Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)

Goto down 
+2
likuku0
Nero
6 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 14:05

...
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 14:11

Gabriela

Já jsem spíš podpůrný typ, můžu vám udělat nějaké jedy popřípadě vás pak tochu i vyléčit, nejsem typ na přímé boje, tak mě do nich neposílejte, kapitáne. Řekla jsem a z tónu ve slově kapitáne byl patrný nedostatek respektu.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake
Academy student
Academy student
Sadatake


Počet příspěvků : 79
Datum založení účtu : 23. 09. 10
Věk : 31
Bydliště : auuuuuu to bolo dávno

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 14:19

Jun´ichi
Prepáč no nechce sa my zbytočne rozprávať si vodca tak veď . povedal som mierne ignorantským tónom a dodal Ja tiež neviem čo dokážete vy a som pokojný.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 14:20

Kyoko

Běžela jsem ulicemi a vyhybala jsem se lidem cestou mi vždy zazářili diamanty vsazene na zbrani když se oně opřeli slunešní paprsky
Už je vidím .. řekla jsem když jsem spatřila tu skupinku a doběhla jsem knim ... Posunula jsem si ramínko které mi sjelo za běhu
Ahoj ... řekla jsem všem .... a pak jsem zmlkla protože jsem neveděla jak se knim slovně připojit
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 14:23

Zaki Sukuro
Tvoj ton som nejako prepocul. Okey, takze zaloha. ztamyslel som sa a zastal pri brane.
Pockame kym dorazi 5, teda 4 clovek do nasej misie, kedze 5 sa uz rozhodol "preskumat" teren.
sadol som si a cakal.
hele, divnej kluku povedal som smerom na Juniho.
Ako podla teba mozem urobit nejaky plan, ked neviem coho je taky ako ty schopny?
teda.., zarazil som sa asi budes potom zaloha spolu s holkou
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 14:28

Kyoko

Nenápadně jsem zvedla ruku protože už jsem tam dávno stála .. já jsem ta páta .. řekla jsem trochu podraženě a protočila očima
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 14:29

Zaki Sukuro
Az teraz som si ju vsimol.
ah, ahoj. vstal som a oprasil svoje oblecenie, ked tu uz je, tak mozeme ist
povedal som a chystal sa na odchod..
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 14:31

Gabriela

Podívala jsem se na Zakiho jako na úplnýho idiota a obrátila oči v sloup. Tak jdeme, kapitáne? Řekla jsem se známým tónem ve slově kapitáne.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake
Academy student
Academy student
Sadatake


Počet příspěvků : 79
Datum založení účtu : 23. 09. 10
Věk : 31
Bydliště : auuuuuu to bolo dávno

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 14:32

Jun´ichi

Pozrel som na neho a upravil som si pásku ktorá mi zakrívala jedno oko pretože mi padala a povedal som No po pravde je to jedno kde budem no popravde najviac využíva jutsu ktoré okolie zahalí veľmi hustou hmlou a orientácia v nej je dosť problematická . Takže takto. Viac ti nepoviem toto je všetko čo by si mal vedieť. pozrel som na tú poslednú osobu kývol hlavou aešte som sa poriadne rozhliadol a chystal sa pokračovať.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 14:38

zaki
Uz som odisiel a dufal, ze ma ostatny sledovali.
Takze budes Prva linia, povedal som.
Ty sa v tej hlme dokazes orientovat?
spytal som sa ho..uz sa mi v hlave rodil plan, ale trebalo pocitat aj s ostatnymi.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake
Academy student
Academy student
Sadatake


Počet příspěvků : 79
Datum založení účtu : 23. 09. 10
Věk : 31
Bydliště : auuuuuu to bolo dávno

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 14:43

Jun´ichi
Zasmial som, sa a povedal Áno viem a celkom slušne. pomaly som kráčal a sledoval ho Žeby mu niečo napadlo ? Kto vie no nebudem robiť predčasné uzávery uvidíme čo v ňom je. zuamyslel som sa a znova som si prezrel všetkých čo tam boli.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 14:47

Gabriela

Už jsem se nemohla dočkat jak se v duchu zasměju tomu jeho plánu, ale fakt, že už nějaký má mě trochu překvapil a můj respekt k němu mírně vzrostl, avšak ani zdaleka ne dostatečně, abych mu to řekla. Jak jsem si tak přemýšlela, tak jsem si uvědomila, že ostatní už jsou dávno na cestě a tak jsem musela popoběhnou, abych je dohnala. Doufám, že nebudeme muset být v mlze, vysoká vlkost vzduchu nedělá dobře pleti... Řekla jsem ironicky a docela mě zajímala reakce.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake
Academy student
Academy student
Sadatake


Počet příspěvků : 79
Datum založení účtu : 23. 09. 10
Věk : 31
Bydliště : auuuuuu to bolo dávno

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 14:53

Jun´ichi
Znova som sa zasmial a povedal To môže byť pravda no viem že oceľ ktorá ti prebehne po tvári škodí pleti ešte viac. kráčal som ďalej a čakal na reakciu toho dievčaťa
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 14:59

Gabriela

No, mám způsoby jak mě zbavit jizev, ale dlouhodobé poškození pleti vlhkostí je něco daleko jiného, řekla jsem a dál asi 3 minuty tlachala a vlivu vlkhosti na epitelové buňky v pokožce, byla to dost nudná přednáška, ale já jsem unaseně mluvila dál a dál...
Návrat nahoru Goto down
Sadatake
Academy student
Academy student
Sadatake


Počet příspěvků : 79
Datum založení účtu : 23. 09. 10
Věk : 31
Bydliště : auuuuuu to bolo dávno

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 15:03

Jun´ichi
Šiel som a snažil sa nepočúvať tie reči Pane bože to ju baví ? pozrel som na ňu a povedal Mohol by som vedieť tvoje meno prosím. čakal som či mi odpovie a premýšľal či to takto bude celú cestu.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 15:08

Gabriela

Zrovna jsem se blížila k finále mé přednášky, když mě vyrušil svou otázkou, nevrle jsem se na něj podívala jako na ignoranta, kterýho asi vůbec nezajímá co jsem mu říkala a pak jsem si uvědomila, jak otravná jsem asi musela být a tak jsem odpověděla. Já jsem Gabriela, opovaž se mi někdy říkat Gábi... A co ty? Jak se jmenuješ ty?
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 17:09

Zaki
pocuval som ich rozhovor, avsak nenechal som ich rusit.
mozno sa nieco podozviem, pomyslel som si.
Uz by sme tam niekde mali byt...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 19:17

Kyoko

Přiskočila jsme k Zakimu ... Hele o co přesně de v misi ? podrobnosti ? něco důležitýho co bych měla vedět ? .. ptala jsem seho s usměvem protože mi nkdo téméž nic neřekl
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 19:29

Zaki
Pozrel som sa na Kyoku a lahkym hlasom odpovedal.
Skupina nukeninov z tabora banditou sa usidlila blizko Takigakure a pravdepodobne sa chystaju zautocit.
Avsak jeden "Miesanec"
to slovo som vyslovil s drobnou nechutou. Sa rozhodol ist na vlastnu pest a pravdepodbone tam uz je..
Usmial sa a dodal.
Skratene, zbavit sa problemu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 20:17

Kyoko

Fajn .. takže zachránit jednoho idiota a zneškodnit připadný utok na Taki .. zhodnotila jsem milím hlasem a a bežela jsem vedle neho protože jsem nehodlal aposlouchat konverzaci tech 2
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 20:27

Sam- Viděli skupinu přibližně 18 banditů co kráčeli ve skupince po cestě směrem k Taki.. Povídali si mezi sebou a někteří se smáli jako opilý.. Jediné co si zaslechl bylo Už se těšim až si užiju na zdejších dívkách.. řekl oplzlým hlasem a zasmál se...

Ostatní- Podle odhadů jste se blížili k místu určení a na obloze před vámi mohli bystřejší z vás zahlédnout černého orla (Sama)
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 20:48

Sam Hayashi

Je jich víc než sem čekal... Nevadí.
Pomyslel sem si a pustil se střemhlav dolů... Asi 30 metrů nad zemí sem se proměnil do lidské podoby a hodil do skupinky dva výbušné lístky na kunaich...
Henge
Proměnil sem se znova na orla a čekal co se bude dít... Kroužil sem okolo místa výbuchu.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 22:36

Gabriela

Orla jsem si původně nevšimla, ale když se začal střemhlav řítit dolu tak byl tak nápadný, že si ho všiml snad i Zaki. Vypadá to, že už útočí, řekla jsem s mírným úsměvem na rtech. Co budeme dělat, "mistře"?
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 22:52

Zaki
V mojom vnutri sa ozvala moja vodcovska cast.
Jun, na aku vzdialenost funguje tvoja hmla??
Plan som mal jednoduchi. Ale v plane sa vzdy nieco pokazi.
JA potom ked budu dezorientovany, pouzijem svitek suitonu.....
Potom ich uz bude lahka zasiahnut.. Postacia aj obycajne kunaie.

Pozrel som sa na nich a dufal, ze som ich moc tymi "primitivnmi" zbranami neurazil...
Sama som si nevsimal, asi preto, ze som na neho kaslal...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 23:44

Kyoko

Když řekl že postačí obyčejné kunaie tak jsem mu do toho skočila
To radši Issabel a Issebel , jistota je jistota ... řekla jsem lehce podraženě a protože jsem očekávala že nevědí co myslím tak jsem ochopila moje 2 malé meče a lehce je vysunula o 10 cm aby veděly co myslím
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)
» Obchod musí běžet (adop1011, deelat, Srotak)
» Richi - Sadatake
» Sadatake Char
» Zásilka "Nepotvrzena" (Sadatake)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Taki no Kuni :: Mise-
Přejdi na: