Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) Empty
PříspěvekPředmět: Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak)   Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) Icon_minitimeWed May 05 2010, 19:01

vaša senseika Rin na vás čakala na 34 z tréningových lúk v konohe
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak)   Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) Icon_minitimeWed May 05 2010, 19:03

Kazuki

Přišel ke mně posel že mám jít na louku 34. Yosh!! Konečně něco. radoval se a vykročil si to k louce, když tam přišel byla tam už nějaká žena Zdravím, já sem Kazuki Yuuta, vy jste moje Senseika?
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak)   Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) Icon_minitimeWed May 05 2010, 19:06

Rin

Áno ja som tvoja senseika Rin Hayashibiara predstavila som sa milo teraz ešte počkáme na tých dvoch dodala som milo a kývla som mu nech si sadne do trávi
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak)   Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) Icon_minitimeWed May 05 2010, 19:07

Kazuki

Chjo.... a sedl si ke stromu v ruce si vytvořil ledovou kouli a pohazoval si s ní. A Sensei? Co umíte?
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak)   Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) Icon_minitimeWed May 05 2010, 19:12

Rin

usmiala som sa na neho ako vydím ty si ten chlapec z Hyōtonom ja mám za se Mokuton odpovedala som mu a ľahla som si do trávy a zavrela som oči
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak)   Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) Icon_minitimeWed May 05 2010, 19:15

-tak jinak no

Tawara Kensei

Na louku jsem přišel poté co se ke mě na kopec dostala zpráva o tom že nás chce sensei vidět na tréningové louce 34. Byla to pro mě docela ztráta času vzhledem k tomu že jsem chtěl trénovat sám ale přecijen stále je má sensei a tak jsem byl ve stanovený čas na stanoveném místě.
Zdravím sensei
lehce jsem jí kývl na pozdrav a v duchu se modli aby neslyšela o mé lázeňské příhodě.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak)   Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) Icon_minitimeWed May 05 2010, 19:19

Rin

postavila som sa z trávi a pozrela som sa na neho Vitaj Tawara viež že si si pekne zavaril .povedala som z úsmevom Kde máš kamaráta? toho Ichiga. spýtala som sa ešte
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak)   Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) Icon_minitimeWed May 05 2010, 19:20

Kazuki

Wow... element dřeva..... Pěkný.
Aaa náš ero-genin, nazdar kanče! popichoval ho Kazuki
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak)   Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) Icon_minitimeWed May 05 2010, 19:47

Tawara Kensei

Naší sensei jsem věnoval "příjemný" úsměv.
Zavařil? a čím?
zeptal jsem se nechápavě.
Jen jsem trénoval svou rychlost toď vše
načež jsem se otožil na Kazukiho.
To víš, někdo na to koule má jiný zase ne. A co se Rokuro-kuna týče netuším kde by mohl být...ale klid obvykle chodí pozdě...
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak)   Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) Icon_minitimeWed May 05 2010, 19:54

Rin

len som sa usmiala a kývla rukou že to už nebudem riešiť
Tak teda ešte chvíľu počkáme ak nepríde tak začneme. povedala som z úsmevom
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak)   Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) Icon_minitimeWed May 05 2010, 20:05

Kazuki

Heh Já to stejně nemám zapotřebí. řekl Kenseiovi. Takže další věc co mam udělat: navštiv lázně muhahaha.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak)   Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) Icon_minitimeThu May 06 2010, 16:59

Rin

Už na neho nebudeme viac čakať začneme. povedala som Ste pripravený ? spýtal som sa milo
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak)   Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) Icon_minitimeThu May 06 2010, 17:06

Kazuki

Konečně. Ano.. ANO!! Jsem připravenej. Řekl nedočkavě.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak)   Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) Icon_minitimeThu May 06 2010, 18:01

Tawara Kensei

Jako obvykle
odpověděl jsem sensei s lehkým pokrčením ramen a přestože jsem ji upřeně sledoval myšlenkami jsem byl někde jinde.
Rokuro, kde k čertu jsi...i když ty nejseš jeden z těch zodpovědnejch tipů takhle nepřijít na tréning...za zdrojem zábavy to rozhodně není tvůj styl...
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak)   Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) Icon_minitimeThu May 06 2010, 18:10

Rin

tak potom mám na vás otázku čo je najdôležitejšie pre genína? spýtala som sa
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak)   Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) Icon_minitimeThu May 06 2010, 18:34

Kazuki

Hmm.... pro genina je nejdůležitější zásoba energie, bílkovin, cukru, tuků, a samozřejmě oblíbené příchuti, což je u mně pistácie. Mluvil o zmrzlině. Když o ní mluvil uplně mu zářily oči.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak)   Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) Icon_minitimeThu May 06 2010, 18:37

Tawara Kensei


Pokrčil jsem rameny jako reakci na otázku.
Záleží z kterého úhlu pohledu se na to díváte
zamručel jsem.
Může jít o věci od týmové spolupráce až po trpělivost
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak)   Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) Icon_minitimeThu May 06 2010, 19:24

Rin

Ja myslím práve tú tímovú spoluprácu musíte sa naučiť ako pracovať ako tým a ako si navzájom veriť. povedala som a čakala ako zareagujú
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak)   Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) Icon_minitimeThu May 06 2010, 19:37

Tawara Kensei

Opět jsem pokrčil rameny.
V pořádku, já jsem ochotný spolupracovat s kýmkoliv kdo se mě nebo mé blízké zrovna nesnaží zabít.
řekl jsem zcela upřímně vůj názor a čekal na kolegu co k tomu řekne on.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak)   Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) Icon_minitimeSat May 08 2010, 21:09

Kazuki

No tak Sensei... Začneme už? Trvá vám to díl, než když taje zmrzlina.. řekl uraženě.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak)   Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) Icon_minitimeSat May 08 2010, 21:49

Rin

No tak začnite. povedal som z úsmevom a sadla si do trávi
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak)   Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) Icon_minitimeSat May 08 2010, 22:06

Tawara Kensei

S lehce pozdvyhlím obočím jsem se zadíval na sensei která se usadila do trávy.
Začněte? Omlouvám se jestli jsem vám nevěnoval svou plnou pozornost sensei ale s čím máme začít? Pokud vím nezadala jste nám žádný úkol...
upozornil jsem ji opatrně.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak)   Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) Icon_minitimeMon May 10 2010, 11:19

Rin

Ja viem predsa ste povedali že ste pripravený a že chcete začať nepýtali ste sa čo máte robiť .povedala som trocha nahnevane A máte cvičiť tímovú prácu aby ste to mali ľahšie tak vám dám aj konkrétnu úlohu. povedala som a ukázala som im Zvitok zoberte my ho. povedala som a stále sedela v tráve
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak)   Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) Icon_minitimeMon May 10 2010, 14:42

Kazuki

Malina... řekl výstižně a přistoupil k senseice Sensei dáte mi ten svitek? Zeptal se normálním hlasem, nechtělo se mu bojovat.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak)   Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) Icon_minitimeMon May 10 2010, 16:20

Tawara Kensei

Po té co sensei řekla co máme za úkol jsem se chystal ji o svitek požádat ale Kazuki mě předběhl.
Hmmmm, dobře on, vypadá to že spolu budeme přeci jen vycházet
přesto jsem tak nějak nevěřil že by to mohlo vyjít a proto jsem si do levé ruky připravil preventivně kouřovou bombu abych mohl krýt náš ústup za účelem vytvoření bojové strategie.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak)   Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Prvý tréning týmu 4 (Kakuzo-chan,Gto,Mrsrotak)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 8Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Tréning Týmu 33
» Tréning Týmu 3 (Neal-x, Ookami Mia,Deelay)
» Prvý dar boží (Black)
» Súboj sasuke123(Death the kid,liz a patty) vs MrSrotak (Rock lee)
» 4. Souboj - Masaru Yukisha(MrSrotak) vs Dedisu Taiqza (Raul)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Fire Country :: Horagakure no Sato - Koš-
Přejdi na: