Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Tým Lei

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Tým Lei - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 4 Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 17:57

Ikeno a Siture

Maku tě stále táhne za ruku dál do tábora.

Mizuki a Gray

Oba piráti přišli, ale ten co šel druhou stranou tam byl o chvilku dříve.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým Lei - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 4 Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 18:18

Gray

V tu chvíli jsem vyskočil z obří větve s kunaiem v ruce a snažil jsem se ho seknout do zad, aby hned zemřel a při tom v druhé ruce jsem měl výbušný lístek, který jsem se mu snažil přilepit na záda, kdyby to přežil.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Tým Lei - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 4 Icon_minitimeMon Oct 18 2010, 21:53

Gray - Zranění bylo pouze povrchové díky tomu že zareagoval rychle. Lístek si ti podařilo přilepit na záda. Stačí jen odpálit. Z druhé strany vyšel další pirát a rozeběhnul se k pochodni.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým Lei - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 4 Icon_minitimeTue Oct 19 2010, 08:52

Gray

Ve vzduchu jsem se lehce otočil a odrazil se od země o kus dál, při čemž jsem si do ruky vzal kunai a za zády se mi ozval výbuch od odpálení výbušného lístku. Pak jsem udělal kotoul do křoví a z toho vymrštil kunai přímo na piráta, který byl u pochodně, jelikož jsem si ho všimnul kvůli tomu světlu u pochodně.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tým Lei - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 4 Icon_minitimeTue Oct 19 2010, 14:48

Mizuki

Kdyby náhodou kunai minul,hodila jsem kunai s výbušným lístkem přímo před pochodeň..
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Tým Lei - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 4 Icon_minitimeTue Oct 19 2010, 15:12

Ikeno
Trocha zufalo som sa obzeral okolo seba.
Kam ma to ten krpec vedie?? pomyslel som si a hladal nejakeho kripla na jednej nohe a spaskou cez oko.
Moje vizie o piratoch sa rozplivali.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Tým Lei - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 4 Icon_minitimeTue Oct 19 2010, 18:24

Gray a Mizuky

BOOOOM
Výbuch odhodil Graye do křoví a po pirátovi zůstali na zemi jen kouřící boty.
BOOOOM
Pirát i s pochodní odletěli odhozeni výbuchem neznámo kam.
Obří armáda pod vámy začala vydávat velký hluk. Neví co se stalo, ale viděli na hřebenu nad sebou dva výbuchy.

Ikeno

S Maku jsi došel před největší stan na pláži a vešli jste dovnitř.
"Ahoj tatí, koukej koho vedu. Našel jsem si kamaráda."
Muž kolem čtyřicítky sedící na velké židli uprostřed stanu obklopen jidlem a ženami se na tebe zadíval.
A nejvíce se díval na tvojí čelenku.
BOOOOM ozvali se venku dva výbuchy.

Siture

Ikeno se ti po chvíli dostal z dohledu.
Skrytý si čekal co se bude dít.
BOOOOM zaslechl jsi dva výbuchy přibližně ze směru druhého konce pláže.
Piráti rychle vstali a zjišťovali co se stalo.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Tým Lei - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 4 Icon_minitimeTue Oct 19 2010, 18:47

Ikeno
Ozval sa vybuch.
Nahodil som trapny usmev a zamaval.
Ahoj
Vsimol som si jeho pohlad na moju celenku, ale ten vybuch,ma nastastie zbavil odpovede.
KUrna, ktory idiot zautocil??
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým Lei - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 4 Icon_minitimeTue Oct 19 2010, 19:27

Gray

"Mizuki, musíme zmizet. Tady už není bezpečno." Zvolal jsem a připravil si do ruky kunai, při čemž jsem vylezl ze křoví a měl na zádech trochu natrhlé tričko od výbuchu. Zřejmě teď přiběhne zbytek pirátů, hodila by se pomoc senseiky. Pomyslel jsem si trochu vystrašeně.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým Lei - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 4 Icon_minitimeTue Oct 19 2010, 19:47

Siture

Uslyšel jsem velký výbuch,co to bylo to muselo být poměrně blízko,musim zjistit co je s Ikenem.Řekl jsem si trochu vystrašeně a potom jsem se přemístil blíž,kde jsem viděl na Ikena,při tom jsem si dával velký pozor,aby mě nikdo neviděl,což při tom zmatku na to stejně nikdo moc nekoukal.Když jsem uviděl Ikena,tak jsem se schoval za křoví a čekal co bude dál
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tým Lei - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 4 Icon_minitimeTue Oct 19 2010, 22:09

Mizuki

Dobře..poď.. Mávnula jsem na Graye ať běží zamnou a skočila jsem mezi stromy.Utíkala jsem směrem odkud jsem přišli akorát jsem se držla ve vysokých keřích a běžela jsem tak aby mě nešlo z cesty vidět..pomocí Tsukiganu jsem krásně viděla terén takže to šlo hladce...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým Lei - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 4 Icon_minitimeTue Oct 19 2010, 23:13

Gray

U mě už však běh ve tmě byl horší. Ptáci už odpočívali, takže mi neměl kdo radit, abych se nějak nevysekal. Chvíli to vypadalo, že snad dokážu bežet i ve tmě, ale v tu chvíli jsem uslyšel křupnutí a já si dal čelem o jednu z větví a spadl na zem, přímo na záda. Chvíli jsem hlasitě lapal po dechu, ale nakonec se mi podařilo dech popadnout. Ikdyž to chvíli bylo takové nevěruhodné. Na nohách už jsem měl pochopitelně zase závaží a běžel raději po zemi, abych nenarazil do další větve.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tým Lei - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 4 Icon_minitimeWed Oct 20 2010, 19:17

Mizuki

Chytla jsem Graye za ruku a vedla jsem ho...trošku jsem zčervenala.. Pojď...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým Lei - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 4 Icon_minitimeWed Oct 20 2010, 19:48

Gray

Když mě chytla za ruku, tak jsem se v sobě trochu vyděsil, zrovna od ní jsem takovou pomoc fakt nečekal, ale na druhou stranu to bylo hodně milé. Třeba nakonec není tak zlá, jak jsem si myslel. Pomyslel sjem si a nechal se vést.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Tým Lei - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 4 Icon_minitimeSun Oct 24 2010, 00:33

Mizuki a Gray

Z dálky jste zaslechli hlasy.
"Mizuki, Grayi." zavolá jeden z hlasů.
"To jsme my." poznali jste hlas senseiky.
Objevila se před váma a s ní byly dvě postavy.
První byl nějaký pohledný mladík kolem těch 18ti let.
Druhá byla vůdkyně Tanami osobně.
"Vím o těch pirátech, ale co se tam stalo když jsem šla pro posilu. Proč utíkáte?"


Ikeno

Vůdce pirátů si tě měřil pohledem. Mezitím přišlo po výbuchu do stanu spousta pirátů, takže stáli kolem tebe.
vůdce rozdal rozkazy o zdvojených hlídkách a průzkumném týmu. Makuavedli na loď.
Pak se otočil na tebe.
"Řekni mi po dobrém, co se to tam venku děje.


Siture

Za křovím si z dálky viděl stan do kterého zavedli Ikena.
Všichni piráti kolem tebe byli v pohotovosti jako by se připravovali na útok..
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým Lei - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 4 Icon_minitimeSun Oct 24 2010, 00:55

Gray

"Heééé" Zhluboka jsem vydechoval a Mizuki jsem nepouštěl, jelikož bylo příjemné když mě držela dívka za ruku. "Héé, ále jen jsme tam zneškodnili pár pirátů, ale pak jeden z lístků udělal jaksi bum a už se na nás rozeběhli, teda aspoň myslíme, protože ten výbuch byl dost slyšet." Říkal jsem po pravdě, při čemž jsem se nadechoval.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tým Lei - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 4 Icon_minitimeSun Oct 24 2010, 10:38

Mizuki

Na takovýto pohyb jsem byla celkem zvyklá tak jsem jen trošku vydechovala a přikyvovala jsem na Grayovo svědectví.. Po chvilce jsem si uvědomila že se vlastně pořád držím s Grayem za ruku..tak jsem ho nenápadně pustila a zrudnula jsem .. Ano...bylo to tak jak říká Gray.. když v tom do mého obzoru spadl i neznámí muž který byl celkem hezký... Kdo je ten..ninja ? Říkala jsem si pro sebe..
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým Lei - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 4 Icon_minitimeSun Oct 24 2010, 13:06

Siture

Hmm asi ještě chvíli počkám,abych to neuspěchal,potom je zkusím nějak odlákat a zkusím ho zachránit,když k něčemu dojde.Řekl jsem si a popošel ještě o kus blíž abych viděl lépe na to co se tam děje
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Tým Lei - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 4 Icon_minitimeSun Oct 24 2010, 13:54

Ikeno
Eh, mal som svoju prvu samostatnu misiu, viete, dobiest nejakeho typka do jeho domu. Ale, ehm..
Zatvaril som sa vrcholne rozrusene, ako mi ma ani nezaujimalo, zte som okolo piratov.
Nejako sa mi stratil v lese. Potom som natrafil na vaseho syna a nejako som sa dostal tu.
Nahodil som usmev, akoby som za toto vsetko mohol ja.
Dufam ze to zbastia.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Tým Lei - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 4 Icon_minitimeSun Oct 24 2010, 21:18

- Mizuki, Gray

Lei
"Takhle jednoduše se prozradit, za to máte u mě vroubek.
Ale teď pokračujeme zpátky, jestli se nepletu tak Ikeno je přibližně někde na pláži.
To je špatné."

Vůdkyně s mladíkem se od vás odpojí a pokraují směrem na hřeben.
Vy to obcázíte s Lei na pláž a když jste u ní, tak zahlédnete Situreho.


- Siture

Za sebou uslyšíš zvuky.
Je tam Lei, Mizuki a Gray.


- Ikeno

Vůdce pirátů
"Ninja měsíční země se ztratí na měsíčním ostrově? To ti mam zbaštit?
Řekni mi co tu pohledáváš, nebo vyvrhnu tvoje střeva žralokům."
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým Lei - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 4 Icon_minitimeSun Oct 24 2010, 23:25

Gray

Na to, že jsme se nechali tak lehce prozradit má pusa, která vždy řekla něco bez rozmyslu uplně čekala. "Takhle lehce zneužít geniny, aby si ti dospělí mohli v klidu sedět na zadku." Řekl jsem, ale najednou mi došlo, co jsem to zase řekl. "Heh." Udělal jsem takový roztomilý úsměv a doufal, že mě neseřvou.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Tým Lei - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 4 Icon_minitimeMon Oct 25 2010, 14:59

Ikeno
Heh, fajn odhalili ste ma. Proste som dostal som samostatnu misiu. Mal som za ulohu najist tabor Piratou a udat jeho polohu. Tu niekde mam papier s dokomentom.
Hovoril som a potajme siahal rukov do nohavic, kde som mal nejake vybusne listky.
To je asi vsetko, ja za ten utok nemozem, ani s tym nemam nic spolocne.
Chytil som pevne vybusne listky a nahodil trocha sialeny vyraz.
Nechcem vam ublizit, tak ma nechajte udist. Nemam za ulohu zabijat.
Nieco v mojom vyraze hovorilo "ano zautocte. Budeme sa hrat"
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Tým Lei - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 4 Icon_minitimeFri Oct 29 2010, 14:05

- Mizuki, Gray

Lei

"Mizuki prosim tě, drž ho za tu ruku pořád a kdyby potřeboval přebalit tak se o to postarej."
Tanami a mladej rozptýlej pozornost zhora, my se musíme nepozorovaně dostat do tábora a dostat Ikena pryč.
Jak to doděláme tak začne ofenziva.
Siture, Mizuki, nějaké nápady?

Je vidět že Grayovo poznámku brala celkem s humorem a i když jste v akci stále vás učí.


- Ikeno

Vůdce pirátů

Tak mladej a tak hloupej.
Vemte ho před stan a tam ho zakopejte do písku aby mu koukala jenom hlava.
Aspoň nám neuteče.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Tým Lei - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 4 Icon_minitimeFri Oct 29 2010, 14:49

Ikeno
Usmial som sa a vyzeral som ze sa vzdavam.
Ked ku mne jeden prisiel, vtedy som ten listok na neho prilepil.
Zacal pomali horiet a ja som potom s celej sili udrel pestou do druheho.
Ohniva pest vykrikol som a chystal sa ijist.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Tým Lei - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 4 Icon_minitimeFri Oct 29 2010, 15:03

- Ikeno

Pirát kterého jsi udeřil odpadnul s ošklivou popáleninou na břiše.
Booom!!!
Stan i piráti v něm se rozletěli na všechny strany.
Probral si se na zemi a v uších ti pískalo. Byl jsi zmatený, ale věděl jsi že musíš zmizet.
Na tobě leželo tělo nějakého hodně velkého piráta. Nejsi pod ním vidět, ale také ho nemůžeš zvednout.

- Siture, Mizuki, Gray

Lei

"Tak už není čas. Někdo se nám už o rozptýlení postaral. Ikeno aktivoval pilulku.
Chakra Yoroi"

Po složení několika pečetí se na povrchu celého vašeho těla slabě rozzářila bledě modrá záře.
"Nikoho si nevšímejte i když na vás budou útočit. Tohle jutsu nemá dlouhý účinek.
Poběžte za mnou. Hlavní úkol ochránit Ikena"

Společně se rozeběhneme doprostřed tábora.
Hned ják vás piráti zahlédnou se na vás rozeběhnou.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Sponsored content





Tým Lei - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým Lei   Tým Lei - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tým Lei
Návrat nahoru 
Strana 4 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Mise-
Přejdi na: