Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nový člen ? (Kakuza-chan)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový člen ? (Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Nový člen ? (Kakuza-chan)   Nový člen ? (Kakuza-chan) Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 19:15

Yotsuke s epomalu probýral ve tmavé místnosti byl ještě celý od písku jako kdyby se právě dusil a vykašlával ho
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Nový člen ? (Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový člen ? (Kakuza-chan)   Nový člen ? (Kakuza-chan) Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 19:20

Yotsuki

Pomalu jsem se probíral v jakési tmavé místnosti a vykašlával kvanta písku, to samé jsem si vytřepával i z bot, košile a kalhot.
Tomu říkám žádost o spolupráci jedna báseň
zamračil jsem se a důkladně se rozhlédl po okolí abych zjistil kde jsem.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový člen ? (Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový člen ? (Kakuza-chan)   Nový člen ? (Kakuza-chan) Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 19:23

Uslyšel si zapískání a zavrzání dveřmi a pomalu se ktobě blížilo světlo z lampy když se otevíraly dveře .. už si se probral ? .. tak pojd zamnou .. řekla osoba ve dlouhém klobouku uplně v klidu

Tak ... a ted is tu udělat čtenářskej denít tka napíšu pozdeji Smile
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Nový člen ? (Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový člen ? (Kakuza-chan)   Nový člen ? (Kakuza-chan) Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 19:24

Yotsuki

Nově příchozího jsem probodl nepřátelským pohledem, ale vstal jsem a vyrazil za ním. Nechtěl jsem si je tu znepřátelit než se dozvím o co tu jde.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový člen ? (Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový člen ? (Kakuza-chan)   Nový člen ? (Kakuza-chan) Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 20:09

Následoval si toho típka s dlouhým kloboukem a on pořád zahybal zrychloval a zpomaloval jako kdyby jste šly v bludišti už to bylo unavné a pak otevřel nějaké dveře a ty si uviděl ten stůl a hned se ti vybavila vzpomínka když jste tu byly poprvé jak v čele seděl Hoki a po pravici vaše senseika jako jeho sestra
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Nový člen ? (Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový člen ? (Kakuza-chan)   Nový člen ? (Kakuza-chan) Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 20:12

Yotsuki

Následoval jsem svého průvodce a neustále zrychloval krok abych mu stačil. Vzhledem k jeho tempu očividně nechtěl abych se v tom jejich bludišti vyznal. Toto pokračovalo až jsme se dostali přímo do hlavní místnosti se stolem a těmi dvěma.
Víte, je spousta způsobů které by vám zajistili moje sympatie ale snaha utopit mě v písku mezi ně vážně nepatří.
začal jsem lehce mrzutým tónem hned ve dveřích.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový člen ? (Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový člen ? (Kakuza-chan)   Nový člen ? (Kakuza-chan) Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 20:16

Postava s Kloboukem

Hoki nemá rád dlouhé jednání zvlášt když to nemělo smysl tě podobru přemlouvat řekl jsem mu .. a odstrčil židlu od stolu aby si sednul .. byla přesně na středu po pravici já jsem si sednul hned vedle a lucernu jsou položil na stůl
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Nový člen ? (Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový člen ? (Kakuza-chan)   Nový člen ? (Kakuza-chan) Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 20:18

Yotsuki

Povzdechl jsem si.
Jasně a proto jsem kašlal písek.
nechápavě jsem zakroutil hlavou a posadil se na nabízenou židli.
Co po mě vlastně chcete? Nejsem zas tak silnej a kromě jména nemám ani žádnou politickou moc.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový člen ? (Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový člen ? (Kakuza-chan)   Nový člen ? (Kakuza-chan) Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 20:25

Postava s Kloboukem

Politickou moc můžeš získat ... Ale to by moc trvalo .. a pak jsem zavřel pusu a přestla jsem mu všechno říkat .. Už tu dávno měly být .. řekl jsem a pomalu jsem více zapadl do židle
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Nový člen ? (Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový člen ? (Kakuza-chan)   Nový člen ? (Kakuza-chan) Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 20:26

Yotsuki

Kdo ví? Stačí nějaká válka stát se hrdinou a všechno jde samo
ušklíbl jsem se a čekal.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový člen ? (Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový člen ? (Kakuza-chan)   Nový člen ? (Kakuza-chan) Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 21:02

Postava s Kloboukem

Neplet si válku a politiku .. řekl jsem nevýrazně

Potom hned zapískala dveře na první pohled to tu bylo celkem zchátrale a ty si viděl vstupovat 4 lidi ze všech možných stran do místnosti a viděl is je sedat nevyděl si jejich obličeje protože byly stále ve stínu od lucerny
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Nový člen ? (Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový člen ? (Kakuza-chan)   Nový člen ? (Kakuza-chan) Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 16:56

Yotsuki

O čem jiném je válka než o politice?
zeptal jsem se s lehkým úšklebkem když vcházela ta čtveřice. Ani jsem jim nevěnoval moc pozornosti a jen čekal co se bude dít.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový člen ? (Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový člen ? (Kakuza-chan)   Nový člen ? (Kakuza-chan) Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 18:09

Usadili jsme se a kloboučník zhasnul lucernu ...

Hoki

Super ... je nás tu dost aby jsme mohly rozhodnout .. řekl jsem ... Yotsuki .. jako jediný máš v sobě krev předků , tímto ti dávám nabýtku která se neodmítá .. řekla odkašlal .. Jelikož ti v žilích koluje krev tvých předků jako jediný si byl vhodný pro náš plán jak už víš jsme Ewangelium .. Jsme rebelové a škodíme kumogakure nebo spíš Raikagemu který má něco za luben a my chce nastolit pořádek aniž by si toho někde všiml ... ty by si mohl bejt náš hráč .... hráč v poli jako dobrá přítel Raikageho ... a zatože by ses knám přidal ti dáme sílu kterou ovládaly tvý předkové .. umožníme ti pohlédnout na stare a "originální" svitky které jsou staré přez 200 let
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Nový člen ? (Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový člen ? (Kakuza-chan)   Nový člen ? (Kakuza-chan) Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 18:23

Yotsuki

Sledoval jsem je s kamenou tváří a poslouchal jejich návrh který opravdu zněl hodně lákavě.
Moc předků...techniky mého předka jsou obsaženy ve svitku který je ve vlastnictví mé rodiny už roky. Netuším o jaké moci to tedy mluvíte, ale
vzal jsem si chvíli času na rozmyšlenou dalších slov.
to není podstatné. Důležitější je jak mám vědět že to co děláte neublíží vesnici? Přísahal jsem že budu Kumo chránit jak jen mi mé síly dovolí a ještě víc. Jak mám vědět že chcete něco víc než moc nad vesnicí?
během těch slov se mi ve tváři nehnul ani sval a podle tvrdého výrazu v očích jsem to myslel zcela vážně.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový člen ? (Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový člen ? (Kakuza-chan)   Nový člen ? (Kakuza-chan) Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 18:40

Hoki

Mluvím tu o "originálních" svitkách ... a hlavě o těch co vaše rodina ani nevlastní ... před mnoha mnoha lety .. Rychlost a Bleskové brnění není všechna síla .. je tam toho mnohem více ... řekl temněji .. před lidmi to bylo radši uchovaný v tajnosti ... My jsme ewangelium ... My chcem kumo povznest a pomoct .. my bojujem proti Ryuovi .. raikagemu ne proti Kumogakure ... to on je ten špatnej ... ted je jenom na tobě jestli to chceš odhalit a pomoct nám a nebo dál žít jako prostej neváženej občan s "královskou krví" a čekat až raikage to město pohřbí za živa .. řekl jsem mu
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Nový člen ? (Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový člen ? (Kakuza-chan)   Nový člen ? (Kakuza-chan) Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 19:13

Yotsuki

S lehkým úšklebkem jsem zavrtěl hlavou.
On je ten zlý...vsadím se že Raikage by řekl to samé o vás. No nevadí, byl bych za hlupáka kdybych si to alespoň neuvěřil, takže jdu do toho s vámi.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový člen ? (Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový člen ? (Kakuza-chan)   Nový člen ? (Kakuza-chan) Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 19:21

Hoki

Raikage onás neví .. a myslí si že jeho plány nikdo neprokoukl .. řekl jsem mu .. Skvěle ... do 1 dne dostaneš přezdívku ... tak jak tě mi budem oslovovat ... tím pádem tě vítám v naší organizaci... ale ještě předtím slož přísahu mlčení .... řekl jsem mu
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Nový člen ? (Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový člen ? (Kakuza-chan)   Nový člen ? (Kakuza-chan) Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 20:57

Yotsuki

Hlasitě jsem si povzdechl.
Fajn, když to musí být...na co mám přísahat?
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový člen ? (Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový člen ? (Kakuza-chan)   Nový člen ? (Kakuza-chan) Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 19:11

Hoki

Na svoji čest a na klan .. že neprozradíš nic co by nás mohlo ohrozit .. řekl jsem mu v klidu
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Nový člen ? (Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový člen ? (Kakuza-chan)   Nový člen ? (Kakuza-chan) Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 20:06

Yotsuki

Přísahám na svou čest a na jméno svého klanu Yotsuki že neprozradím nic co by vás mohlo ohrozit, pokud to neohrozí samu existenci Kumogakure no sato.
odpověděl jsem mu naprosto stejným tónem.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový člen ? (Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový člen ? (Kakuza-chan)   Nový člen ? (Kakuza-chan) Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 15:19

Hoki

Fajn .. řekl jsem a poumál jsem se a najednou se všude rozsvítilo .. a tys je všechny uviděl , Vstal jsem a začal jsem je představovat

Jsem hoki ale to už jistě víš .. jsem členem klanu Raguki ale modré oko nemám .. přišel jsem oněj když jsem bojoval s Ryuem a jsem vůdce týdle bandy krátce se ti představil
Nový člen ? (Kakuza-chan) Zommari


Takže toto .. ukázal na svoji pravici je Hakariki Raguki ... Jouninka který tě sem poprvé zavedla .. tu znáš .. řekl jsem zkrácene a ona it kývla hlavou na pozdrav .. jeto moje příbuzná a taky moje zástupkyně .. dodal jsem
Nový člen ? (Kakuza-chan) Shimma_Kunoichi_by_GENZOMAN

Tady to je Hyori Satashi .. jeto ten co tě přivedl do té místnosti a ten který vás vyskoušl v těch jeskyních když jste sem poprvé vstoupili .. řekl a on si sundal klobouk a tys uviděl růžové vlasy ... Jeto náš bojovník v první linii
Nový člen ? (Kakuza-chan) S320x240

A pak jsem ukázal na ženu na proti tobě .. Todle je Neomi Takuro , jeto náš stratég který vede a plánuje naše akce .. Mimochodem ten písek byl její .. řekl s usměvem a ona se jenom zakřenila že to řekl
Nový člen ? (Kakuza-chan) 789_Noemi_Takuro

a pak jsem si sedl a tobě mohlo dojít že jsem nepředstavil páteho zahaleného člena ktež je naproti mě a já ještě dodal ... A ty si náš šestý člen

Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Nový člen ? (Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový člen ? (Kakuza-chan)   Nový člen ? (Kakuza-chan) Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 15:40

Yotsuki

Všem jsem kývl na pozdrav. Tak nějak jsem netušil jestli má vůbec cenu se představovat, vzhledem k tomu že to oni si vybrali mě moje jméno asi znají. Jen jsem se drobet nejistě koukal na posledního člena kterého nepředstavil. Nijak jsem to ale neřešil a neptal se.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový člen ? (Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový člen ? (Kakuza-chan)   Nový člen ? (Kakuza-chan) Icon_minitimeTue Nov 16 2010, 21:41

Hoki

Fajn ... než se pustíme do další akce tak musíš trochu potrenovat snad nevadí že tu strávíš nákej ten krátkej šas . řekl jsem mu a odešel jsem vlastně odešly všichni krom jednoho toho co jsem nepředstavil měl obalenou hlavu nákýma hadram a byly mu vidět jen oči tak vražedně tě pozoroval a nepípnul čekal na tvoji reakci
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Nový člen ? (Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový člen ? (Kakuza-chan)   Nový člen ? (Kakuza-chan) Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 09:02

Fenris

Trocha tréninku neuškodí...myslím
zamručel jsem a sledoval jejich odchod, načež tu zůstal jen ten jeden co mi ho nepředstavili a vražedně se na mě koukal.
co je? já nejsem kus šunky abys na mě házel takovej hladovej pohled
obořil jsem se na něj.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový člen ? (Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový člen ? (Kakuza-chan)   Nový člen ? (Kakuza-chan) Icon_minitimeThu Nov 18 2010, 16:25

???

Osoba vstala a přez tu pásku promluvila .. fajn pojd zamnou trochu jě přiučím .... její pohled se tak změnil jako kdyby byl tvůj nejlepší kámoš .. koukal na tebe jako na sourozence což bylo vcelku divné protože byl starší tak o 40 let víc
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nový člen ? (Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový člen ? (Kakuza-chan)   Nový člen ? (Kakuza-chan) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nový člen ? (Kakuza-chan)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Kakuza-chan
» Charakter: Kakuza-chan
» Charakter: Kakuza-chan
» Charakter: Kakuza-chan
» Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lighting Country :: Mise-
Přejdi na: