Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Cvičení s Lei Wangovou

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Cvičení s Lei Wangovou Empty
PříspěvekPředmět: Cvičení s Lei Wangovou   Cvičení s Lei Wangovou Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 12:42

Zde budou ti co cvičí a nebo chtějí cvičit s Lei...(až dopíšu příspěvek v po první misi)
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Cvičení s Lei Wangovou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičení s Lei Wangovou   Cvičení s Lei Wangovou Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 13:08

Riuka - Povede se ti vytvořit malý štít před pěstí, ale je vidět že je slabý a ne moc stabilní

Lei

"Dobře, teď zkus dát pěstí do toho stromu."
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Cvičení s Lei Wangovou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičení s Lei Wangovou   Cvičení s Lei Wangovou Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 13:46

Riuka

Přikývla jsem a na její vyzvání jsem praštila do stromu. To nemůže vyjít.
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Academy student
Academy student
Neo79


Počet příspěvků : 32
Datum založení účtu : 03. 10. 10

Cvičení s Lei Wangovou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičení s Lei Wangovou   Cvičení s Lei Wangovou Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 14:00

Ichiro

Příšel jsem za Lei.Mohla by jste mě trénovat???prosím řekl jsem.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Cvičení s Lei Wangovou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičení s Lei Wangovou   Cvičení s Lei Wangovou Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 14:43

Inari

Stále hledám někoho kdo mi pomůže s tréninkem, když si všimnu trénující skupiny. Jdu k nim a povídám Lei Ahoj můžete mi pomoc s tréninkem. Podíval jsem se na Riuku. Vypadá to že trénuje taijutsu a to mi kvůli zraněním zakázali. Ale co to zvládnu. Nejsem tak zraněnej jak vypadám Poukazuji na své obvazy. Snat mě kvůli nim nepošle pryč. A jmenuji se Inari Yuki Dodám abych nevypadal nezdvořile.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Cvičení s Lei Wangovou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičení s Lei Wangovou   Cvičení s Lei Wangovou Icon_minitimeMon Nov 15 2010, 15:08

Riuka - Praštila jsi do stromu holou rukou a nic se nestalo.

Lei

"To je v pořádku, je těžké vytvořit stabilní štít s přesnou dávkou chakry a pak ještě uvolnit štít ve stejné vteřině, jako dopadne ruka na cíl. Musíš stále cvičit."


Pak se otočím na nově příchozí.
"Jistě ráda vám pomůžu, jen mi povězte na jaký styl boje se chcete zaměřit."
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Neo79
Academy student
Academy student
Neo79


Počet příspěvků : 32
Datum založení účtu : 03. 10. 10

Cvičení s Lei Wangovou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičení s Lei Wangovou   Cvičení s Lei Wangovou Icon_minitimeMon Nov 15 2010, 15:14

Ichiro

Já bych se rád naučil něco ze Suitonu odpověděl jsem Lei.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Cvičení s Lei Wangovou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičení s Lei Wangovou   Cvičení s Lei Wangovou Icon_minitimeMon Nov 15 2010, 15:55

Riuka

Co jsem říkala. To nemohlo vyjít. Pak tam přišli ti dva. Jen jeden z nich se představil. Prohlédla jsem si oba. Chvíli poslouchala, jak se baví s Lei, ale pak jsem se otočila a zkusila to znova. Nahromadila jsem chakru do ruky. Dívala jsem se na ruku déle, než bylo nezbytně nutné. Vytlačila jsem chakru z ruky a vypálila do stromu. Při výpadu jsem zavřela oči. Tušila jsem stejný výsledek, jako při prvním pokusu.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Cvičení s Lei Wangovou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičení s Lei Wangovou   Cvičení s Lei Wangovou Icon_minitimeMon Nov 15 2010, 16:28

Inari

Chtel bych se učit taijutsu. Hlavně se nauči bránit a dostat se dál od soupeře.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Cvičení s Lei Wangovou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičení s Lei Wangovou   Cvičení s Lei Wangovou Icon_minitimeSat Nov 20 2010, 12:08

Riuka - výbuch byl moc velký a ty si spadla na zadek

Lei

"Ichiro, je různé používání suitonu. Vetšina ho vytvoří vedle sebe a pak s ním pohybuje. Potom jsou tací kteří ho vytvářejí v sobě a svou vlastní silu zvyšujou jeho útočnou schopnost. Třeba jako Tanami. Vytváří suiton v sobě a vytlačuje ho prsty pod vysokým tlakem v úzkém proudu. Díky tomu se vytvořiila technika, která krájí doton jako máslo.
Naučila byc tě Mizudeppō. Je to vodní dělo které vytváříš v ústech. Není to nijak závratně silná technika, ale je jednoduchá a je to dobrej začátek.
Podívej se, složíš tyhle pečetě, nahromadíš chakru v ústech. A ted je na tobe jak to jutsu pojmes. Na kratkou vzdalenost je lepsi vytvorit proud vody. Na střední vzdálenosti je lepší vodní koule. Na větší dálky tohle jutsu není. Párkrát si to zkus a pak budeš cvičit s Inari.

Riuko, to bylo zase moc chakry, musíš to pořád zkoušet, tohle je hlavně o citu i když účinky toho jutsu tomu moc neodpovídaj."
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Neo79
Academy student
Academy student
Neo79


Počet příspěvků : 32
Datum založení účtu : 03. 10. 10

Cvičení s Lei Wangovou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičení s Lei Wangovou   Cvičení s Lei Wangovou Icon_minitimeSat Nov 20 2010, 14:10

Ichiro

Dobře, jdu nato!Složil jsem pečetě a začal jsem hromadit chakru do úst moc mi to nešlo ale snažil jsem se jí nahromadit co nejvíc.
Udělala se mi u pusy malá a slaboučká koule.
Otočil jsem se ke stromu a vyplyvl ji z pusy přímo na strom.
To ani ten strom nezlomí.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Cvičení s Lei Wangovou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičení s Lei Wangovou   Cvičení s Lei Wangovou Icon_minitimeSat Nov 20 2010, 18:26

Inari

Nějaké blíšší informace k tréninku bi se ho dili,takle nevim co dělat. Na zacatek bych moch potrénovat sílu úderu. Postavím se k jednomu stromu a začnu do něj mládít pěstmy.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Cvičení s Lei Wangovou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičení s Lei Wangovou   Cvičení s Lei Wangovou Icon_minitimeMon Nov 22 2010, 00:36

Riuka

"Moc?" Nechápavě jsem se na ni podívala. Jak se v tomhle kraválu má člověk soustředit. Ale tak budiž. Znova. Nahromadila jsem už po třetí chakru do ruky. Vnímala jsem plně kolik ji používám. Pak jsem ji vytlačila z ruky. Teď už to musí být. Znova práskla do stromu.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Cvičení s Lei Wangovou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičení s Lei Wangovou   Cvičení s Lei Wangovou Icon_minitimeMon Nov 22 2010, 14:21

Ichirovi se po chvíli povedlo hromadit v ústech suiton a plivat koule o velikosti pěsti. Káždým výstřelem se zlepšoval.
Potom se přidal Inari a měl za úkol koulím se nejen vyhnout, ale i rozbít je úderem z boku. Ze začátku to bylo jednoduché, protože oba začínali, ale po pár hodinách to začalo být jiné. Byli jste už dost unavení, ale navzájem jste se snažili překonat toho druhého.

Riuka cvičila stále úder s malým štítem před pěstí. (Bariaken) Po čase jutsu plně ovládla díky velmi dobré manipulaci s chakrou. Naučila se také, že proti slabším jutsu se dá použít protiútokem jako obrana. Jutsu narazí na štít a ruce neublíží. Lze s tím taky zachytit sečnou zbraň pokud v sobě nemá žádnou podstatu.
Její bojové schopnosti se zvýšily.

---------------
Pardon, trochu jsem vas popohnal, za chvili nam totiz bude asi horko....
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Cvičení s Lei Wangovou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičení s Lei Wangovou   Cvičení s Lei Wangovou Icon_minitimeMon Nov 22 2010, 16:18

Inari

Po chvíli co Ichiro ovadl svou techniku jsem začal ténovat s ním. Vyhýbal jsem se jeho vodním koulím a z boku jsem je rozbíjel. Ze začátku to šlo snadno, ale jak ubýhal čas bylo čím dál horší se vyhnout a zaasahnout. Když jsem minul asi dvacátou kouli v řadě vzal jsem si svoji katanu a začal je přesekávat.
Návrat nahoru Goto down
Karin-Uchiha
Academy student
Academy student
Karin-Uchiha


Počet příspěvků : 12
Datum založení účtu : 08. 09. 10
Věk : 27

Cvičení s Lei Wangovou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičení s Lei Wangovou   Cvičení s Lei Wangovou Icon_minitimeTue Nov 23 2010, 18:09

Nami Tanaka

Měla jsem už toho dost. Trénovat sama nikam nevede. Šla jsem se projít a zahlédla trénující skupinu. Začalo mě to zajímat. Přišla jsem blíž a uslyšela jméno jejich senseye. Lei. Přišla jsem blíž. Neochotně jsem ji pozdravila ale ve skutečnosti jsem si přála, aby mě někdo trénoval. Um, mohla by jste mě též trénovat ? Jmenuji se Nami Tanaka.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Cvičení s Lei Wangovou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičení s Lei Wangovou   Cvičení s Lei Wangovou Icon_minitimeMon Nov 29 2010, 22:43

Inari - Zlepšil jsi se v taijutsu. pookračuj na misi Černočerná tma u brány Getsu.
Ichiro - Vodní kouly jsi nezpůsoboval poškození, ale dokázala shodit člověka na zem.
Riuka - Riuka dokázala zvládnout Bariaken rychle. Nemá ale ještě rychlost ani postřeh jako ostatní. Nechoďte jí však do rány.

Ichiro a Riuka - Pokračujte v misích - Hledání nového senseie
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Sponsored content





Cvičení s Lei Wangovou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičení s Lei Wangovou   Cvičení s Lei Wangovou Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cvičení s Lei Wangovou
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Cvičení se Satoshi Tachiharou

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Getsugakure no Sato-
Přejdi na: