Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 charakter-Dan

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

charakter-Dan Empty
PříspěvekPředmět: charakter-Dan   charakter-Dan Icon_minitimeWed Jun 02 2010, 20:29

Jméno:Cloud Gojo

Věk:15

Hodnost:gennin

Oblíbené:ptáci,volnost,klid,mír,přátelé,skákání z budovy na budovu a nebo přes skály,

Neoblíbené:týrání,ubližování jeho přátelům,lidé co se mu posmívají,

Rodina:
Mikerashi Gojo-otec-48-mrtvý
Kushara Gojo-matka-45mrtvá
Ikemoto Gojo-bratr-24-zmizel neznámo kam
Takari Gojo-děda-67-mrtvý

Povaha: milý,přátelský,klidný,uvolněný,obrovsky optimistický,veselý,s ničím si nedělá hlavu,jeho heslo je ,,do extrému!"

Historie:když jsem se narodil tak mi hned při porodu umřela matka.mýho otce v mých 3 letech roztrhaly divocí vlci a děda spadl ze skály.žil jsem sám a taky jsem se sám trénoval.zjistil jsem že mám obrovsko usílu v nohách a tak jsem trénoval hlavě tu ale taky jsem posiloval na ruce.byl jsem kvůly síle v nohách hodně rychlý,rychlý jako orel který míří na svoji oběť.v pohodě jsem o¨dokázal přeskakovat rokle a takové věci.odrazem jsem dokázal přeskočit i 8 metrů.v mých osmi letech jsem dostal katanu a tak jsem s ní trénoval.moc mi to nešlo ale nenechal jsem toho a dál jsem trénoval.v mých 10 letech si Luin Gojo usmyslel že zaůtočí na suichu a tak mě Miya Gojo vzala daleko do hor kde jsem byl v bezpečí před bojem.Miya mě učila věci jaké se učí na akademii.byla pro mě jako starší sestra.zároveň mě i trénovala v těch věcech které jsem se učil i předtím.díky ní mi šlo všechno hned lépe.v mých 11 už byl konečně čas na to abych si chytil vlastní zvíře a tak jsem vyrazil k jednomu místu kde jsem věděl orlí hnízdo.vyskákal jsem až tam na vrch a tam náhodou sedělo opuštěné orlí mládě.já ho vzal a i když se mu to moc nelíbylo tak jsem ho snesl až dolů.Miya mi řekla jak s ním mám zacházet aby jsem si ho ochočil a takové věci.já jsem se řídil podle jejích rad a tak jsme se po pár týdnech staly s orlem přátely a tak se stal mým zvířetem.jednou když už mi bylo 12 tak mi Miya řekla že mám brata.když mi byli asi dva roky tak zmizel bůh ví kam.od té doby se stalo mým cílem najít mého bratra.taky jsem si vyrobil koženou rukavici které měly na konci prstů drápy aby sloužily takyjako zbraň a taky jako rukavice na kterou mi může orel sedat.teď užje mi třináct a trénuji dál.Miya napár dní zmizela a tak teď čekám až se vrátí.Když se Miya vrátila tak mě poslala pomocí lístku do suichu kde jsem dostal tým ve kterým jsem byl s Yuuem a Kin.Do Kin jsem se bezhlavě zamiloval a Yuu se stal mým osobním rivalem a nejlepším přítelem. Brzy Kin odešla a Cloud dostal do týmu Eimi jenž byla dcera Sendokageho který přišel nově do vesnice. Jejich senseiem se stala Miya. Jako do Kin se Cloud zamilvoal do Eimi ale tu mu přebral Yuu.Od té doby Cloud Yuua hluboko v duši nesnáší. Teď Cloud zjistil že jejich novým senseiem má být nějaký Příbuzný Yuua a to ho dost naštvalo už kvůli tomu že nechtěl aby Miya šla pryčale nakonec to přijal.

Cíl: najít svého bratra a najít si ženu a mít rodinu

Klan:Gojo
___________

Kekkei Genkai: Spřízněnost se zvířaty: Lidem s touto kekkei genkai koluje v žilách krev, která nepatří ani člověku ani zvířeti, je to něco mezitím. Jak toto vzniklo nikdo neví, možná je to jen tím, že většina lidí, kteří tuto scopnost mají, se straní ostatním a žijí život zvířete. Po nějakém čase se nakonec znovu začali objevovat ve vesnicích s ostatními lidmi, ale stále je v nich znatelné sepjetí s přírodou. Každý člověk, který touto schopností oplývá dokáže splynout s jedním zvířetem, které má určené již od narození a s tímto zvířetem je doslova jedna rodina. Zvířata tohoto druhu ho nenapadnou za žádnou cenu a po určitém čase nebo pokud je uživatel dost zkušený dokážou mezi sebou i komunikovat, ať už pocity, myšlenkami nebo slovy. Většinou je pro zvíře jednoduší pochopit lidské pocity než naopak.

Základní zvíře:Orel

Podstata: Fuuton

Hlavní atribut: rychlost když se odrazí nohama od země(jednoduše síla v nohách).

Zbraň:dlouhá katana,kožená rukavice s drápy,orel,lahev saké(mám to v jutsu-opilecký styl),

Specializace: Tai

Schopnosti:ovládá 1.stupeň svého KG.je docela dobrý v boji s katanou.dokáže vyskočit bez problému až 10 metrů vysoko.když se odrazí od nějaké stěny tak to vypadá jakoby letěl.má obrovskou sílu v nohách.dobře si rozumí s jeho orlem .je docela silný.je dost dobrý v boji na blízko.

Foto:

Spoiler:

Jutsu:
E jutsu: všechna
C jutsu: Tsuuga,Suiken Ryuu,

____________________________________________________________________________________________________________________________
NINTORI

Jméno: Sakaryo
Podstata: Neznámá
Druh: Orel
Věk: mládě
Vzhled:
Spoiler:


Naposledy upravil Morgen dne Sat Oct 29 2011, 15:11, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

charakter-Dan Empty
PříspěvekPředmět: Re: charakter-Dan   charakter-Dan Icon_minitimeSun Jun 13 2010, 10:09

Začni hrát Smile
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

charakter-Dan Empty
PříspěvekPředmět: Re: charakter-Dan   charakter-Dan Icon_minitimeSat Jan 08 2011, 19:09

aktualizace a změněn věk
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

charakter-Dan Empty
PříspěvekPředmět: Re: charakter-Dan   charakter-Dan Icon_minitimeTue Oct 25 2011, 14:39

Přidej si jeden rok Wink
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





charakter-Dan Empty
PříspěvekPředmět: Re: charakter-Dan   charakter-Dan Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
charakter-Dan
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Charakter - GTO !!
» Charakter Mia(K.I.A)
» Charakter - Yuu
» charakter Dan
» charakter Morgen

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Charaktery-
Přejdi na: