Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Dech nových hrdinů

Goto down 
+8
Meiki_Ookami
Ramaru
Forward
anthraxik
Srotak
Clover
Yuu
Aspi
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorZpráva
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Dech nových hrdinů - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů - Stránka 7 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 20:33

Masaru Yukisha

Zdravím Sensei... přišel sem se na vás po.... Vy ste mě hledala? Kvůli čemu?
Zeptal sem se udiveně...
To je rychlost....


Naposledy upravil MrSrotak dne Mon Aug 16 2010, 20:39, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Dech nových hrdinů - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů - Stránka 7 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 20:37

Montaro Yuurinshi

posunul jsme is pásku na uroven krku aby mi nějak nebránila ve výhledu a sednul jsem si na pečet a rukama jsem se opíral o zem
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Dech nových hrdinů - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů - Stránka 7 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 20:43

Creepy

Lehce jsem si povzdechl.
Sanada Shin. A nic speciálního...i když nevadilo by mi kdyby byl z chakrové oceli.
lehce jsem se pousmál,
Co se mír týče...změříte si mě?
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Dech nových hrdinů - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů - Stránka 7 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 20:45

Sora

S kyslou tváří jsem se loudala po Suichu,pak jsem přišla na trénovací louku,kde jsme se prví setkaly s týmem. Tam jsem si sedla pod strom.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Dech nových hrdinů - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů - Stránka 7 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 20:47

Nimeshi

Když se ke mě přiblíží, tak zabodnu hůl do země, přikrčím se a obtočím se kolem hole s pokusem podkopnou senseiovi nohy.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Dech nových hrdinů - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů - Stránka 7 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 20:51

Suizu Yuurinshi a Miko Yuurinshi

"Bude to trochu bolet." Řekl Miko s páskou přez oči a začal skládat pečetě, stejně tak i Suizu a něco u toho říkali. Mezitím pečeť na zemi začala modře zářit a medailon před tebou se začal vznášet ve vzduchu a pak praskl a jakási modrá kulička ti vletěla přímo do krku a ty jsi pocítil ohromnou bolest a pak jsi se asi po hodině probral celýý spocený, sedící na jedné ze židlí a před tebou byl Suizu. "Jsi nový Jinchuuriki Rokubiho."

Aiko Suikafuurado

Rychle jsem ho chytla za ruku a vedla do jakési místnosti, kde byla na zemi pečeť a u ní medailon. "Jiro chtěl, aby sis vzal do sebe 7mi ocasého, protože ví, že ty ho dokážeš ochránit. Co ty na to?" Zeptala jsem se.

Utakata

Klonovi si podkopl nohy, ale v tu chvíli už tě na zem smetla silná Mizu rappa ode mě pravého.

Prodavač

Vše jsem si od Creepyho napsal na papír a pak jsem na něj koukl a podle oka vypočítal míru. "Fajn, za tři dny se tu stav." Dodal sjem s úsměvem.

Sora -> Přiběhl k tobě posel a tiše ti řekl. "Máte nového člena týmu, sice nevim kde je, ale měl jsem vám to oznámit."
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Dech nových hrdinů - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů - Stránka 7 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 20:53

Sora

To mi je k ničemu,když nevím kde je. Řekla jsem,a vstala.Pomaličku jsem šla do Suichu,hledat toho člena.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Dech nových hrdinů - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů - Stránka 7 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 20:56

Masaru

He....?
Řekl sem s vykulenýma očima.
Tohle si opravdu Jiro myslel?..... Budu mít v sobě ocasého démona?
Dojdu z nepodařené mise a hned takové zprávy... Já... samozřejmě, že ho dokážu ochránit... Nesklamu Jira-sama.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Dech nových hrdinů - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů - Stránka 7 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 20:59

Creepy

Arigato, arigano
zamával jsem prodavači a zamířil domů, snad už konečně dokončit svou techniku.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Dech nových hrdinů - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů - Stránka 7 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 21:02

Montaro Yuurinshi

Tak přece ... řekl jsem zmateně a pak jsem si dal ruku na krk jako reflex .. Děkuji Suizu-sama a Miko , Budu naněj dávat pozor ... řekl jsem jim s usměvem
a pak mi hlavou prolítla myšlenka proč on má ještě pásku přez oči ...
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Dech nových hrdinů - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů - Stránka 7 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 21:07

Nimeshi

Hned jak jsem uviděl vodní vlnu tak jsem se s pomocí hole odrazil a letěl vzduchem na senseie.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Dech nových hrdinů - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů - Stránka 7 Icon_minitimeMon Aug 16 2010, 21:21

Aiko Suikafuurado

Přikývla jsem a když si stoupl na tu pečeť, tak jsem začala něco říkat a skládala pečetě a v tom kruh začal žlutě zářit a medailon prasknul a vylétla z něho žlutá kulička. "Teď to zabolí." Řekla jsem a v tu chvíli se mu do krku nacpala ta kulička a umístila se v jeho těle.

Suizu Yuurinshi

"Fajn, ale nezapomínej, démon není tvůj kamarád, jako byl s Jirem. Rokubiho budeš muset nějak získat, aby ti pomáhal a ensnažil se tě využit." Řekl jsem s úsměvem.

Utakata Kentiri

Chtěl jsem to vybránit, ale v tom jsem uslyšel zvony a pousmál se. "Konec boje. Přišel nový kage, pojďte."
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dech nových hrdinů - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dech nových hrdinů   Dech nových hrdinů - Stránka 7 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Dech nových hrdinů
Návrat nahoru 
Strana 7 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Nábor nových hráčů
» Prozkoušení nových schopností (Pro Kira)
» Šance pro získání nových zkušeností

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: