Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Smutné oči

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Smutné oči Empty
PříspěvekPředmět: Smutné oči   Smutné oči Icon_minitimeSun Apr 25 2010, 15:29

Smutné oči 1: Tým 12

Muž zo znakom Uchiha na tričku prechádzal skalnými útesmi. Zanim išiel jeden muž, ktorí mal obri meč. Ďalšie bola žena s okuliarmi. Ďalší muž mal biely plášť. Bol to tým Taka.Práve prechádzali útesy kde bola vidno Konoha.
"Sasuke-san. Už sme pri Konoha." Povedala žena. "Už viem, Karin-chan." Vtedy prešli skalné útesy a bolo vidieť doline konca. Sasuke práve myslel na súboj ktorí sa odohral asi pred 10 rokmi. Všetci o chvíľu dorazili do Konohy.
O chvíľu sa spiace strážnik zobudil na slová: "Pozri, čo sa deje?" Vydesený hlasom sa pýtal prvý strážnik druhého ako keby poznal odpoveď. "Nebojte sa. Ideme za Hokagem-sama." Povedal a vyrazil.Strážnici nechceli veriť no pustili ho lebo vedeli že by ho aj tak Hokage porazil.
Keď tam Sasuke dorazil, na jeho očakávania tam nebol Naruto ale niaky neznámi ninja. Ten sa pripravil na boj, ale najprv sa Uchihu spýtal: "Čo tu robí nukenin ako si ty? Vieš že Konoha takto nezničí!" Povedal mu. No Uchiha povedal: "Nedošiel som zničiť Konoha. Keby že sa to dá chcel by som sa vrátiť ako sensei, kebyze môžem," povedal a čakal na Hokageho reakciu. "Takže, keď si náš posledný Uchiha a máš vybiral schopnosti, stávať sa Jouninom. K tomu, na zraze Kage, budeš mojou ochrankou. Prideľuje sa ti tým 12," povedal Hokage a Sasuke odišiel. "A pokiaľ ide o vás. Vy sa stávate Chuunin a budete strážiť väzenie v skrytej listovej!" Povedal a potom aj oni zmizli. Pomaly sa vydali do väzenia.
Sasuke ponáhľal. Išiel domov. Zistil že celý čas tam nikto nebýval. "Zaujímavé. Môj byt nebol za tých 10 rokov vôbec použitý. No nič," povedal a vybalený sa. Prechádzal sa konohuo, a vtedy stretol strare tým. "Sasuke?" Opýtal sa blonďák. Uchiha prikývol. Vtedy sa na neho vrhla Sakura so slzami v očiach. "Sasuke-kun. Ty si sa vrátil. Neverila som že ..." Nestihla dokončiť a mladý Uchiha ju pobozkal. Naruto len pozeral nato no potom povedal: "No, Sasuke. Vidím že si tu. Takže, stále si Genin? Lebo ja už som Chuunin!" Pochválil sa Naruto no Sasuke mu to hneď pokazil: "No, ja som Jounin a vediem niaky tým 12," povedal kým si škrabať hlavu. Naruto znovu začal s otvorenými ústami pozeral na neho. "A, Sakura-chan. Keď chest, môžeš sa nasťahovať ku mne," povedal a odišiel. Sakura sa začal červenať a bleskovo odišla domov, aby sa pobalila. "No, Naruto. Vyzerá to tak že Sasuke-kun sa stal Jouninom a zbalil ti Sakuru. No nič, ja už idem," povedal a zmizol v dyme. Naruto ešte chvíľu nebol schopný pohybu. No pochvíli aj on zmizol.
**** Na ďalší deň ****
Uchiha sa zobudil, keď niekto klopať na dvere. "Sasuke-kun. Som tu." Povedala Sakura. "Už idem," povedal Sasuke. Otvoril keď práve Sakura zdvíhala kufre. "Nechaj tak, zober to," povie milo a vezme jej kufre. Položil ju napostel a začal sa prezliekať. Zachvilu mali obaja svojej práce hotové. "Sakura-chan?" Spýtal sa Uchiha neisto Sakury. "Áno, Sasuke-kun?"
"No, chcel by som sa ťa opýtať. Vzala by si si ma za muža?" Spýtal sa Sasuke neisto. "Áno," povedala a vrhla sa na neho. "Prepáč, Sakura-san. Spomalilo. Musím sa ísť zoznámiť s mojimi novými Genin," povedal smutne a odišiel. Zachvilu dorazil na cvičisko kde ho už čakali jeho tri Genin.
"Ahojte." Pozrdavil ich. "Dobrý deň, sensei," povedali dvaja a jeden stále mlčal. Sasukeho to moc nezaujímalo. "No, predstavím sa vám. Moje meno je Sasuke Uchiha. Stačí keď ma budete oslovovať Sasuke-sensei. No, mám Katon a raiton. Moje kekkei genkai je Sharingan," povedal. Nenápadne im naznačil aby sa predstavili. Prvé začalo dievča: "Ja som Aiko Asaka. Mojím elementom je, no ešte neviem. Kekkei genkai je, no nič." Keď to povedala Sasuke nenápadne otvoril ústa. "No, super. Asi budeš dobrá žiačka," povedal jej a pozrel sa na ďalšieho člena. "Ja som ISAN Yamanaka. Ovládam dve techniky môjho klanu a môj element je Doton." Povedal s úsmevom a Sasukeho sa pozrel na posledného člena. "A ty? Predstaví sa mi?" Spýtal sa ho Sasuke. "Moje meno je Ryoko. Moje kekkei genkai, ja neviem ako sa volá." Povedal a pozrel sa naňho.Bol to rinnegan. "No, je to vzácna kekkei genkai. Volá sa rinnegan," povedal mu. "Nezostáva dúfať že nebude ako Nagato," povedal si v duchu.
"No, teraz si vás preverí," povedal a odkočil. "Dáme si súboj. Začneme!" Povedal im dôrazne a odskočil. Genin sa pripravili. Aiko hneď spravila plomby a vykríkla: "Kage Bushin no jutsu!" Vtedy sa tam zjavilo niekolko Aiko ktoré začali útočiť na Sasukeho.Ten všetkých rozsekal. Práva Aiko odzadu vyskočila na Sasukeho. Ten ju za nohu odhodil na ISAN. Ten sa uhol. Len tak tak. Vtedy sa nenápadne prenisol do Aiko. Tá zaútočila na Sasukeho. No ten hodil kuna po ISAN a ten to schytal do nohy. Vtedy sa vrátil späť. "No, vy ste tým?" Spýtal sa ich. Vtedy zaútočil Ryoko. Sasuke sa bránil a dokonca musel použiť Sharingan na uhýba. "Je fakt dobrý," povedal si v duchu a odskočil. Vtedy sa Sasuke objavil za nimi a dostal ich do slabšieho genjutsu. Všetci padli na zem. "No, budeme trénovať," povedal im keď je pustil z genjutsu. "No, Aiko. Tu máš papierik. Pusť do neho trochu chakry a zistíš svoju podstatu." Povedal jej a pod lístok. Pustila do neho chakru. Papierik zvlhne. "Hmmm, takže Suiton," povedal Sasuke.
"Takže, tréning začína zajtra v 09:00," povedal im a zmizol ...


Naposledy upravil sasuke123 dne Mon Apr 26 2010, 06:02, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Smutné oči Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutné oči   Smutné oči Icon_minitimeSun Apr 25 2010, 15:31

Smutné oči 2: Trénink Kuchiyose

Na ďalší deň sa Uchiha zobudil skôr ako Sakura. Hneď vyrábajú na cvičisko. "Prečo som dal taký skorý tréning?" Opýtal sa pod nos a vyrazil. Došiel tam ako prvý. Potom došli naraz Aiko, ISAN a Ryoko.
"Zdravím. Dnes vás naučím techniku ktorá sa vám bude páčiť. Volá sa Kuchiose no jutsu." Povedal im. "Ide oto že podpíšete-" nestihol odpovedi a prerušil ho ISAN: "podpíšeme zmluvu. Bla bla bla. Račie nám to ukážte," povedal ISAN znudene. "No dobre," povedal Sasuke a kusol sa do prsta. Udrel o zem a zakričal: "Kuchiyose no jutsu!" Vykríkol a objavil sa tam jastrab. "No, povedzte mi akého summon by ste chceli, a ja sa vám ho pokúsim zohnať." Povedal im s úsmevom zatial co odvolal jastraba.
"Opica!" Zakričal ISAN. "Chcem vyvolávať opice!" Vykríkol a pozrel sa na Sasukeho. Ten pomaly urobil obrátene kuchiyoseno. Ochvilu sa zjavil sa zmluvu. "No, krvou sa podpis na zvitok svojou krvou." ISAN prikívol a kusol sa do prsta. Začal sa podpisovať. "No, teraz choď bok trénovať," povedal Sasuke. ISAN kívol a odišiel stranou trénovať. "A vy dvaja?" Spýtal sa ich. "No, ja by som chcela motýľa." Sasuke začal rozmýšlať. "No, jeden ninja v Konoha ho má," povedal a nachvílu vybehol. Zachvilu dorazil späť. Aiko sa znovu začala podpisovať a podišla stranou trénovať Kuchiyose.
"Ryoko, tebe niečo poviem. Rinnegan. Vďaka nemu budeš môcť vyvolať rýchleho nosorožca, prahistorického vtáka, psa čo keď ho niekto udrie spraví sa ďalšie a nakoniec chameleóna. Takže, ty ich vieš vyvolať. Skús to," povedal a odstúpil. Ryoko skúsil vyvolať psa. Vyvolal trojhlavého psa. "Super." Povedal a psy zmizli. "Teraz skús nosorožca," povedal. Ryoko ho vyvolal a potom vtáka. Nakoniec vyvolal aj chameleóna. "Takkže, tebe tréning Kuchiyose končí. Nachvílu máš voľno," povedal mu a presunul sa k Aiko.
"Kuchiyose no jutsu!" Vykríkla no znovu sa zjavila tá istá húsenice. "No, som zvedavý kedy nato príde," povedal si v duchu a sledoval ju. "Kuchiyose no jutsu!" Vykríkla a znovu sa tam zjavila ta ista húsenice. "Sensei, čo je stým." Pýtala sa ho. "Najprv budeš musieť mať húsenicu a potom motýľa," povedal jej Sasuke. Aiko zrodenia odvolala húsenicu a urazene si sadla pod strom.
ISAN sa tréning darilo. "No čo ISAN, ako ti to ide?" Spýtal sa Sasuke ISAN. "No, ukážem vám to," povedal pyšne. Kusol sa do prsta a udrel o zem. "Kuchiyose no jutsu!" Vtedy sa tam zjavila obrovská gorila ktorá mala asi 15 metrov. Mala aj gigantickú palicu. Potom zmizla. Sasukeho si dal zvolať všetkých troch. "Takže, všetci až na Ryoko svojho summon porazte, aby vám dôveru," povedal a ukázal im kde to majú trénovať.
ISAN vyvolal opicu. "Opica, teraz ťa porazím," povedal a ukázal nanu prstom. Opice sa začala smiať a švih kupónom palíc. "Doton: Doryuu rendant!" Vykríkol a veľká stena zastavila palicu. "Takže ty máš Doton," povedala opice. ISAN sa donej tajne premiestnil. A tak ju porazil. "Musím uznať, si dobrý ninja," povedala opice a zmizla.
Aiko vyvolala húsenicu. Húsenice vyjde súboj goríl a tak zaútočila na Aiko. "Kage Bushin no jutsu!" Vykríkla Aiko a spravila niekolko klonov ktoré vyleteli na húsenicu. Bolo ich veľa. Všetci spravili Henge a premenili sa na lano ktoré ju zviazali. Húsenice zmizla.
"No, zdá sa že ste to zládli. A Aiko, zajtra húsenicu nevyvolávaj. Bude v kukle," povedal jej a žmurko nanu. "Takže, dnes máte pokoj," povedal im a ľahol si na cvičisko kde čakal na Sakuru. Dohodli sa že sa tam stretnú ...


Naposledy upravil sasuke123 dne Mon Apr 26 2010, 06:03, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Smutné oči Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutné oči   Smutné oči Icon_minitimeSun Apr 25 2010, 15:32

Karin-Chan Laughing
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Smutné oči Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutné oči   Smutné oči Icon_minitimeSun Apr 25 2010, 15:35

vieš o tom, že si to napísal do chatu, skype a sem? dá sa to považovať aj ako SPAM Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Smutné oči Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutné oči   Smutné oči Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Smutné oči
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Vaše tvorba :: Povídky-
Přejdi na: