Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Pláž

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Pláž Empty
PříspěvekPředmět: Pláž   Pláž Icon_minitimeWed Sep 29 2010, 17:55

...
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pláž Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pláž   Pláž Icon_minitimeWed Sep 29 2010, 22:22

Gray

Že bych tu byl uplně první? Pomyslel jsem si a v tu chvíli pták na mém rameni zapípal a já se jen pousmál. Poté jsem se podíval na moře, které se pod sluncem krásně třpytilo. Hm, trošku romantika no. Zasmál jsem se sám pro sebe a rozhlížel se kolem, zda někoho už neuvidim. Poté už mé oči zabrousily přímo na závaží na mých nohou, lehce jsem se závaží dotkl. Možná si už vezmu nějaké těžší závaží.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pláž Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pláž   Pláž Icon_minitimeWed Sep 29 2010, 22:34

Siture

Za chvíli jsem taky přišel na pláž,když sem tam přišel uviděl jsem Gray.Čau totu ještě nikdo není,už bych chtěl nějakej trénink,co je tvá specialita.Zeptal jsem se Graye a vzal jsem si do ruky svoji glavii a trochu si s ni pohraval a rozcvičoval.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pláž Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pláž   Pláž Icon_minitimeWed Sep 29 2010, 23:08

Gray

Když přišel ten kluk tak jsem se jen lehce pousmál, mezitím co zahvízdal pták na mém rameni. Ne, neřeknu mu o mém Kekkei Genkai. Pomyslel jsem si a pak jsem ukázal na mé ruce a mé nohy "Má specialita je má rychlost a Taijutsu." Řekl jsem docela zkráceně, ale byla to pravda "A tvá, Siture?"
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pláž Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pláž   Pláž Icon_minitimeWed Sep 29 2010, 23:15

Siture

Já mam boj se zbraněma,přesněji s mojí glávií a trochu síla.Řekl jsem s úsměvem a čekal co se bude dít dál
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Pláž Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pláž   Pláž Icon_minitimeThu Sep 30 2010, 12:25

Mizuki

Pomalu jsem dokráčela na pláž a když jsem zahlédla ty dva tak jsem mírně sklopila hlavu a došla jsem knim.. Ach jo..tak nádherné místo a takový blbci ho kazej..
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Pláž Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pláž   Pláž Icon_minitimeThu Sep 30 2010, 13:42

Kousek od vás, na místě na kterém nic nebylo postupně zmizela bariéra za kterou stála Lei.

Lei

"Vítám vás tady. Než si začneme povídat, tak by jsme se měli trochu rozehřát.
Baria - Sukoshi Keimusho"

Kolem každého z vás se vytvořila bariéra ve tvaru vejce která vás obklopila. Byla tak malá, že jste se nemohli pořádně rozpřáhnout ani tasit vetší zbraň než kunai.
"A aby jste měli motivaci, kdo v ní zůstane naposledy, je bez večeře."

-------------------
Bariera - Malé vězení
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Pláž Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pláž   Pláž Icon_minitimeThu Sep 30 2010, 14:57

Mizuki

Tak to jsem prohrála.. Řekla jsem na rovinu a prohlížela jsem si bariéru. Stejně toho moc nejím..
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Pláž Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pláž   Pláž Icon_minitimeThu Sep 30 2010, 15:45

Lei

Při Mizukiině poznámce se chytne za hlavu.
Mám na tebe otázku Mizuki. Proč se chceš stát ninjou?
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Pláž Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pláž   Pláž Icon_minitimeThu Sep 30 2010, 15:58

Mizuki

Protože jsem z klanu Yuki..Teda spíš bych si přála být ANBU zvěd nebo nějaká hlídka než útočný ninja ale tak co nadělám...Mimochodem jestli jste touhle otázkou naznačila na to že jsem neschopná nebo že nic neumím a že bych neměla být ninjou tak jste naomylu... Snažila jsem se vyvrátit její tvrzení protože jsem moc dobře věděla co tím myslela.. Já jen prostě nejsem na takovéhle situace a nebudu se tu dřít vlastním tělem abych prolomila tuhle bariéru..načež vím že na to nemám schopnosti ani sílu tak naco se o to pokoušet? Mimochodem sice nevím co tohle má být za bariéru ale podle všeho tu jde o fyzickou sílu a zdatnost bariéru prolomit..a to si myslíte že se vyrovnám klukům ? Heh.. Trošku jsem se rozkecala a to u mě bylo dosti neobvyklé..
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Pláž Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pláž   Pláž Icon_minitimeThu Sep 30 2010, 16:12

Lei

"Zatím jsi mě o ničem jíném nepřesvědčila. Slyšim jenom, to je prohrané, na co se o to pokoušet. Ještě jednou budeš mít tuhle negativní náladu a zmenšim ti tu bariéru o polovičku.
Řeknu ti jednu věc. Nikdy neříkej že to nejde, dokud to nezkusíš. Ta bariera může být stokrát silnější, ale nastavila jsem to podle vašich schopností. Každý z vás ji může rozbít, ale je k tomu potřeba jen trochu vynalézavosti. A nedávala jsem žádná omezení jak se z ní dostat. Používej mozek jako správný ninja."
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pláž Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pláž   Pláž Icon_minitimeThu Sep 30 2010, 16:17

Gray

Chytla mě bariéra a mě málem chytla panika, že to je zkouška, kterou když nesplnim, tak mě nebude trénovat, ale pak jsem se pomalu začal uklidňovat, což jsem zvládl na jedničku. Chvíli jsem přemýšlel, jak z toho vlastně ven, hned mě napadlo zkusit ji propíchnout kunaiem, ale kdyby to šlo, tak by nám nenechala vůbec místo na tasení kunaie. Rozehřátí? To nemusí být jen fyzicky, ale i duševně nebo rozumově. Takže mohla nechat zahřát naše mozky. Co takhle zkusit chakra vs. chakra? Pomyslel jsem si, při čemž jsem dal ruce do pečetě, zavřel oči a začal koncentrovat chakru a pomalu ji vypouštět, jestli to bariéru náhodou nezruší. Odpovědí Mizuki jsem si vůbec nevšímal, protože jsem tu měl teď jiný problém.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Pláž Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pláž   Pláž Icon_minitimeThu Sep 30 2010, 16:20

Mizuki

Klidně zmenšete..nebude v tom žádný rozdíl.. A ikdybych se snažila..klidně se vsadím že tuhle blbost prolomím jako poslední nebo vůbec neprolomím.. Hodila jsem znechucený výraz a zívla jsem si... Myslete si o mě co chcete..je mi to celkem fuk..všichni z klanu mě nenávidí a odstrkávají mě..proč by jste měla být vyjímka ? Klidně začněte také...já jsem zvyklá.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Pláž Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pláž   Pláž Icon_minitimeThu Sep 30 2010, 16:26

Lei

"Podle mého názoru tě strýček má rád. A já tě budu mít taky ráda, když mi dáš prostor začít. Prosím zkus něco vymyslet."

Gray - Bariera pohlcovala tvou chakru a mírně začala sílit.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pláž Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pláž   Pláž Icon_minitimeThu Sep 30 2010, 16:32

Gray

Uviděl jsem, jak bariera začíná lehce svítit, což mi dalo dvě východiska. Buď mi to pohlcuje chakru a sílí to nebo to pohlcuje chakru a slábne to. Vypustil jsem ještě trochu chakry, při čemž jsem vytáhl kunai a zkusil bariéru propíchnout.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Pláž Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pláž   Pláž Icon_minitimeThu Sep 30 2010, 16:39

Mizuki

Strýček? Ani ne.. a jste první kdo mě o něco prosí...všichni včetně strýčka mi dokážou jen rozkazovat.. Mírně jsem sklopila hlavu ale když poprosila tak jsem se rozhodla něco skusit..
Kouka jsem na Graye a jak jeho chakru pohlcuje ta bariéra a tím sílí.. Aha..tak už vím co nemám používat.. Prohlížela jsem si bariéru a přemýšlela jsem.. Nastavila jí podle našich schopností ? Eh..tak to nemám moc věcí na výběr..Tsukigan mi tu nijak nepomůže protože je to spíše pasivní doujutsu a co se týče mích technik a schopností tak jsem spíš na taijutsu a když se tu nemůžu hýbat tak to teda opravdu nevím.. Zamyšleně jsem koukala na bariéru a přemýšlela jsem..
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pláž Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pláž   Pláž Icon_minitimeThu Sep 30 2010, 17:35

Siture

Začala mě pohlvcovat nějaká barierá a moje glavie ted byla zbytečná.Kruci co to je ani svoji zbran nemůžu použít no co zkusíme to silou.Řekl jsem si a vytáhl z kapsy kunai,po tom jsem zkusil bariéru jednoduše probodnout
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Pláž Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pláž   Pláž Icon_minitimeThu Sep 30 2010, 18:10

Gray - Na bariéře se udělal škrábanec po kunai, ale ten se díky chakře hnedka zacelil.

Siture - Na bariéře zůstala hluboký škrábanec


Naposledy upravil anthraxik dne Thu Sep 30 2010, 18:17, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pláž Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pláž   Pláž Icon_minitimeThu Sep 30 2010, 18:14

Siture

Nic moc to nedělalo,tak jsem zkusil použít svoji sílu a zkusil jsem nakoncentrovat svoji chakru do kunaie a udeřit co největší silou
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pláž Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pláž   Pláž Icon_minitimeThu Sep 30 2010, 18:27

Gray

Přestal jsem s koncentrací chakry a trochu se zase zamyslel. Jenže mě vůbec nic nemohlo napadnout, bylo to asi až moc na logiku. "Nepoužívejte na to chakru, využívá to toho." Řekl jsem Situremu a Mizuki, jenže pak mé oko zase zabrousilo na to místo, kde byl vytvořený škrábanec od kunaie a dotkl se toho místa. Co s tim? Proběhlo mi v hlavě a pak jsem se snažil pomocí své fyzické síly víc roztáhnout u bariéru.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Pláž Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pláž   Pláž Icon_minitimeThu Sep 30 2010, 18:29

Mizuki

Když jsem spozorovala Situreho účinnou metodu tak jsem si klekla aby nademnou bylo co nejvíce místa..Když se udělalo místo tak jsem vytáhla jednu svou katanu ze zad a pokusila jsem se sní "špičku" (vršek) bariéry probodnout..
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pláž Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pláž   Pláž Icon_minitimeThu Sep 30 2010, 19:14

Siture

Zkoušel jsem taky kunaiem,propíchnou a udeřit co největší silou vždy do místa,kam sem řezal
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Pláž Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pláž   Pláž Icon_minitimeThu Sep 30 2010, 23:20

Na bariéře se dělali škrábance a důlky, ale všechno jen na povrchu.

Lei

"Grayi, neraď ostatním, když sám nevíš jak na to. A chakru můžete použít různým způsobem. To vám radím já."
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pláž Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pláž   Pláž Icon_minitimeThu Sep 30 2010, 23:38

Gray

Zamyslel jsem se, ve chvíli kdy řekl, že se dá chakra používat všelijak. Pak jsem však zatnul pěst a nakoncentroval do ní chakru, jen do ruky, nikoliv ven z ruky. Poté jsem se co nejvíce napřáhl a následně dal ránu do té stěny, ale nevypustil jsem chakru, spíše jsem ji do té ruky ještě přidal.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pláž Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pláž   Pláž Icon_minitimeThu Sep 30 2010, 23:40

Siture

Při používání chakry ta bariéra sílí a zpátky se zoceluje asi,tak to zkusím bez ní a uvidíme.Řekl jsem si a zkusil jsem znovu udeřit do místaco největší silou,kde jsem udělal ten hlubokej škrábanec.Uvidíme snad to vyjde.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pláž Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pláž   Pláž Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pláž
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Getsugakure no Sato-
Přejdi na: