Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Tygří dráp

Goto down 
+5
likuku0
Shika-san
Srotak
Clover
Aspi
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tygří dráp Empty
PříspěvekPředmět: Tygří dráp   Tygří dráp Icon_minitimeSun Sep 19 2010, 11:20

Vězení se dokázalo dostavět během těch pár dnů a všem se řeklo o co se jedná. Někteří byli znepokojeni, ale někteří to brali normálně. Říká se, že během následujících pár dní má proběhnout převoz silných vězňů

Dešifrovací centrum

Hodně lidí se zabývalo listem, který napsal Utakata vlastní krví a v tom přišel Ulquiorra Hiroki. "Je to pozice jednoho místa." Řekl Ulquiorra a vzal si do ruky mapu vesnice a okolí a podle těch čísel určil pozici toho místa, což bylo u jižní brány a další čísla ukazovaly čas, což byl čas, který byl právě teď. "Urychleně tam někoho pošlete." Řekl Ulquiorra.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Tygří dráp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp Icon_minitimeSun Sep 19 2010, 11:27

Sora

Asi jo...já jsem ho ani pořádně nespatřila,ale když dokáže ochránit vesnici tak není co soudit.Furt lepší mrznout než pustit vesnici do kytek. Řekla jsem s úsměvem,zima mi nebyla , bylo mi krásné teplíčko.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Tygří dráp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp Icon_minitimeSun Sep 19 2010, 11:31

Masaru

Akatsuki... Co mají v plánu?... Co se sakra mohlo stát v budoucnosti... Že se tenhle malej prcek dostal do takové organizace...

Uvažoval sem....
Kdy začnem?...
Zeptal sem se, když zmínil, že mám zesílit....
Ale... Já přece nemůžu.... bojovat proti synovi Jira...
Řekl sem zmateně.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Tygří dráp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp Icon_minitimeSun Sep 19 2010, 11:43

Simon

Ráno som vstal. Bol krásny slnečný deň až na to, že vonku bola stále zima. Mama ešte spala a ja som sa poriadne obliekol a išiel som sa pozrieť na dostavanú väznicu. Hmmm. Som na to zvedavý. Senseia už nemáme pár dní tak som zvedavý kedy nám pošlú nového alebo či vyliečia Utakatu. Pri rozmýšlaní som stál, ale potom som pridal do kroku k väznici.

- Aspire nemáš nejaký obrázok tej väznice? Ja viem, že to je k ničemu, ale aspoň tak nech viem asi ako tak vyzerá nech si ju viem predstaviť.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Tygří dráp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp Icon_minitimeSun Sep 19 2010, 16:35

Nimeshi

Je nějaká šance, že by se mu paměť mohla vrátit? zeptal jsem se smutně doktora. Ach jo, byl to ideální sensei, jestli nám teď daj nějakýho budižkničemu...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tygří dráp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp Icon_minitimeSun Sep 19 2010, 17:18

Izumi

"No je zvláštní. Lidé říkají, že nemá oko, a proto tam má tu pásku a jednou prý když se převlékal, tak na jeho zádech i břichu viděli lidi velký počet jizev. Myslim si, že on o tomhle krutém světě bude vědět opravdu mnoho věcí." Řekl jsem s úsměvem a podíval se k nebi, ze kterého padaly sněhové vločky.

Yoshiro Kentiri

Podíval jsem se upřeně na Masara "Jiro by chtěl, aby jsi porazil Keika, protože Jiro nechtěl, aby se Keiko stal jedním z těch zlých." Řekl jsem a podíval se z okna. "Na trénink je ještě čas, teď se soustřeď, aby jsi zvládl chunninské zkoušky."

Doktor

"Musíme dostat toho, kdo mu to udělal a pak ho donutit vytvořit protilátku." Řekl jsem jen.

Ulquiorra

Doběhl jsem společně s ještě dvouma vědci k místu, které bylo na tom papíře a uviděli jsmě jakýsi poklop, který se právě otevřel a my nahlédli dovnitř, kde jsme v tu chvíli uviděli dvě mrtvoli, které ti vědci pomalu vytáhli a všimli si, že je to Satoshi a Akki z Poslední jednotky a pod nima je jakási bedna, kterou také vytáhnuli.

Simon -> Nepředstavuj si to tak moderně a tak obrovské. http://fc01.deviantart.net/fs27/f/2008/039/4/a/4a7f122f02a31c71.jpg
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Tygří dráp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp Icon_minitimeSun Sep 19 2010, 17:27

Nimeshi

Já ho najdu, já ho najdu a vrátím vám paměť, řekl jsem s odhodláním, které mi většinou bylo cizí. Není času nazbyt, brzy se uvidíme, sensei. Řekl jsem a vyšel z nemocnice směrem k kentiry kovárnám, zeptat se jich jestli už nemaj hotovou moji hůl.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Tygří dráp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp Icon_minitimeSun Sep 19 2010, 17:59

Simon

Tak toto je tá väznica? Zázrak. Nádhera. Povedal som si, keď som sa na to pozrel. Asi štvrť hodiny som tam postával, a potom som sa išiel dom najesť. Mama po chvíli išla do práce. Ahoj mama. Možná ťa prídem navštíviť do práce. Zasmial som sa a rozmýšľal nad dnešným dňom.

- myslel som si, že sem dáš ten obrázok, lebo na deviantarte žiadny dobrý nebil Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tygří dráp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp Icon_minitimeSun Sep 19 2010, 18:28

Kentiri kovárna

Ven k Nimeshimu vyšel starý zarostlý muž, který ti podal tvoji hůl. "Dokáže se prodloužit asi o dva metry a je lehčí než předtim, tak si na ní dávej pozor." Řekl ti a pak odešel.

???

Ve chvíli kdy Ulquiorra vytáhl tu truhlici se před nim objevili tři postavy, které měli bílé pláště, na kterých byl znak tygra, který byl také vyrytý na prsou Utakaty. V tu chvíli už dvě z těch tří se objevili za těma dvouma vědci a vědci spadli od krve na zem a jediný Ulquiorra zůstal na živu. "Kdo jste?" Zeptal se Ulquiorra.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Tygří dráp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp Icon_minitimeSun Sep 19 2010, 18:52

Nimeshi

Ani jsem nestihl poděkovat a hned jsem musel vyskoušet svoji novou zbraň, skusil jsem ji prodloužit a hned zase zkrátit. Pak jsem šel za Simonëm, abych mu řekl všechny novinky.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Tygří dráp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp Icon_minitimeSun Sep 19 2010, 19:53

Sora

Taky sem se podívala na nebe,ze kterého padali vločky.Asi jo...určitě toho prožil hodně. Řekla jsem a trochu se zamyslela.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Tygří dráp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp Icon_minitimeSun Sep 19 2010, 20:32

Masaru

Chunnin je jenom titul... K ničemu mi to není... Nemám náladu na to bojovat s jinýma geninama... Ale....
Přešel sem znovu k tématu o Keikovi
Keiko.... Nebudu s ním bojovat, musí tu být jiný způsob.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tygří dráp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp Icon_minitimeSun Sep 19 2010, 23:12

Izumi

Pousmál jsem se a podíval se na Soru. "A co ty a Masaru? Pořád jste spolu?" Řekl jsem a vytáhl si žvýkačku a pak vytáhl druhou, kterou jsem dal Soře.

Yoshiro

"Na chunninských zkouškách se stane něco velmi důležitého a ty tam nesmíš chybět." Řekl jsem, ale nehodlal jsem říct, co se tam stane. "Ale stane se to až v druhém kole, a proto musíš být dobrý." Dodal jsem k tomu všemu a pak se zeptal Masaru na jiné řešení, které však, ale nebylo. "On je pravý opak Jira a Sayara. On je temný."

??? a Ulquiorra

"My jsme skupina Tygří dráp a přišli jsme si pro to co nám kdysi vzal Sendokage Valentine." Řekl jeden z těch tří a v tu chvíli už Ulquiorra sahal pro luk, ale najednou ho jeden z těch tří chytl a hodil ho na zem. "A nikdo nám nebudete stát v cestě nebo vás všechny zabijem." V tu chvíli však jeden z těch tří dupl Ulquiorrovi na hlavu a on omdlel. "Fajn, rozptylte se a hledejte Sendokageho."
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Tygří dráp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp Icon_minitimeMon Sep 20 2010, 15:24

Sora

Ano jsme spolu... no doufejme..., řekla jsem nejistě a vzala si žvýkačku, dala jsem si jí do pusy a začala já pomalu cucat.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Tygří dráp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp Icon_minitimeMon Sep 20 2010, 20:45

Nimeshi

Došel jsem na tréningovej plácek, připravil si klona a zkusil si ho zkapalnit, kupodivu se mě to konečně už podařilo, teď ale přišla další část - musel jsem ho zase odkapalnit...
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Tygří dráp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp Icon_minitimeMon Sep 20 2010, 20:51

Simon

Po raňajkách som sa vybral na tréning. Tak a dneska budem pilne trénovať. Pomyslel som si a rýchlo som bežal na tréning a po ceste som zmyslel na senseia, ktorý nás asi nebude dnes trénovať.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tygří dráp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp Icon_minitimeTue Sep 21 2010, 10:37

V tu chvíli uslyšela celá vesnice výbuch u východní brány, kde stýly tři postavy v bílých pláštích, na kterých byly hlavy tygrů, což měl i Utakata vyrytý na prsou a ležel zde v bezvědomí Ulquiorra

Izumi

"Sakra! Co to bylo?" Lekl jsem se, když jsem uslyšel výbuch a podíval se na Soru. "Sežeň chunniny a geniny, já jdu pro šermíře." Řekl jsem a rozutekl se.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Tygří dráp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp Icon_minitimeTue Sep 21 2010, 15:09

Sora

Sakra... jak asi seženu všechny Genini ? Řekla jsem si, běžela jsem skrz tréningovou louku,tam byli nějací 2 kluci.Někdo útočí na vesnici... máme se připravit. Řekla jsem jim, a běžela víc do vesnice.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Tygří dráp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp Icon_minitimeTue Sep 21 2010, 16:31

Simon

Hmmmm. Nastala veľká rana. Zastavil som sa. A chvíľu rozmýšľal, čo to bolo. Útok na vesnicu? Rýchlo som bežal smerom tam, kde som začul výbuch. Kto by to mohol asi byť?
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Tygří dráp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp Icon_minitimeTue Sep 21 2010, 19:26

Nimeshi

Ránu jsem sice uslyšel, ale nebyla to moje věc, tak jsem dál trénoval. Po asi 5 minutách se mi konečně povedlo zkapalnit a odkapalnit klona. Hrdě jsem si lehl pod strom a odpočíval.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tygří dráp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp Icon_minitimeTue Sep 21 2010, 20:48

Sora -> V tu chvíli před Soru dopadla postava k ní zády, která měla bílý plášť, na kterém byl znak tygra. Osoba se pomalu otočila a Sora viděla, jak má ta osoba na tváři černou masku.

Simon -> Najednou jsi z dálky uviděl po střechách skákat postavu s bílým pláštěm, na kterém byl znak tygra, který měl Utakata vyrytý na prsou.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Tygří dráp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp Icon_minitimeTue Sep 21 2010, 21:22

Simon

Kto to má byť? Zadivil som sa a rozbehol sa za ním. Hej ty. Počkaj. Kto si? Stoooj. Zakričal som a čakal či mi niečo povie alebo utečie.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Tygří dráp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp Icon_minitimeTue Sep 21 2010, 21:36

Sora

Uskočila jsem dál,věděla jsme že se jedná o nepřítele.Co chceš ? Zeptala jsem se ho, a čekala v bojové póze.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tygří dráp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp Icon_minitimeTue Sep 21 2010, 22:31

Simon -> V tu chvíli se postava otočila a na tebe se rozletěl kunai.

Sora -> Postava naprosto mlčela a pomalu kráčela k tobě "Máš hezkou tvář, mohu si ji vzít?" Ozval se zvláštní hlas, že nešlo poznat jestli je to žena nebo muž. Pak si však postava začala sundavat tu masku a Sora uviděla, jak tvář té postavy je sešita z asi 6 druhů různé kůže.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Tygří dráp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp Icon_minitimeTue Sep 21 2010, 22:40

Simon

Kunai som ľahko odvrátil mojím kunaiom. To bude nejaký nepriateľ. Zamyslel som sa a srdce my začalo byť desaťkrát rýchlejšie. No tak kto si? Odkiaľ si?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tygří dráp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tygří dráp
Návrat nahoru 
Strana 1 z 16Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: