Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ?

Goto down 
+7
Pein
Meiki_Ookami
Forward
Clover
Rhaegar
Shika-san
Ramaru
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ?   Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ? - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 24 2010, 21:49

Tak jsem to zase nemyslel skoro dobře

citace :
Athénské, Korintské nebo Argoské

Něco z toho a něco dalšího
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ?   Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ? - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 07:07

Takže je to Athénské, Korintské nebo Argoské písmo... Mezi nimi se jen těžko rozlišuje a jediný rozdíl je v počtu znaků, protože tam nejsou ani zdaleka všechny, ani z jednoho, tak se jen těžko dostaneme konce... Pokud jde o to, že tam je namíchané ještě něco, tak jediná písma, o kterých se moc nemluví a jsou dost celkem zapomenutá jsou písma oblastí Chattuša, Trója, Tarsos, Kaneš, Malatia, Aleppo a Siva... Pokud to není ani jedno z nich, ještě zbývá mnoho variant...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ?   Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ? - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 13:10

Namýchanýho tam nic není .. zas o otm moc přemýšlíš .. Cool laugh

v Prvním dlouhém slově ja asi našim 5 slov a v tom druhem 4
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ?   Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ? - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 14:16

říkám, je to namíchaný Rolling Eyes takto uzpůsobená hádanka jaksi postrádá smysl, jelikož se v mnohém písma liší jen určitými znaky a počtem znaků, takže...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ?   Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ? - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 15:31

Takže je to ?? ... říkám jeto ejden ztěch 3 jazyku .. co jsem psal ... ted uhádnout jaký a jště něco k tomu přidat -.-
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ?   Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ? - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 15:36

Takže je to Athénské písmo s prvky Iónského písma, protože se obě písma navzájem obohatily, resp. Athénské písmo vzniklo za pomoci písma Iónského a tak jsou si velmi podobné, až totožné...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ?   Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ? - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 15:40

Ano , přesně něvo v tom smyslu .. mam tam jednu či 2 hrubky jeto protože blbi u nác vetříde dělaly píč***** a drkalimi takže někdo jeto nepřesně jinak jeto Staro-aténský jazyn neboly Staro-anténština
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ?   Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ? - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 16:42

Sev: ako si to zistil ? na wiki ?
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ?   Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ? - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 16:53

na ICQ od Ramara Razz (
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ?   Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ? - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 16:55

hh xD cheater -_-
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ?   Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ? - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 25 2010, 16:59

to není pravda !
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ?   Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ? - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 26 2010, 14:24

Asi byste to ale nepřeložili co ? Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ?   Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ? - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 26 2010, 14:41

Místo těhle písmen si projdi trochu Češtinu, protože jsi se v češtině hodně zhoršil jak jsem si teď všiml tak už píšeš skoro stejně jako píše Tbc a to je hodně špatné. Neber to jako výsměch, ale ber to jako rada od kámoše, protože lidi jako já co celkem dbají na to jak píšou, tak nás uplně pálý do očí ty hrubky.

citace :
Ano, přesně něco v tom smyslu .. m tam jednu či 2 hrubky, je to protože blbci u nás ve tříde dělali píč***** a drkali mi, takže někde je to nepřesně, jinak je to Staro-aténský jazyk neboli Staro-aténština

Pokusil jsem se ti ukázat názorně, kolik máš chyb jen v tomto a to jsem neznázorňoval mezery ve slovech a td... Vím, že každý děláme chyby, ale uznej sám, že třeba když píšeš rychle tak nad tim moc nepřemýšlíš, ale není lepší psát pomaleji, ale bez chyb?
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ?   Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ? - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 26 2010, 17:00

Řeknu ti to takhle já píšu rychle pomalu psát neumim nesnáším češtinu a nechci sni psát ... tot můj koment
->i když mi ted budeš říkat .. jak je todle český forko apd ... nemám prostě rád češtinu
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ?   Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ? - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 26 2010, 19:57

Aspire napsal:
Místo těchto písmen si projdi trochu Češtinu, protože jsi se v češtině hodně zhoršil, jak jsem si teď všiml, tak už píšeš skoro stejně, jako píše Tbc, a to je hodně špatné. Neber to jako výsměch, ale ber to jako radu od kámoše, protože lidi jako já, co celkem dbají na to, jak píšou, tak nás úplně pálí do očí ty hrubky.

citace :
Ano, přesně něco v tom smyslu .. m tam jednu či 2 hrubky, je to protože blbci u nás ve tříde dělali píč***** a drkali mi, takže někde je to nepřesně, jinak je to Staro-aténský jazyk neboli Staro-aténština

Pokusil jsem se ti ukázat názorně, kolik máš chyb jen v tomto a to jsem neznázorňoval mezery ve slovech atd... Vím, že každý děláme chyby, ale uznej sám, že třeba když píšeš rychle tak nad tím moc nepřemýšlíš, ale není lepší psát pomaleji a bez chyb?

Jen menší korekce Rolling Eyes Neštěkejte se jen kvůli takové věci jako je gramatika; pravda, každý někdy chybuje, ale poslední dobou je to taková hrůza, že už je to lepší přehlížet.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ?   Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ? - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 26 2010, 20:12

Kto druhému jamu kope,.... (ďalej doplnte sami Smile )
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ?   Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ? - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 26 2010, 20:49

on sám do ní spadne
aspoň něják tak Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ?   Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 27 2010, 09:04

Seven trošku nevadí no, ale většinu toho co jsi mi opravil jsi opravil i špatně, jelikož tak jak jsem to napsal to psát mohu.

"atd.." se může psát jako "a td..." Jelikož "a" je jakoby spojka a "td" je zkratka a nedávno jsem si to i zjišťoval a dá se to psát i takhle.
"Místo těhle" tady už se jedná jen o spisovnou češtinu a tu tu nedodržuje nikdo.

A nevim jestli jsi pochopil co jsem opravil u Ramiho, ale vzhledem tomu, jak jsi reagoval na mě, jsi to VŮBEC nepochopil
Já mu opravoval jen ty opravdu strašné chyby, kdežto ty jsi mi opravil jen nespisovnou češtinu (Ikdyž ji tu píše každý) a pak jsi mi opravil čárky, na které tu třeba někdo úplně kašle. Takže si příště nehraj na chytrého když ani nevíš o co mi jde.
Jo a aby jsi to pochopil a zase si nehrál na chytrého "Opravil jsem chyby, které by se neměly dělat od nějaké 5té třídy. Jako třeba vYděl a td... Což Rami psal a jen kvůli tomu jsem ho na to upozornil" -> Vím, že se chceš zastat kámoše, ale v tuhle chvíli to nebylo zrovna dobré.
Nejdříve pochop až pak opravuj.
Návrat nahoru Goto down
Red
Academy student
Academy student



Počet příspěvků : 19
Datum založení účtu : 02. 06. 10

Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ?   Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 27 2010, 13:59

Aspire, a co ty čárky ? To je taky nespisovná čeština?


Naposledy upravil Red dne Sun Jun 27 2010, 14:06, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ?   Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 27 2010, 14:04

Cool laugh Cool laugh Cool laugh tady se to proměnilo v boj o gramatiku ..
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ?   Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 27 2010, 14:06

Pro Bůh, už se nehádejte. Je to jen gramatika českého jazyka, která je v žebříčku složitosti oproti ostatním jazykům velmi vysoko a tyčí se s dalšími několika na výslunní.
Raději se zajímejte o to, jak pozvednout do výšin toto fórko Wink
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ?   Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 27 2010, 14:42

Cool laugh Cool laugh rede psal jsem tam něco o čárkách, tak si to přečti a nemusíš se blbě ptát Smile
Návrat nahoru Goto down
Red
Academy student
Academy student



Počet příspěvků : 19
Datum založení účtu : 02. 06. 10

Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ?   Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 27 2010, 22:15

Aspire napsal:
Cool laugh Cool laugh rede psal jsem tam něco o čárkách, tak si to přečti a nemusíš se blbě ptát Smile


Jo, moje chyba Smile Nějak jsem to v tom přehlídl Smile
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ?   Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ? - Stránka 2 Icon_minitimeTue Dec 21 2010, 17:39

u nás Rómovia píšu asi takto....-.-.-.-.---.Cool laugh morzeovka? kdeže....toto sa volá "rezanecmak"Cool laugh
a nevie tu niekto z vás elfsky, klingónsky, či mandaloriansky?Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ?   Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ? - Stránka 2 Icon_minitimeTue Dec 21 2010, 18:26

Cool laugh:D
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ?   Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ? - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Starý a Zapomenutý Jazyk ... je ,ale jiná možnost ?
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: