Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Seznamovací hra (likuku0 , krumla)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) Empty
PříspěvekPředmět: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) Icon_minitimeFri Sep 17 2010, 21:42

Dorazili jste na menší plácek který se nacházel mezi vysokými kameny těsně u moře..Bylo to hezké místo ale připomínalo spíše jako nějakou samurajskou arénu u moře.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) Icon_minitimeFri Sep 17 2010, 21:47

Likku

Tohle místo kupodivu neuráží můj smyl pro estetiku jako vesnice... pomylel jsem si a stoupnul vedle senseie. A co teď nejctihodnější mistře?
Návrat nahoru Goto down
krumla
Academy student
Academy student
krumla


Počet příspěvků : 72
Datum založení účtu : 15. 09. 10

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) Icon_minitimeFri Sep 17 2010, 21:49

Natsu Akawai

Prišli sme k tomu miestu a dosť ma pobavil štýl ktorým nazval Likku senseia. Nejcihodnejší mistře? ešte raz zatrepe niečo v tomto štýle a ja sa tu ušúlam od smiechu. Pomyslel som si s úškrnom a dal som si ruky za hlavu a pozrel som sa na senseia.


Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) Icon_minitimeFri Sep 17 2010, 22:05

Kiyoshi Yuichi

Zas takový formality si můžeš odpustit.. Řekl jsem nemilým tónem a potom jsem se otočil na ty 2.. Dáme si takovou menší hru...než vám vysvětlím o co jde tak se vslíkněte do trenek...zaplavete si..
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) Icon_minitimeFri Sep 17 2010, 22:08

Likku

Bez zbytečných řečí jsem poslechnul svého senseie, tohle byla první z věcí co mi na něm moc nevadili, plaval jsem totiž docela rád.
Návrat nahoru Goto down
krumla
Academy student
Academy student
krumla


Počet příspěvků : 72
Datum založení účtu : 15. 09. 10

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) Icon_minitimeFri Sep 17 2010, 22:21

Natsu Akawai

To bude trvať. Povedal som z úsmevom a vyzliekol som si bundu. Potom som si obmotával reťaze čo mi trvalo asi 3 minúty a položil som ich na zem. Odopol som si katanu aj s púzdrom na shurikeny a kunaie. Potom som si vyzliekol tričko, Z nôh som si vyzul ninja sandále pri čom som sa trochu mikol lebo som tú jednu mal eśte stále popálenú. Dal som si dole nohavice a len tak som tam mrzol v oranžových trenkách.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) Icon_minitimeFri Sep 17 2010, 22:35

Kiyoshi Yuichi

Takže vy krasavci...první část mojí..hry Z kapsy jsem vytáhl silný ale úzký provaz kterým jsem svázal ruce za zádama Likkuovi ale i Natsuovi.Rukama nemohli ani pohnout protože je měli opravdu pevně svázaný.Stoupl jsem si ke břehu moře a z kapsi jsem vytáhl zlatý Shuriken který byl krásně vyvážený a vytvarovaný..Rozpřáhl jsem se,hodil jsem shuriken daleko nad moře a v rychlosti jsem složil pečetě ..Suiton: Kamigami Hando Z vody vylítly 2 obří velké "lidské" ruce velikosti velryby které sevřeli do dlaní mezi prsty shuriken a stáhly ho pod vodu..
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) Icon_minitimeSat Sep 18 2010, 09:28

Likku

A co teď velmistře? zeptal jsem se ho s mírným nádechem zvědavosti. Hehe, to sundavání Natsuova vybavení mě pobavilo, konečně možnost se v duchu trušku usmát.
Návrat nahoru Goto down
krumla
Academy student
Academy student
krumla


Počet příspěvků : 72
Datum založení účtu : 15. 09. 10

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) Icon_minitimeSat Sep 18 2010, 10:09

Natsu Akawai

Uchechtol som sa lebo som to už nejak pri tom druhom oslovení senseia nevydržal. Sensei.. tiež by ma zaujímalo čo teraz. Teda ale typujem že tam máme skočiť a doniesť vám späť ten shuriken . Mýlim sa? spýtal som sa z úškrnom.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) Icon_minitimeSat Sep 18 2010, 10:26

Kiyoshi Yuichi

Přesně tak.. shuriken je někde na dnu tohohle moře a moje jutsu ten shuriken odtáhlo ještě mnohem dál takže nebude vůbec lehké ho najít..Navíc nebudete moct používat ruce takže záleží na vás jak ho jsem donesete..a aby to bylo zajímavější.. tak ten kterej zvás mi donese Shuriken jako první..tak ho naučim novou techniku... Dořekl jsem a kolem mě se zvedl vítr. Žádná pravidla nejsou a dejte si pozor...v moři nebudete jen vy dva.. Chytl jsem je za ramena a dotáhl jsem je ke kraji útesu..Dotazy nejspíš nemáte takže..začínáme Silně jsem je strčil do zad a tím jsem je hodil z útesu přímo do vody..Stejně tohle nepřežijou..jako všichni před nimi... Sedl jsem si na kámen připomínající židly a opřel jsem se o skalku..
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) Icon_minitimeSat Sep 18 2010, 11:04

Likku

Hned jak jsem vyplaval z vody zase na hladinu a stoupl si na ní tak jsem začal vyhledávat Natsa, chtěl jsem mu totiž něco moc důležitého sdělit. Hmm, kde sakra je, sám to nezvládnu...
Návrat nahoru Goto down
krumla
Academy student
Academy student
krumla


Počet příspěvků : 72
Datum založení účtu : 15. 09. 10

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) Icon_minitimeSat Sep 18 2010, 11:22

Natsu Akawai

Prúd ma vyniesol na breh a ja som mal na tvári trochu priblbý výraz. Moja hlava. Pošepkal som ako šialenec a postavil som sa. Ech žiadne ravidlá. Teda kebyže k tomuto dá aj nejaké pravidlá typu nemôžte používať ani nohy tak by som ho v noci zarezal. Pomyslel som si ironicky a uškrnul som sa.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) Icon_minitimeSat Sep 18 2010, 11:41

Likku

Hned jak jsem uviděl Natsa na břehu tak jsem k němu došel - moje schopnost ovládat chakru byla na dostatečné úrovni abych to uměl. Natsu, nebo jak se jmenujes, mám pro tebe návrh, buď si budeme pomáhat a doneseme mu ten kunai najednou, nebo to někdo z nás nepřežije, nějaké dotazy?
Návrat nahoru Goto down
krumla
Academy student
Academy student
krumla


Počet příspěvků : 72
Datum založení účtu : 15. 09. 10

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) Icon_minitimeSat Sep 18 2010, 11:55

Natsu Akawai

eh? nechápavo som sa na neho pozrel a potom som sa uškrnul. Kde sa stratil ten tvoj nepríjemný hlas a pohlad? spýtal som sa ho s úškrnom a potom som ešte dodal. No.. veď prečo nie. Nemám dôvod s tebou nespolupracovať.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) Icon_minitimeSat Sep 18 2010, 11:59

Likku

To bych ti radil, tak jdeme, řekl jsem a vydal se směrem kam jsem si myslel že dopadl ten kunai Umíš doufám chodit po vodě?
Návrat nahoru Goto down
krumla
Academy student
Academy student
krumla


Počet příspěvků : 72
Datum založení účtu : 15. 09. 10

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) Icon_minitimeSat Sep 18 2010, 12:02

Natsu Akawai

Jasan. Uškrnul som sa a nasledoval som ho. Ech.. teda aspoň dúfam že tu nebude moc nejakých morských potvôr. Pomyslel som si a zatváril som sa zamyslene.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) Icon_minitimeSat Sep 18 2010, 12:09

Likku

Nedokázal bys nám nějak sundat ty pouta? řekl jsem Natsovi aniž bych se na něj podíval. Pak jsem se najednou zastavil na jednom místě, tady to myslim bylo...
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) Icon_minitimeSat Sep 18 2010, 12:11

Kiyoshi Yuichi

Tu slunce mě deprimuje.. Vstal jsem a došel jsem opět ke kraji útesu,složil jsem pečetě a řekl jsem chladým hlasem..Ninpou: Hakaisha Arashi Během pár sekund se všechny krásné bílé mraky proměnily na černé velké oblaka které začaly šlehat blesky nad mořem a rozbouřily celou hladinu moře.Během chvilky začalo silně pršet a vlny se začali zvedat o několik metrů..
Návrat nahoru Goto down
krumla
Academy student
Academy student
krumla


Počet příspěvků : 72
Datum založení účtu : 15. 09. 10

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) Icon_minitimeSat Sep 18 2010, 12:15

Natsu Akawai

Možno hej. Povedal som a skúsil som do nich vložiť raiton chakru. Teda iba možno. Neviem či sa vďaka raiton chakre roztrhnú alebo nie. Povedal som a čakal som na výsledok. Dúfam že hej. vždy je lepšie mať voľné ruky ako mať ich zviazané nejakým debilným lanom či čo to je. Pomyslel som si ešte a v tom ma takmer zrazila do vody jedna obrovská vlna. Ech čo to? veď bolo slnečno. Zahundral som a začal som sa uhýbať tým vlnám. V tom sa mi pretrhly púta a ja som sa trochu potešil. Vedel som že lano nevydrží raiton chakru tak ako ocel a kov.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) Icon_minitimeSat Sep 18 2010, 12:25

Likku

Odskakoval jsem vlnák a doposkákal až k Natsovi, tak a teďka ty moje, náš velmistr je vtipálek když nám to takhle ztěžuje...
Návrat nahoru Goto down
krumla
Academy student
Academy student
krumla


Počet příspěvků : 72
Datum založení účtu : 15. 09. 10

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) Icon_minitimeSat Sep 18 2010, 12:32

Natsu Akawai

Len som sa zarehotal a pokrútil som hlavou na nesúhlas. Nechem ti ublížiť pochop. To bola moja raiton chakra preto mi nič nespravila. No skúsim to odstrániť hrubou silou. Povedal som a musel som uskočiť ďalšiej mohutnej vlne. Ech.. to si mohol odpustiť. Povedal som mrzuto a odviazal som Likku z rúk to lano či čo to bolo. Potom som musel znova uskočiť lebo sa ku mne blížila väčšia vlna. Ako to takto máme nájsť? spýtal som sa trochu naštvane no ani som nejak nedúfal že mi odpovie.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) Icon_minitimeSat Sep 18 2010, 12:36

Před vámi se objevila obrovská vlna které nebylo možné útýct..srazila vás a potopila vás pod hladinu..Ve vodě bylo černo a tma že nešlo vidět na metr..silné proudy si sváma pohrávali a shuriken nikde nebyl..
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) Icon_minitimeSat Sep 18 2010, 12:48

Likku

Přetím než mě vlna srazila pod vodu jsem se ještě plně nadechl a plaval směrem dolů, kde jak jsem si mylel byl ten kunai. Ach jo, nesnášim fyzické aktivity... pomyslel jsem si a pokusil se ukázat Natsovi směr.
Návrat nahoru Goto down
krumla
Academy student
Academy student
krumla


Počet příspěvků : 72
Datum založení účtu : 15. 09. 10

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) Icon_minitimeSat Sep 18 2010, 12:55

Natsu Akawai

Prúd mastrhol nižšie a nižšie. Rýchlo som nahromadil chakru do rúk a nôh aby ma vo vode nejak moc nehádzalo zo strany na stranu. Rozhliadal som sa naokolo či neuvidím Likka alebo ten zlatý shuriken. Zamieril som pod hladinu či ho tam niekde neuvidím a začal som po ňom pátrať.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Seznamovací hra (likuku0 , krumla) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) Icon_minitimeSat Sep 18 2010, 14:40

Ve vodě bylo temno a shuriken nikde.Likku mohl zahlídnout něco černého v dálce jak sebou mrsknulo a ve vteřině to zmizelo..voda byla rozbouřená a písek ze dna se zvedal a zahaloval vše co na dně leželo..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Seznamovací hra (likuku0 , krumla) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací hra (likuku0 , krumla)   Seznamovací hra (likuku0 , krumla) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Seznamovací hra (likuku0 , krumla)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Trénink smrti (krumla , likuku0)
» Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar)
» Charakter - likuku0
» Charakter - likuku0
» Charakter - likuku0

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lighting Country :: Mise-
Přejdi na: