Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Lineage II

Goto down 
+5
Nero
anthraxik
Yuu
Pein
Aspi
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Lineage II Empty
PříspěvekPředmět: Lineage II   Lineage II Icon_minitimeTue May 25 2010, 19:20

Co hrajete někdo tuhle peckovou onlinovku, podle které je dělana většina jako 4story, WoW nebo Metin? Smile Já hraju na Dark Elmor, kde je C4 a je to 25x zrychlený.

Mám tam 52 lvl Spellsingera s Acumen Homunkulus +1 a mám celej Karmien set a šetřim na Avadon set.
Poté mám 45 lvl Bounty Hountera za kterého teď furt spoilim EWC Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Lineage II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lineage II   Lineage II Icon_minitimeTue May 25 2010, 20:09

Musíš si tú hru najskôr kúpiť ?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Lineage II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lineage II   Lineage II Icon_minitimeThu May 27 2010, 17:49

Ee normál stáhneš Smile
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Lineage II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lineage II   Lineage II Icon_minitimeSun Jun 13 2010, 21:38

Až budu mít new PC, tak můžem spolu někdy zapařit Cool laugh Jinak, hrával jsem na L2GP.. ( GamePark.cz ).. měl jsem první přestup 20lv u mága..
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Lineage II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lineage II   Lineage II Icon_minitimeSun Jun 13 2010, 21:55

Ja uz jsem z L2 davno vypadl...sni nevim jestli ho rozjedu na mim NTB
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Lineage II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lineage II   Lineage II Icon_minitimeSun Jun 13 2010, 22:02

Já už teď taky moc nehraju, njn dohánení známek dělá divy. Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Lineage II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lineage II   Lineage II Icon_minitimeSun Jun 13 2010, 22:05

mě se spíš víc líbí 9dragons a silkroad, ale klienta na L2 uz stahuju, tak uvidim...
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Lineage II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lineage II   Lineage II Icon_minitimeSun Jun 13 2010, 22:32

Aspire napsal:
Co hrajete někdo tuhle peckovou onlinovku, podle které je dělana většina jako 4story, WoW nebo Metin? Smile Já hraju na Dark Elmor, kde je C4 a je to 25x zrychlený.

Mám tam 52 lvl Spellsingera s Acumen Homunkulus +1 a mám celej Karmien set a šetřim na Avadon set.
Poté mám 45 lvl Bounty Hountera za kterého teď furt spoilim EWC Cool laugh

Nechci ti do toho kecat ale Wow není podle Lineage 2....navíc Lineage,4story,metin apod. jsou úpe jinej styl než Wowko a ta volnost,hratelnost a celej obsah je oproti Wow nic Wink
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Lineage II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lineage II   Lineage II Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 05:07

Genesis napsal:
Aspire napsal:
Co hrajete někdo tuhle peckovou onlinovku, podle které je dělana většina jako 4story, WoW nebo Metin? Smile Já hraju na Dark Elmor, kde je C4 a je to 25x zrychlený.

Mám tam 52 lvl Spellsingera s Acumen Homunkulus +1 a mám celej Karmien set a šetřim na Avadon set.
Poté mám 45 lvl Bounty Hountera za kterého teď furt spoilim EWC Cool laugh

Nechci ti do toho kecat ale Wow není podle Lineage 2....navíc Lineage,4story,metin apod. jsou úpe jinej styl než Wowko a ta volnost,hratelnost a celej obsah je oproti Wow nic Wink

WoWkaři jsou lameři....já jsem odchovanej na warcraftech 1,2,3 a wow jim totálně kazí reputaci...

a např. Metin je starší než L2....ale jinak je pradva že L2 bylo jedno z průkopnickejch mmorpg
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Lineage II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lineage II   Lineage II Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 14:08

Pravda, WoW je lamácké... Warcraft.. to je něco ;-)
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Lineage II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lineage II   Lineage II Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 14:17

Metin, že je starší než Lineage? Hrál tady někdo vůbec Lineage 1?

Genesis: WoW je dělaný pdole Lineage a podobných věcí, to sami na konferenci říkali tvůrci WoWka Cool laugh A WoW hrajou jen ti co nemají mozek na L2, protože L2 je mnohem složitější než WoW. A to se v tom dost vyznám, protože tohle jsou defakto jediné hry co hraju.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Lineage II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lineage II   Lineage II Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 16:45

Lineage a World of Warcraft je uplně jiná dimenze ... neni to ani na kapku stejný proto nemůžeš tvrdit že jeto podle toho, toje totální hovadina
... Lineage(2) a WoW jsou MMOčka na urovni a každej preferuje jinej styl hraní .. zatím co Lineage preferuje Role Playing(Hraj za postavu jako kdyby byla sama ty) a PvE , WoWko preferuje Akci a PvP/PvE .... proto nikdo nemůže tvrdit že wowko je podle Lineage to sorry aspire ale jeto uplná blbost ano nato mi řekneš že to tvrdili jenomže když vznikaly wowka Lineage se rozjížděly a letěly Guild Wars a v tu dobu Blizzard napadlo udělat naky MMORPG a taky to dopadlo dost dobře a Wowko láme rekordy ,aby to tak bylo na obou hrách sou uplně jiný systémy ... Lineage hraju 2 roky a WoWko 3-4 roky ... jeto uplně o nečem jinym ... mám z toho skušenosti i z Offiku jak na WoWku tak i na L2 ... tímdle tě možná urazim aspire ale jeto pravda -> Lineage je oproti WoWku jednoduchá hra ... ale zase Plusy Lineage je Dobívání hradů , Tvoření GH jak říkám jeto spíše o RP

Natož u wowku je udělanej Arena System neboly Week system neboly každou neděly se uzavřou dungy a PvP proběhne sčítání vše se resetuje a přidají se vám body na Arena Seasony
V PvE jde o získávání Emblemů a plnění Daily Questů
Tímhž chchi říct že to že Lineage 2 je složitější jak WoW je . fail .... protože WoWko je víc promakanější at už se ti to líbí nebo ne
Navíc při wowku musíš přemýšlel dost takže ani tímdle bych wowko nestrapnoval ... viz. Skus porazit Rele Epic Geary jenom s Deadly/Furi ano dá se to ale de o skill a o tom jakou zvolíš taktiku kterou vymyslíš

-> Moje ale schrnutí je to že Lineage 2 mě baví víc jak WoW .... ale wow je víc promakanější

Neboly schrnutí

Existují 2 stromy Lineage 2 a World of Warcraft a znich rostou plody jako 4story Smile

-----------------------------------

Pff todle by mělo spíš bejt v Off topicu
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Lineage II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lineage II   Lineage II Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 16:56

Aspire : Neboj, já hrál... Pokud ti PC neunese přes 3x zapnutý Lineage, tak to ani nemusíš hrát... Když máš třeba Propheta, Bladedancera a hlavní postavu ;-)
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Lineage II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lineage II   Lineage II Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 17:17

Ted už de o to jestli hraješ na funu nebo na Offiku
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Lineage II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lineage II   Lineage II Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 19:00

Rami: No nebudu se vyjadřovat, byla by akorát hádka. Já tvrdím to co tvrdili samotní tvůrci WoW a ty zase něco jiného...

Yuu: Zajímavé je, že L2 hraju asi 6 let +/- a stačilo mi mít zapnuté dvě postavy, ale PC mi utáhne 3 postavy uplně v klidu.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Lineage II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lineage II   Lineage II Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 19:16

Aspire : Záleží jaké chceš mít bonusy... Bladedancera máš na rychlost útoků a běhu a Propheta na Buffy... tak to máš jedno..
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Lineage II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lineage II   Lineage II Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 19:19

Yuu: Jakobych to bez tebe nevěděl Cool laugh Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Lineage II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lineage II   Lineage II Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 19:21

Aspire: To má vědět každý hráč Lineage Cool laugh Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Lineage II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lineage II   Lineage II Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 19:29

A kdo říká, že to tu hráči L2 nevědí?
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Lineage II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lineage II   Lineage II Icon_minitimeTue Jun 15 2010, 20:29

anthraxik napsal:
Genesis napsal:
Aspire napsal:
Co hrajete někdo tuhle peckovou onlinovku, podle které je dělana většina jako 4story, WoW nebo Metin? Smile Já hraju na Dark Elmor, kde je C4 a je to 25x zrychlený.

Mám tam 52 lvl Spellsingera s Acumen Homunkulus +1 a mám celej Karmien set a šetřim na Avadon set.
Poté mám 45 lvl Bounty Hountera za kterého teď furt spoilim EWC Cool laugh

Nechci ti do toho kecat ale Wow není podle Lineage 2....navíc Lineage,4story,metin apod. jsou úpe jinej styl než Wowko a ta volnost,hratelnost a celej obsah je oproti Wow nic Wink

WoWkaři jsou lameři....já jsem odchovanej na warcraftech 1,2,3 a wow jim totálně kazí reputaci...

a např. Metin je starší než L2....ale jinak je pradva že L2 bylo jedno z průkopnickejch mmorpg

Pokud si nikdy nebyl závyslej ani trošku na Wow tak budeš vždy tvrdit že je to o proti Warcraftu kravina...jináč War 3 je taky good x)
-------------------------------------
Btw: Souhlasím s Ramarem,možná že jak říká Aspire..Wow dělali podle L2 ale ten "styl" tý hry se úplně liší..
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Lineage II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lineage II   Lineage II Icon_minitimeWed Jun 16 2010, 20:02

Genesis: WoW jsem hrál od uplného začátku Wink a neřekl jsem, že je to uplně jiné, ale základy to původně mělo L2ky.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Lineage II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lineage II   Lineage II Icon_minitimeWed Jun 16 2010, 21:09

nojo ale tak když se ted bavíme o základech pokud myslíš WoW Clasic tak to je uplně o něčem jiném ta konverzace omg
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Lineage II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lineage II   Lineage II Icon_minitimeFri Jun 18 2010, 14:24

Aspire: Základy ano..na nečem to postavený být musí Wink ae nadsazovat L2 +Metin,..apod. že je lepší než Wow je blbost Smile
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Lineage II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lineage II   Lineage II Icon_minitimeFri Jun 18 2010, 15:58

Navíc tendle topic patří do Mimo Forum Temy ... sam si psal že tu jsou jen naruto hry ;-)
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Academy student
Academy student
Neo79


Počet příspěvků : 32
Datum založení účtu : 03. 10. 10

Lineage II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lineage II   Lineage II Icon_minitimeSat Nov 20 2010, 19:29

No tak 4S od L2 okopčený není to je od wow já to hrál nak 2 roky ma mám tam 50lvl je tam hrozný expení ale je to celkem dobrý až nato že když chcete mít hned + věci tak musíte do toho narvat real prachy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Lineage II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lineage II   Lineage II Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Lineage II
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Naruto :: Hry-
Přejdi na: