Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nová etapa

Goto down 
+10
Rhaegar
likuku0
Hysterio
Clover
Forward
Srotak
Kakuza-chan
Shika-san
sfrit
Aspi
14 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Nová etapa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 14:16

Kin
Nas kratky rozhovor som plne ignorovala, ale ani nesla domov, ako som si z prvu myslela. Moje nohy ma doviedli na treningovu plan presne tam, kde sa nachadzal Nemeshi.
ahoj, pozdravila som ho,ale delaje sa venovala treningu. Z mojich ust vystrelovali prudy kyseliny, ktora zasiahovala stromy v okolia snazila som sa ich jednou ranou prerezat.
Musim tu techniku rozvinut a vlozit do nej viac podstaty aby sokm mohla jednou ranou presltrelit.
Aspon tak to pisali v obrom zvitku, ktory som mala pri sebe....
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Nová etapa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 14:55

Simon

Prechádzal som sa pomaly po Suiche a rozmýšľal nad svojou budúcou kariérou. Myslím, že som dobrý človek, ktorý by to mohol docieliť až k ,,jouninovi". Neviem podľa čoho sa určuje hodnosť jounin. Musel by som sa na to asi opýtať Utakatu, čo by mi na to povedal. Obrana vesnice je to najdôležitejšie pre ľudí, ktorý v nej žijú. V tom som uvidel Nimeshiho a Kin na tréningovom placi. Pomaly som išiel za nimi. Teprv skončili chuuninské skúšky a oni už tréningu. Tí si ani pauza nedajú. Vyskočil som na strom a pozeral nenápadne ako sa im darí.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Nová etapa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 15:06

Dante

Navázal jsem s kosou chakrtový řetěz a vrhl jí po něm.Tu kosu by neměl zničit ani tim divnym nožem heh. pomyslel jsem si.Co říkáte na tohle sensei! zařval jsem s opovrhujíím tónem na ní.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová etapa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 15:23

Kaze

Najednou se na mě rozletěla kosa, ale v tu chvíli jsem se dotkl zápěstí a to fialově zazářilo a přede mnou se objevil železný štít, který jsem chytl a odrazil s nim kosu a následně se okolo štítu objevily ostny a já ho vymrštil proti Dantemu.

Utakata

Od té doby co si nic nepamatuju mě nic netíží, jakoby to bylo i lepší. Pomyslel jsem si, když jsem kráčel vesnicí, jenže to už jsem šel kolem louky, kde byl Nimeshi a Kin. Sedl jsem si na lavičku před loukou a pozoroval je. Na první pohled nebylo poznat, že jsem to já.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Nová etapa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 15:28

Dante

H Chytl jsem kosu zpět do ruky a řetěz se mi omotal kolem zápěstí.Letěl na mě štít s obrovskými ostny a já jen čekal.Udeřil jsem tupou stranou do štítu a srazil ho k zemi.V zápětí jsem vyskočil nad senseie složil pečetě a řeklRyo Fuuyin, KAI Kolem mne se oběvila chakra uhlazená jak samotné nebe.Jedna zornička mi zrudla.AAA konečně jsem volnýýýý.Teď ho zabijem.ÁÁÁÁ V druhé ruce se mi oběvila pečeť kterou když si položím na čelo tak automaticky zapečetí Rya zpět do hlubin těla.Ryo vzal kosu a mrštil jí po Senseiovi takovou rychlostí že snad nemohl nic dělat.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Nová etapa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 15:35

Creepy Boy

Jen jsem pokrčil rameny.
Co já vím, nebyla by žádná začít bojovat s tím že znám všechna jeho slabá místa.
zasmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová etapa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 15:45

Kaze

Nic o tom, že při uvolnění toho vnitřního "já" se ti zvýší síla a rychlost nebylo v charakteru řečeno, takže rychlost ani síla se ti nezvýší.

Rozletěla se na mě kosa, když v tu chvíli se mi ve fialové záři v ruce objevil dlouhý řetěz a já nadskočil kosu, kterou už obalil můj řetěz a já cuknul rukou dozadu, takže buď kosu pustil a zachránil se nebo, letěl i s koso přímo do stromu.

Miyoko

Začala jsem se smát jeho naivitě. "Kdo řekl, že bych ti řekla všechna jeho slabá místa?" Řekla jsem až trošku výsměšně.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Nová etapa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 16:03

Creepy

Kdo říká že bych chtěl znát třeba jen jedno?
zeptal jsem se zcela vážně.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Nová etapa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 16:12

Taky že ne ta rychlost je moym hlavnim atributem.A jen sem v podstatě zešílel.Ryo je mrtvá osoba co as tak mrtvá osoba která obživne děla ??XD

Dante

Praštil jsem se dlaní do čela.Ryo se náhle s obrovským jekem stáhl do mého těla a uzavřel se.Omotal jsem si řetěz kolem nohy a utvořil pečetě.Raiton Riudan Zkoncentroval jsem všechnu chakru do ruky s drakem.Teď by to mělo statčit na dva silné úderyKosa prolétla stromem a já udeřil do stromu tak aby spadl a já mohl v klidu přistát.Když jsem dopadl na zem řekl jsem Tak co ení to dostatčující dúkaz o síle sensei.a začal jsem se potichu chehtat.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nová etapa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 16:43

Masaru


Zrovna mě démon lákal na velkou moc, když v tom se u mě objevil Yoshio.
Yoshiro-san.... Dlouho sem Vás neviděl... Co ste dělal přes zkoušky?


Naposledy upravil Srotak dne Mon Nov 08 2010, 18:53, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Nová etapa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 16:45

Natsuki Yoake

Po chvíľke len takého túlania som došla na cvičisko, teda aspoň som dúfala že tu trénuje tým v ktorom som aj ja. Akonáhle som uvidela Danteho tak som si sťažka povzdychla. Bože zase ten Baka. Pomyslela som si a vstúpila som tam medzi nich. Hmm, dôkaz o sily hej? spýtala som sa trocha ironicky ale milo som sa usmiala. Toto je ten tým ku ktorému som priradená? spýtala som sa a čakala som na odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová etapa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 17:24

Kaze - Jenže když je to tvůj atribut, tak to neznamená, že budeš rychlejší než jounin. jen jsi o trochu rychlejší než lidi s atributem síly.

Dante kolem mě proletěl do stromu, kde ikdyž si dal raiton do té ruky, tak to nic neměnilo na tom, že to do toho stromu silně napálil, což nějaká ta menší zranění jistě udělá. "Síla možná pomocí technik, ale v přemýšlení nad taktikou sílu vlbec nemáš, takže v tu hle chvíli bych tě v klidu zabil." Řekl jsem mu pravdivě, ale to tam dorazila nějaká dívka a já na její otázku souhlasně kývnul. "Já jsem Kaze Riun, sensei týmu." Řekl jsem, při čemž jsem ji podal ruku na seznámení.

Miyoko

"Z toho co jsi řekl to tak vyznělo a i blbci dojde, že když jsi za mnou přišel, tak budeš chtít pomoct s tréninkem, což mimochodem může zahrňovat i informace o protivníkovi." Řekla jsem mu po pravdě a dál kráčela.

Yoshiro - Yoshiro a né Yoshio.

Zamyslel jsem se a podíval se na něj "Byl jsem hledat informace ohledně plánu Akatsuki a pár věcí jsem našel. Avšak jsem také slyšel, že jsi se konečně stal chuuninem, takže gratuluji." Pousmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Nová etapa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 17:28

Creepy Boy

Ale já nechci informace, chci být dost silný na to abych ho porazil, to je vše.
zasmál jsem se vesele.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Nová etapa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 17:37

Natsuki Yoake

Usmiala som sa a potriasla som mu s ňou. Ja som Natsuki Yoake, dúfam že s vami budem vychádzať. Odpovedala som mu už dopredu nabiflovanú odpoveď. Potom som sa iba otočila k Dantemu, to máš za to že si ma včera nanuckal vypiť to saké, vieš ako mi bolo dnes ráno hrozne? spýtala som sa ho naštvane no skôr to bola rečnícka otázka.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Nová etapa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 18:02

Nimeshi

Pozdravil jsem Kin a Simona, ale moc jsem se při tréninku nenechal rušit, několikrát se mi povedlo zkapalnit a odkapalnit klona, když jsem to ale zkoušel na svém originálním těle, tak mi to pořád moc nešlo. Achjo, proč taky nejsem z vody... Pomyslel jsem si a už toho chtěl nechat, v tom jsem si ale vzpomněl na svůj fail při zkouškách a to my dodalo sílu dál pokračovat.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová etapa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 18:45

Miyoko

Kývnula jsem souhlasně hlavou a došli jsme na louku. Stejně bude v háji až ho Kitoshi chytne do toho jutsu, což hoc hytl už po druhé, takže asi prohraje. Pomyslela jsem si.

Kaze

Zasmál jsem se když tam říkali něco o saké. "No, divim se že vám to prodali, dobře vám tak, že vám bylo blbě, nemáte to pít." Zasmál jsem se znovu. "Nevíte, kde by mohl být ten třetí?"
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nová etapa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 18:54

Masaru Yukisha

Je to jenom titul.
Řekl sem s usměvem.
Stejně mě dříve nebo později degradujou, jako to bylo ze Suikafuurado.
Řekl sem ještě s větším usměvem a myslel sem to jako vtip.
Mám takovej dotaz... dlouho nad ním přemýšlím... Co mám dělat s tím démonem, co mám v sobě? Nedá se vůbec ovládat.
Zeptal sem se zvědavě.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová etapa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 19:10

Yoshiro

"Věř mi, že to není jen titul. Kdyby jsi se nestal chuuninem, tak se nestaneš ani jouninem a nikdy mě nebudeš v budoucnosti trénovat." Řekl jsem mu uplně po pravdě a najednou jsem se napřáhl rukou a následně máchl a vyhodil jsem do oblak dřevěného malého ptáčka, který díky větru kroužil na obloze. Nebylo to z nějakého bližšího důvodu, ale prostě si rád hraju se dřevem. "Hele démona ještě nepotřebuješ, co o tobě z budoucnosti vim, tak jsi nikdy nepotřeboval něčí pomoc, aby jsi se stal silným."
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nová etapa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 19:15

Masaru

Jaktože vůbec máte Mokuton? Co já vím, tak by ste měl mít víc elementů po své matce a suitanar po otci....To ste se tak narodil, nebo ste ho získal?
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Nová etapa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 19:17

Dante

Zasmál jsem se.Já byl úplně v pořádku, dokonce mi bylo líp jak normálně.Utřel jsem si krev kterou jsem vyplivl po nárazu do stromu.Chvíli jsem hleděl na Natsuki a zapáli jsem si cigaretu.Promiň kouří moje druhý já ale sensei ví jak to dopadlo když měl absťák.Že sensei řekl jsem.A trochu jsem se pousmál.Doufám že ti to nevadí? zeptal jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Nová etapa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 19:52

Natsuki Yoake

Vadí mi to. Zahundrala som, ehm sensei, ale ja som ani nevedela čo to pomaly saké je, on mi povedal že mi to neublíži a že v malej dávke je to dobré. Zahundrala som znova a zatvárila som sa trocha naduto.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nová etapa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 19:55

Sora

Po jídle jsem vyšla ven, směrem na trénovací louku. Furt cítím to teplo... je to fajn. Pomyslela jsem si, a k té tyčince co mi dal Izumi jsem položila ruku. Je to tu...Izumi-sensei stala jsem se chuninem. Řekla jsem si, a ruku sevřela v pěst. Moje cesta pokračovala dál na cvičisko.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Nová etapa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 19:59

Dante

Podíval jsem se na Natsuki.Přiskočil jsem k ní a do ucha jí pověděl Msíš všechno říkat právě senseiovi?? Poté jsem se druhým pohybem vrátil před senseie a řekl Sensei můžete mi prosím pomoct s tréningem??Skoušel jsem na to přijít ale nedokázal jsem to potřebuju radu.Zatvářil jsem se sklesle Víte on to umí,můj vnitřní dokázal toho draka roztáhnout na dvacet metrů ode mě znovu jsem se podíval na natsuki a zamračil se.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Nová etapa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 20:09

Natsuki Yoake

Prečo by som mu to nemala hovoriť? zahundrala som si pre seba a mala som sto chutí na neho zaútočiť. Tse, nestojíš mi za to, pomyslela som si no v hĺbke duše som ho už prebodávala svojou katanou. Myklo mi rukou smerom ku katane ale zamaskovala som to tak že som sa poškrabala na chrbte.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Nová etapa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 20:19

Dante

Heh chtěla bys mě zranit řekl jsem opovrženlivě, Stejně by se ti to nepovedlo řekl jsem jí a znovu k ní přiskočil.Měl jsem pocit že jsme spolu vycházeli dobře a nechci aby se to měnilo zašeptal jsem jí ponurým hlasem do ucha.Vzal jsem cigaretu do ruky a udělal jsem sní spirálu kolem Natsuki.Po té jsem jí jehlicí přišpendlil ke stromu(cigaretu).
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nová etapa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová etapa   Nová etapa - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nová etapa
Návrat nahoru 
Strana 2 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Nová Suichugakure
» Nová generace!
» Nová generace
» Nová vesnice
» Nová Sekce

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: