Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 FILMY

Goto down 
+19
Juto
Danieru
chappi
ObY
Blackness
Nagashi
Morgen
Srotak
Ramaru
Clover
Forward
Páťa
Nagato
Rhaegar
Meiki_Ookami
Check
Aspi
anthraxik
Pein
23 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

FILMY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 06 2010, 13:04

nej.film ze všech je Final Fantasy:Advent children...možná nepochopíte pokudste nehráli hru ale je to prostě film nabitej rvačkami Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

FILMY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 3 Icon_minitimeSat Aug 07 2010, 15:27

Kick Ass je dobrý vyděl jsem ho asi před 4-5 měsícema ve škole ... učitelka na volitelky .. chodím na AJ stáhla tne film a pouštěly jsme si ho o hodině Cool laugh jako v tu chvilku kdy Big Daddy byl v tom skladišti a ta hudba se vtu chvilku 3x zesílila to musela slyšet celá škola Cool laugh:D protože to řvalo jako kráva a učitelka šla rychle stlumit zvuk
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

FILMY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 3 Icon_minitimeSun Aug 29 2010, 16:30

Dneska sem zkouknul ten novej film s Di Capriem. Do dneska sem ho nemel rad, ale po shlednuti Inception (Pocatek) ho proste nemuzete nenavidet. Jeste kdyz k tomu hraje epicka hudba od Hanse Zimmera.... Pochutnal sem si Smile
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

FILMY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 3 Icon_minitimeSun Aug 29 2010, 17:41

Ček: ja si tiež myslím, že predators mohlo byť o niečo lepšie, ale dalo sa to pozrieť Smile Najviac ma naštvali tri veci xD Ten černoch čo tam prežil tak dlho, Koniec filmu a ... to by bol velký spoiler xD Inak tiež sa mi najviac páčil ten s Yakuzi Smile
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

FILMY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 3 Icon_minitimeSun Aug 29 2010, 18:54

konečně jsem viděl Cop Out (Poldové) a je to fakt skvělý...

Ten černoch byl prostě bezvadnej...
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

FILMY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 3 Icon_minitimeMon Aug 30 2010, 00:57

Práve som sa vrátil z filmu inception a i keď to bolo zo začiatku trochu chaotické, tak to bol perfektný film Smile
Jeden z najlepších aké som za poslednú dobu videl. hodnotím 9/10 a doporučujem zhliadnuť Wink
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

FILMY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 3 Icon_minitimeMon Aug 30 2010, 10:32

taky vám doporučuju shlédnout film Pulp Fiction...

ten je taky dobrej ...

pozn. je lepší ho vidět s českým dabingem Wink
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

FILMY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 3 Icon_minitimeMon Aug 30 2010, 13:39

Ček, taky jsem viděl poldy a nejvíc jsem nemohl z té scénky v tom autě, jak ho ten vězeň provokuje Cool laugh Cool laugh A pak vždycky ty ksichty toho černocha Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

FILMY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 3 Icon_minitimeMon Aug 30 2010, 21:33

jak ho pak táhli za autem Cool laugh Cool laugh

myslel jsem, že si zlomil vaz... ale nějak to přežil Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

FILMY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 3 Icon_minitimeThu Sep 30 2010, 19:58

Zdravím,
Neviete niekto kde by som našiel film na stiahnutie Final Fantasy: Advent children?
Keby bolo možnó CZ dabing/titulky
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

FILMY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 3 Icon_minitimeWed Oct 05 2011, 15:54

Tohle téma je mrtvý už docela dlouho jak koukám. Já každej večer shlídnu minimálně jeden film.
Je mi jedno jestli je starej nebo novej, ale budu vám sem dávat svoje recenze.
Usiluju o post spammera :-D
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

FILMY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 3 Icon_minitimeThu Oct 06 2011, 18:11

Včera večer jsem sledoval film Machete.

Když jsem četl recenze, tak půlka lidí psala že to je naprostá hovadina a druhá napsala že to je naprosto fantastickej film.

Já osobně z toho byl nadšenej, protože je tam hafo skrytejch vtipů a narážek. Navíc tam byla hvězdná sestava, scénář pěkně ubíhal a i přes to že to mělo bejt něco jako parodie na akční filmy, tak jsem si to jako akční film užil.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Nagashi
Genin
Genin
Nagashi


Počet příspěvků : 169
Datum založení účtu : 24. 08. 11
Věk : 26
Bydliště : Košice

FILMY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 3 Icon_minitimeThu Oct 06 2011, 18:43

Mne sa najviac páčil film Machri


Je to velmi vtipný vela dobrých scen no treba pozriet a pochopíte Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

FILMY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 3 Icon_minitimeSat Oct 08 2011, 02:17

Všemocný

Eddie Morra (Bradley Cooper) je zlenivělý spisovatel, kterému se začíná hroutit svět. Chtějí ho vyhodit z práce a rozchod s přítelkyní Lindy (Abbie Cornish) ho jen utvrdí v přesvědčení, že jeho život je v troskách a budoucnost nemůže přinést nic než další zklamání. To se ale změní ve chvíli, kdy Eddieho navštíví jeho starý přítel z dětství, Vernon (Johnny Whitworth). Nabídne mu pilulky NZT - utajovanou drogu, která umožňuje využívat mozek na 100 % a dodává člověku extrémní sebevědomí. Eddie se nechává zlákat neodolatelnými účinky NZT a naprosto droze propadne. Najednou je schopen využívat informace s ohromnou efektivitou. Vše, co kdy viděl, slyšel a přečetl, zvládá zpracovat a zužitkovat. Neustálá stimulace drogou ho katapultuje mezi elitu finančního sektoru. Jeho nadlidský výkon a úspěch přitáhne pozornost finančního magnáta Carla Van Loona (Robert De Niro), který v drogou posíleném Eddiem vidí příležitost, jak vydělat miliardy. Zázračná droga má ale nebezpečné vedlejší účinky a Eddie se ocitá v ohrožení života. Musí se skrývat, nájemní vrazi jsou však stále blíž. Podaří se mu uniknout, nebo doplatí na zrádnou představu, že ho droga učiní všemocným? (oficiální text distributora)
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

FILMY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 3 Icon_minitimeSat Oct 08 2011, 11:28

Chcete poradit něco z mé sbírky. Jsem filmový a seriálový maniak a také hodnotim filmy na čsfd, takže kdyžtak tady je můj čsfd účet:
http://www.csfd.cz/uzivatel/282892-aspirehd/

A jinak teď doporučuji takový ten dojákový film: Voda pro slony
A pokud chcete fakt dobrou komedii, tak jednoznačně: Kamarád taky rád (Tu holku v tom filmu asi miluju. Cool laugh )
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

FILMY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 3 Icon_minitimeSat Oct 08 2011, 14:39

no já sleduju seriál HIMYM, všechno co je už jsem zkouknul, těším se na další díly.

mimoto sleduju ještě Hru o trůny, taky dobrej seriál Smile

a z filmů můžu doporučit Pulp Fiction, Zastav a nepřežiješ (oba díly), Fanboys, Cop Out nebo třeba A dog´s breakfast Smile
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

FILMY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 3 Icon_minitimeSat Oct 08 2011, 17:15

Tak jako Pulp fiction je klasika kterou by měl vidět každej. Tenhle film a potom kdo hulí ten umí si pouštim v mp3 a stačí to jen poslouchat. Ty hlášky jsou dokonalý.

Hru o trůny neznám, mrknu na to.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

FILMY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 09 2011, 00:28

Hra o trůny snad nejpovedenější seriál letošního roku.

Jinak o filmu zastav a nepřežiješ si dovolim mít narážku. Zkoukněte první díl, ale druhý ne, pokud si nechcete tenhle film znechutit, protože druhá série mi přijde jako hokus pokus režisérů, kteří už nevěděli, jak jinak udělat fantazmagorii.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

FILMY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 09 2011, 10:38

Tak fantazmagorie to byla už první díl Cool laugh ale je pravda, že tam mohli dát jinou hlavní postavu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

FILMY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 09 2011, 10:46

S hlavní postavou nemám problém, Jason je výborný herec, což potvrdil v Postradatelných. Ale to jak tam znázornily různé bitky a prostě použití různých grafických efektů. Třeba zakostičkování sexu na dostizích. Tragický, když to musí být cenzurováno, tak ať to tam není vůbec, protože do filmu prostě nepatřej, takovýhle prvky.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

FILMY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 09 2011, 17:32

Fíďa k tvojmu profilu: Pošleš mi svoju nahú fotku? lol! Cool laugh

a len píšte filmy, nech mám čo sťahovať lebo nemám čo pozerať Razz
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

FILMY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 3 Icon_minitimeSat Mar 10 2012, 21:30

Má niekto nejaký typ na film ? Som nachladený čiže do krčmi ísť nemôžem a nudím sa Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

FILMY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 3 Icon_minitimeSat Mar 10 2012, 21:37

Kronika, MI:4, Strašáci a Zdrojový kód. Smile
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

FILMY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 3 Icon_minitimeSat Mar 10 2012, 22:56

A kolik to má %?:DDD
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

FILMY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 3 Icon_minitimeSat Mar 10 2012, 23:28

Dost na to, aby to Black pochopil. Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





FILMY - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FILMY   FILMY - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
FILMY
Návrat nahoru 
Strana 3 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: