aryi

padl jsem k zemi a akitovi zmyzelo znamení na rameni

Yuuka Hakuni

Dobře jeden je hotov řekla .. a šla ke dveřím budovy


Naposledy upravil Ramaru dne Sun Apr 25 2010, 10:53, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven)   Pravda (Seven) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 25 2010, 10:52

Akito

Trochu bezcitné... Ale nutné... pomyslel jsem si, když jsem se tak trochu vzpamatoval z úžasu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven)   Pravda (Seven) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 25 2010, 10:56

Yuuka Hakuni

Hm .. vešly jsme do male místnosti ... znova jsem vytáhla ten lektvar a dala si trochu na ruku pak se z mě ruky oběvila záře která jeko mířená raketa vystřelila nahoru a rozrazila zem ... dostalo se knám světlo ... udělala jsme pečet a na nohou se mi oběvila chakra skošil ajsem nazed a úpmalu šla ven
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven)   Pravda (Seven) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 25 2010, 20:46

Akito

Nakoncentroval jsem chakru do nohou a vyrazil jsem za ní.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven)   Pravda (Seven) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 25 2010, 20:59

Oběvili jsme se mezi troskami zbořilého domu
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pravda (Seven) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven)   Pravda (Seven) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pravda (Seven)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Pravda (Seven , Ramaru)
» Pravda o Misuteri
» Pravda sesterského pouta

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Mise-
Přejdi na: