Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Zásilka "Nepotvrzena" (Sadatake)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Zásilka "Nepotvrzena" (Sadatake) Empty
PříspěvekPředmět: Zásilka "Nepotvrzena" (Sadatake)   Zásilka "Nepotvrzena" (Sadatake) Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 19:23

Sakura Raguki

Do kumo měla přijít důležitá zásilka s jídlem a lékami ... vzájmu spolupráce a spojenectví .. ale nic nedorazilo i přesto že vůdce jedné z malých vesnic tu zde byl aby si ověřil jestli to přišlo .. ale nepřišlo .. máme za úkol najít a označit a tím připoval tým který je pověřen eskortováním ... naposledy ho spatřily u orlích skal .. tak uvidime .. řekla jsem podrobně
Návrat nahoru Goto down
Sadatake
Academy student
Academy student
Sadatake


Počet příspěvků : 79
Datum založení účtu : 23. 09. 10
Věk : 31
Bydliště : auuuuuu to bolo dávno

Zásilka "Nepotvrzena" (Sadatake) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" (Sadatake)   Zásilka "Nepotvrzena" (Sadatake) Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 20:56

Akira Arakida
Pozrel som na ňu Aha rozumiem lieky , jedlo , to je dôležitá zásielka však ? A teda ak ju niekto ukradol tak ju musíme dostať späť však ? povedal som a bežal som za ňou ďalej a sledoval som pozorne cestu .
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Zásilka "Nepotvrzena" (Sadatake) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" (Sadatake)   Zásilka "Nepotvrzena" (Sadatake) Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 21:10

Sakura Raguki

Ano Bylo tam vše možné .. jde o symbol spojenectví ... Nevíme co se sní stalo doufám že jí někdo neukrad .. řekla jsem a vmym halse zazněla nervozita taky to bylo normální když jsem poprve vživotě dostala někoho na starost jako svého žáka misi .. trochu jsem pomalila aby jsme se tak neuhnaly ..

Beželi jsme dál po planile která se lemovala ze všech stran .. bylo haldka a všude byl jemný písek .. aneb todle bylo dříve hospodářské uzemi kumo ... protože takovádle planina by se jen tak nevytvořila ... jak jsme bežely tak jsme pomalu víc a víc narážely na kameny v zemi to znamenalo že se blížíme ke skále ..

Tak povídej ... něo co sobě at mam přehled .. zeptala jsem se ho
Návrat nahoru Goto down
Sadatake
Academy student
Academy student
Sadatake


Počet příspěvků : 79
Datum založení účtu : 23. 09. 10
Věk : 31
Bydliště : auuuuuu to bolo dávno

Zásilka "Nepotvrzena" (Sadatake) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" (Sadatake)   Zásilka "Nepotvrzena" (Sadatake) Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 21:46

Akira Arakida
Bežal som ďalej keď spomalila to sa mi hodilo počul som jej otázku na ktorú som odpovedal No čo by si o mne asi mala vedieť tak asi to že v boji využívam jedy ktoré sám vyrábam vlastne dosť často používam jedy aj v bežnom živote. A boj no používam svoju kosu a takisto aj nejaké to jutsu . No a viac neviem čo by som ti mal povedať. ak ťa niečo zaujíma tak sa pýtaj. stále som bežal ďalej a čakal na ďalšie otázky
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Zásilka "Nepotvrzena" (Sadatake) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" (Sadatake)   Zásilka "Nepotvrzena" (Sadatake) Icon_minitimeWed Nov 03 2010, 16:46

Sakura Raguki

Dobře ... Fajn ... řekl ajsem jemným hlasem .. ale otázky jsem neměla veděla jsem že se mu moc mluvit nechce ...
Chceš vědět něco o mě nebo ne ? .. zeptala jsem se kostrbatě protože jsem neveděla jak přerušit to ticho bez mluvení
Návrat nahoru Goto down
Sadatake
Academy student
Academy student
Sadatake


Počet příspěvků : 79
Datum založení účtu : 23. 09. 10
Věk : 31
Bydliště : auuuuuu to bolo dávno

Zásilka "Nepotvrzena" (Sadatake) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" (Sadatake)   Zásilka "Nepotvrzena" (Sadatake) Icon_minitimeWed Nov 03 2010, 22:42

Akira Arakida
No a ty si už niekoho zabila ? opýtal som sa a pritom som bežal ďalej a po chvíli som sa opýtal Je to ešte ďaleko ? bežal som ďalej a niečo som v kapse hľadal ruko som tam šmátral no nevedel som to nájsť
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Zásilka "Nepotvrzena" (Sadatake) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" (Sadatake)   Zásilka "Nepotvrzena" (Sadatake) Icon_minitimeFri Nov 05 2010, 17:35

Sakura Raguki

Ano ... řekla jsem na jeo první otázku a pak se ptal jestli jeto daleko .. moc ne ... už tam budem .. řekla
Poukázala jsem na jeskyní na upatí skály .. tam to vyděly naposled .. vede tudy cesta do jejich vesnice řekla jsem mu a zrychlila jsem
Návrat nahoru Goto down
Sadatake
Academy student
Academy student
Sadatake


Počet příspěvků : 79
Datum založení účtu : 23. 09. 10
Věk : 31
Bydliště : auuuuuu to bolo dávno

Zásilka "Nepotvrzena" (Sadatake) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" (Sadatake)   Zásilka "Nepotvrzena" (Sadatake) Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 18:50

Akira Arakida
zamyslel som sa pridal som a potom som povedal Podľa mňa ak to niekto ukradol určite tam už nebude možno by sme mali zistiť či má tá jaskyňa aj druhý východ a vojsť ním nemyslíš.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Zásilka "Nepotvrzena" (Sadatake) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" (Sadatake)   Zásilka "Nepotvrzena" (Sadatake) Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 19:33

Sakura Raguki

Bežely jsme mezi kamenama až jsme naskočili na kameny .. bežely jsme ještě kousek až přednáma byla skála a ta se tyčila do oblak .. dobře takže budeme lézt nahoru .. přímou cestou nepůjdem .. oznámila jsem mu a z báglu jsem vytahovala lana
Návrat nahoru Goto down
Sadatake
Academy student
Academy student
Sadatake


Počet příspěvků : 79
Datum založení účtu : 23. 09. 10
Věk : 31
Bydliště : auuuuuu to bolo dávno

Zásilka "Nepotvrzena" (Sadatake) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" (Sadatake)   Zásilka "Nepotvrzena" (Sadatake) Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 19:39

Akira Arakida
Pozrel som na tu skalu a nasucho som preglgol Ehm no ako nechcem odporovať ale to naozaj musíme vieťe ja nemám moc rád ani nie že výšky ale proste nerád som niekde odkiaľ môžem padnúť no a toto je trochu vysoko . povedal som a stále som sa pozeral na tú skalu .
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Zásilka "Nepotvrzena" (Sadatake) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" (Sadatake)   Zásilka "Nepotvrzena" (Sadatake) Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 19:43

Sakura Raguki

Proto jsem tu já .. řekl jsem a vytáhla jsem male tyčky a a obvázala si to nalo kolem těla ... tak jdeme nato . .řekla jsem spojila jsem ruce a rozeběhla jsem se na skálo a nohama jsem se přichytila na skálu a pak jsem bežela nahoru a zabodávala stříbrné tyče do skály jako kdyby to bylo máslo .. a přez ty tyčky jsem obvazovala lano .. vydrž chvilku .. řekla jsem a hodila jsem mu lano které blyo připnuté přez tyčky .. vem mi i ten bagl .. řekla jsem mu ze zhora nebyla jsem uplně nahoře asi asi 10 metrů nadzemí a chtěla jsme aby mě došplhal .. lano měl připevněný k tyčkám uskal takže ted šlo o to si to pořádně promyslet jak se potom dostat ke mě
Návrat nahoru Goto down
Sadatake
Academy student
Academy student
Sadatake


Počet příspěvků : 79
Datum založení účtu : 23. 09. 10
Věk : 31
Bydliště : auuuuuu to bolo dávno

Zásilka "Nepotvrzena" (Sadatake) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" (Sadatake)   Zásilka "Nepotvrzena" (Sadatake) Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 19:57

Akira Arakida
pozrel som na to lano odfukol som si a na tvári sa mi zjavilo pár kvapiek potu . Zdvihol som batoh a koniec lana som si obviazal okolo seba no potom som pochopil že tak to nepôjde tak som ho znovu odviazal a chytil som sa ho pomaly som začal šplhať hore zo začiatku to šlo celkom dobre no potom _Keď som bol tesne pod ňou som sa pozrel pod seba a mierne sa mi zatočilo v hlave chvíľu som sa nehýbal no predýchal som to Sakra to ťa nebodaj takéto niečo dostane spamätaj sa človeče. povedal som si v duchu a akoby som nabral druhý dych došplhal som k nej a čakal .
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Zásilka "Nepotvrzena" (Sadatake) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" (Sadatake)   Zásilka "Nepotvrzena" (Sadatake) Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 20:16

Sakura Raguki

Fajn pousmála jsem se a to jeho rukou jsem vložila 2 tyčky vyšplhej tak 5 metrů nahoru a dej tam ty tyčky .. najdi si nákou skulinku a po ní vyšplhej .. řekla jsem mu šlo o to aby se trochu zapotil nemohla jsem všechno odpracovat i todle byla část mise trochu ho procvičit .. fyzicky .. schválně jsem mu neřkla že ho jistím nebo tak
Návrat nahoru Goto down
Sadatake
Academy student
Academy student
Sadatake


Počet příspěvků : 79
Datum založení účtu : 23. 09. 10
Věk : 31
Bydliště : auuuuuu to bolo dávno

Zásilka "Nepotvrzena" (Sadatake) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" (Sadatake)   Zásilka "Nepotvrzena" (Sadatake) Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 20:26

Akira Arakida
zobral som tie tyčky vtedy mi prebehol mrázpo chrbte Nie neukážem že sa bojím mňa táto skala neprekoná to zvládnem......... teda aspoň dúfam. preletelo my mysľou a zahľadel som sa na tú skalu začal som premýšľať a hľadať nejaké úchyty našiel som jednú možnú cestu začal som šplhať hore najprv jedna ruka potom druháa nakoniec noha. Takto som pokračoval pár metrov až som narazil na časť skaly ktorá bola úplne hladká bol to pásik široký asi 50 cm Sakra čo teraz ... moment vyskúšam to čo tý chlapi na tých skalách síce to boli horolezci no mne by sa to mohlo podariť . tri krát som sa za pomoci rúk spustil nišie a pritiahol vyšie a na štvrtý krát som sa odrazil a skočil popri stene do výšky . Našťastie sa mi podarilo preskočiť ten pás a uchytiť jedneho výčnelku no nohy sa mi šmykli a nemal som sa kde chytiť druhou rukou tak som rýchle vytiahol jednu tyčku a voľnou rukou som ju bodol do steny najsilnejšie ako som vedel a chytil som sa jej ostal som tam visieť a hľadal som možnosť ako pokračovať keďže nohy som si nemal o čo zaprieť pretože ešte boli na tom hladkom páse.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Zásilka "Nepotvrzena" (Sadatake) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" (Sadatake)   Zásilka "Nepotvrzena" (Sadatake) Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 19:11

Sakura Raguki

huh .. řekla jsem když se tam zavěšenej držel a já jsem se rozběhla k němu až jsem ho chytla za pas a vyzvedla ho z hladkýho pásma .. pro mě to byla hračka protože jsem uměla použít chakru na přichycení .. Fajn .. řekla jsem a ty 2 tyčky mimo jeho ruky jsem obvázala lanem a podala jsem mu další 2 a pousmálaa jsem se a jemu mohlo dojít že to není konec že chce aby si ještě pokračoval .. ejden 5 metrů a druhej dalších 5 metrů ... řekla jsem mu sladkým hlasem
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zásilka "Nepotvrzena" (Sadatake) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zásilka "Nepotvrzena" (Sadatake)   Zásilka "Nepotvrzena" (Sadatake) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Zásilka "Nepotvrzena" (Sadatake)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Zásilka "Nepotvrzena" II. (Mia , Kakuza)
» Richi - Sadatake
» Sadatake Char
» Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lighting Country :: Mise-
Přejdi na: