Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 :D :D :D Matsuri-čertík :D :D :D

Goto down 
AutorZpráva
Matsuri
Academy student
Academy student
Matsuri


Počet příspěvků : 45
Datum založení účtu : 07. 03. 10

:D :D :D Matsuri-čertík :D :D :D Empty
PříspěvekPředmět: :D :D :D Matsuri-čertík :D :D :D   :D :D :D Matsuri-čertík :D :D :D Icon_minitimeWed May 26 2010, 17:32

Meno:Kika aleboTina to máte jedno.

Vek:16

Obľúbená farba: ♥️♥️biela, červená, čierna, fialová, modrá, ružová, zelená, Atď♥️♥️

Farba očí: ♥️♥️hnedé♥️♥️

Farba vlasov: ♥️♥️hnedé♥️♥️

Typ vlasov: ♥️♥️dlhé♥️♥️

Znamenie vo zverokruhu: ♥️♥️lev♥️♥️

Mám rád filmy:♥️♥️akčné, drámy, horory, komédie, romantické, seriály, sci-fi, fantasy, historické, kasové trháky, záhadné, mysteriózne,najradšej ANIMEEEEEEE♥️♥️♥️

Moje záľuby: ♥️♥️fotografovanie, cestovanie, turistika, práca s PC, PC hry, surfovanie po webe, počúvanie hudby, pozeranie filmov, tancovanie, diskotéky, kúpalisko, party, priatelia, nakupovanie♥️♥️

Športy, ktorým sa venujem: ♥️♥️kolieskové korčule,plávanie, niekedi bruslenie na lede♥️♥️♥️

Anime ktoré poznám:Naruto,DearS,Francy Lala,Bleach,Schugo Chara,Marmaleda Boy,Kaze no Stigma,Moetan,Sailor Moon,Final Fantasi,Vampire Princess Miyu,Venus Versus Virus,Wandaba Style,Yakitate!! Japan,Zero no Tsukaima,Strawberry Panic!,Tenpou Ibun Ayakashi Ayashi,School Days,Tsubasa Chronicle Movie: Torikago no Kuni no Himegimi, ATĎ....

Moje oblúbené postavy z Naruta:Sasuke,Itachi,Naruto,Sasori,Madara,Gaara,Daidara,Pain,Sakura,MATSURI!Kirimaro:Bleach:Toushiro,Yoruichi,Rukia,Byakuya, je ich veľa nebudem ich vypisovať.

Postavu ktorú neznášam:OROCHIMARU!!!100%

Skype:kika0072252 som tam ako čertík

ICQ:4677033265

FOTO:nechcem riskovať že vám buchnú PC !!!!
Návrat nahoru Goto down
http://www.sakura015.blog.cz
 
:D :D :D Matsuri-čertík :D :D :D
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Matsuri Tanagushi

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: O nás-
Přejdi na: