Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Soubojová aréna

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Soubojová aréna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soubojová aréna   Soubojová aréna - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 01 2010, 09:43

Minori

Nečekala jsem až dokončí větu, nápřáhla jsem se. Moje pěst rychle letěla k jeho hrudníku. Soustředila jsem se jen na tu ránu, na nic zbytečného jsem nemyslela.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Soubojová aréna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soubojová aréna   Soubojová aréna - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 01 2010, 10:28

Minori - Tvoje pěst dopadla přesně na střed hrudi, ale se senseiem to ani nehnulo.

Na bok od vás, na druhou stranu od Riuky, se objevil nějaký mladý ninja. Ne že by odněkud seskočil, nebo se přenesl shunshinem. On se prostě objevil.
Vypadal že je přibližně ve vašem věku.

???

"Máme problém, musíme okamžitě na misi."

Kazuya

"Skočim si pro informace a hned vyrazíme, zatim se tu seznamte."
Otočí se na Minori "Na holku v tvym věku to není špatné, ale musite obě začít posilovat kdykoliv budete mít volno. Hned jsem zpátky."
Sensei odskákal rychle pryč a mi jsme zůstali sami.

???

"Ahoj, jmenuji se Yotsuke Yakooho"
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Soubojová aréna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soubojová aréna   Soubojová aréna - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 01 2010, 11:50

Riuka

Dívám se na Minori, je úžasná, jak dokáže rychle reagovat. Ale pak kdosi vedle mě promluvil. Misi? Otočím se za hlasem. Kouknu na nově příchozího. Že by to byl..? "Ahoj. Já jsem Riuka." Představím se rovněž a mile se pousměju.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Soubojová aréna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soubojová aréna   Soubojová aréna - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 01 2010, 12:08

Minori

Hai sensei, podívala jsem se na toho kluka. Mírně jsem se uklonila.Jsem Minori. Mrkla jsem šibalsky na něj.Takže tohle asi bude náš třetí člen.. zajímalo by mě co umí...
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Soubojová aréna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soubojová aréna   Soubojová aréna - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 01 2010, 13:14

Yotsuke

"Nechci aby jste si o mě mysleli že jsem namyšlenej, ale chci aby jste věděli že jsem na jiné úrovni než vy dvě a když budete potřebovat pomoc, tak vám pomůžu. Ale jen pokud sami budete chtít. Útočím buďto z dálky" při tom vezmu jeden shuriken a hodim ho s takovou rotací že letí do oblouku a zabodne se do stěny arény. Pak vyšlu elektrický výboj po lanku, které jak jste si potom všimli, bylo přivázané k shurikenu. Na stěně výboj prásknul do stěny a udělal na ní díru. Škubnul jsem za lanko a chytil shuriken. Uklidil jsem to a vytáhnul obyčejný kunai. "A nebo taky takhle." Složil jsem pečetě "Shoyo" Jak jsem dořekl poslední písmenko, hned jsem stál za Minori a druhá strana kunaie jí dloubala do ledvin.
"Jsem z jiné vesnice a už dvakrát ze mě měl být chuunin, ale vždy nastala nějaká komplikace a tak mě museli dát k nějakému týmu geninů. Jo a bude mi 15. Teď mi povězte o vašich schopnostech."
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Soubojová aréna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soubojová aréna   Soubojová aréna - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 01 2010, 14:22

Riuka

Tak jo. Právě mi nehorázným způsobem připoměl senseje. Jeho ukázka byla sic zajímavá, ale taky mě donutila k zamyšlení, že asi budu nejslabším článkem tohohle týmu. Měla bych začít víc trénovat, jinak je budu jenom zdržovat. Přešlápla jsem na místě a sklonila pohled. Ruka mi ledabyle sklouzla ke kapse s kunaiem. Jako bych se chtěla ujistit, že tam opravdu je. "Já jsem teď vyšla z akademie." Odpovím mu a sundám ruku z kapsy a propletu prsty na břiše.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Soubojová aréna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soubojová aréna   Soubojová aréna - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 01 2010, 14:46

Minori

Používám převážně taijutsu, umím bojovat s mečem. Na nohou mám závaží, které mi po sundání umožnují být rychlejší o 20%. Navíc, vlastním vzácne klanové dojutsu, které vidí zpomaleně a dokáže předvídat nepřítelovi pohyby.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Soubojová aréna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soubojová aréna   Soubojová aréna - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 01 2010, 17:20

Yotsuke

"To tvoje dojutsu mě zajímá. Ukážeš mi ho v praxi? zeptám se, schovám kunai do pouzdra a postavím se k Minori čelem. Beze zbraní, ať si před misí neublížíme.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Soubojová aréna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soubojová aréna   Soubojová aréna - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 01 2010, 19:12

Riuka

Pozadu dojdu opět ke stěně, opřu se o ní, a podél ní sjedu na zem. Tak jo. Oba něco umí, ale co umím já. Nic. Totiž skoro nic. Ale tak jo, proč ne. Budu se učit se sensejem a třeba se i něco naučím. Ale pořád budu pozadu oproti nim. Ne. Takhle se na to nesmím dívat. Každej někde začínal. Takové myšlenky se mi honily hlavou celou dobu. Ale i přesto jsem z nich nespouštěla oči.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Soubojová aréna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soubojová aréna   Soubojová aréna - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 15:17

Minori

Díky tomu dojutsu dokážu používat efektivně moje závaží. Začala jsem si rozvazovat závaží. V očích se mi objevil jakýsi divný znak.Oči v té rychlosti dokáží vnímat...Objevila jsem se přímo za ním, byla jsem v kleku, pravou noho jsem se ho snažila podkopnout.


Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Soubojová aréna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soubojová aréna   Soubojová aréna - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 18:57

Yotsuke

Vyskočil jsem do vzduchu a použil u toho shunshin. Díky dojutsu jsi plynule viděla můj pohyb. Pak jsem se zastavil ve vzduchu a s napřaženou pěstí jsem začal pomalu padat.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Soubojová aréna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soubojová aréna   Soubojová aréna - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 19:49

Minori

Díky mému dojutsu jsem plynule viděla jeho pohyb.Když se ke mě přiblížil uhnula jsem, uchopila jeho ruku a mrštila jím o zem ... nechtěla jsem ho zranit před misí a proto jsem do toho nedala moc síly.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Soubojová aréna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soubojová aréna   Soubojová aréna - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 20:00

Yotsuke

Natažení jako prkno jsem letěl vstříc zemi. "Shoyo" řekl jsem a nejdnou už jsem v tvé ruce.
Objevil jsem se nohama pár centimetrů nad tvojí hlavou a praštil jsem do tebe tvoji sílu spojenou s gravitací.
Oba jsme spadli na zem. Tobě se hodně motala hlava.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Soubojová aréna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soubojová aréna   Soubojová aréna - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 20:02

Minori

Kso, chytla jsem se za hlavu. Vzpoměla jsem si ale že nás zápas pokračuje tak jsem ignorovala tu bolest a uskočila jsem stranou připravena na cokoliv...
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Soubojová aréna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soubojová aréna   Soubojová aréna - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 20:13

Yotsuke

Připravil jsem se do bojové pozice.

Kazuya

Právě jsem dorazil zpátky do arény.
"Nechte toho a pojďte sem. Máme misi."
Počkám až přijdou do kolečka kolem mě a pokračuji.
"Na nejjižnějjší části ostrova nám pobýhají dva špioni. Máme za úkol je chytit a dovést do vesnice. Je to úkol nad vaši kategorii, ale je tady Yotsuke tak by to mělo být dobré. Dojděte si pro věci. Za deset minut odcházíme. Já tu na vás počkám."
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Soubojová aréna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soubojová aréna   Soubojová aréna - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 20:33

Minori

Hai, kvýnula jsem na souhlas. Jelikož jsem měla vše potřebné tak jsem zůstala, sedla jsem si na zem a opřela se o zed. Kontrolovala jsem si počet kunaiů..
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Soubojová aréna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soubojová aréna   Soubojová aréna - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 03 2010, 00:04

Riuka

Když přišel Kazuya a vyzval nás, aby jsme šli k němu, vstala jsem, oprášila si oblečení a vyslechla ho. Přikývla jsem na znamení souhlasum že jsem pochopila, co říkal. A stejně jako Minori, jsem měla již vše u sebe a tak jsem zůstala stát kousek od senseje. Mise nad naši kategorii. Určitě to zkazím. Ne. takhle nesmím uvažovat. Umím to, co mě naučili v akademii a co mě naučil otec. Tohle zvládnu. Říkala jsem si, jak jsem tam stála a přitom jsem měla nepřítomný pohled, který směřoval na tři metry ode mne do země.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Soubojová aréna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soubojová aréna   Soubojová aréna - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Soubojová aréna
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Soubojová aréna: Inari - Siture
» Soubojová aréna: Ikeno - Ichiro
» Soubojová aréna: Sadame - Yotsuke
» Aréna
» Naruto Arena

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Getsugakure no Sato-
Přejdi na: