Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) Empty
PříspěvekPředmět: Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar)   Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) Icon_minitimeTue Nov 30 2010, 22:48

Gray -> Hned jak jsi odešel z tréninku a začal sis obvazovat ruku, tak ti ji někdo chytl, mohl to být docela šok, protože jsi vůbec nedokázal vycítit jeho přítomnost.

Kumori Hokou
Ahoj, ty jsi Gray, nepletu se? Řekl jsem mu s úsměvem na tváři. Hmm, moje první setkání s týmem musí být bezchybné, musí si mě oblíbit... Proč zrovna já musím být tak nervózní, pomýšlel jsem si a snažil se vypadat chladně, ale přesto mile, pak jsem si uvědomil, že to asi musí vypadat divně a tak jsem mu tu ruku radši pustil.


Ikeno a Minori -> Pokud jste odešli z tréninku, tak jste mohli vidět Graye, jak se baví s vámi neznámým člověkem, který mu drží ruku.


Naposledy upravil likuku0 dne Mon Dec 06 2010, 14:04, celkově upraveno 2 krát (Reason for editing : chappiho nepřítomnost)
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar)   Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) Icon_minitimeWed Dec 01 2010, 15:03

Gray

Dalo by se říct, že jsem nic takového nečekal a jelikož jsem hodně zbrklý a nepřemýšlim moc dopředu, tak jak mě chytl, tak jsem se dostal blíž k němu, snažil se mu dupnout nohou na jeho nohu a druhou rukou ho udeřit do břicha. Jelikož jsem se bránil, protože jsem neměl tušení, že jde o našeho budoucího senseie. Jenže pak mi to pomalu docházelo. "Eh, jsem Gray no." Řekl jsem tiše a nahodil nevinný úsměv.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar)   Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) Icon_minitimeWed Dec 01 2010, 22:27

Kumori Hokou
Grayova rychlá reakce mě docela vylekala, ale stihl jsem vykrýt oba jeho útoky. To napadáš každého, kdo tě osloví na ulici? Řekl jsem už méně veselím tónem, protože mi nedocházelo, že jsem to byl já, kdo ho původně chytil za ruku. No, půjdeme rovnou k věci, já jsem Kumori Hokou a budu teď tvůj sensei, sežeň si ostatní členy svého týmu, za půl hodiny tu všichni buďte a připravte se na cestu, vrátíme se až zítra. Dodal jsem stručně, protože mě dost vyvedl z míry Grayův útok na moji maličkost. Než měl Gray možnost se na cokoliv zeptat tak jsem jen složil ruce do tobě neznámé pečetě a červené čátry kolem očí mě mírně zazážili. Za půl hodiny, nepřijdi pozdě. Dodal jsem a rozplynul se v černém kouří.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar)   Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) Icon_minitimeThu Dec 02 2010, 08:07

Gray

Nenechal jsem ho domluvit a hned na něj vyjel, jelikož jsem si do pusy neviděl, takže jsem vždy nejdříve mluvil a jednal a až pak jsem myslel. "Vždyť vy jste mě nejdříve chytl, co já vim jestli nejste nějaký úchyl." Jenže pak promluvil o tom, že je to náš sensei a já sebou cukl dozadu. "Eh, pardón! Já je hned seženu." A rychle jsem se rozeběhl k té louce, kde by měli být ti dva.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar)   Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) Icon_minitimeThu Dec 02 2010, 17:39

Ikeno Tachahira
uvidel som graya, ci ako sa tan breznev vola, ako sa bavi s nejakym jouninom (pravdepodobne). Ale nejako privelmi ma to netrapilo. uvidel som, ako bezi Gray smerom ku mne.
Cus, deje se neco? spytal som sa ho ked dobehol ku mne, pricom som si stale prezeral rukavicu zo sekaca.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar)   Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) Icon_minitimeThu Dec 02 2010, 18:54

Gray

Přiběhl ke mně Ikeno a já se pousmál. "No jen jsem málem nakopal našeho nového senseie, jinak nic moc převratného." Zasmál jsem se a pak jen tiše dodal. "Říkal, že na jeden den opustíme vesnici, takže tu na něj máme za půl hodiny počkat. Ještě teda musí přijít Minori." Dodal jsem a upravil si rudou stuhu pod vlasy.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar)   Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) Icon_minitimeThu Dec 02 2010, 19:02

Ikeno
Jop prikivol som, ale nic som nerobil. tebe mohlo dojist, ze z jej hladanym ty nepomozem. Znova som si nasadil rukavicu, strcil do nej jednu gulicku.
Na chvilku som len tak stal a sustredoval svoju chakru. potom som vypalil do zeme.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar)   Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) Icon_minitimeMon Dec 06 2010, 14:21

Takže jelikož tu chappi není, tak v našem týmu místo něj bude caldar.

Gray, Ikeno ->

Kumori Hokou

Došel jsem k Ikenovi a Grayovi. Ahoj, my se ještě neznáme, já jsem tvůj nový sensei, máme menší změny v týmu, takže vyrážíme ihned, náš třetí člen nás má potkat po cestě. Mezitím byste mi mohli o sobě něco říct... Řekl jsem a vzal černou kuličku, kterou jsem dal do plechovky, kterou jsem položil na zem a dal ruce do pečetě tygra, plechovka následně zmizela. Potom jsem se otočil a pokynul jim aby šli za mnou.


Inari -> Došla k tobě malá holčička a stydlivě ti podala papírek, na kterém bylo napsáno: "Do dvou hodin se dostav na místo určení, jestli se ztrtíš, vlož chakru do tohoto papíru." Dále byla pod textem mapa s označením X, neměl by pro ebe být problém se v ní orientovat. A dole ještě podpis KH (kdo to asi bude Cool laugh)
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar)   Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) Icon_minitimeMon Dec 06 2010, 16:50

Gray

"Ach jo, budem někam chodit kdy ztratim všechen čas, co jsem mohl trénovat, fakt super." Řekl jsem a máchl naštvaně do vzduchu. Jenže to už jsem se popadl za pusu, protože jsem si uvědomil, že jsem zase řekl něco co bych neměl říkat nahlas. "Jééj já se omlouvám, to mi jen tak vyklouzlo." Omluvil jsem se, ale hned to radši zakecal. "No když už jsme u toho, tak se jmenuji Gray Chojuri a zaměřuji se nejvíce na taijutsu a rychlost společně se sílou. Věc co se teď učim se nazývá Chakrové brány a to až se naučim, tak to bude masakr!" Zasmál jsem se a na rameni mi přistál ptáček.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar)   Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) Icon_minitimeMon Dec 06 2010, 17:04

Inari

"Co to sakra je?" Rychle jsem přečetl vzkaz a poté směrem k holčičce povídám. "Dík za doručení vzkazu." A rychle jsem vyrazil na místo určení. "Co se děje? A kdo je ten KH? Snat tam dorazim včas." Po kratkém sprintu. "Na vzkazu je přece něco o tom že když se zdržim tak mam vložit do toho papíru chakru." Hlavně ze zvědavosti jsem to vyzkoušel.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar)   Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) Icon_minitimeMon Dec 06 2010, 17:12

Ikeno

Zachechtal som sa. Takze novy sensei uhm? nasadil som do svojej ruky s rukavicou 4 gulocky. (takze som uplne ignoroval rady dedecka). Moje meno je Ikeno Tachahira, rad robim bum. Mojim snom je urobit este vetsie bum. O a prave trenujem.
Znova som sa zachechtal a udrel rukavicou, do ktorej som dal pred tym chakru, naseho noveho senseie.
nebolo to nijake nepriatelske gesto, avsak ja som uz bol taky.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar)   Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) Icon_minitimeMon Dec 06 2010, 17:21

Inari -> hned potom, cos vložila do papíru chakru zčernal a potom z něj vyjel takový černý záblesk směrem k obloze, vypadalo to skoro jako ohňostroj.


Kumori

Ty asi moc nepřemýšlíš, co? Zeptal jsem se s úsměvem na tváři Graye. A umíš i nějaké ninjutsu, nebo spolíháš jen na tai? Řekl jsem a pak se otočil na Ikena, poslechl si ho a když se na mě rozběhl, tak jsem se jen pousmál a chytl ho za ruku tak, aby se mě nemohl nijak dotknout. Typický Tachahira, pomyslel jsem si a pak jsem v dálce uviděl černý záblesk. Pojďte, zrychlujeme, řekl jsem a přidal na rychlosti směrem k tomu blesku, mělo by vám dělat problémy stačit mému tempu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar)   Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) Icon_minitimeMon Dec 06 2010, 18:21

Gray

Jeho narážka mohla pro někoho znít nepřátelsky, ale pro mě to byla spíše výzva. "Pche, nač přemýšlet během hloupého rozhovoru, který nám nic nedá? Přemýšlim jen v boji, když je to nutné." Zvolal jsem s radostí a ptáček mi z ramene odletěl. Však já vim, jak se mám k senseiovi chovat. Pomyslel jsem si na odpoveď ptáčkovi, který odletěl. Neřekl jsem nic nahlas, jelikož jsem nechtěl říkat, že mám kekkei genkai mluvit s ptáky.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar)   Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) Icon_minitimeMon Dec 06 2010, 18:51

Ikeno

Ah, to zas bude zabava, sakra mal som sa viac zasobit listkami zamumlal som si pre seba a snazil sa dobehnut senseia. Bol prilis rychly.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar)   Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) Icon_minitimeMon Dec 06 2010, 19:02

Inari

"Sakra! Co to je?" Toho záblesku jsem se velmi lekl vůbec jsem něco čakového nečekal. Sedl jsem si na zem. "Určitě to byl ňákej signál, ale k čemu byl? Určitě měl upozornit na moji pozici. Nejpravděpodobnější je že KH ten signal vyděl. Asi bych tu měl počkat." Lehl jsem si na záda. "Aspoň si odpočinu."
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar)   Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) Icon_minitimeMon Dec 06 2010, 19:37

Kumori Hokou

Kvůli Ikenovi jsme zpomalili a tak nám cesta trvala asi 20 minut, konečně jsme doběhli k Inarimu. Ahoj, já jsem Kumori Hokou a, protože máš v ruce tento papír, ty budeš Inari. Pak jsem se chvilku odmlčel a nakonec jsem dodal: My jsme tvůj nový tým, já jsem sensei, tadyto je Gray a tadyto Ikeno. Protože vás ještě moc neznám, tak mám pro vás připravenou takovou hru, každý ode mě dostanete jednu černou kuličku, já si ponechám 2 a jednu jsem nechal ve vesnici. Vašim úkolem bude, do dvou hodin mít dvě kuličky, je jedno, od koho je dostanete - půjdete proti mě, proti sobě, nebo se někdo z vás vydá do vesnice? Je to jen na vás. Nějaké dotazy?
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar)   Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) Icon_minitimeMon Dec 06 2010, 19:48

Inari

Postavil jsem se. "Ahoj, ty budeš ten KH." "Hnet teť nějaká zkouška? To bude otrava. Už aby to bylo za mnou." "Kdy začneme." "Doufám že to nevipadalo hrubě, nechci senseie urazit."
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar)   Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) Icon_minitimeMon Dec 06 2010, 20:09

Ikeno

Pozrel som sa na noveho senseia.
Ano, pockate ma tu, vsak? pozrel som sa na ostatnych. Asi som si uz vyhliadol, proti komu pojdem. Vpbec som nemal v umysle ist do vesnice a ani ist proty niekomu z ich dvoch. Moj ciel bol sensei.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar)   Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) Icon_minitimeTue Dec 07 2010, 19:07

Gray

Sensei nás rozseká jednou rukou. A nechci si udělat nepřátele hned takhle ze začátku. Jenže mám výhodu, o které nikdo neví. Pomyslel jsem si a v tu chvíli se rozletělo asi deset ptáků z lesa do vesnice a hledali tu kuličku. Jenže to už jsem popadl kuličku a vzápětí se rozeběhl směrem do vesnice.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar)   Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) Icon_minitimeTue Dec 07 2010, 19:46

Inari

Podívám se za utíkajícím Grayem. "De po té schované ve vesnici. Tu může hledat i dva měsíce a nemusí ji najít. Rozhodně to není nejlepší řešení. Jsou další možnosti, vzít ji nekomu z těch dvou nebo jít po senseiovi a ten má dvě, ale bude hodně silnej. Nejlepší bude počkat jak se to vyvrbí." Rozhlédnu se po nejvhodnějším předmětu na kawarim. "Tak co? Začneme. Nebu bude ještě nějaká rada?"
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar)   Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) Icon_minitimeTue Dec 07 2010, 20:43

Kumori Hokou

Než se Gray rozběhl do vesnice, zastavil jsem ho. Ještě jsem ani neřekl start. Takže, ještě musím říct, nezabijte se, moc se nezraňte, fakt to nehodlám řešit. Pak jsem se rozhlídl po ostatních a pustil Graye, No nic, začínáme. Dodal jsem s úsměvem a sedl si na zem.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar)   Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) Icon_minitimeTue Dec 07 2010, 21:31

Inari

Rychle jsem použil kawarim a schoval se opodál do křoví a sledoval co se bude dít.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar)   Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) Icon_minitimeTue Dec 07 2010, 22:05

Ikeno

Moja strategija bola strucna. Traf ho a utec a bola lahko zapamatelna.
Necakal som na dalsie reci A hodil po senseiovi 5 listkov.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar)   Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) Icon_minitimeTue Dec 07 2010, 22:27

Kumori Hokou

Jednoduše jsem lístkům uskočil a udělal 5 pečetí. Každý tým má svého sebevraha. Pomyslel jsem si a řekl: Fuuton: Dageki teishouha a ode mě, směrem k Ikenovi, začal foukat silný vítr, dost ti to znemožnilo mě sledovat, nebo po mě něco přesně hodit, ale vítr nebyl tak silný, aby tě povalil nebo ohrozozil. Dále jsem si zase sedl na zem. Sám mě neohrozí, Gray očividně běžel do vesnice, o co se asi pokusí Inari?
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar)   Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) Icon_minitimeTue Dec 07 2010, 22:40

Ikeno
Z ust mi vysiel bojovy pokrik. Narval som do ruk& gulicky a znova sa pokusil i tu techniku. Riadil som sa sedliackym rozumom "Katon>Fuuton". Mal by som postvat jeho vlastnu techniku proti nemu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar)   Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Nutný den aneb trénink (Caldar, Aspi, Adop)
» Odplata (Adop, Aspi, Cladar)
» Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom)
» Seznamovací hra (likuku0 , krumla)
» Aspi

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Getsugakure no Sato-
Přejdi na: