Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Válka je tu!

Goto down 
+4
Forward
Clover
Páťa
Ramaru
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Válka je tu! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 30 2010, 15:24

Rinari

Stále jsem držela několik ninjů v genjutsu,Isane! pohybuj se trochu v mém okruhu. Zařvala jsem na něj,aby mě při genjutsu třeba nemohli zabít.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Válka je tu! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 30 2010, 15:32

Aiko

Hodila niekoľko shurikenov po jednom z nich. Potom spravila pečate. Fuuton: Kamikaze! poslala jutsu asi na piatich z nich.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Válka je tu! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 30 2010, 15:44

Isane
Katanu som zastrčil do púzdra.
Jasne! Zakričal som Rinari a priskočil k nej.
Je čas sa zabaviť! Povedal som si v duchu.
Oboro bunshin no jutsu! Vykríkol som a vytvoril niekoľko oboro bunshinov okolo Rinari.
Henge! Zakričali súbežne a premenili sa na Rinari.
Klony ostali, no ja som znovu vytiahol katanu a začal som bojovať blízko Rinari.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Válka je tu! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 30 2010, 17:36

Uslyšely jste podivný zvuk jako když se aktivuje byakugan a rinari ucítila že její genjutsu najednou přestalo uplně , Mezi našima vojákama (oto) stál ninja v kápi a ten i odrazil to genjutstu i ty vaše ohnivé koule ... ninjové se pomalu stahovaly ale byl to boj spíš vyrovnaní a zničeho nic na ty sumony apd začly lítat ohnive koule přez hradby
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Válka je tu! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 30 2010, 17:43

Isane
Sakra. A to som sa už tešil. Pomyslel som si.
Prečo sa sťahujú? Neviem, ale teraz mi to je jedno. Povedal som si v duchu a vybehol na nich s katanou.
Došiel som ku nim a začal ich sekať...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Válka je tu! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 30 2010, 19:32

Rinari

Cože? odrazil moje Genjutsu? Pomyslela jsem si a rychle jsem vytáhla kunai,kterej jsme tasila před sebe.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Válka je tu! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 01 2010, 15:54

Isane
Rinari! Si v poriadku? Zakričal som v rýchlosti na Rinari.
Skočil som ku nej.
Čo sa deje? Zrušili ti genjutsu? Rýchlo som sa pýtal pričom som sekol ďalšieho ninju.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Válka je tu! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 01 2010, 15:56

Rinari

Jsem v pořádku,něco to musí tlumit,moje genjutsu se jen tak nedá setřást. Řekla jsem a vytáhla 4 kunaie,které jsem hodila na ninji.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Válka je tu! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 01 2010, 15:59

Isane
Vyskočil som a sekol ďalšieho.
Jo. niečo zničilo aj moje ohnivé gule. Odpovedal som apokračoval v súboji.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Válka je tu! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 01 2010, 23:54

Ninjové padaly a pomalu začly umíat po velkým a razantní počet jich ubil .. vyděli sjte že je odrážíte a vyhráváte .. pak jste najednou uvděly jak domy asi tak 2 ulice okolo vás vybuchují kolem dokola pod ohnem
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Válka je tu! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 02 2010, 07:12

Isane
A ja už som sa tešil. Pomyslel som si.
Nepoľavoval som, snažil som sa bojovať ako len viem...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Válka je tu! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 02 2010, 09:29

Rinari

Vytáhla jsem 4 kunai s výbušnýma lístkama,hodila jsem je vždy asi 5 metrů od skupinek ninjů.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Válka je tu! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 02 2010, 11:42

Hokage

Zaútočil jsem na ninjy okolo toho, co to tu zřejmě vedl. Podporoval mě opičí poustevnník. Vzájemě jsme se v útoku podporovali. Naše pohyby byli dost zmatené a tak byla minimální šance na to, se jim vyhnout.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Válka je tu! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 04 2010, 19:01

Amaki

Spal som po dlhej noci a zobudil som sa až na hluk rozhliehajúci sa po celej konohe.To sa mi asi len zdalo. Povedal som si a pokračoval v spánku
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Válka je tu! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 04 2010, 20:10

Isane

Opäť spravil pečate Gookakyuu no jutsu! jutsu poslal na skupinku ďalších ninjov a vybral niekoľko kunaiov.

Aiko

Prebehla k Isanemu a spravila pečate. Jeho jutsu posilnila ešte svojim Kamikaze.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Válka je tu! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 06 2010, 17:02

Kiro a Senseiové táýmu (Koukám že tu Deidara teď moc neni tak za něj zahraju)

Stáhli jsme se do uličky abychom si probrali co budeme dělat. Potřebovali jsme svolat naše týmy. Každý sensei přivolal svojeho malého summona aby našel jejich tým.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Válka je tu! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 06 2010, 17:06

Isane
Zbadal som summona.
Rinari! Poď! Zakričal som na ňu a rozbehol som sa ku Kirovi-sensei.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Válka je tu! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 06 2010, 19:32

Když se seskupovaly tak vojáci neváhaly a běhaly do všech stran aby plenili vesnici ...

Já jsem šel ke kage budově
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Válka je tu! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 07 2010, 13:39

Hokage

Skočil jsem před chlápka co si to kráčil k budově. Všiml jsem si ho jelikož jsem útočil na jeho gorily.
Mrkl jsem a nečekaně jsem vystřelil levačkou směrem od sebe abych ho udeřil. Netusil však že za mou levou rukou se skrývá pravá. Vykrýt to bylo nemožné protože nebyla vidět a pravá ruka šla prakticky po té levé. (Něco jako když naruto v Sage modu udeřil do jednoho painova těla.)
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Válka je tu! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 07 2010, 23:08

Dostal jsem ráno a odhodilo mě to do domu ... z trosek jsem pomalu vylezl a oklepal se ... a sundal si kapucu vyděl si ninju který měl jednu stranu těla bílou a druhou černou .. Hokage jo ?? ... řekl takovým překvapeným hlasem .. apk se zněho ozval druhý hlas .. Ty si vždycky vybereš ty nejsilnější a nejtěžší protivníky ... ten hals byl takový temný a strašně hluboký
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Válka je tu! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 08 2010, 10:17

Aiko

Uvidela Summina a bežala za ním. Prišla k sen seiom. som tu...!dattebayo. pozrela sa na Hokageho a na toho chlapa.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Válka je tu! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 08 2010, 10:19

Isane
Došiel som ku Kirovi-sensei.
Som tu, Kiro-sensei. Povedal som a čakal na odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Válka je tu! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 08 2010, 14:34

Kiro

Dobrá. Musíme ubránit vesnici ať to stojí co to stojí. Pokud možno nevzdalujte se ode mě na víc jak 5 metrů. Nechci ztratit nikoho z týmu. Vyšel jsem s měrem k bojišti

Hokage

Schodil jsem plášť a protáhl hlavu. Nic jsem neříkal. Bylo mi z něj zle od žaludku.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Válka je tu! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 08 2010, 14:45

Isane
Kývol som a vybehol som za Kirom-sensei.
Ak to bude nutné, položím pre dedinu život. Pomyslel som si a pre istotu vytiahol katanu.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Válka je tu! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 08 2010, 16:11

Aiko

Nevedela som či mám ísť, Kiro nieje môj sen-sei. Ale zatiaľ som prišla len ja a Isane... pomyslela som si a tak som vybrala dva kunaie, každý do jednej ruky a išla som za ním.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Válka je tu! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka je tu!   Válka je tu! - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Válka je tu!
Návrat nahoru 
Strana 2 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Světová ninja válka

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Fire Country :: Horagakure no Sato - Koš-
Přejdi na: