Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Charakter - anthraxik

Goto down 
+3
Ramaru
Meiki_Ookami
anthraxik
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Charakter - anthraxik Empty
PříspěvekPředmět: Charakter - anthraxik   Charakter - anthraxik Icon_minitimeSun May 16 2010, 19:08

Jméno: Li Fu

Věk: 13

Hodnost: -

Oblíbené: Jídlo, koupel, četba, sebezdokonalování

Neoblíbené: špína

Rodina: komplet vyvražděna

Povaha: herečka, vypočítavá mrcha, její vlastní charakter je neznámý

Historie: Po vyvraždění Kumo se její rodiče skrývali v nedalekých lesích. Snažili se držet svého místa a navázat na předchozí život ve vesnici. Nikdy nezjistila co se doopravdy stalo, ale jejich smrt viděla zřetelně. Pak se jí ujal zločinecký sindikát zabívající se nájemnými vraždami. Díky jejím schopnostem ji nasazovali na odstraňování civilních osob už od věku, kdy nemohla pořádně chápat, co vlastně dělá. Někdy zabíjela kvůli cvičení a nebo jen pro pobavení svého pána. Li nikdy nepoznala lásku, domov ani přátelství. Její "otec" se o ní velice výborně staral. Většinou spala ve skladišti zbraní a jedla jen když si něco ukradla. Velmi často poznávala velice zblízka bič, hole a klacky. Nikdy neměla volný čas, ale když spávala zavřená ve skladu, dívala se na měsíc a říkala si že nemůžou být všichni lidé špatní. Její opatrovník zemřel s dýkou v ledvině a Li zmizela. To on zabil její roodiče. Chvíli se toulala po světě a pak se k ní dostala informace o nově vybudovaném Kumo. Že by přeci jen mohla najít domov? Uvidíme.

Cíl:

Klan:
___________

Podstata: Fuuton

Hlavní atribut: tichost

Zbraň: Tanto (malý jap. nůž)

Specializace: Gen

Schopnosti: Skrývání, překvapivý útok, chirurgická přesnost, rychlá smrt

Foto: Charakter - anthraxik 86168671


Naposledy upravil anthraxik dne Mon May 17 2010, 18:55, celkově upraveno 11 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Charakter - anthraxik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - anthraxik   Charakter - anthraxik Icon_minitimeSun May 16 2010, 19:13

Respektive jsou tu tři... Dva Ramarovi a jeden neoficiální, můj... Cool laugh Ale každej novej klan je vítán Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Charakter - anthraxik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - anthraxik   Charakter - anthraxik Icon_minitimeSun May 16 2010, 19:15

ok no ale hlavně at se to hodí ... na ten klan budu přísnej
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Charakter - anthraxik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - anthraxik   Charakter - anthraxik Icon_minitimeSun May 16 2010, 19:16

a já doufal že další postava bude ženská Sad
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Charakter - anthraxik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - anthraxik   Charakter - anthraxik Icon_minitimeSun May 16 2010, 19:18

no... ženských je vážně nedostatek... S čím budeme koketovat? Sad Sad Sad (cry)
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Charakter - anthraxik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - anthraxik   Charakter - anthraxik Icon_minitimeSun May 16 2010, 19:20

Chceš ženskou? Není problém...a jakou by sis představoval...sebejistou, panovačnou, excentrickou...nebo naopak?
má to bejt buchta, nebo ošklivka?
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Charakter - anthraxik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - anthraxik   Charakter - anthraxik Icon_minitimeSun May 16 2010, 19:21

to je TÉMĚŘ jedno hlavně aby tu nějaká ženská byla Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Charakter - anthraxik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - anthraxik   Charakter - anthraxik Icon_minitimeMon May 17 2010, 12:18

Právě jsem byl připojen :-D
dneska bude dlouhá noc....teď jdu makat na barák...kolem šestý tady budu
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Charakter - anthraxik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - anthraxik   Charakter - anthraxik Icon_minitimeMon May 17 2010, 13:43

Nehodilo by sa tato debata skorej do "debat" ako do charov???
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Charakter - anthraxik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - anthraxik   Charakter - anthraxik Icon_minitimeMon May 17 2010, 15:18

Hlavně, aby se líbila mému Daisukemu, jinak řečeno "Narutovi" Smile
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Charakter - anthraxik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - anthraxik   Charakter - anthraxik Icon_minitimeMon May 17 2010, 15:29

Ne adope, tady se řeší moje mostava v mém topicu, takže je to přesně na tohle dělaný

A ne Aspire žádnej vychloubačnej blbec nemá šanci
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Charakter - anthraxik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - anthraxik   Charakter - anthraxik Icon_minitimeMon May 17 2010, 15:38

Ale on se nevychloubá. Spíše si spoj někoho kdo jde za svym snem jako Naruto a někoho jako Kakashi, který ctí své přátele a je chytrý. takový Daisuke asi tak nějak je Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Charakter - anthraxik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - anthraxik   Charakter - anthraxik Icon_minitimeMon May 17 2010, 16:50

Tak ted by to mohlo bejt dobrý.
Na klan jsem si nechal vrátka otevřená.

Ještě mi řekněte přes co uploadujete obrazky.
Ja pouzival imgup.eu a tady na tom forku mi to nejak nejede
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Charakter - anthraxik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - anthraxik   Charakter - anthraxik Icon_minitimeMon May 17 2010, 16:55

imageshack.com .. nebo eu .. nwm Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Charakter - anthraxik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - anthraxik   Charakter - anthraxik Icon_minitimeMon May 17 2010, 18:43

Cajk
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Charakter - anthraxik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - anthraxik   Charakter - anthraxik Icon_minitimeMon May 17 2010, 18:54

Dik, ještě jsem malinko poupravil historii.

Může mi to prosím ještě někdo odsouhlasit?
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Charakter - anthraxik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - anthraxik   Charakter - anthraxik Icon_minitimeMon May 17 2010, 19:10

Schváleno
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Charakter - anthraxik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - anthraxik   Charakter - anthraxik Icon_minitimeSun May 23 2010, 13:42

Pro příště: Napiš sem to jutsu co použila jinak nebude počítáno, že ho umíš. Defakto jsi ho nenapsal a já ti povolil to co tam je a to jutsu tam není tudíž jsem mohl kdykoliv teď udělat, že tě Velký drží furt a ty jsi se nikam neschoval. takže ať tu to jutsu je napsané, pokud je vymyšlené tak ať jsou napsané i věci co umí....

To by si mohl každej udělat charakter genina, nenapsat schopnosti a pak někoho překvapí s Chidori Smile
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Charakter - anthraxik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - anthraxik   Charakter - anthraxik Icon_minitimeSun May 23 2010, 15:34

Ok, se hnedka nezlob ....

Je to splinutí se stínem. Můžu splynout se stínem někoho nebo neceho, ale nemohu ze z něj dostat pokud neprotne jiný stín. Pokud mu třeba jen upadne kámen na stín tak mě to ublíží (takže kunai mě normálně zraní, výbuch je můj konec). Mezi stíny se můžu pohybovat obrovskou rychlostí ale za slunečného dne uprostřed louky je mi to k ničemu. Jsem nejzranitelnější když se vynořuju nebo zalejzám, proto vystrkuju jen části těla. V příspěvku jsem psal schválně o tom mraku, jinak bych se k tobě nedostal. Mimochodem noc je způsobena stínem planety.

V historii mám že mě používali hlavně na vraždy civilistů právě díky téhle schopnosti. V noci jsem tam vlítnul a potichu jsem ho v posteli zabil a zase zmizel. Za noci jsem fakt silnej. Přes den jsem opravdu hodne slabej, kdyz clovek pochopi tu schopnost.

Vyrustal jsem mimo ninja vesnici takze neumim ani jutsu z akademie (protoze jsem na zadne nebyl). Tohle je moje jediná schopnost. Samozrejme umim se trochu prat a s nozem mi to trosku jde, ale jsem porad jenom holka.

Co ty na to?
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Charakter - anthraxik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - anthraxik   Charakter - anthraxik Icon_minitimeSun May 23 2010, 15:38

jenom jestli tomu rozumím tak je to obdoba Jiraiyova Gamadaira Kage Ayasuri no Jutsu ?
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Charakter - anthraxik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - anthraxik   Charakter - anthraxik Icon_minitimeSun May 23 2010, 15:43

Promiň ale s těmahle názvama mám problémy, kdy to Jiraiya použil?

uz to mam
http://naruto.wikia.com/wiki/Toad_Flat_-_Shadow_Manipulation_Technique

(sry za vkladani cizich stranek ale je to potreba)

ne, neni to ono
ja svoji obet neochromim a nemuzu ho ovladat, ja se tam pouze muzu schovat
navic tam muzu setrvat delsi dobu, Jiraiya musel zadrzovat dech...

a taky kopiruju jeho stin, neni poznat ze tam nekdo je.... (nebo neni)


Naposledy upravil anthraxik dne Sun May 23 2010, 15:50, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Charakter - anthraxik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - anthraxik   Charakter - anthraxik Icon_minitimeSun May 23 2010, 15:48

Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Charakter - anthraxik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - anthraxik   Charakter - anthraxik Icon_minitimeMon May 24 2010, 19:19

No hele hraj, tohle nechám na Ramim, mně tohle přijde jako hrozně silný technika. Defakto je ta postava nesmrtelná. Najdi nějakou slabinu jak tě z toho stínu dostat, třeba udeřením do vlastního stínu raitonem nebo co já vim. Tady defakto nejsou žádné protiútoky na tu techniku.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Charakter - anthraxik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - anthraxik   Charakter - anthraxik Icon_minitimeMon May 24 2010, 19:24

ale dyť psal že když svůj stín ve kterým je zasáhneš třeba jen kunaiem tak to schytá i když ti na něj někdo třeba jen šlápne Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Charakter - anthraxik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - anthraxik   Charakter - anthraxik Icon_minitimeMon May 24 2010, 20:10

Kakuza: když na tebe někdo šlápne tak ti to taky nic neudělá, ale kámen udělá dobrou bouli

Aspire: Slabin je tam hodně, ale to je zrovna to co jsem tady nechtěl moc probírat.
Ve stínu jsem sice rychlej, ale jak vyndám jenom prst tak mám zase rychlost jako s normálním tělem. Takže uvidíš z dálky jak zalejzám, hodíš lístek a jsem na hadry. Nemam kawarimi, bunshin ani nic. I kdyz me to nezabije, tak rozhodne nevstanu a nebudu tam kosit jouniny. Fyzicky je slabá, její jediná výhoda je v překvapivém útoku (např. někomu z týmu vlezu do stínu a on půjde na taijutsu s nepřítelem. Až když se stíny protnou přelezu a počkám na vhodnou chvíli. Pokud mi to vyjde tak mu vrazim kunai do ledviny a on chcipne, ale jak me chyti tak nemam zadnou obranu. z ruky se mu mozna vysmeknu, ale kdyz nebude blbej tak zakvičim hodně rychle.) ve hře jsem spíš podpůrný hráč a dobrý špion, ale pokud nepřítel není zády nebo nejlépe nespí tak nemám šanci. A v normálnim souboji jsem úplně nahranej, samozrejme základy boje na blízko umim ale proti cvicenemu ninjovy si muzu jit cvrnkat kulicky. a podle toho se bude i ma postava chovat ve hre. ze zacatku bude potrebovat velkou podporu.

PS: Doufám že je tomu rozumět....
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Sponsored content





Charakter - anthraxik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter - anthraxik   Charakter - anthraxik Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Charakter - anthraxik
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Charakter - Yuu
» anthraxik
» Anthraxik online
» Charakter - Aspire
» Charakter Mia(K.I.A)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: