Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nová etapa

Goto down 
+10
Rhaegar
likuku0
Hysterio
Clover
Forward
Srotak
Kakuza-chan
Shika-san
sfrit
Aspi
14 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Nová etapa - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa - Stránka 5 Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 20:47

Dante

Jen sem se na ni podival a řekl Dělam si srandu a usmal serm se na ni.Měli bychom dostat misi nemyslíš?? Ale nejsdřív musim zvládnout tu techniku.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Nová etapa - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa - Stránka 5 Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 20:49

Natsuki Yoake

Myslím že nie, nemali by sme ju dostať, ale to je iba môj osobný názor a z osobných dôvodov. Povedala som a konečne som si dala do úst to sústo rámenu. Po tom som len znova začala jesť.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Nová etapa - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa - Stránka 5 Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 20:57

Dante

Dobrá pověděl jsem s úsměvem na rtech a napil se znovu sake.Po chvíli jsem snědl poslední sousto, zapálil jsem si cigaretu a lehl si do trávy.Hmm asi sem na to káplnul
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Nová etapa - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa - Stránka 5 Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 21:07

Creepy


To zní jako plán, i když...napadla mě jedna taková technika na kterou bych se tě chtěl zeptat pokud to nevadí...
pousmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Nová etapa - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa - Stránka 5 Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 21:19

Dante

dejte si sake ja du trenovat.Típl jsem cigaretu o botu a zahodil jí do prázné misky od ramenu.

Du na to řekl jsem si v duchu a připravile.Zkoncentroval jsem chakru a pořád si opakoval Soustředit se na chakru a cíl Vystřelil jsem blesky.Byli přesně jak jsem chtěl akorát krátké. dva metry vylo dost na to jak jsem to udělal před tím ale pořád nic moc.Potřebuju do toho dát víc chakry ale pak nevim jak stim manipulovat, bude to čim dál těžší.

Několikrát jsem to zopakoval a výsledek byl stejný.Z kapsi jsem vatáhl pilulku kterou jsem ukradl v nemocnici.Podle nápisu na krabičce to pomáhá zlepšovat koncentraci chakry tak to skusim.Spolkl jsem jí a skusil koncentrovat chakru.Cítil jsem jak jsem měl chakru v celé ruce a v obrovkém mnošství.Aha tak takhle Rozeběhl jsem se a vypustil jsem blesky.Chakra mi z ruky ubývala a tak jsem se jí pokusil doplnit.Drak se vytáhl tak na deset metrů a pak nastal výbuch.V zemi byla díra já měl popálenou ruku.Ležel jsem na zádech a jen pomalu oddychoval.Tohle je limit? zeptal jsem se sám sebe.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová etapa - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa - Stránka 5 Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 22:21

Kaze

Jedli jsme v klidu když v tom Dante vytáhl saké a já si ho od něj vzal a lokl si. Chvíli jsem nic nedělal a pak se začal smát. "Jej, jsi jeden z mála kterého napálili! Vždyť to není vůbec saké, ale jen nějaká šťáva a myslel sis, že je to saké jen, protože je tam přidané koření kvůli pálivosti na jazyku. Je vidět, že jsi saké nikdy neměl a to hlavně, protože by ti ho ve 14 nikde nedali." Docela solidně jsem Danteho vysmál a tu šťávu, která byla pro Danteho sakém jsem vylil na zem a stále se smál.

Darui

Sledoval jsem jak je docela vyděšený. "Ano, náš klan je opravdu vytvořen samotnými anděly, teda podle legendy, ale té se dá věřit." Řekl jsem mu po pravdě. "Tvý rodiče zemřeli při zapečeťování jedné z bran, kvůli které by mohl být vypuštěn Jashin. Chceš slyšet legendu o našem klanu?" Zeptal jsem se ho tajemně.

Miyoko

Už jsem se chtěla připravit k boji, ale to už se mě na něco zeptal a já jen kývla hlavou. "No, jakou?"
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Nová etapa - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa - Stránka 5 Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 22:34

Dante

To je parchant Pravda je že saké jsem měl.Číšník nepozná Henge no jutsu takze je to cajk.
zařval jsem na senseie z té jámy kde jsem ležel spopálenou rukou.
Sensei může te mi pomoct prosím o jednu ruho se nemůžo opřít a druhou mám popálenou.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nová etapa - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa - Stránka 5 Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 22:41

-Dpč nejak som sa pozabudol T-T

Jukara

Rýchlim krokom som prechádzal cez námestie Suichi a mal som to namierené na tréningovú lúku. Nabudúce sa chunninom určite stanem!!!Pomyslel som si na naštvane a ešte som pridal do kroku aby som sa tam už konečne dostal. Potom ako som pred sebou uvidel lúku som sa pousmial, no hneď ma to prešlo. Do prdele! Ako sa mám niečo naučiť sám od seba? Povedal som potichu a začal som nad niečím rozmýšlať.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nová etapa - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa - Stránka 5 Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 06:39

Cloud

Konečně mě pustili z nemocnice ale pořád jsem měl jednu berlu.Pomalu jsem procházel vesnicía mířil si to ke svému domovu v lese.hmmm...co budu dělat....honilo se mi hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nová etapa - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa - Stránka 5 Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 13:31

Sora

Rozumím... , řekla jsem a kývnula hlavou. Jen v kritické situaci... Problesklo mi hlavou, a jaký to je rank ? Furt stejný jako raitonoví šíp ? Zeptala jsem se Izumiho.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Nová etapa - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa - Stránka 5 Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 13:53

Yuu

Podíval jsem se zajímavě na Daruie.
Poslechnu si to... řekl jsem.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová etapa - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa - Stránka 5 Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 15:31

Kaze - Pokud sakra mluvíš na moji postavu tak laskavě počkáš a né, že napíšeš "Sensei nereagoval" A když napíšeš jednou, že na někoho mluvíš a on nezareaguje za dvě hodiny, protože nemá čas, jako ty tak prostě počkáš až bude mít čas a né, že napíšeš znova, to samé aby jsi na to upozornil. Laskavě se uklidni.

Znovu jsem Danteho vysmál. "To jsi uplně na omylu chlapečku, tohle zkoušelo už tolik lidí, že číšníci jsou trénováni, aby rozeznali Henge, takže jsi nikdy saké neměl a dokud ti nebude více jak 18 tak ani mít nebudeš." Řekl jsem mu krutou pravdu a pomohl mu se doztat z jámy, ale jakmile z ní vyšel, tak se mu pdolomily kolena a on padl k zemi kvůli nedostatku chakry. "Přehnal jsi to."

Izumi

Zamyslel jsem se. "No vzhledem k tomu, že tu techniku uděláš jen jednou v životě, tak je to S, ale bylo by lepší, aby o tom nikdo nevěděl. Nemám povolení učit chuuniny S jutsu." Řekl jsem ji po pravdě.

Miya

Najednou se ze stromu za Cloudem ozval dívčí smích a jemu došlo, že jsem to já.

Hiyori - U Jukara

Najednou Jukara ucítil něco před nohou a v tu chvíli zakopl a spadl do sněhu, při čemž uslyšel hlasitý smích. "Háá! Blbče pěkně jsi se rozsekal!"

Darui

"Před hodně, opravdu hodně lety na zemi nechodili lidé, ale démoni a andělé, kteří mezi sebou vedli spor o území, a proto si následně určili místa. Andělé maj nebe a démoni maj peklo. Jenže na zemi zůstal jeden z nejsilnějších démonů a to byl Jashin, který chtěl mít zemi pro sebe, tak povolával z pekelných bran démony, kteří se vtělovali do lidí a pak je ovládli a kolem nich byla vytvořena temná aura. Andělé na to přišli a brány zapečetili, jenže Jashin se nedal a povolal i svého syna nebo bratra, přesně se neví co to vlastně je, jménem Shini, to je ten co ti udělal tu pečeť na prsou. Andělé Jashina poslali zpět do pekla, kde ho zapečetili Jashinovou bránou, která se objeví jen když se otevře 6 z 12ti pekelných bran. Jenže Shini dál zbrojil a zabíjel jak anděli tak i lidi, ale andělé neměli sílu na to, aby zabili člověka, ve kterém byl Shini, takže dali polovinu svých sil 10ti vyvoleným a ti si začali říkat Démoni lovci a postupem času se přejmenovali na Aburakoji a pomocí svého Doujutsu hledají démony a ničí je. V současné době je otevřena 1. brána smrti, kterou kdysi otevřel Hidan a nikdo nevíme, kde je, aby jsme ji zavřeli." Řekl jsem mu historii našeho klanu.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Nová etapa - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa - Stránka 5 Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 15:44

Já to poslal dvakrát to samí???Ja myslel ze jsem to vypnul kdys sem jel na eko gympl k vam do PDY.tk to sry.
Dante

Vyčerpáním jsem padl k zemi a je vzdychal.Už to skoro mám řekl jsem chraptivým hlasm na senseie.Jestli teďkon umřu chci aby ste to viděl. srazil jsem ruce k sobě ale ty padli k zemi.


Naposledy upravil sfrit dne Wed Nov 10 2010, 16:09, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Nová etapa - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa - Stránka 5 Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 15:57

Kin
Pokracovala som v citani zvitku a premyslala, aku techniku sa naucit...
Uf, dava mi to dost zabrat, pomyslela som si a cakala.. Asi na spasu..
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Nová etapa - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa - Stránka 5 Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 16:16

Yuu

Stuhle jsem poslouchal.. Jak Darui dovyprávěl, začal jsem reagovat.
Takže, takhle to je... Takže zbývá pět brán.. Takže pokud se mám stát
Démoním lovcem, budu muset ničit démony... Ale stále nevím jedno, co je
to naše "Doujutsu" a proč mě Shini nezabil, když měl šanci?
řekl jsem
a spojil ruce, které se mi opírali o kolena.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Nová etapa - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa - Stránka 5 Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 16:29

Creepy Boy

Jen jsem mávl rukou.
Ale nic, neh to plavat pokračujeme v boji
usmál jsem se a vyběhl s mečem proti ní.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Nová etapa - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa - Stránka 5 Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 16:46

Natsuki Yoake

Celý čas som tých dvoch bez slova sledovala a pri tom som si vychutnávala rámen. Keď som konečne dojedla tak som sa len postavila a trocha som sa ponaťahovala. Som zvedavá čo bude v tej dedine hadov, či ako to sensei nazval. Pomyslela som si a sledovala som oblohu.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nová etapa - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa - Stránka 5 Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 16:53

Jukara

Odrazu som sa o niečo potkol a skončil som tvárou v snehu.Au...čo to?Prebehlo mi hlavou a v tom som začul nejaký otavný smiech. Pretrel som si oči z a vyskočil som spať na nohy.grrr... a kdo si ty?! Spýtal som sa naštvane.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Nová etapa - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa - Stránka 5 Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 17:18

Dante

Sledoval jsem oblohu a pomalu oddychoval.Byl jsem si jist že tu techniku zvládnu docela rychle.Nemohol jsem hýbat rukama ani nohama takže jsem byl omezen jen na mluvení.Sensei nevíte jak zkombinovat dýlku a tvar? zeptal jsem se ho a zavřel oči.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová etapa - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa - Stránka 5 Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 17:25

Hiyori

"Já jsem přece dá se říct, že sestra tvého senseie Ulquiorry, nikdy jsi mě neviděl?" Zeptala jsem se trochu nechápavě, protože mě zaráželo, že mě nezná.

Miyoko

Na nic jsem nečekala a mé oči zase zežloutly, takže jsem aktivovala své doujutsu. V tu chvíli se na mě rozeběhl s mečem a já se jen pousmála a dkyž byl přede mnou, tak jsem nakopla s nakoncentrovanou chakrou v noze do sněhu a ten se rozletěl na něj a on chvíli neviděl před sebe, jenže to už jsem klečela vedle něj a nohu měla před jeho nohama, takže by měl zakopnout, jelikož neviděl.

Darui

Pousmál jsem se a zavřel oči a pak je otevřel, ale měly jinou barvu.
Nová etapa - Stránka 5 Orange_love_by_Tegaria
"Jmenuje se to Akugan a je to oko, které dokáže rozeznat jednotlivé stupně síly démonů. Existují 4 stupně démonů. První je ten, který jsou vlastně uplně základní démoni, které zabiješ jen obyčejnou pečetící zbraní. Druhý stupeň jsou ti, kteří již dokáží ovládat jednotlivá jutsu a už jsou silnější, takže jim musíš zbraní udeřit do čela, aby umřeli. Třetí už jsou skoro jako my, prostě už je skoro nejde rozeznat, jelikož dokáží svoji temnou auru zamaskovat a jejich schopnosti se dokáží vyšplhat až na S ninji. S tim, že je zabiješ až když jsou bez chakry a znovu je udeříš pečetící zbraní do čela. A poslední stupeň jsou dá se říct, takový ti vůdci, kteří jsou dost silní a většinou na ně jeden člověk nestačí. " Řekl jsem a znovu zavřel oči, při čemž jsem se pousál a zase je otevřel a měl jsem oči jako dříve. "No, ale to je jedna ze schopností, pak dokážeš pomocí soustředění zjistit, kde je jiný člen Aburakoji ve tvé blízkosti, proto tě ve vesnici vždy najdu. Musíš zavřít oči a stát v klidu a soustředit se na to. A poslední věc co to umí je, že to nahání velký strach démonům a jakmile to aktivuješ před nima, tak se jim zdá, že máš dvojnásobně víc síli, jak oni, takže většina třeba i strachy zmizí." Vysvětlil jsem mu a porozhlédl se kolem sebe. "Shini tě nechce zabít, chce tvé tělo ovládnout, aby smíchal krev démonů s klanem Aburakoji."

Kaze

"Nemachruj tady, oba víme že umřít nechceš, tak se nepředváděj, fakt se chováš jak malé děcko." Řekl jsem mu po pravdě, ale najednou jsme uviděli menší mlhu. "Nejdříve si odpočin a naber chakru, pak ti vše řeknu."
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nová etapa - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa - Stránka 5 Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 17:37

Jukara

Chvílu som na teba nechápavo pozeral.Ahaa...ty si predsa Hyiori. A čo tu vlastne robíš?Super!Práve mi prezradila kdo je môj sensei.Pomyslel som si
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Nová etapa - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa - Stránka 5 Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 17:38

Yuu

Jen jsem se nechápavě díval.
A-a-a jak dlouho bude trvat trénink, abych zvládl, alespoň démona prvního
stupně...?
zeptal jsem se zmateným hlasem.
To Doujutsu bych se rád naučil. řekl jsem.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Nová etapa - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa - Stránka 5 Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 17:59

Dante

Hai řekl jsem senseiovi a pokusil jsem se usnout.Jen doufam že mě neodnese stěmi zraněními do nemocnice říkal jsem si vduchu a usnul jsem.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nová etapa - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa - Stránka 5 Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 18:02

Cloud

Tohle néni šměšný!řekl jsem trochu naštvaně a na hlavě mi najela Anime žíla.byl hold moc silný...s tím já nic nenadělám...ale málem jsem ho dostal...řekl jsem a povzdechl si.teď se tomu budeš smát až do mé smrti...já o berlích...takový pohled se naskytne jen jednou za život...řekl jsem a mírně se zasmál.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Nová etapa - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa - Stránka 5 Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 18:19

Simon

Prišiel som ku Kage radnici. Vošiel som dnu. Chvílu som sa prechádzal po budove až kým som neprišiel pred Kageho kanceláriu. Zaklopal som na dvere. Ktovie či tu je. Pomyslel som si.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nová etapa - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nová etapa
Návrat nahoru 
Strana 5 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Nová Suichugakure
» Nová generace!
» Nová generace
» Nová vesnice
» Nová Sekce

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: