Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Návrat z Chunninských zkoušek

Goto down 
+5
Clover
joemandel
Páťa
raul2653
Srotak
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Návrat z Chunninských zkoušek Empty
PříspěvekPředmět: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 10:40

Cestou sme si mohli všimnout Ohnivé země, pár hodin na to sme už byli před Iwou. Pořád tam stály 4 obrovské kameny od Tsuchikageho, ale bariéra byla pryč.

Aiko Reizei

Bariéra je pryč... To znamená, že je Tsuchikage bez chakry... možná mrtvý.....
Dívala sem se na Iwu s vykulenýma očima a se strachem v obličeji.. V tom se ale bariéra znovu obnovila a my sme do ní narazili. Spadli sme asi z 30 metrové výšky asi 2 metry od bariéry.
Co to sakra......
Vykřikla se, když sem padala... Dopadla sem na obě nohy a sledovala geniny/chunniny a v nejhorším je chytla. Bariéra se rozevřela a za ní stál Tsuchikage... Byl živý a zdravý a neměl žádné zranění.


Tsuchikage

Vidím, že ste dopadli celkem dobře. Jestli jste nebo nejste chunnini jsem na vás hrdej.
Řekl sem pyšným hlasem a otočil se... V tom hlasem ale bylo trochu slyšet pohrdání.


Naposledy upravil Srotak dne Sun Nov 07 2010, 19:01, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návrat z Chunninských zkoušek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 11:33

Kiburo

Když jsem viděl že je bariéra pryč,začal jsem se bát o svého dědu tsuchikageho,že se mu něco stalo a že je možná i mrtví,potom jsme začali padat z velké výšky dolů,naštěstí se nám nic nestalo,i když jsem byl celkem rozlámaný po pádu a potom jsem viděl dědu,jak na nás mluví,při čemž jsem si velice oddychl a byl jsem štastný,že jsem ho viděl zdravého,ale hlavně živého.
Naštěstí je živej,musím potom za ním zajít a zeptat se ho jak se mu vede a říct mu jak se nám dařilo na zkouškách.Řekl jsem si s radostí v hlase a potom co to tsuchikage dořekl jsem se na něj jen usmál,abych mu nenarušoval jeho proslov
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Návrat z Chunninských zkoušek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 12:49

Shinnai

Hneď ako som dopadla postavila som sa a pribehla som k Aiko sen-sei.
Chcela som sa pýtať na Tsuchikageho, no vtedy sa objavil.
Potešilo ma, že ho vidím v poriadku, ale celkom som nechápala tón jeho hlavu.
Čo sa asi tak stalo...? zamračila som sa a pocit šťastia vystriedal pocit úzkosti aj z toho, čo sa stalo na konci skúšok, aj z Tsuchikageho.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Návrat z Chunninských zkoušek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 16:24

Renji Hagane

Po viac-menej pokojnej ceste sme sa dostali domov do Iwy. Bol som doškriabaný a dolámaný o čosi viac ako keď som odchádzal, no napriek tomu som bol šťastný, že som doma. Aj keď náš odchod sprevádzali naozaj zvláštne okolnosti. Potom nasledoval dopad na zem. Bolo to ako skok do reality. Keď som prelietal okolo Aiko-sensei, len na mňa nemohúcne pozrela. Bola zaneprázdnená chytaním iných ľudí. Ale ja mám tuhý korienok. Dopad trochu bolel, ale ináč som bol v poriadku. Bol to návrat ako do nejakého zlého filmu. Pred nami stál Tsuchikage a prehovoril na nás mierne pohŕdavým hlasom. Možno sa to zdalo len mne, ale videl som, že aj iní mali podobný výraz v tvári.
"Tak sa majte, idem domov." povedal som mávnutím ruky som sa rozlúčil s Aiko-sensei a Shinnai (ktoré ma aj tak nevnímali) a tešil som sa, až konečne uvidím svoju matku a tiež Turakiho.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Návrat z Chunninských zkoušek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 17:59

Meiko

Když jsem narazila do té bariéri,tak jsem dopadla na nohy. Ze začátku jsem se obávala že se s Tsuchikagem něco stalo, ale vypadal že mu nic není. Pomalu jsem se rozešla domů . Doma jsem si lehnula a zírala do stropu, jsem chunniin... . Pomyslela si jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Návrat z Chunninských zkoušek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 20:00

Nikko

Běžel jsem za ostatními, když v tom jsem narazil do bariéry a spadnul na zem, naštěstí na nohy. Ihned potom jsem se vydal "domů" a zjistil jsem, že už tam Meiko je.Ahoj. Tak co, jak to dopadly ty zkoušky? řekl jsem ji hned, jakmile jsem ji zpozoroval.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Návrat z Chunninských zkoušek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 20:54

Taka Sorino

Nemal som naladu kecat. Proste som odisiel domov a na vsetkych sa vykaslal. Matku som ani nepozdravil, co mohlo byt divne.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Návrat z Chunninských zkoušek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 21:05

Meiko

Mě dopadli dobře, jak tobě ? Zeptala jsem se Nikka, a při tom jsem si zívnula. Doufejme že se Nikko stal Chuninem .
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Návrat z Chunninských zkoušek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 21:09

Nikko

Tak u mě zas tak ne, prohrál sem a navíc mi zničil při bitvě toulec. Víc mě mrzí ten toulec, takovej už neseženu, ale nevíš, kde by se tu dal nějakej toulec sehnat? Jo a musíme oslavit to že ses stala ty a myslím že aj Taka chuninem. řekl jsem Meiko a pokusil jsem se o úsměv, ale moc mi to nešlo. Takže já jsem jediný genin v našem týmu. pomyslel jsem si a zadíval se na Meiko.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Návrat z Chunninských zkoušek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 15:19

Meiko

To mě mrzí.. ale třeba budeš mít štětí příště, zesílíš a budeš to mít pak na pohodu. Jinak toulec seženeš možná v kovárně, ale moc se o takoví věci nezajímám. Takže moc nevím. Řekla jsem mu a mrkla na něho.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Návrat z Chunninských zkoušek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 17:05

Renji Hagane

Okamžite som klusal domov. Matka ma nečakala, ale jej objatie ma privítalo o to viac. Myslel som, že ma uškrtí. Jej prvá otázka bola v zmysle, že či nie som hladný. Ako vždy. Skrátka rutina. Ale potom z poličky vytiahla krabicu, ktorá bola niečo vyše pol metra dlhá. Keď ju otvorila, videl som to konečne tam. Špeciálne wakizashi, ktoré môžu nosiť len chunnini a jounini klanu Hagane. Bolo mi zaťažko ho prijať, pretože tento patril otcovi, ktorý zomrel pri obrane Iwy. Zobral som si ho so sebou a vybral som sa hľadať Turakiho. Z veľkej časti mu vďačím za to, že som chunnin.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Návrat z Chunninských zkoušek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 17:31

Nikko

Tak tam se můžu stavit později, kdyžtak si nějakej udělám, ale teďka to musíme oslavit to, že ses stala chuninem.. a pokusil jsem se znovu o úsměv a taky mrkl.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Návrat z Chunninských zkoušek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 19:37

Meiko

Usmála jsem se na něho, to nemusíme slavit. Ale když ti to udělá radost, tak můžeme. Řekla jsem mu, a trochu se zasmála. Můžeme třeba zajít na rámen, navrhnula jsem a čekala na jeho reagování.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Návrat z Chunninských zkoušek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 19:39

Renji Hagane

Hľadám ho a hľadám, neviem ho nájsť. Pozerám sa na najznámejšie miesta vrátane cintorína nášho klanu. Ale nikto tam nebol.
Asi sa objaví vtedy, keď sám bude chcieť.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Návrat z Chunninských zkoušek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 19:50

Turaki Hagane

Byl sem u domu Renjiho a přes okno sledoval tvou matku, která zrovna umývala nádobí... Bylo to divný, ale díval sem se zamilovaně. Pak ale okno zavřela a já se vrátil do reality. Vyšel sem na ulici hledat Renjiho... Cítil sem jeho chakru stejně tak jako Renji trošku cítil tu mou...
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Návrat z Chunninských zkoušek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 19:54

Renji Hagane

Snáď nie som slepý. Cítim jeho prítomnosť. Je niekde tu! Veď bol aj v Suichu. Vracal som sa domov s tým, že ho nájdem zajtra, ale vtom som ho zbadal.
"Kam to čumíš?" spýtal som sa ho vyzvedačne.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Návrat z Chunninských zkoušek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 19:59

Turaki

Hledal sem tě
Zalhal sem ti.
Byl sem na tvém zápase... Možná sis mě všiml, vedl sis dobře... z toho co sem se ptal, byl ten tvůj souboj jeden z nejlepších...
Řekl sem pyšně a podíval se na tvou novou zbraň... Zdálo se, jako bych jí už někdy viděl.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Návrat z Chunninských zkoušek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 20:09

Renji Hagane

Síce odbočil od témy, ale to už bolo jedno.
"To fakt? Ale veď to skončilo remízou. Ale som rád, že sa z nás oboch stali chunini..." doložil som. Následne som zbadal, že jeho zrak padol na wakizashi. Vytiahol som ho teda.
"Konečne ho mám. Zaslúžil som si ho! Vraj je po mojom otcovi, ale aj ty máš jeden je tak?" spýtal som sa ho, nakoľko on bol jounin z nášho klanu a tí ho tiež majú.
"A mimochodom, kedy budeme pokračovať s tréningom?"
Niekedy tých otázok na neho mám až priveľa, ale takto blízko nášho domu som ho ešte nevidel. Musím ho raz zoznámiť s mamou.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Návrat z Chunninských zkoušek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 20:17

Turaki Hagane

Svou wakizashi jsem daroval osobě mě blízké.... Je to už několik let
Řekl sem zamyšleně...
Naučil sem se bojovat i bez něj.
Řekl sem s usměvem a okolo dlaně se mi sformovala ostnatá koule... Tu sem po pár vteřinách zase dal pryč.
S tréningem můžeme začít, až budeš mít čas... Myslím, že pro nás má Tsuchikage nějakou misi.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návrat z Chunninských zkoušek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 20:19

Kiburo

Zkusil jsem jít za svým dědou,potom co jsem si chvíli odpočinul a najedl,tak jsem zašel k jeho kanceláři,když jsem tam došel zaklepal jsem a čekal na přijetí od tschikageho
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Návrat z Chunninských zkoušek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 20:23

Tsuchikage


Co zas kdo chce?
Řekl sem a bylo to i za dveřmi slyšet... byl to takový otravný tón.
Dále...
Řekl sem nahlas.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Návrat z Chunninských zkoušek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 20:25

Renji Hagane

"Tsuchikage? Misiu?" spýtal som sa, ale tú otázku som skôr položil len tak do vetra.
"Jasná páka, tak hor sa za ním!"
Zdalo sa mi zvláštne, že daroval wakizashi nejakej inej osobe. To wakizashi nie je len nejaká sentimentálna vec, vďaka nej sa pozná shinobi klanu Hagane.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návrat z Chunninských zkoušek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 20:27

Kiburo

Slyšel jsem jak mě tsuchikage přijímá a potom jsem tedy vešel dovnitř k němu do kanceláře.Ahoj dědo,chtěl jsem tě přijít navštívit a zeptat se tě jak se ti vede,potom jak si nás zachranoval,vypadáš ale že jsi v pořádku,ono kdo jiný by měl bejt než ty viď?.Zeptal jsem se dědy s velkým respektem a úctou,ale i zároven s velkou radostí že ho vidím.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Návrat z Chunninských zkoušek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 20:38

Tsuchikage

Přesně tak.
Řekl sem s vynuceným usměvem.
Na to, že sem tě poslal do vesnice nedávno ses stal Chunninem dost rychle... Sem na tebe hrdej... Můj tréning zabral.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návrat z Chunninských zkoušek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 20:45

Kiburo

Hold seš třída,mam dobrýho trenéra a děkuju ti,mam ještě jeden dotaz,abych tě moc neobtěžoval chtěl bych se zeptat jestli bys mi nepomohl s mým tréninkem,přeci toho až tolik neumim a chtěl bych udělat pokrok dopředu,abych ti nedělal ostudu neměl bys chvíli čas prosim tě nebo nějakou radu co bych měl trénovat a jak?.Zeptal jsem se ho s velkou prosbou v hlase a čekal na jeho odpoveď
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Návrat z Chunninských zkoušek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat z Chunninských zkoušek   Návrat z Chunninských zkoušek Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Návrat z Chunninských zkoušek
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Návrat ze zkoušek
» Diskuze ohkledně zkoušek
» Příhláška do Chunniských Zkoušek
» Rozdělení psaní během konání zkoušek
» Návrat starých známých nebo narušitelé?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Iwagakure no Sato-
Přejdi na: