Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Tygří dráp

Goto down 
+5
likuku0
Shika-san
Srotak
Clover
Aspi
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next
AutorZpráva
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Tygří dráp - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 22 2010, 07:19

Nimeshi

Po pár minutách mě už lenošení přestalo bavit a tak jsem se vydal do vesnice. Mám pocit, že dneska bude hezkej den.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Tygří dráp - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 22 2010, 11:32

Sora

Fuj... mojí tvář ? K ničemu ti nebude..., řekla jsem, když postava šla ke mě,tak jsem zase uskočila.Když chce mojí tvář,tak mě bude muset dostat... , pomyslela jsem si, a bezhybně stále.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tygří dráp - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 22 2010, 13:56

Nimeshi -> Z dálky jsi uviděl Simona a postavu v bílém plášti, na kterém byl znak lva, který měl Utakata vyrytý na prsou.

Simon -> "Nejsi ty náhodou žák toho ubohého Utakaty?" Ozval se hrubý hlas pod černou maskou.

Sora -> Najednou té osobě spoza bílého rukávu vyjela delší kudla, po které stékal jakýsi zelený sliz. "Stejně si tvoji tvář vezmu."
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Tygří dráp - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 22 2010, 14:27

Sora

Bylo mi krásně horko,byla jsem v dobré fyzičce.Hm... zabručela jsem když jsem si všimla té kudly,po které tekl zelený sliz.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Tygří dráp - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 22 2010, 14:44

Simon

Nohy sa mi začali triasť a za sebou som po chvíli uvidel Nimeshiho. Prečo sa pýtaš? To nie je tvoja vec. A odkiaľ si. A kto v skutočnosti si?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tygří dráp - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 22 2010, 16:40

Sora -> "Jmenuji se Namara Shunichi a přišli jsme si pro Kekkei Genkaie, které zde jsou." Řekla žena, která stála přímo proti Soře a pomalu a nebezpečně se k ní přibližovala. Pak se zastavila a ukázala mečem na Soru a něco zamumlala a v tu chvíli se na Soru rozletěla jakási střela z toho zeleného slizu.

Simon -> "Já jen jestli budete stejně neschopní jako byl on." Řekla postava s maskou a uviděla Nimeshiho. "Pořád si ten váš sensei nic nepamatuje?"
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Tygří dráp - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 22 2010, 17:03

Nimeshi

Ahoj Simone, s kym se to bavíš? zeptal jsem se, protože jsem absolutně netušil co se to děje, mám zprávy o Utakatovi... a pak jsem si všiml znaku na prsou toho týpka, Hmm to je nádherný tygr, myslim že už jsem ho viděl...
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Tygří dráp - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 22 2010, 17:07

Simon

Tak a dosť. Nebudem tu počúvať tvoje reči, a keď ťa nepoznám mal by si sa predstaviť. Čo urobím? Keď ma napadne tak nemám veľa vecí na výber. Veľa techník nemám, ktoré bych proti nemu požul jedine Mizu Rappu, ale ktovie či pomôže. Zrazu prišiel ku mne Nimeshi. Nimeshi dávaj si pozor je to nejaký neznámy ninja a má znamení, ktoré mal aj Utakata. Tak to môže znamenať, len jedno. Čo ty na to?
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Tygří dráp - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 22 2010, 17:16

Nimeshi

To se asi znali, ne? dělal jsem blbýho, ale moc dobře jsem chápal, že to bude ten, co mu to udělal a tak si připravil hůl k obraně a udělal na Simona gesto ať neútočí.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tygří dráp - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 22 2010, 18:13

Simon a Nimeshi -> V tu chvíli si chlápek sundal bílý plášť s tim znakem tygra a hodil ho před sebe a vy jste ho najednou neviděli, v tu chvíli už stála za Nimeshim a chtěl ho kopnout do zad.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tygří dráp - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 22 2010, 18:16

Eimi
Dorazila som na miesto.
Nie je ich tu moc. Pomyslela som si a spravila pečate.
Potom som nadstavila ruky dopredu.
Hyouton: Sho juken no jutsu! Povedala som po tichu a ninju ktorí sa chystal kopnúť Nimeshiho som vystrelila desať bodliakov.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Tygří dráp - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 22 2010, 18:49

Masaru

Nezabiju ho... v žádném případě, budu trénovat jen ty techniky, které nepřítele znehybní... Uvězní.... Abych mu pak mohl pomoct...
Řekl sem přesvědčivě a chtěl sem to dodržet... Pak sem uslyšel ten výbuch...
Co to?..... Aiko-sensei zůstaňte prosím z dětma.... Pudu se podívat co se děje
Pak sem se podíval do Yoshirových očích a naznačil, aby šel semnou....
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Tygří dráp - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 22 2010, 19:00

Yuu

Doběhl jsem do vesnice a snažil se hledat někoho, kdo by mi sdělil informace o nepříteli.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Tygří dráp - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 22 2010, 19:45

Sora


Když chceš Kekei Genkai,tak si ho běž hledat nikam jinam... tu něják zajímavý Kekei Genkai nejsou... Řekla jsem když se přibližovala,tak já furt uskakovala,když na mě vystřelila nějakej ten sliz.Tak jsem mu uskočila,na pravou stranu.Z té strany jsem na ní hodila 2 kunie.A hned za kunaiema kunai s výbušným lístkem.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Tygří dráp - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 22 2010, 20:11

Nimeshi

Proč mě napadáš? Zeptal jsem se v klidu útočníka a byl jsem připravenej se zkapalnit, kdyby Eimino jutsu neuspělo...
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Tygří dráp - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 22 2010, 20:18

Simon

Pomaly som sa otočil na nepriateľa, ktorý zrazu stál za Nimeshim. Rýchlo som odskočil a povedal Nimeshimu pozor! Keď budeme používať všetci naraz útoky tak sa budú iba odrážať to je zbytočné. Čo teda vymyslím? Zamyslel som sa.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Tygří dráp - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 22 2010, 20:52

Yuu

Díval jsem se z nějáké střechy po vesnici, jestli někoho nezahlédnu a zahlédl jsem Soru a nějákou ženu z hnusnou tváří. Kdo jsou? Tu holku jsem někde viděl ale, tu hnusnou ne. a uvázal jsem uzlíček na drátě, který jsem schovával pod pláštěm. Seskočil jsem ze střechy a zezadu jsem se rozběhl proti té ženě, abych jí srazil k zemi.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tygří dráp - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 09:32

Cloud

doběhl jsem do vesnice a posatavil se doprostřed místa kde sice nikdo nebyl ale přesto jsem zařval z plných sil.Kde ste vy svině!zařval jsem na celou dědinu a běžel dál.Odrazil jsem se do vzduchu nohama a ze vzduchu hledal nepřátele.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tygří dráp - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 13:10

Namara Shunichi ( U Sory)

"Že tu nejsou Kekkei genkaie?" Zasmála jsem se dost nahlas. "A co třeba Suinatar nebo pečetě klanu Suikafuurado?" Řekl jsem a v tu chvíli po mně hodila kunaie a tak jsem se na patě protočila ve skrčení a kunaie mě minuly a pokračovali přímo na běžícího Yuua. Mezitím zelená tekutina dopadla vedle Sory a Sora viděla, jak se pod tou tekutinou škvaří zem a mohlo jí dojít, že se jedná o kyselinu.

Shake Shunichi (U Simona a spol.)

Když se na mě rozletěly ty jehly tak mě to propíchalo a já se proměnil jen v obláček a v tu chvíli Simona chytla za nohu má ruka ze země a zem pod nim se proměnila v bahno a já se snažil ho vtáhnout pod zem.

Pro Likuku: To že se objevil za tebou a ty jsi o něm hned věděl, není na úrovni genina, to že se za tebou někdo objeví sotva určí chunnin. Jen pro příště.


Yoshiro Kentiri

Vstal jsem, když se zvedl i Masaru a kývnul na Aiko. Pak jsem se společně s Masarem rozeběhl k místům boje. "Pokud ho nebudeš chtít zabít, a budeš mít strach mu ublížit, tak tě porazí, pak ti něco řeknu o jeho schopnostech a pochopíš to." Řekl jsem Masarovi za běhu a najednou jsme z dálky uviděli postavu v bílém plášti se znakem tygra na zádech a černou maskou na tváři, jak se sklání k ležícímu Ulquiorrovi, který je v bezvědomí a sahá mu pro oko.

Cloud -> Z dálky jsi uviděl Yuua a Soru, jak bojují s nějakou osobou, ale v tu chvíli ti před obličejem proletěl kunai a když jsi se podíval odkud to přišlo, tak tam nikdo nebyl.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Tygří dráp - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 13:15

Masaru

Nechte ho!
Vykřikl sem a vytáhl katanu a kunai, katanu sem mel v pravé a kunai v levé....
Co tu děláte?? Co chcete!??
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tygří dráp - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 13:50

Eimi
Spravila som pečate.
Hyouton: Aisuhando no jutsu! Povedala som po tichu a ruky mi obalil ľad.
Skočila som ku nim a pokúsila som sa udrieť ruku čo sťahovala Simona dole...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Tygří dráp - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 14:16

Sora

Mezi kunaiema byl ale kunai s výbušným lístek,a ten vybouchnul těsně za ní.Kyselina ? Nesmí se dostat na mě... Pomyslela jsem si,a byla v pozoru.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Tygří dráp - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 14:23

Yuu

Vytáhl jsem Kunai a odrazil letící kunaie. Sakra! zastavil jsem se a navázal jsem si na prst drát a podíval se všude kolem na stromy. Tohle jí snad roztrhá nebo aspoň zraní! a pod pláštěm jsem měl přivázaný dlouhý drát asi 10m a na každém metru byli 2 kunaie s výbušnými lístky. Už mám jen jeden kunai na obranu, musím ho šetřit.. zabodl jsem kunai do země a obvázal kolem něj uzel drátu a začal jsem pobíhat kolem dokola kolem Namari.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Tygří dráp - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 14:44

Simon

Zrazu som uvidel ako mi jeden genin zo Suichi pomáhal sa dostať z bahna von. Nohy som mal už, ako kameň a nič som necítil. Čo teraz? Srdce mi bilo do nevedomia a ja som začal stresovať. Toto je môj prvý boj a ja neviem presne , čo mám robiť. Zamýšľal som sa a čakal na druhých pomoc.


Naposledy upravil Shika-san dne Thu Sep 23 2010, 18:04, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Tygří dráp - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 15:16

Nimeshi

Sledoval jsem jak Simon a Eimi zápasí s rukou a udělal si 2 vodní klody, zatím jsem to jenom sledoval. A to ten den vypadal tak hezky... naučil jsem se novou tachniku tak ji aspon vyuziju.



Jaj, srry, už se to nestane Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tygří dráp - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tygří dráp
Návrat nahoru 
Strana 2 z 16Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: