Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Soubojová aréna: Inari - Siture

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Soubojová aréna: Inari - Siture Empty
PříspěvekPředmět: Soubojová aréna: Inari - Siture   Soubojová aréna: Inari - Siture Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 13:45

Zde začněte souboj.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Soubojová aréna: Inari - Siture Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soubojová aréna: Inari - Siture   Soubojová aréna: Inari - Siture Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 14:48

Inari


Postavil jsem se proti svému soupeři. "Jsem připraven." Řekl jsem a sahl sem na zadní brašnu kde mam schované hřebíky, připraven je rychle vytáhnout.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Soubojová aréna: Inari - Siture Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soubojová aréna: Inari - Siture   Soubojová aréna: Inari - Siture Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 12:42

Siture

Vešel jsem do arény a rozhlédl jsem se kvůli kontrole, co všechno se v aréně nachází, abych mohl mezitím vymýšlet plán, jak ho porazit. V tu chvíli jsem uviděl svého soupeře a jen jsem přikývnul na pozdrav. "Já jsem také připraven." Zvolal jsem s nadšením a čekal až zaútočí, v žádném případě jsem nehodlal útočit první.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Soubojová aréna: Inari - Siture Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soubojová aréna: Inari - Siture   Soubojová aréna: Inari - Siture Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 16:34

Inari

Kdyš jsem viděl že nechce útočit první rychle sem po nem hodil hrst hřebíků, které by se měly zabodnout
do země. A vytáhl jsem dva kunaje a postavil jsem se do obrané pozice.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Soubojová aréna: Inari - Siture Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soubojová aréna: Inari - Siture   Soubojová aréna: Inari - Siture Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 17:14

Siture

Viděl jsem jak na zem hodil nějaké hřebíky a tak jsem raději ustoupil pro jistotu a čekal na další pokračování v ruce jsem měl připravenou glávii.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Soubojová aréna: Inari - Siture Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soubojová aréna: Inari - Siture   Soubojová aréna: Inari - Siture Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 17:47

Inari

"Moc se do útoku teda nežene" Schovl sem oba kunaje a složil pečetě a vykřikl "Magen: Narakumi no Jutsu " "Snat se mi ho povede lapit v genjutsu."
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Soubojová aréna: Inari - Siture Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soubojová aréna: Inari - Siture   Soubojová aréna: Inari - Siture Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 18:59

Genjutsu se ti povedlo. teď napiš co by měl vidět a podle toho napíšu jestli to prokouk nebo ne.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Soubojová aréna: Inari - Siture Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soubojová aréna: Inari - Siture   Soubojová aréna: Inari - Siture Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 19:22

Inari

Snažím se vyvolat iluzi praskající země a dostat ho k místu kde jsem rozhodil hřebíky.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Soubojová aréna: Inari - Siture Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soubojová aréna: Inari - Siture   Soubojová aréna: Inari - Siture Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 19:41

Genjutsu vypadá jako útok dotonem a je věrohodný.
Siture, pod tebou praská zem.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Soubojová aréna: Inari - Siture Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soubojová aréna: Inari - Siture   Soubojová aréna: Inari - Siture Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 20:15

Siture

Najednou pode mnou začala praskat zvláštně zem a tak jsem se snažil uskakovat od směru,kde byly hřebíky o kterých sem věděl a věděl jsem že se tam nesmim dostat.Co to je nemůže mít tak silný ninjutsu,kdyt je na mý úrovni,to nemůže být možný musí to být nějaký genjutsu nebo něco takovýho nesmim se tim nechat porazit a dostat se k těm hřebíkům .Řekl jsem si a uskakoval od směru,kde byly hřebíky
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Soubojová aréna: Inari - Siture Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soubojová aréna: Inari - Siture   Soubojová aréna: Inari - Siture Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 20:18

Inari

"Je moc zaměstnanej tím aby se nedostal k hřebíkům." Beru do rukou svoji kuši a vystřeluji šíp přímo na něj.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Soubojová aréna: Inari - Siture Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soubojová aréna: Inari - Siture   Soubojová aréna: Inari - Siture Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 20:23

Siture

Po tom co jsem uskakoval od těch děr v zemi,tak sem si řekl.To musí být genjutsu,takže ta zem nemůže být pravdivá.Řekl jsem si a zastavil jsem se na místě dost daleko od těch hřebíků, v tom jsem si všimnul jak protivník vytáhnul svoji kuš a vystřelil šíp,pomocí glávie jsem odvrátil ten šíp a potom jsem po tobě hodil dva kunaie,ten druhyý měl připevněnej výbušnej lístek na sobě a letěl těsně za tím normálním za kterym se schoval,takže byl těžko vidět
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Soubojová aréna: Inari - Siture Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soubojová aréna: Inari - Siture   Soubojová aréna: Inari - Siture Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 20:42

Inari

Snažím se uskočit do strany a vystřeluji další šíp, tentokrát s výbušným lístkem.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Soubojová aréna: Inari - Siture Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soubojová aréna: Inari - Siture   Soubojová aréna: Inari - Siture Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 20:52

Siture

Výbušnej lístek by měl před tebou vybouchnout,takže by tě to mělo popálit.

Už jsem se dostal z toho genjutsu a viděl jsem jak na mě letí další šíp a má na sobě připevněn výbušnej lístek,tak jsem po něm hodil shuriken,lístek vybouchnul dostatěčně daleko,aby mi to nic neudělalo.Přes kouř si nemohl nic vidět a tak jsem se hned pustil do útoku,vyběhl jsem z kouře na tebe a útočil jsem ti svou glávií na břicho,útok byl rychlej,protože s glávií zachazet poměrně umím a neměl bys to vůbec čekat.Do útoku jsem dal velkou sílu,která je pro náš klan typická.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Soubojová aréna: Inari - Siture Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soubojová aréna: Inari - Siture   Soubojová aréna: Inari - Siture Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 20:56

Inari - Kunaím uhneš, ale ten druhý vybuchne vedle tebe. Bez míření se ti podaří vystřelit šíp s lístkem.

Siture - Lístek vybuchnul a zvednul se prach. Z něho vylétla šipka která vybuchla blízko tebe. Výbuch tě probral z genjutsu.

Oběma vám píská v uších a vykašláváte prach, ale jinak jste v pořádku.

----to bylo pred raulovo prispevkem :-) nestiham vas
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Soubojová aréna: Inari - Siture Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soubojová aréna: Inari - Siture   Soubojová aréna: Inari - Siture Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 20:57

Inari

Výbuch mě silně ochromil. "Přestává mě to bavit." Vytahujisvoji katanu a chci se rozběhnout k tobě
kdyš se vynoříš se svou glávií. Skouším ji vykrýt katanou.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Soubojová aréna: Inari - Siture Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soubojová aréna: Inari - Siture   Soubojová aréna: Inari - Siture Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 21:02

Katana zpomali glavii, ale ta svoji vahou a silou majitele tebou celim pohne. Posunes se o par metru dal. Kdyby jsi to nevykryl, tak by to bylo tvrde.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Soubojová aréna: Inari - Siture Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soubojová aréna: Inari - Siture   Soubojová aréna: Inari - Siture Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 21:03

Siture

Snažil ses vykrýt můj útok,ale díky mí výrazně větší síle a díky glávii se ti útok nemohlo podařit odrazit úplně.Potom jsem hned zaútočil znovu,kterým sem ti mířil do oblasti boků a nohou,útoku ses musel ubránit jen stěží,kvůli předchozímu útoku.Útok měl znovu velkou sílu a poměrně vysokou rychlost.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Soubojová aréna: Inari - Siture Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soubojová aréna: Inari - Siture   Soubojová aréna: Inari - Siture Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 21:05

Inari

Pokouším se vyskočít do vzduch za letu se otoči a ot tvé glávie se odrazit za tebe. Pokud mi to vijde snažím se ti na záda dát výbušný lístek.


Naposledy upravil Caldar dne Mon Nov 08 2010, 21:20, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Soubojová aréna: Inari - Siture Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soubojová aréna: Inari - Siture   Soubojová aréna: Inari - Siture Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 22:39

Situreho útok Inari vykryl.
Inari se úspěšně dostal za Situreho záda a doskočil do podřepu pár metrů za něj.

-----------
Promazáno
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Soubojová aréna: Inari - Siture Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soubojová aréna: Inari - Siture   Soubojová aréna: Inari - Siture Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 04:32

Inaei

Rychle se pokusím nalepit mu na zada výbušný lístek a pak se dostat kmístu kde sou hřebíky.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Soubojová aréna: Inari - Siture Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soubojová aréna: Inari - Siture   Soubojová aréna: Inari - Siture Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 09:42

Siture

Přesně jsem věděl, že mi doskočí za záda, protože skákal přede mnou, takže jsem se začal rychle točit a glávií bodat, už když doskakoval za mě, takže něměl nejmenší šanci se tomuhle vybránit, protože by musel asi vidět budoucnost, aby věděl co se stane. "Gaturushu" Zvolal jsem a točil se dokola, jako při Kaitenu, při doteku, což jsem se měl protivníka dotknout, bych ho značně pobodal.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Soubojová aréna: Inari - Siture Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soubojová aréna: Inari - Siture   Soubojová aréna: Inari - Siture Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 17:16

Inari

Jeho útok mě silně popodal a způsobil že jsem upusti výbušný lístek kderý vybouch aoba nás odhodil.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Soubojová aréna: Inari - Siture Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soubojová aréna: Inari - Siture   Soubojová aréna: Inari - Siture Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 17:37

Inari

Když jsem se trochu vzpamatoval z výbuch pořát mi pískalo v uších, vyděl jsem rozmazaně a navíc sem
krvácel. Nablízko se mu ani zdaleka nevirovnám, možná bych to měl vzdát už bojujeme přeci jenom dlouho. Zvedl jsem hlavu a uviděl jsem místo kam jsem rozhodil hřebíky. "Možná ještě můžu vyhrát, je to poslední šance." A snažím se dostat (doběhnout, dojít, doplazit, doškrábat jak mi dovolí zdravotní stav) k místu s hřebíky.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Soubojová aréna: Inari - Siture Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soubojová aréna: Inari - Siture   Soubojová aréna: Inari - Siture Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 20:42

Siture

Po mym útoku si se už podle mě menohl ani hýbat,protože si dostal plný zásah mojí gaturushou a potom tě plně zasáhl výbušnej lístek,takže nějaký pohybování je podle mě vyloučené,po tom co jsi upustil ten lístek,tak před jeho výbuchem mě ochránila má gaturusha,zůstal jsem v pohodě a po tom přišel k tobě,kterej si tam musel jen ležet nebo maximálně se pomalu plazit a dal jsem ti glávii ke krku.To vypadá na konec vid.Řekl jsem dost arogantně a čekal na verdikt o vítězství,při čemž jsem si hlídal aby si se už nepohl ani o kousek dál.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Soubojová aréna: Inari - Siture Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soubojová aréna: Inari - Siture   Soubojová aréna: Inari - Siture Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Soubojová aréna: Inari - Siture
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar)
» Soubojová aréna
» Soubojová aréna: Ikeno - Ichiro
» Soubojová aréna: Sadame - Yotsuke
» Inari Nadare

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Getsugakure no Sato-
Přejdi na: