Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Tým Lei

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Tým Lei - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 12 2010, 19:47

Ikeno a Siture

To něco začalo utíkat směrem od vás, ale podle zvuku to bylo pomalé. Ninja to nebyl.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým Lei - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 12 2010, 19:49

Siture

Začalo to utíkat a tak jsem běžel za tím,abych viděl co to je za chvili jsem byl už docela blízko a musel jsem vidět co to je,v ruce jsem měl připravenou glávii pro útok
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Tým Lei - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 12 2010, 20:03

Siture a Ikeno

Před tebou utíkal malý, tlustý chlapec s plnou náručí sladkostí.
Když tě zahlédnul že za ním běžíš, tak začal šíleně řvát.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým Lei - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 12 2010, 20:10

Gray

Podíval jsem se na Mizuki. "Prý je tam sám a není to ninja." Zvolal sjem na Mizuki, která stála na větvi a rozešel jsem se přímo k té postavě.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým Lei - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 12 2010, 20:24

Siture

Když jsem viděl,že je to jen malý tlustý chlapec,tak jsem si pouze trochu povzdychl.Ach jo to je škoda už sem si myslel že se bude něco dít a pokračoval jsem dál v cestě,tak snad najdem něco jiného,ještě jsem se jednou otočil za klukem a pokračoval

----------------
edit by anthra: nechceš si to ještě rozmyslet? počkáme ještě na adopa...
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tým Lei - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 13 2010, 14:01

Mizuki

Má kolem sebe nějaké věci..nejspíš tam táboří..Měli by jsme se tam proplížit lesem! Křikla jsem na Graye a když jsem zahlídla jak si vesele kráčí směrem k postavě tak mi po hlavě stekla anime kapka..
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Tým Lei - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 13 2010, 15:22

Ikenoa
Po tom, ako Situreho trafil kamen, som sa uskrnul.
Odbehol som za tym chlapcom s uskrnom. Take tluste decko nebolo tazke dobehnut.
Si v pohode chlapecku?? Mi ty nechceme ublizit. Chcel som nahodit priatelsky usmev, ale vysledok mal opacny efekt. Vyzeral som ako sialenec.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým Lei - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 13 2010, 15:32

Siture

Když jsem viděl jak Ikeno jde za tím chlapcem,tak jsem se zastavil a přece jenom jsem čekal na Ikena v ruce jsem měl ,ale stále připravenou zbraň pro jistotu a trochu jsem se k němu přiblížil a sledoval okolí
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Tým Lei - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 13 2010, 17:10

Ikeno a Siture

Chlapec se zastavil a trochu se zklidnil. Čím více se k němu Ikeno přibližoval, tím rychleji se chlapec snažil nacpat sladkosti do pusy.
Pak s plnou pusou řekl. "Můj táta má velkej meč a tím tě rozseká. A má milion milionů vojáku a ty tě potom taky rozsekaj.
Bylo zajímavé, že byl ten chlapec uprostřed lesa sám při západu slunce.

Mizuki a Gray

Přiblížili jste se na takovou vzdálenost, že bylo poznat, co je ten muž cač. Nejspíš to byl námořník. Měl u sebe Stan s věcma, pochodeň a dřevo připravené na signální oheň.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým Lei - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 13 2010, 18:10

Siture

Jo tak to potom jo a kdo je tvůj táta prosim tě,já jen kdo mě teda tak rozseká a co děláš tady v lese tak sám.Zeptal jsem se ho s ironií v hlase a čekal na odpoved
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým Lei - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 13 2010, 18:49

Gray

Jen jsem se zasmál, protože Mizuki si dost protiřečila. "Ty se snad bojíš o svůj život? Srabe!" Řekl jsem uplně stejně, jako mi to řekla ona před pár minutama. Ach jo, ta taky neví co chce. Pomyslel jsem si a na námořníka zamával.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Tým Lei - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 13 2010, 18:54

ikeno
Jo? Mece su najprimitivnejsie zbrane. Skutocnu moc ma dynamit natiahol som ruku do predu a chcel mu poskrabat vlasy, ako to robia dospely ked pocuju priblbe vyroky dety, ale tesne nad lavou som sa spametal a stiahol ju spet. Ako ozvena som opakoval po Shiterovi. Co tu robis sam v lese?
Usmev sa este viac roztiahol, uz vyzeral ako u masoveho vraha. Co pravdepodobne aj Ikeno je.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tým Lei - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 13 2010, 20:25


Mizuki

Hodila jsem jednu svojí katanu která prosvištěla Grayovi kolem hlavy a zabodla se předním do země..jelikož byla skoro tma a čepel byla černá mohlo ho to i docela vylekat...Následovně jsem skočila ze stromu přímo před něj a svou katanu jsem vyndala ze země a namířila jsem jí Grayovi k obličeji...moje divoce bílé oči zářili přičemž vítr mi odhrnoval patku z obličeje.... Dávej si pozor na svá slova...né že bych se nebezpečí bála..naopak...nebojím se ho ale zároveň ho nevyhledávám pokud je v obzoru ! Myslíš že jsem tak blbá že bych se jentak rozeběhla do lesa aniž bych nebrala na úvahu riziko, že tu někdo může být ?! Nepodceňuj mě...a nehraj si na chytráka když o skrývání a opatrnosti nevíš vůbec nic ! Poslední slova jsem vyslovila tónem,který zároveň i vystihoval jeho nešikovnost když do mě v davu kopl...Katanu jsem pomalu sklonila na zem..
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým Lei - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 14 2010, 08:39

Gray

Podíval jsem se na ní a začal se smát. "A ty zase nebuď tak naivní holčička, která si myslí, že je nejlepší a nejsilnější. Pocházim z klanu Chojuri, což je klan žijící v přírodě, takže já o skrývání vim dost, ale o tobě značně pochybuji, když jsi neprofesionálně a hloupě běžela po cestě a začla brát v potaz nebezpečí, až když jsi někoho viděla, klidně by ti někdo po cestě mohl hodit kunai do obličeje, když jsi jen tak běžela po cestě a nebrala nic v potaz." Řekl jsem ji po pravdě a její meč naprosto ignoroval, poté jsem kolem ní jen tak prošel. Nikdy jsem nebyl arogantní a takhle jsem se k lidem nechoval, ale hold jsem alergický na takového namyšlence. "Takže se laskavě uklidni a začni se chvoat jako ninja, nejsi na takové úrovni, aby jsi se mohla ke mně povyšovat a chovat arogantně, zatim jsi nic tak převratného nepředvedla." Řekl jsem ve chvíli, kdy jsem šel kolem ní a narážel na situaci, kdy nebyla schopná prorazit bariéru od senseie.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tým Lei - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 14 2010, 14:44

Mizuki

Zatnula jsem ruku v pěst a měla jsem sto chutí ho udeřit...potom jsem se ale uklidnila a sklopila jsem hlavu.. Až budeš umírat v kaluži vlastní krve..nečekej mou pomoc.. Otočila jsem se směrem k osobě a vydala jsem se za ní..
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým Lei - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 14 2010, 15:16

Gray

"Nejdřív odsuzuj své chování a pak mé, já ti nikdy nic neudělal a jediné čeho jsem se od tebe dočkal, je ta nechutná arogance, takže se zamysly nad tim, kdo je tu ten špatný, Mizuki." Řekl jsem, jelikož jsem byl před ní, tak to třeba nemusela slyšet, ale to už mi bylo jedno. Šel jsem dál k té osobě.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Tým Lei - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 14 2010, 17:06

Ikeno a Siture

"Můj táta je pirát a říkal že tady tenhle ostrov bude náš domov.
A nekoukejte na moje sladkosti, nic vám nedám."


Mizuki a Gray

Povedlo se vám přiblížit na dohled.
Neznámý muž stál na hřebenu ze ktereého byl rozhled na celé pobřeží, ale i do vnitrozemí.
Podél vrcholu hřebenu bylo více takových hlídek, ale neviděli na sebe.
Bylo jasné že ho musíte zneškodnit dříve než zapálí oheň.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým Lei - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 14 2010, 17:11

Siture

Hmm takže pirát to je docela zajímavé.Řekl jsem si a kluka jsem se zeptal.
a nevíš,kde tvůj táta je kluku a co to máš za ty sladkosti,určitě mi je rád ukážeš viď.Řekl jsem klukovi trochu ironicky a potom jsem šel k němu a vzal jsem si pár těch jeho bonbonů do ruky od něj.Trochu i kvůli tomu abych ho naštval.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým Lei - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 14 2010, 17:16

Gray

Co teď? Zneškodnit nebo s nim promluvit, přece zde nejsme kvůli vraždění. Řekl jsem tiše Mizuki a doufal, že už se uklidnila natolik, že konečně začne spolupracovat. Přemýšlel jsem, že si sundám závaží na nohách, abych byl rychlejší a tišší, možná bych ho poté mohl zneškodnit, aniž by o tom dal někomu vědět.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Tým Lei - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 14 2010, 17:39

Ikeno
Ty sikanujes male deti. Isiel som sa od smiechu popucit.
utrel som si slzy a hikavo sa pytal chalpca.
Pirat jo? Takze aka je za neho odmena??
Aspon si popri misi prirobim, ak ma chalan pravdu.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tým Lei - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 14 2010, 19:02

Mizuki

Potichu jsem se plížila mezi stromama a keřema a trošku jsem zamáčkla Grayovi hlavu níž aby se držel při zemi... Pssst! Špitla jsem a pořádně jsem si prohlídla okolí té osoby a potom jsem koukla na měsíc.. Je čím dál větší tma...toho by se dalo využít.. Nastavila jsem ruku a potichu jsem zašeptala.. Hantatsuki.. Předemnou se zjevila přizračná sova která když vlétla do měsíčního svitu..byla skoro neviditelná..Pravé oko mi zasnulo a já jsem ho pomalu zavřela..sova potichu oblítla celou oblast a asi po minutě zmizela a moje pravé oko se zase rozsvítilo... Potom jsem koukla na Graye a naklonila jsem se kněmu abych mohla šeptat ještě potišeji.. Po celém vrcholu jsou samé hlídky a nejspíš si dají znamení když zapálí ten oheň.. měli by jsme ho zneškodnit nebo ho nějak dostat dál od toho dřeva aby to nemohl zapálit.. Pošeptala jsem mu do ucha ..
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým Lei - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 14 2010, 20:11

Gray

Sledoval jsem Mizuki, to jak to dělala s tou sovou mi dost připomělo i ten můj klan. Když se otočila s tou informací, tak jsem tiše poslouchal a kýval hlavou. Poté jsem si dal ruku na bradu, což znamenalo, že se snažim něco vymyslet. Když v tom jsem do ruky vzal kámen a podíval se na Mizuki. "Fajn, já hodim tenhle kámen na protěší stranu do křoví, což uslyší a jako správný strážný se tam podívá, tvůj úkol bude ho ze zadu zneškodnit, přičemž ja tě budu jistit. Dobře?" Byl to takový triviální plán, ale na hlídku by to mělo zabrat.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tým Lei - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 14 2010, 20:57

Mizuki

Pouze jsem přikývla a přesunula jsem se do úhlu abych se dostala hned za něj..jakmile se otočí a pude se podívat na kámen.. Byla jsem skrytá v keři a čekala jsem na Graye...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým Lei - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 14 2010, 22:46

Gray

Vyčkával jsem až tam Mizuki dojde, a pak jsem se podíval na toho muže, při čemž jsem čekal na vhodný okamžik. Když přišel čas, tak jsem mávl při zemi na Mizuki, aby to ten chlap nepostřehl a následně hodil kámen na druhou stranu do křoví, že když se chlap otočí, tak bude k Mizuki otočený zády.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Tým Lei - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 15 2010, 16:24

Gray a Mizuki

Muž na hlídce se okamžitě otočil po směru odkud přišel zvuk a hodil tam nůž.
"Sakra, jak já to tady nesnášim, už abych byl zpátky na moři."
Udělá pár kroků, aby se podíval co to bylo nebo aby si alespoň vzal zpátky svůj nůž.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Sponsored content





Tým Lei - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tým Lei
Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Mise-
Přejdi na: