Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku

Goto down 
+15
joemandel
Pein
Methyl
Morgen
Clover
raul2653
Rhaegar
likuku0
Tom555
Shika-san
Yuu
Srotak
Forward
Nero
Aspi
19 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku Empty
PříspěvekPředmět: Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku   Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku Icon_minitimeWed Oct 06 2010, 16:02

Sem budou psát ti, co splnili nebo nesplnili první zkoušku než se vyhlásí 2. zkouška.

V Suichugakure je všude kolem sníh a pořád jen a jen sněží. Vedle arény na chunninské zkoušky je jedna další větši budova, určená pro ubytování účastníků zkoušek z jiných vesnic než ze Suichugakure. Ve vesnici je také k dispozici asi 5 tréninkových luk, z toho dvě mají u sebe menší vodopád s jezírkem, které je však zamrzlé. K bojům mezi účastníky zkoušek nejde skoro dojít, protože všude kolem se pohybují jounini se znakem Suichu, ale dokonce i z jiných vesnic, které je poslali, jako podporu.

Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku   Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku Icon_minitimeMon Oct 25 2010, 07:56

Po 1. zkoušce proběhlo několik rozhovorů, zpřátelování, ale také souboju, jelikož genini byli již nažhaveni na boj. Jenže byla noc tudíž všichni genini byli zahnáni do svých ubytoven, aby se aspoň trochu vyspali. Mezitím již však rada sestavená speciálně pro chuuninský zkoušky zasedla a začali kontrolovat odpovědi geninů. Dalo by se říci, že ani nešli spát a v 10 ráno vylezli ven a rozezněly se zvony, aby se genini opět sešli a vyslechli si verdikt.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku   Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku Icon_minitimeMon Oct 25 2010, 10:42

Nero - Kumo

Vyšel jsem z ubytovny už upravený a oblečený ale pořád jsem byl ještě celkem unavený... Ach jo..ani vyspat mě nenechaj.. Řekl jsem si pro sebe nahlas a šel jsem směrem na náměstí kde bily zvony na nějaký sněm..nejspíš na vyhlášení výsledků první zkoušky... Šel jsem pomalým tempem a ruce jsem měl v kapsách.Můj meč se pohupoval na mích zádech a já sem si pořád otíral oči aby mi nepadali únavou.. Ty otázky byly dost podivný.. zas vymejšlel nějakej psychopat určitě..No co no,aspoň že to nebyli otázky na strategii nebo podobný hovadiny..to mě opravdu nebere..
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku   Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku Icon_minitimeMon Oct 25 2010, 13:02

Akemi - Hora
Zvony ma zobudili, a tak som vstal.
Najedol som sa a prezliekol.
Potom som vybehol tam kde som počul tie zvony.

Eimi - Suichu
Žeby to už mali? Pomyslela som si pričom som vstala.
Pomaly som začala kráť do kuchyne, kde som sa prezliekla a potom najedla.
Potom som pomaly vyšla z domu a vyrazila som tam kde som počula tie zvony.
O chvíľu som tam aj dorazila.

Hiromi - Kumo
Zobudila som sa na zvuk zvonov.
Na nič som nečakala a prezliekla som sa.
Nebola som hladná, a tak som hneď vybehla z domu na miesto odkiaľ vychádzal zvuk zvonov.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku   Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku Icon_minitimeMon Oct 25 2010, 13:58

Masaru

Vzbudil sem se brzo ráno.. asi ve 3 hodiny... Moc se mi spát nechtělo.. Vyšel sem na balkón a vyskákal na vrchol mé budovi, ve které sem měl byt. Všude pořád pobýhali silní shinobi... Jako jounini atd.... Jen tak sem si sedl na okraj a sledovalcelou Suichu.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku   Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku Icon_minitimeMon Oct 25 2010, 14:34

Yuu Suichu

Spal jsem na náměstí na lavičce a najednou zazvonili zvony.
Probudil jsem se a díval se okolo. To už začíná druhá zkouška?
pomyslel jsem si a vstal z lavičky.


Naposledy upravil Yuu dne Mon Oct 25 2010, 14:45, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku   Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku Icon_minitimeMon Oct 25 2010, 14:42

Simon - Suichu

Pre mňa to nebolo nič hrozné to vstávanie, pretože pre mňa je normálne stávať o ôsmej hodine. Bolo asi 9:55 a ja som do raňajkoval. Po chvíli som začul zvony. Zasa zvony? Mama bola už dávno v Ramen-obchode. Hmmm také ticho tu je. No, kto vie, čo to má zasa znamenať. Žeby vyhlasovali skúšky? Asi nie to by bolo asi dosť skoro. Pomyslel som si. Obliekol som sa a vydal sa za zvukmi zvonov.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku   Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku Icon_minitimeMon Oct 25 2010, 14:49

Akamatsi-Hora

Zvony mě vzbudily.Vstal jsem a převlékl jsem se.Pak jsem šel podle zvuku zvonů a došel jsem na místo setkání a uviděl jsem tam toho kluka co mě porazil.Ještě se musím zlepšit.Pak tě porazím pomyslel jsem si a čekal na verdikt
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku   Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku Icon_minitimeMon Oct 25 2010, 15:11

Nimeshi - suichu

Ráno jsem byl dost napjatej, takže jsem ani pořádně nespal, a když zazněli zvony, tak jsem byl už oblečenej a snídal jsem. Dal jsem si pěkně načas a vyšel jsem, až když jsem dojedl.



Likku - kumo

Znuděně jsem vstal z velmi nepohodlné postele a trochu mě boleli záda, dost nevrle jsem se dostavil na snídani, ale když jsem zase uviděl nádherné architektonické památky Suichu, tak jsem se uklidnil a vklidu došel na sraz.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku   Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku Icon_minitimeMon Oct 25 2010, 15:16

Taka Sorino iwa
Moj trening skoncil prilis rychlo Ah, ty suijcania, nechapu zmysel zabavy
vzdychol som si a narychlo dosiel do ubytovne.
Zaskvrkalo mi v bruchu. Sakra, jan som cely den nejedol
napchal som do sebe asi tolko, kolko sam vazim.
Lahol som si a okamzite zaspal.
Na druhy den ma zobudilo zvonenie, oznam, ze sa mam zdvihnut z postele a dojist na vysledky 1 kola.
Dufam ze postupim pomyslel som si a vosiel na namestie...

Kin Suichu
kedzte som v ten den nemala co robit, okamzite som zaspala.
Ah, zafucala som, ked ma zobudili zvony a kricanie deciek.
Spite este. Chvilku som sa to snazila ignorovat, ale nedalo sa to.
Postavila som sa, vytiahla nejaky ramen a narychlo sa obliekla.
Zjem to po ceste
Ked som dorazila, vsimla som si, ze nie som este posledna.
Aspon nieco, povedal som nahlas a zacala do seba davat ramen.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku   Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku Icon_minitimeMon Oct 25 2010, 15:35

Daisuke - Kumo

Seděl jsem v horkém pramenu a kolem mě bylo asi 5 holek uplně nahých a bavili se se mnou, byla to prostě paráda. Když v tu chvíli jsem spadl z postele a došlo mi, že to byl jen sen. "Ach jo." Řekl jsem a rukou si otřel z pusy sliny. Netrvalo dlouho a už jsem byl zase oblečený a z naší ubytovny běžel na ten sraz.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku   Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku Icon_minitimeMon Oct 25 2010, 15:37

Kiburo-Iwa

Jakmile jsem ráno vstal,tak jsem se šel jako první na snídat a provéds menší hygienu,potom jsem se šel převléct.Jsem zvědav jak dopadla má zkouška,snad uspěju ale pokud ne tak se stejně nic nestane a budu pokračovat v tréninku dál,jsem zatím poměrně slabý,ale budu na sobě co nejvíc pracovat,abych se stal co nejsilnějším a byl pro naší vesnici co nejprospěšnější.Řekl jsem si odhodlaně a potom vyšel ven,kde jsem zaslechl zvony,které nás svolávali.Vyšel jsem tedy tímto směrem,cestou jsem si prohlížel město a po chvíli jsem dorazil na určené místo,kde jsem si sednul a poté jen netrpělivě čekal na výsledky první zkoušky.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku   Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku Icon_minitimeMon Oct 25 2010, 15:40

Sora - Suichu

Ráno bylo celé napjaté, těšila jsem se na výsledky.Hlavně jsem myslela na to,jak mi Izumi popřál hodně štěstí.Musí být dobré výsledky ! Pomyslela jsem si, a pomalu vyšla k místu.

Meiko - Iwa

Na ráno jsem čekala netrpělivě,hnedka jak vysvitlo slunko.Tak jsem se rozeběhla a čekala až vyhlásí výsledky.

Rinari - Hora

Docela unaveným tempem jsem se dokrmácela na místo,odkuď zvonili zvony.Byla hodně napínavá atmosféra,tak jsem jí nechtěla kazit a rači se vzchopila.

Edit by AspireHD: Clover právě napsala 35 000 příspěvek na KW !

Edit by Clover: Super Cool laugh

Edit by Nagato: Jiraiya perv


Naposledy upravil Clover dne Mon Oct 25 2010, 17:42, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku   Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku Icon_minitimeMon Oct 25 2010, 15:42

Cloud

Jakmile jsem vstl tak jsem doslova proběhl domem,oblékl se nasnídal a rozběhběhl se namísto kde se měly vyhlásit odpovědi na první zkoušku.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku   Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku Icon_minitimeMon Oct 25 2010, 15:46

Nikko- Iwa

Probudil jsem se okolo osmé, nasnídal se, spáchal hygienu a poté jsem si ostřil šípy, což dělám vždy, když jsem nervózní.Jakmile se ozval zvon, tak jsem právě doostřil jeden šíp, ale neopatrností jsem se řízl do dlaně. Narychlo jsem si to obvázal a zamířil k místu, odkud se ozývali zvony. Uviděl jsem Meiko, ale nechtěl jsem kazit atmosféru slovy, tak jsem si prostě stoup vedle ní.

Bunzo- Kumo

Vzbudili mě zvony. Proboha, to už mám vstávat. řekl jsem si a podíval jsem se na hodiny. Ale jo, už by na to měl být čas. a pomalu jsem se převlekl z pyžama, snídani si vzal sebou a docházel k místu srazu a při tom jedl.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku   Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku Icon_minitimeMon Oct 25 2010, 15:55

-> Důležité! <-

Sendokage

Sledoval jsem, jak přichází genini ještě rozespalí a na tváři se mi při tom pohledu objevil malý úsměv. Asi už budou všichni. Pomyslel jsem si a pak už opravdu VŠICHNI dorazili, při čemž jsem zase hlasitě tlesknul, aby bylo ticho. "Fajn Kumogakure a Horagakure si stoupnou doprava a Suichugakure s Iwagakure si stoupnou doleva." Řekl jsem a v davu lidí už bylo slyšet "Teď vybere jednu skupinku, která postupuje a druhou nechá odejít domů." a podobné řeči. Opravdu to tak vypadalo, rukou jsem ukázal na skupinku, kde je Suichugakure a Iwagakure, při čemž jsem měl na tváři vážný výraz. "Odpovídali jste jako pravý ninjové, avšak nevíme zda jste tak neodpovídali jen, aby jste postoupili, takže vám s lítostí oznamuji, že postupujete do 2. zkoušky!" Řekl jsem a na tváři se mi objevil úsměv a začal jsem tleskat, jako většina lidí kolem. Jenže pak jsem kývnul hlavou, aby se utišili a mé oči přešli na skupinku, kde je Kumogakure a Horagakure. "Bohužel vy ninjové z Kumogakure a z Horagakure, postupujete také!" Zvolal jsem s úsměvem na tváři a také jsem jim zatleskal, poté už jsem čekal až se uklidní z radování se z postupu, jelikož postoupili uplně všichni. Ve chvíli kdy se to trochu uklidnilo, tak jsem ukázal na halu na jednom ze zasněžených kopců. "Tam se budé konat druhá zkouška, budete tam všichni přesně za 3 hodiny." Dodal jsem a pak kývnul na rozchod.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku   Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku Icon_minitimeMon Oct 25 2010, 16:08

Yuu

.... ( Ještě než Sendokage promluvil )

Šel jsem tam, odkud šli slyšet zvony. Došel jsem na sraz a usmál se.
Co se bude dít? řekl jsem si pro sebe a čekal.

.... ( Jak Sendo promluvil )

Šel jsem na levou stranu k Geninům ze Suichugakure a čekal až nám Sendokage
prozradí kdo postoupil. Když jsem slyšel, že geninové ze Suichu postoupili, lehce jsem se
zasmál a pomyslel si. A co bude v té druhé zkoušce? a podíval jsem se na halu na
zasněženém kopci. Fajn.. Za 3 hoďky tam.. řekl jsem si a šel rovnou na zasněžený kopec.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku   Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku Icon_minitimeMon Oct 25 2010, 16:11

Amaki-Hora

Super že všetic postúpili...radšej si dám trojhodinový oddych.Pomyslel som si a šiel som si oddýchnúť späť do ubytovne.

Jukara-Suichi

Potom ako som pomohol Eimi som šiel domov. Ráno ma vzbudili zvony a dostavil som sa na miesto kde sa konalo vyhodnotenie. Bol som mierne prekvapený z toho, že všetci postúpili, ale až tak ma to netrápilo.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku   Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku Icon_minitimeMon Oct 25 2010, 16:12

Simon - Suichu

Na tvári sa mi objavil nadšený úsmev, keď som počul, že postupujem. Tak to je najlepšie. Myslel som si pre tom čakaní, že odpadnem, ale som rád, že to tak dopadlo. Fuuuuuuuf. Vydýchol som si a zamyslel sa. Takže prvá skúška hotová. Ešte jedna. Z toho mám veľký stres. Keď som bol už dostatočne napätý rýchlo som utekal do Ramen-obchodu povedať mame o tom, ako sme dopadli, ale to asi už počula. Pomyslel som sa rozutekal som sa. Po ceste som si hovoril. Za 3 hodiny ďalšia skúška. Ktovie kam tí ľudia spechajú. V druhej skúške im okážem, čo proto.

Aspi: V tejto zložke sa už nemusia písať mestá odkiaľ sú tí ninjovia, pretože niektorý nepíšu.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku   Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku Icon_minitimeMon Oct 25 2010, 16:15

Renji Hagane - Iwa

Ponáhľal som sa na miesto. Keď som dorazil, už tam všetci boli. Mal som zmiešané pocity, ale optimista? Kde že. Pomaly som strácal nádej a uvažoval som, či som dal dobré odpovede. Ako doteraz. Potom nasledovalo divadielko so zástupmi, kde napokon povedali, že všetci postúpili. Vydýchol som si, ale druhá skúška bude ťažšia. Bude plná súbojov, pri ktorých budú ninjovia dohnaní do krajných situácií. Hlavne nesmiem stratiť hlavu. Po vyhlásení výsledkov som sa opäť vybral na tréningovú lúku, kde som sa musel opäť pekelne sústrediť.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku   Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku Icon_minitimeMon Oct 25 2010, 16:19

Akamatsu-Hora

Když jsem uslyšel ty lidi co říkali že postoupí jen jedna skupina tak jsem se lekl.Pak když jsem slyšel Sendokageho že druhá skupina postupuje tak jsem byl velice smutný,protože mě napadlo že my nepostoupíme.Když jsem pak uslyšel Sendokageho tam jsem byl velice šťastný.Otočil jsem se a koukl jsem se na kopec na kterém stála budova na 2. zkoušku.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku   Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku Icon_minitimeMon Oct 25 2010, 16:21

Akemi - Hora
Super... Povedal som si v mysli.
Nikam sa mi nechcelo, no šiel som ešte na ubytovňu zobrať si všetku ninja výbavu.
Potom som sa vybral na ramen.
Objednal som si jednu malú porciu lebo som mal raňajky.
O chvíľu mi ju doniesli.
Pomaly som ju zjedol, a odišiel som na námestie.
Tam som si sadol na lavičku a pozrel som sa na oblohu.
Kde je asi môj tým? Pomyslel som si.

Eimi - Suichu
Juchú! Zakričala povedala som si pre seba.
Všimla som si že Yuu niekam ide.
Rýchlo som sa rozbehla za ním.
Keď som ho dohnala objala som ho.
Dokázali sme to. Povedala som mu po tichu.

Hiromi - Kumo
Usmiala som sa.
Super. Mala by som sa ísť najesť. Pomyslela som si a pomaly som vyrazila do ramen obchodu.
Práve odtiaľ niekto odchádzal, na čelenke mal znak Hory.
Nevšímala som si ho, a objednala som si jeden kurací ramen.
Ten mi za chvíľu došiel, a ja som ho pomaly začala jesť.
Asi za päť minút som ho dojedla a pomaly som sa vydala na prechádzku okolo Suichu.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku   Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku Icon_minitimeMon Oct 25 2010, 16:22

Masaru - Suichu

Pravou ruku sem sformoval do pěsti a s jásotem sem vyskočil do dvoumetrové výšky. Dopadl sem na zem a otočil se k Soře, která stála vedle mě. Objal sem jí a vášnivě políbil. Pak sem se jí podíval do očí a štastně řekl.
Gratuluju.
Pak sem se jako vždy zamyslel.
S lítosti.... Třeba ma i pravdu, kdoví co se mi na zkouškách stane.
Pomyslel sem si ironicky s usměvem na tváři.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku   Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku Icon_minitimeMon Oct 25 2010, 16:28

Yuu

Otočil jsem se k Eimi.
Jo, ale ještě se z nás Chuunini nestali. řekl jsem a pousmál se.
Jdu na ten kopec, ať tam jsem mezi prvníma a nemusím
jít jako poslední.. Jdeš taky?
zeptal jsem se a usmál se.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku   Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku Icon_minitimeMon Oct 25 2010, 16:31

Eimi - Suichu
Prikývla som hlavou a začala som kráčať smerom ku kopcu.
Musím to dokázať! Pomyslela som si pričom som sledovala oblohu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku   Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Chunninské zkoušky :: Hra-
Přejdi na: