Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Pláž

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Pláž - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pláž   Pláž - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 01 2010, 10:31

Gray - udeřil jsi do stěny, ale jen tě z toho bolela ruka

Siture - přišla k tobě senseika a říká "Takhle se z toho dostaneš, ale tak po třech hodinách usilovného dolování. A to možná jen ty díky fyzické síle. Ostatním by to trvalo mmnohem déle. Jde to rozbít jednodušše během vteřiny."
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pláž - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pláž   Pláž - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 01 2010, 13:16

Gray

V druhé ruce jsem naštvaně mačkal kunai a díval se do stěny. Takže nebudu vypouštět chakru. Pomyslel jsem si a chytl kunai pevněji. Ten má docela malý hrot, takže by to mohlo vyjít. Pomyslel jsem si a nakoncentroval chakru do špičku kunaie, pak sjem se nepřáhl co nejvíce to jde, při čemž jsem udeřil silně do stěny špičkou kunaie.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Pláž - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pláž   Pláž - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 01 2010, 14:30

Mizuki

Takže tohle taky nebude fungovat..hm...co tohle.. Dala jsem si katanu zase na záda a potom jsem se postavila..Mírně jsem přivřela oči a složila jsem pečeť na koncentraci chakry..ale místo toho abych chakru hromadila tak jsem pomalu ale jistě zastavila tok svojí chakry (jako při rušení genjutsu) a pomalu jsem se pokusila "propadnout" z beriéry ven..
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Pláž - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pláž   Pláž - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 01 2010, 14:48

Nic se nestalo. Gray udělal další vryp.

Lei

"Grayi dobrý nápad, ale zkus tu chakru ve správný čas uvolnit. Mizuki, to bylo hodně chytré, ale chakru i když zastavíš, tak ji máš stále v sobě. Teď už se mi líbíš, máš v sobě potenciál."
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pláž - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pláž   Pláž - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 01 2010, 15:05

Siture

Tak jo díky za radu.Řekl jsem Lei a zkusil jsem nakoncentrovat chakru do špičky kunaie a rozmáchnout co nejvíc.Mělo by mi to dodat větší rychlost i sílu.Chakru jsem zkusil uvolnit v momentě,kdy jsem byl těsně před bariérou.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pláž - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pláž   Pláž - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 01 2010, 17:41

Gray

Jen jsem kývnul hlavou a opakoval vše, jako předtim, jenže když se špička dotkla bariéry, tak jsem tu chakru vypustil do toho bodu, aby to prasklo. Třeba už konečně. Pomyslel jsem si při tom.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Pláž - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pláž   Pláž - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 03:23

Siture - udělal jsi na stěně vetší vryp

Gray - stěna praskla a udělal se na ní pavouk. pak se rozpadla na pomyslné střepy a chakra se rozplynula

Lei

"Dobře Grayi. Jsi výtěz. Schválně kdo bude další."
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pláž - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pláž   Pláž - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 10:10

Siture

Zkusil jsem znovu to samy a chakru vypustit v bodu dotyku s bariérou.Tak snad už to ted vyjde.Řekl jsem si a zkusil to znovu
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Pláž - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pláž   Pláž - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 12:37

Mizuki

Potenciál ? Eh...už mi došly nápady.. Kecla jsem si na zadek v bariéře a přemýšlela jsem,co skusím dál..
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Pláž - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pláž   Pláž - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 13:08

Siture - i tobě praskla bariera

Lei

"Mizuki, jsi poslední, tak ti poradim. Polož ruku na bariéru a nahromaď chakru do ruky. Pak chakru uvolni najednou do jednoho co nejmenšího bodu."
Pak se otočím na kluky. "Tady máte svačinu pro vás dva."
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pláž - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pláž   Pláž - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 13:24

Siture

Děkuju vám ta se nyní hodí už mi slušně výhládlo.Co budeme dělat ted?Zeptal jsem se senseiky a vzal si tu svačinu a sednul jsem si,odkud jsem sledoval jak to jde Mizuki
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pláž - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pláž   Pláž - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 13:40

Gray

Pousmál jsem se, když mi to vše vyšlo a pak jsem dostal jídlo. Jenže pak mé oko postřehlo Mizuki a já se na ni podíval. Taky bude mít hlad. Proběhlo mi hlavou, při čemž jsem svačinu rozpůlil na půlku, jednu půlku jsem snědl a druhou jsem nechal pro Mizuki.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Pláž - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pláž   Pláž - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 13:49

Mizuki

Chm.. Povzdechla jsem si a opět jsem se postavila.Udělala jsem přesně to co senseika řekla...položila jsem ruku na bariéru a nahromadila jsem chakru do ruky...chvilku mi to trvalo ale když se povedlo tak jsem všechnu nahromaděnou chakru vypustila do jednoho místa.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Pláž - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pláž   Pláž - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 19:10

Mizuki - Bariera se rozbila

Nad hlavama vám přelétlo něco jako průhledná sova.
Najednou se místo ní objevil Kazuya a dopadl na zem takovym způsobem, že se kolem jeho nohou rozdrtila země.

Kazuya

"Lei, máme misi. Vybral jsem vám tu lehčí. Je to průzkum severního cípu ostrova. Prý tu máme nějaké zvědy. My je máme chytit a vy se máte podívat tam."

Lei

"Takhle brzo? Hmmm. Dobře. Jen se sbalíme."
Pak se otočí na vás. "Za deset minut máme odchod, běžte si pro výbavu a jdeme"

Kazuya odběhnul zpatky směrem k přístavu.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Pláž - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pláž   Pláž - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 19:32

Ikeno
dosiel som na plaz, ako mi prikazali. sakra, kde tu najdem senseia a tym?? odfukol som si pramen vlasou s pred oka. Obzeral som sa po okoli a hladal nejakych mutantou.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pláž - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pláž   Pláž - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 03 2010, 16:55

Gray

Když to Mizuki zničila, tak jsem k ni rychle došel a dal ji půlku mého jídla. "Tady máš, aby jsi se také najedla." Řekl jsem ji co nejvíc mile a čekal jsem na reakci. Jenže to už tam byl nějaký ten muž a říkal něco o misi, při čemž jsem ho bedlivě poslouchal. Pak jsem ani nic neřekl a rovnou si běžel pro výbavu.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Pláž - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pláž   Pláž - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 03 2010, 19:58

Mizuki

Ještě než Gray odběhl tak jsem mu večeři strčila zpátky do ruky.. Nechci,děkuju A hned jsem běžela zpátky domů se připravit na misi...
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pláž - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pláž   Pláž - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 03 2010, 20:05

Siture

Věšechno jsem měl u sebe a tak jsem čekal až vyrazíme na naší první misi.Snad bude nějaká zajímavá mise,chci ukázat co ve mně je .Řekl jsem si a čekal co bude dál
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pláž - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pláž   Pláž - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pláž
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Getsugakure no Sato-
Přejdi na: