Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Návrat ze zkoušek

Goto down 
+5
Forward
Páťa
Kakuza-chan
Tom555
Nagato
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Návrat ze zkoušek Empty
PříspěvekPředmět: Návrat ze zkoušek   Návrat ze zkoušek Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 19:04

Gennini se vrátili z chuuninských zkoušek. Někteří byli zklamaní, jiní byli radostí bez sebe. Jenže ve světě ninjů není čas na oddych a na ně už čekala spousta práce.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Návrat ze zkoušek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat ze zkoušek   Návrat ze zkoušek Icon_minitimeSat Nov 06 2010, 20:26

Akamatsu

Vrátil jsem se do vesnice a byl jsem hodně šťastný.Ano!Já to dokázal! řekl jsem si s radostí.Vlezl jsem bránou do vesnice.Páni!Jsem docela unavený. pomyslel jsem si a zívl jsem.Šel jsem směrem k ubytovně a vlezl jsem si do pokoje.Páni.To je super.Stal jsem se Chuninem!!! vykřikl jsem v pokoji,lehl jsem si a usnul jsem.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

Návrat ze zkoušek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat ze zkoušek   Návrat ze zkoušek Icon_minitimeSat Nov 06 2010, 20:47

Tawara

Po návratu ze zkoušek jsem nijak zvláště neslavil. I když jsem si plánoval dokoupit do výbavy pěknou vestu, měl jsem hlavu plnou starostí a myšlenek ohledně příchodu Akatsuki.
Musím zesílit, pokud kvůli mě napadnou vesnici, musím být schopen ji bránit, jinak každý mrtví bude má slabost...
běhali mi myšlenky hlavou při cestě domů. I když jsem plánoval sám sobě nařídit velmi těžký tréninkový program, potřeboval jsem si po cestě nutně odpočinout.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Návrat ze zkoušek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat ze zkoušek   Návrat ze zkoušek Icon_minitimeSat Nov 06 2010, 21:41

Aiko Namikaze

S ostatnými som sa vrátila späť.
Kso... na jednu stranu som hrozne šťastná, že som sa stala Chuuninom... ale... Robí mi starosti Akatsuki... pozrela som sa na ruku, kde som mala uviazanú stužku.
Daisuke... povedala som skleslo.
Potom som zdvihla hlavu hore a pozrela sa na nebo.
Raz sa znovu stretneme... Dattebayo! usmiala som sa.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Návrat ze zkoušek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat ze zkoušek   Návrat ze zkoušek Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 06:21

Akemi
Dorazil som do dediny.
Ksó... Pomyslel som si keď som vkročil do Hory.
Musím byť silnejší. Povedal som si v mysli.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Návrat ze zkoušek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat ze zkoušek   Návrat ze zkoušek Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 07:32

Jakmile Akamatsu usnul, zaklepal někdo na jeho dveře.

Rei

Procházea se ulicemi, a přemýšlela o tom co se stalo na zkouškách. Tak akatsuki? Hádám že teď budeme muset tvrději trénovat.

Hashi

Všude dobře doma nejlíp! Pomyslel si a vydal se směrem k hokageho budově, aby podal hlášní.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Návrat ze zkoušek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat ze zkoušek   Návrat ze zkoušek Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 08:07

Amamatsu

Uslyšel jsem zaklepání.Probudil jsem se.Kdo to může být?? pomyslel jsem si trochu naštvaně a pak jsem řekl Vstupte
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Návrat ze zkoušek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat ze zkoušek   Návrat ze zkoušek Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 08:21

Dveře se otevřeli. Vešel do nich muž středního věku s logem klanu Uchiha vyšitým na hrudi. Inuzuka Akamatsu? Zeptal se
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Návrat ze zkoušek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat ze zkoušek   Návrat ze zkoušek Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 08:43

Akamatsu

Vlezl nějaký chlap se znakem Uchihů a zeptal se jestli jsem já:Ano!To jsem já.Co potřebujete pane??? odpověděl jsem a zeptal jsem se.Co sakra může chtít? pomyslel jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Návrat ze zkoušek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat ze zkoušek   Návrat ze zkoušek Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 16:04

Mé jméno je Kojiro Uchiha a ode dneška jsem tvůj sensei.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Návrat ze zkoušek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat ze zkoušek   Návrat ze zkoušek Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 16:16

Akamatsu

Takže sensei??? pomyslel jsem si.Aha.Díky za informaci,sensei. řekl jsem a pak jsem dodal A jste tu jen proto že mi to máte říct nebo chcete abych šel trénovat??
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Návrat ze zkoušek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat ze zkoušek   Návrat ze zkoušek Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 17:12

Ryuu

Aaa, konečně doma. Zamířil jsem k mému domu, otevřel dveře a skočil si na svou postel. Dneska celej den proflákám a zítra se dám do tréninku, abych se příště stal chunninem.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Návrat ze zkoušek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat ze zkoušek   Návrat ze zkoušek Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 18:23

Bylo ráno druhého dne a týmy měli už takhle brzy po zkouškách sraz. Tým 1 a 2 měli jít na společnou misi a tým 3 čekal společný trénink.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Návrat ze zkoušek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat ze zkoušek   Návrat ze zkoušek Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 18:46

Akamatsu

Ráno jsem se probudil.Bylo to obyčejný ráno.Šel jsem na náměstí a dal jsem si snídani.Pak jsem na náměstí čekal na zbytek týmu protože jsme měli mít společný trénink.Konečně trénink! pomyslel jsem si s radostí.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Návrat ze zkoušek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat ze zkoušek   Návrat ze zkoušek Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 22:26

Aiko

Kráčala som cez Konohu.
Takže Uchiha nieje Chuunin... uškrnula som sa.
Nechcem byť škodoradostná, ale aj tak som vedela, že to tak dopadne... založila som si ruky za hlavu a pohľad mi zase padol na červenú stužku na mojej ruke.
hm... bez teba by som nebola Chuuninom ani ja... posmutnela som a spomenula som si na Daisukeho.
Povzdychla som si a prišla som k svojmu domu.
Takže... chvíľu si oddýchnem a pôjdem trénovať, nech ťa môžem vidieť čo najskôr... bodaj by sme dostali misiu v Kumo.... zasnívala som sa a nevedela som svojho nového priateľa dostať z hlavy.
Vlastne sa mi zdá ako by som ho poznala celý život, nie že sme sa stretli len nedávno... sklonila som hlavu a odomkla.
Vošla som dnu a zacítila pach domova.
Zatvorila som dvere a hodila som sa na posteľ v mojom malom bytíku.
Ach tak veľmi mi chýbaš... zaborila som tvár do vankúša a aj keď som sa snažila zadržať slzy, nezvládla som to.
Som na nič... Bez teba by som bola ešte stále len Genin... Keby som nemala to šťastie a nestretla ťa... potom prišli Akatsuki... Za chvíľu si prídu aj sem pre Kyuubiho a ja som stále taká slabá... nezaslúžila som si postúpiť... posadila som sa a pretrela si oči.
Počkať... m-musím nájsť toho Uchihu čo ma trénoval pred skúškami... alebo... musím proste trénovať! Musím byť silnejšia aby som si mohla splniť svoje sny... vyskočila som z postele a doplnila som si vybavenie.
Vybehla som von a rozbehla som sa priamo ku Kage budove.
Vbehla som dnu a zastavila som sa pred jeho kanceláriou.
Nechcem ho vyrušovať... ale ak má prísť Akatsuki, tak ja chcem svoju dedinu ochrániť a preto musím trénovať!!! A nájsť toho Uchihu čo ma začal učiť Rasengan... aj keby ma ho nemal ďalej učiť... nemôžem len tak stáť... musím sa naučiť poriadne jutsu! urobila som ešte krok k dverám a pomaly som zaklopala.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návrat ze zkoušek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat ze zkoušek   Návrat ze zkoušek Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 22:35

Amaki

Ráno som vstal o piatej hodine a na rozcvičenie som zabehol 3 kolečká okolo Konohy. To by už stačilo...pôjdem radšej za Hokagem pre tú misiu.Povedal som si a šiel som k jeho kancelárii. Pri dverách stála Aiko. Ignoroval som ju a čakal som vedla nej kedže už zaklopala.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Návrat ze zkoušek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat ze zkoušek   Návrat ze zkoušek Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 15:35

KONOHA UŽ NENÍ!!!
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Návrat ze zkoušek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat ze zkoušek   Návrat ze zkoušek Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 15:49

Akemi
Mrzuto som vyrazil z domu.
Namieril som si to na miesto kde sme sa mali stretnúť k našej misii.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Návrat ze zkoušek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat ze zkoušek   Návrat ze zkoušek Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 16:10

Ryuu

Vzpoměl jsem si, že dneska máme misi, proto jsem vyrazil na naše mésto střetu. Už z dálky jsem videl Akemiho jak už tam čeká.Přišel jsem k němu, kývl na pozdrav a sedl si na zem. Hlavu jsem si opěl o zěd a přemýšlel, jaká bude naše mise.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Návrat ze zkoušek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat ze zkoušek   Návrat ze zkoušek Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 17:29

Na místo střetu dorazila i Rei a chvilku po ní i Hashi. Jen pozdravili, ale zatím žádné detaily ohledně mise neprozradili
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Návrat ze zkoušek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat ze zkoušek   Návrat ze zkoušek Icon_minitimeFri Nov 12 2010, 17:00

Bude tady ještě někdo hrát?
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

Návrat ze zkoušek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat ze zkoušek   Návrat ze zkoušek Icon_minitimeFri Nov 12 2010, 17:12

-no já trčím doma a čekám co se bude dít, lépe řečeno až napíšeš Smile
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návrat ze zkoušek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat ze zkoušek   Návrat ze zkoušek Icon_minitimeFri Nov 12 2010, 17:16

Amaki

Prišiel som na miesto a uvidel som Rei sensei.Zdravím, Rei sensei.Povedal som úsmevne

-sry za kratky post
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

Návrat ze zkoušek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat ze zkoušek   Návrat ze zkoušek Icon_minitimeFri Nov 12 2010, 17:20

Tawara-sr sem si nevšiml toho cos psal Sad

Po poněkud drsnějším ránu, vzhledem k tomu že domácí oslava mého povíšení se drobet protáhla jsem s lehkými obtížemi vstal a zamířil na místo setkání, na které jsem dorazil už s Chuuninskou vestou(pokud můžu) a úsměvem na tváři.
Bré ráno
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Návrat ze zkoušek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat ze zkoušek   Návrat ze zkoušek Icon_minitimeFri Nov 12 2010, 17:33

Tak vypadá to že tu jsme všichni (i ty co nenapsali že přišli). Řekl Hoshi. Vesnici obtěžuje partička zlodějů/ninjů z Amegakure. Úkol je vám snad jasný.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Sponsored content





Návrat ze zkoušek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat ze zkoušek   Návrat ze zkoušek Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Návrat ze zkoušek
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Návrat z Chunninských zkoušek
» Diskuze ohkledně zkoušek
» Příhláška do Chunniských Zkoušek
» Rozdělení psaní během konání zkoušek
» Sasuke a návrat do konohy?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Fire Country :: Horagakure no Sato-
Přejdi na: