Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Úsvit lovců - Jižní brána

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Úsvit lovců - Jižní brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Jižní brána   Úsvit lovců - Jižní brána - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 13:27

Sora -> Mezi rukama se ti vytvářela už jakási Raitonová tyč.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Úsvit lovců - Jižní brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Jižní brána   Úsvit lovců - Jižní brána - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 13:45

Masaru

V okamžiku, kdy holka vytahovala šípy se všechny klony napřáhli a hodili po ní co měli(2x chakra kunai, 1 fireball xD).
Šípy s orlama pak zasáhli všechny klony a ty se rozplynuli na větrnou chakru a pořezaly všechny orly.
Samotný Masaru poodešel trochu na bok a začal soustředit chakru do zdravé ruky.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Úsvit lovců - Jižní brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Jižní brána   Úsvit lovců - Jižní brána - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 13:52

Hiyori

Orlové byly normálně z větru a proto se při zásahu rozplynuly, ale na mě teď letěli tři zbraně. Rychle jsem si sundala hnědý kabát a vymrštila ho před sebou a ten polapil Fireball a jeden ten chakra kunai, ale druhý kunai mě bodl do nohy a já naštvaně zasyčela. Byla už tma takže jsme na sebe jen tak tak viděli. "Začnu to brát vážně." Usmála jsem se a pak jsem se podívala na tu nohu. "Ty demente! Tys mi udělal díru do nohy!" Zase jsem byla naštvaná a bylo vidět, že jsem příšerný cholerik. Vytáhla jsem šíp a složila pečetě a hrot šípu začal modřé zářit a na něj zářila rudě jakási pečeť. Vystřelila jsem ho na Soru a pak jsem řekla "Kai." a šíp vypustil dým a z dýmu vyletělo místo jednoho šípu, pět šípů.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Úsvit lovců - Jižní brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Jižní brána   Úsvit lovců - Jižní brána - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 14:49

Sora

Nic nebylo vidět,ale něco jsem už měla v ruce.... tak jsem stim máchla před sebe,a pokusila se uskočit. mě to bylo hnedka jasné že nebude útočit jenom na Masara. Pomyslela si.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Úsvit lovců - Jižní brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Jižní brána   Úsvit lovců - Jižní brána - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 15:17

Soře se najednou v ruce vytvořil plnohodnotný Raitonový oštěp, který následně odhodila směrem na těch pět šípů. Všech pět šípů to zničilo a následovalo to přímo na Hiyori, která jen vyděšeně hleděla na letící oštěp. V tu chvíli ji strhnul do strany nějaký zahalený chlápek a Hiyori se rychle zvedla a kopla ho pod koleno. "Blbče! Já bych to zvládnula!" Zařvala na něj a mezitím oštěp narazil do nějakého domu a půlka domu se rozletěla na cucky. Sora začala z těžka dýchat, protože ji to vzalo dost chakry. Díky tomu ji došlo, že tohle jutsu nebude moct používat furt.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Úsvit lovců - Jižní brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Jižní brána   Úsvit lovců - Jižní brána - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 15:20

Sora

Chtěla jsem se zvednout,ale zamotala se mi hlava.Sakra!....proč jí musel pomáhat.... pomyslela si a vzala si do ruky kunai .
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Úsvit lovců - Jižní brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Jižní brána   Úsvit lovců - Jižní brána - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 15:22

Masaru

Jedním okem si všiml toho výbuchu a dost to na něj zapůsobilo, kdyby před ním teď nestály dva protivníci možná by i zakřičel radostí, zastavil se přímo před nima a v ruce mu zářila modrá chakra.
Zaplatíte za to, co ste udělali! Teď se vzdejte, nebo vás budu muset zabít.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Úsvit lovců - Jižní brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Jižní brána   Úsvit lovců - Jižní brána - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 15:39

Hiyori a Ulquiorra

"Uklidni se Hiyori." Řekl muž a Masara si vůbec nevšímal. Chlápek si pomalu sundal kapucu a podíval se na Masara zelenými oči pod kterými byly nakreslené zelené slzy. Úsvit lovců - Jižní brána - Stránka 2 Bleach_Ulquiorra_by_Sepheria Sundal si oblek ve kterém byl a na zádech ani nikde u sebe neměl žádnou zbraň. Jen bílý oblek. "Ulquiorro ty blbče! Máme je zabít, nesmíš být tak hodný! jednou jsi odmítl být vůdce naši vesnice tak si tu teď na vůdce nehraj a nech mě vykonat moji misi!" Zařvala na Ulquiorru Hiyori, ale on ji ignoroval a sledoval Masara. "Omlouvám se za její chování, ale já jsem Ulquiorra ze Zvířecí vesnice a to já vás informoval o útoku."
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Úsvit lovců - Jižní brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Jižní brána   Úsvit lovců - Jižní brána - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 15:57

Masaru

Hmm.... Možnosti sem vám už dal... Buď se vzdáte a budete se spovídat soudu Suichu(máme soud ne? xD), a nebo vás budu muset na místě zabít.
Řekl smrtelně vážně.
Ten druhej.... Ulquiorre, je z jejich vesnice a nechce utočit... Zdá se mi rozumný a není zaslepený pomstou..
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Úsvit lovců - Jižní brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Jižní brána   Úsvit lovců - Jižní brána - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 16:01

Sora

Přišla k Masarovi,má pravdu.... máte jenom dvě možnosti,tak si vyberte. Řekla a v pravé ruce si vytáhla kunai.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Úsvit lovců - Jižní brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Jižní brána   Úsvit lovců - Jižní brána - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 16:47

Montaro Yuurinshi

Ještě jím dávejte na výběr řekl z postraní protože si ho zatím nikdo nevřímal šáhnul do kapsy a na ty 2 letěl kunai s výbušným lístkem
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Úsvit lovců - Jižní brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Jižní brána   Úsvit lovců - Jižní brána - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 17:08

Najednou ze střechy na které se to odehrálo vyskočil hnědý medvěd, který odrazil dva letící kunaie a proto vybuchly o kus dál. Medvěd dopadl na střechu a došel k Ullquiorovi a otočil se na ty tři ze Suichu a jen tiše zabručel a pak zazářil modře a proměnil se v luk a sadu šípu, které Ulquiorra vzal a dal si je na záda i s lukem.

Ulquiorra

"Vy to asi nechápete." Řekl jsem tiše. "Chápu, že jste ještě malý a některé věci prostě chcete řešit jen bojem, protože si myslíte, že je to ta nejlepší cesta, viď Hiyori." Podíval jsem se na Hiyori a ťuknul ji do čela a ona najednou zrudla a naskočila ji žilka na čele jak zuřila. "Naše vesnice byla před pár dny napadena třema jouninama z této vesnice v den vůdcovi svatby. Jeden od vás zabil jeho manželku, ale byla to nehoda, ale to náš vůdce nechtěl řešit a proto povolal tento tým, který má za úkol zničit vesnici a hlavně zabít zdejšího kage, který je pryč. Já jelikož jsem měl být vůdce vesnice, ale odmítl jsem to jsem dostal zákaz nějak zasahovat do této mise a raději mě uzavřeli do věznice, když jsem zastřelil šípem jednoho z naší vesnice, který pomocí henge chtěl proniknout do Suichu. Podařilo se mi utéct a stihl jsem varovat jednoho ze zdejších geninů, ale vy jste to brali na lehkou váhu." Najendou se ozval hlas Hiyori. "Bla bla bla." Řekla a znovu mě nakopla a já jen zasyčel a odhodil ji na zem. "Hiyori vám nic neudělá, ikdyž je dost agresivní. Problém je však ve zbytku týmu a hlavně v naší touze po krvy, ale to je na delší povídání." Dořekl jsem a čekal na jejich reakce.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Úsvit lovců - Jižní brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Jižní brána   Úsvit lovců - Jižní brána - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 17:31

Masaru

Zdáte se mi jako rozumný muž... Vážně sem si užíval ten váš dlouhej proslov, podle toho co říkáte vás napadli naši 3 jounini a nehodou zabili vaše lidi... Nevím zda je to pravda ale i tak... PODIVTE SE! PODIVTE!
A ukázal na mrtvoli, které byli brutálně zabity.
Je snad tohle nehoda?!?
Pak se podíval naštvaně na Montara
Fakt pomáháš.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Úsvit lovců - Jižní brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Jižní brána   Úsvit lovců - Jižní brána - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 17:49

Ulquiorra

"Mluvim snad jinym jazykem?" Zeptal jsem se a upřel oči na Masara. "Řekl jsem, že problém nejsem já a Hiyori, ale zbytek toho týmu."
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Úsvit lovců - Jižní brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Jižní brána   Úsvit lovců - Jižní brána - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 17:53

Masaru

Ale to je váš problém, ona bude určitě bojovat. Je to na vás jestli jí zastavíte nebo ne... nabízím vám rozumné řešení.
Řekl vážně a chakra v ruce mu ještě víc zazářila.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Úsvit lovců - Jižní brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Jižní brána   Úsvit lovců - Jižní brána - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 17:54

Montaro Yuurinshi

Cse , Keci keci ... todle mně fakt nezajímá .. řekl ... Sendokage je stejně pryč takže máte smůlu .. a já vás kněmu ani pouštět nehodlám ... takže radši zavři tu svoji pusu protože stejně sní nemáš šanci řekl otráveně
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Úsvit lovců - Jižní brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Jižní brána   Úsvit lovců - Jižní brána - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 18:04

Ulquiorra a Hiyori

Ulquiorra zakroutil hlavou a Hiyori složila pečetě a šíp z ramené Masara najednou vylétl do ruky Ulquiorry a on olízl krev z toho šípu. "Takže Masaru, vidim, že támhle se Sorou jste v silném poutu. Možná tě štve, že nemůžeš vyvinout techniku na létání a v Soře tě porazil kluk s výbušným jílem, ale to, že v tobě proudí Katon a Fuuton je dobrá věc." Ulquiorra toho o něm řekl opravdu hodně a Masarovi mohlo být fakt divné, že tohle všechno ví. "Nehrajte si tady na hrdiny děti. Jednou jste ninjové tak tak myslete. Stojíte proti 20ti letému jouninovi, který už v těchto letech měl být vůdcem vesnice a furt si myslíte, že by jste proti mně měli šanci. Chápete, že vám chceme pomoct?" Řekl Ulquiorra a Hiyori zase zrudla. "Ty blbče Masaru! Jste uplně vymaštěný nebo co?! Nejradši bych vás všechny pozabíjela, ale díky Ulíkovi nemohu!" Začala Hiyori hrozně řvát.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Úsvit lovců - Jižní brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Jižní brána   Úsvit lovců - Jižní brána - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 18:15

Masaru

Jak to může vědět.... To ta krev.

Řekl udiveně a chakra v ruce mu zmizela.
Možná jste silnější a možná nemám šanci, ale tuhle vesnici ochráním i za cenu svého života!
Říkal to smrtelně vážně.
Stojíte si na uších?
Řekl naštvaně.
Nemluvím tu o vás, mluvím tu o tomhle spratkovi, kterej zabil několik lidí z mé vesnice! Za tohle mi zaplatí! Ale teď není čas.... Kdybyste mně chtěl zabit asi bych už byl mrtvý..... Prozatím vám věřím....
Řekl už normálním hlasem.
Jestli jste vážně tak rozumný pomocte mi zastavit zbytek vaší vesnice.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Úsvit lovců - Jižní brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Jižní brána   Úsvit lovců - Jižní brána - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 18:26

Sora

Poslouchala jejich řeči,když furt mluvily neměla ani slovo. Mu si tu na hrdiny nehrajem ,ale bránit vesnici je něco důležitějšího , než si hrát na hrdiny. řekla a koukla se na to rozzuřené děvče,máš štěstí že tě Ulquiorra zachránil... dopověděla a schovala kunai do pouzdra.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Úsvit lovců - Jižní brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Jižní brána   Úsvit lovců - Jižní brána - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 18:32

Montaro Yuurinshi

Seskočil z domu a oběvil se unich (zasprintil tam) byl odnich asi 3 metry ... hm , ale nás to nezajímá .. říkej si co chceš ale jak už jsme říkal i kdyby tu sendokage byl tak vás k němu nepustím ...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Úsvit lovců - Jižní brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Jižní brána   Úsvit lovců - Jižní brána - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 19:03

Ulquiorra a Hiyori

"Montaro ty jsi opravdu idot co? Už dvakrát jsem řekl, že my nejdeme po vašich lidech, ale to zbytek týmu po nich jde." Řekl Ulquiorra a Hiyori se poklepala na čele a pak se podívala na Soru. "Blbko, radši si hlídej toho svého beach boye a nesnaž se bojovat když to neumíš." Řekla Hiyori a přišla blíže k Ulquiorrovi, který prošel kolem Montara jakoby se ho vůbec nebál. "Chcete pomoct vesnici? Tak pojďte za mnou. Musíme dojít do mé vesnice a promluvit s Vůdcem jinak pošle druhý tým a ten už se sváma mazlit nebude." Řekl Ulquiorra.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Úsvit lovců - Jižní brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Jižní brána   Úsvit lovců - Jižní brána - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 19:05

Montaro Yuurinshi

Achjo .. řekl .. nojo prosimtě tak dem kvám .. s váma bojovat nemá ubec smysl .. řekl znuděne a otočil se směr Ulwa a Hiori
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Úsvit lovců - Jižní brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Jižní brána   Úsvit lovců - Jižní brána - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 19:07

Sora

Umím bojovat.... akorád ty si myslíš jak si úžasná.... ale přitom nemusíš být. Řekla přátelským hlasem a koukla se na ruce, po té se koukla na barák kterej explodoval její technikou. Po chvilce Ulquiorrovi kývla.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Úsvit lovců - Jižní brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Jižní brána   Úsvit lovců - Jižní brána - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 19:14

Masaru

Není čas deme....
Řekl jednoduše.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Úsvit lovců - Jižní brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Jižní brána   Úsvit lovců - Jižní brána - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 15 2010, 19:17

Pomalu jsme vyšli z vesnice a lidé se divili kam jdeme. Hiyori celou dobu nadávala Ulquiorrovi jaký je to idiot. Pokračování v South territory.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Úsvit lovců - Jižní brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Jižní brána   Úsvit lovců - Jižní brána - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Úsvit lovců - Jižní brána
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Úsvit lovců - Kage budova
» Úsvit lovců - Ramen obchod
» Argentina vs. Jižní Korea
» Jižní část jeskyně
» Severní pevnost lovců

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: