Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku

Goto down 
+15
joemandel
Pein
Methyl
Morgen
Clover
raul2653
Rhaegar
likuku0
Tom555
Shika-san
Yuu
Srotak
Forward
Nero
Aspi
19 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku   Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 25 2010, 16:31

Akamatsu-Hora

Vydal jsem se do ubytovny pro moji ninja výbavu.Pak jsem si zašel na Ramen.Vlezl jsem do obchůdku a objednal jsem si jeden malý Ramen.Pomalu jsem ho snědl,zaplatil jsem a vydal jsem se už k hale kde se měla konat 2. zkouška.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku   Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 25 2010, 17:24

Nikko-iwa

Stoupl jsem si doleva a pak jsem s lítostí vyslechl, že jsme postoupili všichni. Hmm, tak to je teda vážně super řekl jsem si sarkasticky a šel jsem se připravit na tréninkovou louku.

Bunzo-Kumo

Za tři hodiny, doufám, že nás upozorní, to bude zase otrava. řekl jsem si a šel dospat spánkový deficit.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku   Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 25 2010, 17:36

Amaki-Hora

Vôbec som nemohol pokojne oddychovať a tak som sa rozhodol, že už pôjdem na ten zasnežený kopec. Aj tak som nemal nič lepšie na práci.Hmm...kde je Rinari a Tawara?Opýtal som sa v hlave

Jukara-Suichi

Nuda...radšej už pôjdem na ten kopec. Takmer všetci ostatný tam idú taktiež.Pomyslel som si a behom som si to namieril na miesto, kde sa bude konať druhá skúška
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku   Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 25 2010, 17:50

Rinari - Hora

Ve chvíli když Sendokage rozdělil vesnice na dvě skupiny jsem chytla husí kůži, bála jsem se že nepostoupím.Ale bála jsem se zbytečně.Uf... už jsem si myslela že se nikam nedostanu... Pomyslela jsem si.

Meiko - Iwa

Sendokageho slova mi nahodili úsměv na tváři, byla jsem šťastná,že jsem postoupila.Jednu zkoušku mám za sebou ještě jednu.

Sora - Suichu

Super... ,pomyslela jsem si když Sendokage řekl že postupujem.Když mě Masaru políbil,tak jsem se usmála.Já tobě též, tentokrát se musíme snažit. Řekla jsem Masarovi.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku   Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 25 2010, 17:53

Likku - kumo

Ts, takhle mě strašit, že se nestyděj... Pomyslel jsem si, natáhl běžky a doběžkoval si až na ty kopečky, Tady je ale nádhernej výhled, mám chuť to zachytit na plátno, ale nemám čas... Snad se tu zdržíme.


Nimeshi - suichu

Hmm, a já doufal, že mám půlku soupeřů z krku, no co, stejně si poradím, pomyslel jsem si a šel hledat Simona, protože jsem s ním chtěl ještě něco probrat.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku   Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 25 2010, 18:26

Simon - Suichu

Keď som sa porozprával s mamou v Ichiraku Ramene po nejakom čase som odišiel Vyšiel som zo stánku a uvidel Nimeshiho. Cau Nimeshi kam razíš? A kde máš svoju partnerku? Zasmial som sa.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku   Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 25 2010, 19:11

Nimeshi - suichu

Když jsem konečně našel Simona, tak jsem mu zamával a došel k němu. Ahoj, Simone, netušim, asi přemýšlí jak mě ještě urazit... Tak jak to jde? Prý budou souboje, já doufal, že budou alespoň týmový, ale jsou jenom sólový, no nic. Řekl jsem mu a z mého tónu byla poznat jistá nedočkavost.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku   Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 25 2010, 19:30

Akemi - Hora
Po chvíli som sa vybral na tie hory kde sa mala konať druhá časť chuununských skúšok.
Zopár ninjov tam už bolo, no ignoroval som ich.

Eimi - Suichu
Dorazila som na ten kopec.
Konečne. Pomyslela som si a uvidela som že tu nejaký genini u sú.
Potom som sa obzrela aby som videla kde je Yuu.

Hiromi - Kumo
Po menšej prechádzke som sa vydala na ten kopec.
Tešila som sa že tam budem prvá, no mýlila som sa.
Už tam bolo zopár geninov.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku   Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 25 2010, 19:35

Akamatsu-Hora

Po chvíli jsem se dostal na ten kopec.Uviděl jsem tu budovu a řekl jsem tiše:Je to docela pěkná budova.Suichugakure si s tím asi dost hrálo.Pak jsem si všiml že je tu i dost dalších lidí.Všechny jsem je ignoroval a sedl jsem si na zem.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku   Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 25 2010, 19:35

Kiburo

Došel jsem na místo,kam jsem měli dorazit a tak jsem se tam opřel a čekal co bude dál
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku   Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 25 2010, 19:36

Aiko Namikaze- Hora

Hneď ako dorozprával, išla som na miesto.
Keď som dorazila, uvidela som Akemiho.
Ake-kun... prišla som k nemu a usmiala som sa.
Dattebayo, gratulujem... povedala som a čakala na jeho reakciu.

Shinnai Nakimanaru- Iwa

S Remim v rukách som sa hneď po prehlásení presunula na miesto.
mm... kde je do kelu Aiko-sensei...? sklonila som hlavu.
ešte vlastne nepoznám ani svoj tým...

Akimatsu Michidori- Kumo

Pomali som sa presunula na miesto, ktoré Sendokage určil.
Nikoho som tu nepoznala, cítila som sa dosť divne.
áách jaj...prvá skúška... zvládla som ju... wau
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku   Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 25 2010, 19:38

Akemi - Hora
Mykol som plecami a povzdychol som si.
Tá pokoj asi nedá...
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku   Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 25 2010, 19:41

Renji Hagane - Iwa

Smerujúc na miesto, kam som chcel pôvodne ísť som sa radšej otočil na päte a vzal som si do hlavy, že pôjdem hľadať Shinnai. V nervozite som zbežne prehľadal pár miest, no napokon som ju našiel.
"A...tak tu si aj s tým svojim ježkom. Nevidela si náhodou Aiko-sensei?" spýtal som sa jej v domnení, že ona to bude vedieť.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku   Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 25 2010, 19:52

Shinnai-Iwa

Pokrútila som hlavou.
Aikoo-senseeeeeeei!!! spustil sa mi prúd anime sĺz.

Aiko- Hora

Prečo si taký... taký... povzdychla som si a sklonila som hlavu.
ttebayo... otočila som sa a pomali som odkráčala ďalej.
už za ním nikdy nepôjdem.. je... je to typický Uchiha...
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku   Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 25 2010, 20:01

Ryuu - Hora

Na jednou stranu jsem měl velkou radost , že jsem prošel , ale nečekal jsem , že projdou všichni. Navíc.. čím víc nás je tak tím je menší pravděpodobnost , že náš tým neuspěje. Budu se muset snažit.


Josuke - Kumo


Všichni postoupili do dalšího kola. Zajímavé... jsem zvědavý jestli se tu někdo najde silnější než já... myslel jsem ironicky a zasmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku   Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 25 2010, 20:04

Simon - Suichu

Ja neviem, ako to bude. Ešte nič nepovedali, len za tri hoďky na kopec. A čo si dostatočne pripravený teda? Zasmial som sa a čakal na jeho odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku   Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 25 2010, 20:10

Renji Hagane - Iwa

"Hej, nie si ty Shinnai?" spýtal som sa dievčaťa s čelenkou Iwy a ježkom v náručí, ktoré zúfalo pokrikovalo po Aiko. Asi som bol jediný, kto čítal nové zloženie týmu. Také veci sa ale jednoducho stávajú.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku   Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 25 2010, 20:59

Nimeshi - suichu

No, mám pár lístků a shurikenů, kunaie moc nepoužívám a dobře jsem se vyspal, půjdem tam dřív, abysme se mohli ještě rozhíbat? Odpověděl jsem s přátelskym úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku   Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 26 2010, 15:18

Simon - suichu

Aha. Teraz si mi pripomenul, že si musím ísť ešte kúpiť lístky. Zasmial som sa a rozutekal som sa do obchodu s výbušninami. Dobrý deň. Prišiel som k obchodníkovi. Prosím vás máte nejaké nové výbušné papieriky? a usmial som sa.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku   Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 26 2010, 21:50

Taka Sorino Iwa aby bolo jasne, mam po skuskach Razz
Odniesol som bezvladne telo do nemocnice pri arene. Dufam ze som ho moc nedoriadil.
Povedal som a odkracal zo svojimi zraneniami prec. Rozmyslal som nad tou postavou.
bol to naozaj moj otec?? Alebo nejaka technika ci vyplod mojej fantazie?
S takymito pochmurnimi myslienkami som kracal dalej.
Ved sme ho pochovali o vsetkou slavou v Iwe.
Potkol som sa a s velkou namahou som vstal.
Asi som mal tiez ostat v tej nemocnici.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku   Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 26 2010, 22:01

???

Taka opět pocítil pocit sledovanosti, stejný jako předtím.
Pozoroval jsem ho zpoza rohu, pěkně v klidu, ale přesto mě obyčejní lidé ignorovali.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku   Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 26 2010, 22:04

Taka Iwa
Po mojom tele prebehli zimomriavky. otocil som sa a hladal nieco, niekoho.
Preco mam zase ten divny pocit?
posuchal som si ruky a pokracoval v ceste, ale uz s aktivovanym orlim zrakom.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku   Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 26 2010, 22:06

???

Skoro to vypadalo, že jsem na Takua čekal. Čekal jsem, až se vydá mým směrem a začne mě pronásledovat.
Ale jestli jsem já měl nějakou super schopnost či něco podobnýho, o tom mohl Taka pouze uvažovat a lámat si nad tím hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku   Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 26 2010, 22:10

Taka Iwa
Konecne som ho spozoroval.
To nie je mozne, vyzera uplne rovnako bol som tak prekvapeny, az som zabudol polknut slinu.
Utrel som si ju do rukava a otocil sa jeho smerom a rozbehol sa.
Neujdes mi tat, ehm zlodej.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku   Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 26 2010, 22:13

???

Ani jsem se nesnažil moc utíkat, jenom jsem zahnul do slepé uličky a nechal se "chytit".
Teď jsem stál tváří v tvář Takuovi a čekal jsem, jak zareaguje.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku   Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pro ty co už splnili/nesplnili 1. zkoušku
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Chunninské zkoušky :: Hra-
Přejdi na: