Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Tygří dráp

Goto down 
+5
likuku0
Shika-san
Srotak
Clover
Aspi
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next
AutorZpráva
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Tygří dráp - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 15 Icon_minitimeThu Sep 30 2010, 20:13

Yuu

Možná jsme stejní. řekl jsem si a zasmál jsem se.
Uslyšel jsem ťukání na dveře a pomalu jsem šel otevřít.
Eimi? A-ahoj. Pojď dál, chci ti někoho představit.
a ukázal jsem na Daruie.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tygří dráp - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 15 Icon_minitimeThu Sep 30 2010, 20:27

Eimi
Šla som do vnútra za Yuuom.
Teší ma. Moje meno je Eimi Hanirushi. Teší ma. Povedala som a uklonila som sa.
Dúfam, že neruším.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tygří dráp - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 15 Icon_minitimeThu Sep 30 2010, 22:34

Jukara

Dám si to isté.Dodal som pre čašníka a tiež som sa zamyslel.Ja som ninjom tiež pomerne dlho, ale ešte len nedávno som sa stal geninom.Povedal som
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Tygří dráp - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 15 Icon_minitimeFri Oct 01 2010, 08:04

Nimeshi

Ráno jsem se vzbudil s knížkou na hlavě a rámenem rozlitým po posteli. Kurňa, teď to budu muset uklízet... Už si nikdy nebudu brát jídlo do postele, no nic, jdu na to. Pomyslel jsem si a vypral si postel. Asi jsem byl včera dost unavenej, ale chunninské zkoušky se blíží, musím víc trénovat. Pak jsem šel do sprchy a potom zase na tréninkový místo...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tygří dráp - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 15 Icon_minitimeFri Oct 01 2010, 13:13

Darui

Pousmál jsem se a přešel blíže k ní. "Ahoj, jmenuji se Darui. Vím, že to bude asi trochu šok. Teda nevim, jak dlouho se znáte, takže nevim jestli ti říkal o své rodině, ale já jsem Yuův bratr." Řekl jsem a podal ji ruku.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Tygří dráp - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 15 Icon_minitimeFri Oct 01 2010, 13:44

Sora

Já jsem stále geninem... mohla jsem být chunin, ale měla jsem silnějšího protivníka...hold nikdo si nemůže vybírat.Ale neznamená jenom na titulu. Řekla jsem mu.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tygří dráp - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 15 Icon_minitimeFri Oct 01 2010, 13:51

Eimi
Rada ťa poznávam. Povedala som a usmiala som sa na neho.
No, pardon že som vyrušila. Asi by som mala ísť. Povedala som a pripravovala som sa k odchodu.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Tygří dráp - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 15 Icon_minitimeFri Oct 01 2010, 14:47

Yuu

Podíval jsem se na Eimi. Nemusíš chodit,
zrovna jsme s Daruiem přemýšleli, že půjdeme
všichni tři společně na ramen.
řekl jsem a
usmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Tygří dráp - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 15 Icon_minitimeFri Oct 01 2010, 14:50

Simon


Bolo ráno. Slniečko sa na mňa pekne usmievalo a ja som s energiou vstal. Tak, čo podnikneme dnes? Zamyslel som sa. Obliekol som sa a išiel som sa umyť, a potom na raňajkovať. Dal som si chlieb s maslom. Mama bola už dávno v práci. Keď som bol už najedený obliekol som si bundu a išiel sa prejsť a po ceste som premýšľal o budúcnosti.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tygří dráp - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 15 Icon_minitimeFri Oct 01 2010, 16:20

Eimi
No, tak potom vás rada pozývam. Povedala som a usmiala som sa.
No, aspoň neotravujem...
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tygří dráp - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 15 Icon_minitimeFri Oct 01 2010, 17:06

Jukara

Usmial som sa.To je pravda; nie každý má na skúšky čas. Povedal som a chvílu som sa mlčanlivo pozeral pred seba. Konečne nám čašník doniesol, čo sme si objednali. Juchúú...konečne nejaké jedlo. Dnes som vôbec nič nejedol.Pomyslel som si a hneď som sa zaboril do jedla.Dobrú chuť SoraDodal som ešte s plnými ústami
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tygří dráp - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 15 Icon_minitimeFri Oct 01 2010, 17:47

Darui

Chvíli jsem mlčel a jen sledoval, jak spolu konverzují a sledoval jsem jejich chování. Ani pusu ji nedá? Buď zapomněl nebo se stydí a nebo neví jistě jestli ji chce. Pomyslel jsem si a dál se opíral o svoji hůl. Pak padla řeč o jídle a já se jen pousmál. "Nebude platit dívka, že jo Yuu." Řekl jsem mu a trochu do něj strčil, aby řekl, že nás zve on.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Tygří dráp - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 15 Icon_minitimeFri Oct 01 2010, 18:52

Masaru

Takže je povšem?....
Zeptal sem se Yoshira...
Kdo byli ti lidi? Má to něco společného s tou novou budovou?
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Tygří dráp - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 15 Icon_minitimeFri Oct 01 2010, 19:22

Sora

Když nám obchodník přinesl rámen,tak jsem se usmála,a vzala tyčky. Díky...tobě taky dobrou chuť. Řekla jsem a pustila se do rámenu.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Tygří dráp - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 15 Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 06:39

Yuu

Jasně, že ne.. Platím já. řekl jsem a usmál se.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tygří dráp - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 15 Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 07:10

Eimi
Prikývla som hlavou.
Tak ich asi nepozvem. No, dúfam že to Yuuovi vadiť nebude.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Tygří dráp - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 15 Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 08:52

Simon

Už som prešiel asi štvrtku Suichi a už ma to prestávalo baviť. Idem sa pozrieť či na tréningovom mieste niekto je. Otočil som sa a vyrazil som sa.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Tygří dráp - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 15 Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 09:29

Nimeshi

Jajko obvykle jsem si došel na trénionkovej plácek a udělal 3 klony. Musím si pospíšit, cítím, že zkoušky už budou brzo, ta včerejší příhoda mě dost zdržela. Pomyslel jsem si a začal dále cvičit suirou, byl jsem už docela blízko a cítil jsem, že to dneska dokážu...
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Tygří dráp - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 15 Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 11:00

Simon

Prišiel som na trénongové pole a uvidel som tam Nimeshiho. Cau Nimeshi. Pridám sa k tebe. Musím už aj ja poriadne začať trénovať. Pomyslel som sa. Nevieš Nimeshi, čo by mi pohlo k mojej technike Suiton: Mizu Rappa, aby som mohol urobiť viacej vody?
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Tygří dráp - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 15 Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 11:38

Nimeshi

Ahoj Simone, řekl jsem a podíval se na něj. Netuším, asi by to chtělo víc chakry, neptáš se toho pravýho, kdybychom tak nechali toho tygřího týpka žít... To by ti mohl poradit sesei, řekl jsem smutně a podíval se do země. No nic, neměli bysme se zabývat něčím co nejde změnit, chuninské zkoušky se blíží a náš 3. člen je v nedohlednu... Pokud nedostanem novýho, nebo se aspoň nezačnem stýkat s tím starým, tak nemyslím, že bysme prošli...



btw aspi nechceš udělat novej topic? Tady v těch 25 stránkách se mi už blbě orientuje Smile
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Tygří dráp - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 15 Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 12:08

Simon

Hmmm. Asi máš pravdu. No, čo vymyslím? Pozrel som sa pred seba potom za seba. Hmmm. Myslím, že na túto technika človek potrebuje dieru, v ktorej by spravil tú techniku. Keď je rovná pôda tak technika je veľmi neúčiná, pretože zabírá veľké množstvo plochy. Zamyslel som sa. Kebzže mám silu tak bych jednou ranou rozbil zem a hneď by tu bola diera. Alebo výbušným papierkom bych nechal zem zmiznúť. Hmmm. Dal by som 3 výbušné papiere do tvaru trojuholníku a nechal vybuchnúť. Vyzeralo by to asi TAKTO! Hmmm. Asi by som to mohol skúsiť.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tygří dráp - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 15 Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 13:48

Yoshiro

Podíval jsem se na Masara. "Ano, dozvěděli se, že brzy sem přivezou ty vězně a tak se snažili vězení zníčit, ale podle mých informací už jsou všichni co tu byli zničeni, ale je mi jasné, že se ještě vrátí, ale v minulosti se jim podařilo vězení zbourat, takže nevim, co se teď chystá. Jenže vim jistě, že tyhle chunninské zkoušky budou nyní v Suichugakure a podle všeho na zkoušky má dorazit Akatsuki." Řekl jsem a podíval se na Aiko, která právě odcházela. "Všechno se v tomhle světě jen dokáže ničit. Chci už konečně mír."

Darui

Nebyli moc ukecaný, takže jsem je už zase moc nemohl poslouchat a to ticho už mě štvalo. "A jak vy dva jste se poznali?"

Simon -> Výbušný lístek tak moc nevybuchuje, ale určitě se dá sehnat ve zbrojírně nějaký lepší.

Likuku, ano založím ho, jen co ještě něco dotvořim Wink
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Tygří dráp - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 15 Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 13:59

Simon

Ale asi som to prehnal trochu s tou veľkosťou výbuchu. Pomyslel som si. Ale v nejakom obchode by mali mať nejaké lepšie papierky. Keď chcem trénovať tak by som si mal ísť nejaké kúpiť. Pomyslel som si a išiel z tréningu preč. Nimeshi iba si niekam odskočím a hneď prídem. Tak zatiaľ.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Tygří dráp - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 15 Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 14:08

Nimeshi

Dobře, ahoj. Řekl jsem Simonovi aniž bych zpustil oči od klona, kterej se už zdárně začal zkapalňovat...
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Tygří dráp - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 15 Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 15:09

Simon

Prišiel som do mesta a začal som hľadať obchod s výbušninami. Halooo prosím vás neviete niekto, kde je nejaký obchod so zbraňami a výbušnými papierikmi? Čakal som či sa niekto ozve.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tygří dráp - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 15 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tygří dráp
Návrat nahoru 
Strana 15 z 16Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: