Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Velká rozhodnutí

Goto down 
+6
Srotak
Clover
Rhaegar
Morgen
Meiki_Ookami
Aspi
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Velká rozhodnutí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velká rozhodnutí   Velká rozhodnutí - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 19 2010, 17:33

Suirou

Když Hiromi řekla, že to dělá proto, aby lidem pomáhala, tak jsem se chtě nechtě musel opravdu usmát a chystal jsem se jí něco říct, ale když se mi podívala do očí, takřka upřeně jako kdyby na něco čekala, silně jsem znervózněl a zmohl se jenom na to říct: "Mo-oc blízko..."
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Velká rozhodnutí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velká rozhodnutí   Velká rozhodnutí - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 19 2010, 17:36

Hiromi
Nechápavo som sa pozrela na Suiroa.
Z tých jeho slov som nič nerozumela a tak som sa spýtala: Deje sa niečo?
Pričom som si spomenula na knihu, no nič som s tým nerobila...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Velká rozhodnutí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velká rozhodnutí   Velká rozhodnutí - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 19 2010, 17:42

Suirou

"Jsi-jsi mo-oc blízko," vykoktal jsem ze sebe nesrozumitelně a sklopil jsem oči a podíval se mimo. Narážel jsem tím na to, že Hiromi mi vyléčila ránu, ale od té doby se ještě nevzdálila a když se mi podívala do očí, tak jsem dost znervózněl.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Velká rozhodnutí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velká rozhodnutí   Velká rozhodnutí - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 19 2010, 17:44

Hiromi
Stále tomu nepochopila, no potom jej to nedalo a skočila sa pre knihu.
Zobrala ju a vrátila sa.
Tentoraz stále trochu ďalej.
No, pravdu povediac som moc nechápala, ale mohol by si to zopakovať prosím? Spýtala sa...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Velká rozhodnutí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velká rozhodnutí   Velká rozhodnutí - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 19 2010, 17:45

Cloud

já a velet?to ani nechci vidět co by se stalo...já nejsem velící typ...nemám výborné velící schopnosti a ani nemám výbornou taktiku..jediné co umím je ničit...spíš si už připadám jak nějaký stroj...ničení...to je snad jediná věc na kterou je můj klan dobrý...žádná taktika,žádní vůdci,žádný charakter...jsem pouze z klanu který je v divočině...pro vás je běžný den pouze další den ve vašem životě..ale pro mě...pro mě je jeden,jediný běžný den hra o přežití...proto se chovám tak jak se chovám...možná tobě a Yuuovi připadáže jsem jen neohrabaný stroj na ničení...ale já si o sobě myslím že jsem pouze zbytečný článek v potravinovém řetězci který bude zabit něčím silnějším...řekl jsem.promiň...asi tě hrozně nusím...řekl jsem a zase jsem pozoroval mraky.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Velká rozhodnutí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velká rozhodnutí   Velká rozhodnutí - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 19 2010, 17:49

Kin
Ani nie, tvoja zivotna filozofia je skutocne zaujimava Potlacila som zivnutie a dalej ho pozorovala. Dufam, ze nezacne hovorit o sporte, to radsej toto stale som sa na neho usmievala.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Velká rozhodnutí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velká rozhodnutí   Velká rozhodnutí - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 19 2010, 17:53

Cloud

Fylozofije?realita....řekl jsem.popravdě...už dávno jsem měl být mtvý...dalo by se říci že celou moji rodinu postihují jen samé tragické úmrtí nebo ztrecení...řekl jsem.možná by bylo lepší kdyby jsem byl mrtvý.řekl jsem a koukl se na svoji ruku která byla obvázaná obvazy a bylo na nich trochu čerstvé krve.odvázal jsem si obvazy a díval se na svoje rány na ruce.jsem tak zbytečný...řekl jsem potichu a sevřel pěst.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Velká rozhodnutí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velká rozhodnutí   Velká rozhodnutí - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 19 2010, 18:13

Montaro Yuurinshi

To se zase něco děje .. řekl ted už otráveně rptože to překazilo jeho plány a sednul si na zema čučel do zdi
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Velká rozhodnutí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velká rozhodnutí   Velká rozhodnutí - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 19 2010, 18:21

Kin
Nie si nepotrebny prisla som k nemu a chytila ho za plece. Inak by som ta davno z tymu poslala do ri** drzala som ho za plece a dalej nehovorila, nebolo treba.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Velká rozhodnutí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velká rozhodnutí   Velká rozhodnutí - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 19 2010, 18:30

Cloud

vstal jsem.hluboce se usmál a tiše řekl.děkuji ti...a přiblížil jsem se ještě víc ke Kin a objal ji.děkuji ti...ukázala jsi mi že i blázen jako já má nějakou naději...řekl jsem.potom jsem od ní odstoupil.přišla ta chvíle kdy jsem se jí hluboce díval do očí.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Velká rozhodnutí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velká rozhodnutí   Velká rozhodnutí - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 19 2010, 18:35

Kin
Zarazaene som sa pozrela a kamaradsky som ho potlapkala po chrbte. Ked sa mi zadival do oci, pomyslela som si Boze, preco sa tak pozera??. potom som hi nezne odstrcila a povedala. No vidis, ale nabuduce prosim ta takto neutekaj, zda sa mi potom ze je to moja chyba oprela som sa o strom. A nabuduce ma neobjimaj tymy krvavimi rukami, okej?? troska som sa usmiala.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Velká rozhodnutí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velká rozhodnutí   Velká rozhodnutí - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 19 2010, 19:02

Suirou

"Už je to dobrý," řekl jsem Hiromi a začervenal se. Ještě štěstí, že si skočila pro tu knihu... Ne, že by mi to bylo nepříjemné, ale... nemusela se až tak přiblížit...
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Velká rozhodnutí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velká rozhodnutí   Velká rozhodnutí - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 19 2010, 19:11

Hiromi
To som rada... Povedala, no znelo to trochu blbo aj keď to myslela zo srdca.
Aj tak by ma to zaujímalo. Pomyslela si a pozrela sa na zem kde Suirou padol.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Velká rozhodnutí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velká rozhodnutí   Velká rozhodnutí - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 19 2010, 19:15

Suirou

"Co takhle se rovnou vrhnout na trénink?" zeptal jsem se jí a čekal na její odpověď, její pohled, který směřoval na místo vedle mě, se mi líbil, vypadala přitom tak zamyšleně a roztomile, že jsem se neubránil mírnému úsměvu, takového zvláštního, čistého a upřímného, přitom však vyjadřoval zájem a náklonnost.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Velká rozhodnutí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velká rozhodnutí   Velká rozhodnutí - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 19 2010, 19:21

Hiromi
Chcela prehovoriť, no všimla si jeho úsmevu.
De-deje sa niečo? Spýtala sa v mysli.
No, ako chceš. Povedala a čakala...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Velká rozhodnutí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velká rozhodnutí   Velká rozhodnutí - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 19 2010, 19:24

Suirou

"No, první útok nechám na tobě," zvážněl jsem a postavil jsem se. Podíval jsem se na ní svýma stříbřitě-modrýma očima a chytil jsem se za zápěstí druhé ruky. Trochu jsem se zamyslel.. Měl bych si na to dávat bacha...
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Velká rozhodnutí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velká rozhodnutí   Velká rozhodnutí - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 19 2010, 19:29

Hiromi
Ako myslíš. Povedala a usmiala sa.
Vybrala jednu ihlicu.
Hodila ju na nohu a na hlavu hodila kunai.
Kiež by som vedela aj útočné jutsu. Pomyslela si a čakala...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Velká rozhodnutí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velká rozhodnutí   Velká rozhodnutí - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 19 2010, 19:34

Suirou

Kunaii jsem jednoduše uhnul úskokem stranou, ale jehlice zasáhla, bohužel ne hluboko a tak to bylo spíš jako vosí bodnutí, ale i přesto to celkem bolelo. Hm... Senbony... Po dopadu na zem jsem z pásu přes břicho vytáhl dva kunaie a hodil je přesně tak, aby se jim nedalo jen tak vyhnout, totiž jeden na pravou ruku a druhý na levou ruku.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Velká rozhodnutí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velká rozhodnutí   Velká rozhodnutí - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 19 2010, 19:38

Hiromi
Otočila sa, no ľavý kunai ju zasiahol.
Sakra! Pomyslela si a odskočila.
Nenápadne zobrala hlinu do ruky.
Vybehla na neho no neútočila...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Velká rozhodnutí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velká rozhodnutí   Velká rozhodnutí - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 19 2010, 19:39

Sora

Usmála se,vstala a objala Masara.Konečně ! řekla milým hlasem,sláva konečně se vrátil pomyslela si.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Velká rozhodnutí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velká rozhodnutí   Velká rozhodnutí - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 19 2010, 19:41

Suirou

Vyskočil jsem do vzduchu a Hiromi přeskočil. Dopadl jsem do podřepu a tak jsem se rychle při zemi otočil a pokusil se jí z otočky podrazit nohy.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Velká rozhodnutí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velká rozhodnutí   Velká rozhodnutí - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 19 2010, 19:43

Hiromi
Vyskočila a skočila na jeho nohu.
Do tváre mu hodila hlinu...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Velká rozhodnutí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velká rozhodnutí   Velká rozhodnutí - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 19 2010, 19:45

Suirou

Hiromi nešťastnou náhodou dopadla zrovna na nohu se senbonem a ten projel skrz naskrz mojí nohou, čímž poškodil pár nervů a svalů, nic moc vážného (ironie), bylo blízko tomu, abych zařval bolestí, ale to hlavní ještě přišlo. Hlína v očích začala pálit a navíc mě tím kompletně oslepila. Ale stále stála na mojí noze a tak jsem se zmohl akorát na to ji druhou nohou skopnout dolů.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Velká rozhodnutí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velká rozhodnutí   Velká rozhodnutí - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 19 2010, 19:50

Hiromi
Chcela spraviť salto do zadu, no Suirou ho skopol a ona padla na zem.
Postavila a odskočila ďalej.
Pozrela sa na neho a všimla si ihlicu.
S-i, v po-poriadku? Spýtala sa koktavo.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Velká rozhodnutí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velká rozhodnutí   Velká rozhodnutí - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 19 2010, 20:05

Suirou

"Jo-o," řekl jsem v bolestech a pokusil se postavit na nohy, přitom jsem si vytíral rukou z očí písek. Když jsem se postavil na nohy a došlápnul na zraněnou nohu, ta se skoro zlomila, jak "vláčná" byla a já přepadl dopředu na zem. "Mo-možná..." chtěl jsem ještě něco říct, ale celou nohou se mi začala šířit křeč.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Velká rozhodnutí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velká rozhodnutí   Velká rozhodnutí - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Velká rozhodnutí
Návrat nahoru 
Strana 2 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Rozhodnutí
» Důležité rozhodnuti (chappi)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: