Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Vyřšení neaktivity o prázdniných

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vyřšení neaktivity o prázdniných Empty
PříspěvekPředmět: Vyřšení neaktivity o prázdniných   Vyřšení neaktivity o prázdniných Icon_minitimeMon Jun 21 2010, 19:10

Jelikož budu u prázkách chybět najednou asi 17 dní, což je dost dlouho na RPG tak jsem se rozhodl, že jelikož i uvažuji o nové vesnici tak dám jako zástupce nějakého hráče (Nejraději bych zkusil Šrota) s tim, že zastupitel si vymyslí dobrý a delší filler mimo vesnici a něbude to nijak zasahovat do hlavní dějové linky, takže ani k žádným jiným vesnicím a povede to ty dva týdny, já si to pak přečtu a podle toho si ohodnotím kvalitu. Pokud se mi to bude líbit tak toho dotyčného zařadim do seznamu možných kandidátů na budoucího Kage.

Jak jsem řekl, nejraději bych Šrota, Antraxe nebo Sevena.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Vyřšení neaktivity o prázdniných Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyřšení neaktivity o prázdniných   Vyřšení neaktivity o prázdniných Icon_minitimeMon Jun 21 2010, 19:15

Já to rád vemu, ale od 5. července do 19. sem v Řecku... Ale kdybys mně vzal pokusil bych se tam najít net a 1-2 x deně bych se sem stavil... Smile Na KW mi záleží a sem rád za takovou přiležitost.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Vyřšení neaktivity o prázdniných Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyřšení neaktivity o prázdniných   Vyřšení neaktivity o prázdniných Icon_minitimeTue Jun 22 2010, 06:48

Tvoje nominace mě velice potěšila. Opravdu jsem nečekal že po těch několika příspěvcích o mě budeš mít tak vysoké mínění. Rozhodně rád pouvažuju nad tím, co by mohlo hráče zaujmout a myslím že na tom filleru by jsme zrovna my tři mohli spolupracovat (samozřejmě jeden to musí vést, tomu se nevyhneme).
Ohledně vedení vesnice. Je to hodně lákavá představa, ale zároveň je to velká zodpovědnost. Zájem bych měl, ale podle mého názoru by byl seven vhodnější kvůli jeho zkušenostem. Mám z titulu Kage respekt a tak trochu se toho i bojim. Smile

Souhrn:
Filler - Ano, rozhodně
Kage - Možná, uvidíme

A MrSrotak řekl velmi dobrou věc. Na KW nám záleží a máme ho rádi.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Vyřšení neaktivity o prázdniných Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyřšení neaktivity o prázdniných   Vyřšení neaktivity o prázdniných Icon_minitimeTue Jun 22 2010, 06:58

Pokud jde o mě, tak s fillerem mile rád pomohu, ale na Kageho se vůbec necítím. Nevím, koho to napadlo, a nevím, kde se vzali moje zkušenosti. V případě text RPG ve formě fóra jsem úplný začátečník. Samozřejmě bych byl Kage rád, ale nejsem si jist, zda-li jsem zrovna já ta správná osoba. Rozhodně bych řekl, že Anthrax už je starší (myslím to v tom lepším) a má zkušeností více, čemuž se bohužel nevyhne, nejenom ze života, ale nejspíš také z RPG podobných těmto, tudíž je i na post Kage z nás tří nejvhodnější a to samé platí i o tom, kdo bude vést filler.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Vyřšení neaktivity o prázdniných Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyřšení neaktivity o prázdniných   Vyřšení neaktivity o prázdniných Icon_minitimeTue Jun 22 2010, 07:29

Promiň, já osobně myslel že už hraješ dlouho. A to si myslim i o Srotovi. Nezapominejte ze jsem prisel az po vas, takze nevim jak jste na tom.

A hry tohoto tipu jsem hrál pouze darkage.cz cca 3 roky(to je jako dračí doupě, ale od jinejch lidí..takže fantasy) a zkoušel jsem ještě nějakej startrek, ale to mě nebavilo.
Psal jsem básně a teď pracuju na pár povídkách, takže napsáno toho mám možná víc. Přečteno toho mám rozhodně víc a starší jsem a vůbec se za to nestydím.

No a tim jsme se k ničemu nedostali.

Jo Srote, mohl by jsi si prosim udělat topicv sekci O nás? Rád bych tě trochu poznal. Díky
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Vyřšení neaktivity o prázdniných Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyřšení neaktivity o prázdniných   Vyřšení neaktivity o prázdniných Icon_minitimeTue Jun 22 2010, 07:44

To je náhodou dost dobrý nápad... Měli bysme ten filler vést všichni... O tom kdo to bude vést... to je myslím jedno můžem to vést všichni, tak se zajistí, že bude vždy někdo aktivní... A kdyby nebyl v Řecku net, tak i tohle se tím vyřeší.

anthraxik: Jo to bych mohl Smile
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vyřšení neaktivity o prázdniných Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyřšení neaktivity o prázdniných   Vyřšení neaktivity o prázdniných Icon_minitimeTue Jun 22 2010, 13:09

Fajn, takže rozsudek Cool laugh Filler vás nechám vést všechny tři, ale musíte počítat s tim, že pryč budu tak 16 dní a proto by to měl být trošku delší filler. Než odjedu tak bych nějak chtěl, aby jste mi řekli jak ten filler asi proběhne a až odjedu tak máte na starost Suichu vy s tímto:
Nebude se filler konat ve vesnici (někde třeba spojená mise týmů)
Nebudou tam žádní jounini ze Suichu.
Nebudete útočit na jiné vesnice.

Návrh: Může se třeba jednat o hledání nějakého starého artefaktu, hlídání rodiny po cestě a to vše třeba před skupinkou nějakých nepřátel.
Samozřejmě je to filler takže se tam postavy nenaučí žádná jutsu a samozřejmě by asi ani neměli zemřít.

Připomínka ode mě: Rozmyslete si zda do toho pošlete i své postavy, protože ze svých zkušeností musim říct, že se blbě bojuje proti vlastním postavám Wink
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Vyřšení neaktivity o prázdniných Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyřšení neaktivity o prázdniných   Vyřšení neaktivity o prázdniných Icon_minitimeTue Jun 22 2010, 17:06

Prosim tě, který přesně termín tady nebudeš.

Jo a aby jsme si rozměli, filler se týká pouze týmů ze Suichu, že?
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vyřšení neaktivity o prázdniných Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyřšení neaktivity o prázdniných   Vyřšení neaktivity o prázdniných Icon_minitimeTue Jun 22 2010, 18:25

Jistě, jen Suichu týmy.

Nebudu zde od 1. Července do 17. Července.

A prosím, jelikož už 7 i Šrot po mně chtěli zbytečně práva zde na forku a podobné věci, což mi přijde naprosto zbytečné tak sem dejte nicky na Skype, což bych řekl, že máte všichni. Založíme zde konferenční chat a tam se budete moct domlouvat, bude to pro mě mnohem lehčí enž když budu muset vytvářet neviditelnou skupinu, dávat vám práva a pak vás naházet do neviditelného topicu.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Vyřšení neaktivity o prázdniných Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyřšení neaktivity o prázdniných   Vyřšení neaktivity o prázdniných Icon_minitimeTue Jun 22 2010, 20:05

a co ja ? Sad
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Vyřšení neaktivity o prázdniných Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyřšení neaktivity o prázdniných   Vyřšení neaktivity o prázdniných Icon_minitimeWed Jun 23 2010, 06:03

Skype: anthraxik Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vyřšení neaktivity o prázdniných Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyřšení neaktivity o prázdniných   Vyřšení neaktivity o prázdniných Icon_minitimeWed Jun 23 2010, 09:29

Nýl: Už je to vyřešené a přece jen ty se ještě na nějaké adminování moc nehodíš, ale neber to zle.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vyřšení neaktivity o prázdniných Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyřšení neaktivity o prázdniných   Vyřšení neaktivity o prázdniných Icon_minitimeThu Jul 01 2010, 11:43

Pusťte se do toho vy tři Smile
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vyřšení neaktivity o prázdniných Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyřšení neaktivity o prázdniných   Vyřšení neaktivity o prázdniných Icon_minitimeSat Jul 17 2010, 15:05

Tak jsem zase tady! Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Vyřšení neaktivity o prázdniných Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyřšení neaktivity o prázdniných   Vyřšení neaktivity o prázdniných Icon_minitimeSat Jul 17 2010, 21:11

hurá
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vyřšení neaktivity o prázdniných Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyřšení neaktivity o prázdniných   Vyřšení neaktivity o prázdniných Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vyřšení neaktivity o prázdniných
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: