Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Stargate Atlantis (seriál)

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Stargate Atlantis (seriál) Empty
PříspěvekPředmět: Stargate Atlantis (seriál)   Stargate Atlantis (seriál) Icon_minitimeSat Jul 03 2010, 20:47

Podle mě nejlepší SG seriál, kterej kdy mohl vyjít... Baví mě to dokonce víc, než normální SG (i když má O´Neall něco do sebe Smile )

Jsem teď ve třetí sérii u patnáctýho dílu... teď jsem se dodíval na díl The Game...

Nemůžu z Dr. Radka Zelenky a jeho občasných českých hlášek (i když většinou nadává)...

Prostě podle mě nej seriál, kterej jsem kdy sledoval...

Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Stargate Atlantis (seriál) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stargate Atlantis (seriál)   Stargate Atlantis (seriál) Icon_minitimeSat Jul 03 2010, 21:11

Taky si to myslím.. Prostě to Antické prostředí je libové a 2x lepší jak podzemní komplex v SG1... A samozřejmě Doktor Zelenka je best xD "i am trying doprdele"!
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Stargate Atlantis (seriál) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stargate Atlantis (seriál)   Stargate Atlantis (seriál) Icon_minitimeSat Jul 03 2010, 22:34

jj... nebo jak nadával na Mereditha (Rodneyho), když měl ty superschopnosti. "To je magor!!To je takovej idiot..." a "Já s ním pracovat nebudu.Já se na to to můžu vysrat!..."


jinak tam mám oblíbený prakticky všechny... ale sadista Ronon je takovej ten "lepší" Smile
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Stargate Atlantis (seriál) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stargate Atlantis (seriál)   Stargate Atlantis (seriál) Icon_minitimeSun Jul 04 2010, 01:49

Cek: mohol by si mi o tom povedat nieco viac ? Vpbec neviem o co sa tam jedna. Napis sem, alebo pmku

dik
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Stargate Atlantis (seriál) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stargate Atlantis (seriál)   Stargate Atlantis (seriál) Icon_minitimeSun Jul 04 2010, 08:27

no... takže normální Stargate asi znáš (pokud ne, je v tom trošku problém Cool laugh )

na Zemi přijde Daniel Jackson na to, jak se dostat na atlantidu, že musí vytočit 8. symbol (i když má brána jenom 7 symbolů). Díky jejich ZPM (přístroj, který bere energii ze subprostoru) dokážou vytočit 8. symbol a dostanou se na Atlantis...
Expedici tam vede Dr. Elizabeth Weir a je tam (tipnu) asi 200 lidí z různých zemí světa.Mezi hlavní hrdiny tam patří Dr. Weir, major John Sheppard, Teyla Emmagan, Dr. Meredith Rodney McKay, Dr. Carson Beckket a později i Ronon Dex...
Jsou na Atlantidě a pomalu ji celou objevují, cestují po planetách a shánějí ZPM aby měli energii na spuštění štítu apod.

to je jenom stručný začátek Smile
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Stargate Atlantis (seriál) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stargate Atlantis (seriál)   Stargate Atlantis (seriál) Icon_minitimeSun Jul 04 2010, 11:07

Samozrejme, že poznám stargate Cool laugh Dávnejšie som to ešte pozerával, ale potom to už prestali dávať sa mi zdá Sad No to si určite nájdem...znie to zaujímavo Smile
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Stargate Atlantis (seriál) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stargate Atlantis (seriál)   Stargate Atlantis (seriál) Icon_minitimeMon Jul 05 2010, 08:34

ale nesmíš se na to dívat s dabingem... pak je to na nic a ani nerozeznáš, kdy mluví česky...
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Stargate Atlantis (seriál) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stargate Atlantis (seriál)   Stargate Atlantis (seriál) Icon_minitimeTue Dec 21 2010, 17:29

videl som všetky diely....2x:D na AXN to dávali v dobrom čase a ja som sa nudil:D
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Stargate Atlantis (seriál) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stargate Atlantis (seriál)   Stargate Atlantis (seriál) Icon_minitimeTue Dec 21 2010, 19:00

Já jsem sledoval jenom v angličtině s anglickejma titulkama, ale musím říct, že SG1 je pořád lepší.
Díl the game je asi nejlepší díl SGA, ale ten díl s tou antičkou, myslím, že sanctuary, mu taky dost konkuruje.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Stargate Atlantis (seriál) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stargate Atlantis (seriál)   Stargate Atlantis (seriál) Icon_minitimeTue Dec 21 2010, 20:53

díl The game byl výbornej... a na druhou stranu byla úplná hovadina poslední díl páté série...

Na AXN nedávaj všechny série, takže jsi nemohl vidět všechno (taky sem se na tom nejdřív díval Cool laugh)
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Stargate Atlantis (seriál) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stargate Atlantis (seriál)   Stargate Atlantis (seriál) Icon_minitimeTue Dec 21 2010, 21:18

pokud je poslední díl 5. série ten se superhive, tak ten nebyl zas tak strašněj, podle mě je to jeden z nejlepších dílů hlavní linie...
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Stargate Atlantis (seriál) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stargate Atlantis (seriál)   Stargate Atlantis (seriál) Icon_minitimeTue Dec 21 2010, 21:19

jj, to je on... Podle mě naprosta blbost...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Stargate Atlantis (seriál) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stargate Atlantis (seriál)   Stargate Atlantis (seriál) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Stargate Atlantis (seriál)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: