Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Cvičení se Satoshi Tachiharou

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Cvičení se Satoshi Tachiharou Empty
PříspěvekPředmět: Cvičení se Satoshi Tachiharou   Cvičení se Satoshi Tachiharou Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 12:43

Zde pokračujou ti kteří cvičí nebo by chtěli cvičit se Satoshi Tachiharou (až dopíšu příspěvek po první misi). Ikena bych tady potřeboval taky.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Cvičení se Satoshi Tachiharou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičení se Satoshi Tachiharou   Cvičení se Satoshi Tachiharou Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 12:59

Nevsimol som si, ze by sa jednalo aj o mna...
Ikeno Tachahira

Nachadzal som sa obdalej, avsak vsimol som si Vodkini slova a tak som prisiel za Satoshim.
Hele, mozem ist trenovat s vami, starceku??
Chcel som vyzerat drsne, ale cez obväzy sa tazko robia mimiki.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Cvičení se Satoshi Tachiharou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičení se Satoshi Tachiharou   Cvičení se Satoshi Tachiharou Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 13:07

Satoshi Tachihara

"Dobře, od teď jsi můj soukromý žák. Nechal jsem si nanosit nějakou výbavu a připravit to."
Na stromě byly zavěšené dva páry kladek a pod ní do země zadělané druhé dvě. Vzadu pod stromem bylo závaží a od něj lano natažené nejdříve vrchem a pak spodem.
"Přivaž si nohy na ta lana, nejdřív budem cvičit kopy. Jsou sice pomalejší než údery rukama, ale mají vetší sílu."
Před tebe postaví dva metry kmene z uříznutého stromu.
"Dneska ten kmen překopneš vejpůl. "
Pak si všimne Ikena.
"Ále, můj vnouček je tady taky. Pojď ke mě chlapečku, rád tě vidím."
Chová s k tobě jako k malému dítěti.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Cvičení se Satoshi Tachiharou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičení se Satoshi Tachiharou   Cvičení se Satoshi Tachiharou Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 13:15

Ikeno Tachahira
Ako sa mas, Stary Satoshi??
Odzdravil som ho a bolo vydiet, ze taketo spravanie ku mne nemam rad.
Tak ma trocha potrenujes v bum-bum umeni???
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Cvičení se Satoshi Tachiharou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičení se Satoshi Tachiharou   Cvičení se Satoshi Tachiharou Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 13:19

Satoshi Tachihara

"Něco tady pro tebe mám, ale nejdřív mi ukaž jak jsi se zlepšil v ovládání katonu."
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Cvičení se Satoshi Tachiharou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičení se Satoshi Tachiharou   Cvičení se Satoshi Tachiharou Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 13:21

Minori

Vracela jsem se z lesa když jsem uviděla toho starce .Pání , tolik nástrojů.Vyšla jsem ze krytu a zamířila si to přímo ke starci. Kývla jsem hlavou na pozdrav a klekla si na jedno koleno.Mohla bych být vaši žačkou , prosím ? Udělám cokoliv, budu vás poslouchat na slovo...
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Cvičení se Satoshi Tachiharou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičení se Satoshi Tachiharou   Cvičení se Satoshi Tachiharou Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 13:25

Satoshi Tachihara

"Hmmmmm" zamyslí se při pohledu na tebe "mým žákem nebudeš, ale s tréninkem ti pomohu."
"Pověz mi něco o tvých schopnostech a cílech. Jo a taky na co by si se chtěla při boji zaměřovat."
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Cvičení se Satoshi Tachiharou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičení se Satoshi Tachiharou   Cvičení se Satoshi Tachiharou Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 13:32

Ikeno Tachahira
co je dedecku, neveris vlastnemu vnukovi starce?? ani som necakal a rozbehol nsa na svojeho vlastneho dedka. Ohniva pest vykrikol som a mieril na brucho...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cvičení se Satoshi Tachiharou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičení se Satoshi Tachiharou   Cvičení se Satoshi Tachiharou Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 13:36

Gray

Nezbláznil se snad? Dost že mám na nohou jedny závaží a chce mi tam dát další? Pomyslel jsem si, při čemž jsem byl rád, že jsem to zase neřekl nahlas, jako to je u mě zvykem, že si nedávám pozor na pusu. Pomalu jsem přešel k tomu závaží a přivázal si ho k noze. Následně jsem už však pomaleji došel k tomu velkému polenu. To nemůže být tak těžké, když to po mně chce. S těží jsem zvedl nohu a odeřil do polena, ani se nehlo. Asi to beru moc na lehko, musim se snažit. Pomyslel jsem si a začal poleno okopávat.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Cvičení se Satoshi Tachiharou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičení se Satoshi Tachiharou   Cvičení se Satoshi Tachiharou Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 13:59

Minori

Na nohou nosím závaží, vlástním klanový KG díky němuž vidím spomaleně nepřítelovi pohyby. Většinou používám k boji katanu. A chtěla bych se naučit ... nedořekla jsem to protože jsem si všimla nějakého týpka s ohnivou pestí, který se rozběhl proti nám. Sakra, to si mě nevšiml ? Uskočila jsem stranou.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Cvičení se Satoshi Tachiharou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičení se Satoshi Tachiharou   Cvičení se Satoshi Tachiharou Icon_minitimeMon Nov 15 2010, 15:04

Satoshi

Grayi, až tě začnou bolet a pálet svaly, tak to teprve začne být účelné. Pokračuj stále dál.
Pak jsem mluvil s Minori a Ikeno na mě zaútočil.
Bylo vidět že míří na břicho, tak jsem jen rozevřel plášť a odhrnul tuniku aby mi nezníčil oblečení. Ukázalo se vypracované břicho mladého muže v nejlepších letech, neúměrné k jeho stáří.
Ohnivá pěst dopadla.
"Slušné, i tvoje síla je pěkná. Pomalu zapomínám že rosteš."
Zpoza pláště vyndám pevnou koženou rukavici s vypáleným středem a k tomu sáček s malýma kuličkama.
"Tahle rukavice je strašně stará a nějaký ten rok už se v našem klanu předává. Tyhle kuličky budeš mít v dlani a až tu dlaň někam položíš, tak ji zažehneš a ono to bouchne. Zkus si to."

"Dobře Minori, teď můžem pokračovat. Co máš vlastně za element a co by si chtěla umět?"
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Cvičení se Satoshi Tachiharou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičení se Satoshi Tachiharou   Cvičení se Satoshi Tachiharou Icon_minitimeMon Nov 15 2010, 15:29

Ikeno

Po zasahu som pocitil velke sklamanie.
Ah, ja ty snad jazvu nikdy neurobim.
Pri pohlade na tu rukavicu mi bolo dost zle.
Jasne, tu rukavicu si kupil na trhu a ja si to odnesiem
Ale zobral som ju a asypal na nu gulicky a pevne stisol...
Pozrel som sa sialenym usmevom na dedka.
Mozem?? spytal som sa a dufal som, ze mi utok na neho povoli...
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Cvičení se Satoshi Tachiharou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičení se Satoshi Tachiharou   Cvičení se Satoshi Tachiharou Icon_minitimeMon Nov 15 2010, 16:10

Satoshi

"Kuličky používej vždy po jedné. Maximálně po dvou ale už i to je nebezpečné. Větší dávka by ti utrhla ruku.
A cvičit budeš do země. Budeš dělat díry v řadě tady kolem louky. Pak do nich zasadíme stromy."
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Cvičení se Satoshi Tachiharou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičení se Satoshi Tachiharou   Cvičení se Satoshi Tachiharou Icon_minitimeMon Nov 15 2010, 16:40

Minori

Mám raiton a chtěla bych se ho naučit nějakou raiton techniku. Pokoušela jsem se shromáždit raiton do ruky ale víc než pár výbojů nesvedu.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Cvičení se Satoshi Tachiharou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičení se Satoshi Tachiharou   Cvičení se Satoshi Tachiharou Icon_minitimeMon Nov 15 2010, 19:01

Nataly Hoshigaki

Pomaly som sa plížila dedinou až kým som si nevšimla nejakej skupinky ľudí, doplazila som sa k nim a s trocha namosúreným výrazom na tvári som sa pozrela na toho najstaršieho, ehm, vy ste? a nemohla by som u vás chvíľku trénovať? spýtala som sa naraz a čakala som čo mi odpovie, Kamikaze som si pri tom oprela o druhé rameno pretože sa mi ho nechcelo dávať do púzdra.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cvičení se Satoshi Tachiharou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičení se Satoshi Tachiharou   Cvičení se Satoshi Tachiharou Icon_minitimeMon Nov 15 2010, 19:28

Gray

Kopal jsem a kopal jsem a pro změnu jsem zase jen kopal. Už mě z toho začaly bolet i nohy, jelikož jsem byl za prvé vysílený a hlavně jsem kopal do dřeva, které je značně tvrdší. Nejhorší na tom bylo, že to s tim dřevem moc nedělalo, jen to vždy vylouplo pár třísek. V tu chvíli jsem padl k zemi s bolestmi v nohách, jelikož mě do nich začaly brát křeče. Nijak jsem neřval a neupozorňoval na sebe, abych nevyrušil ostatní z tréninku a tiše si protahoval nohy od bolesti z křečích.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Cvičení se Satoshi Tachiharou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičení se Satoshi Tachiharou   Cvičení se Satoshi Tachiharou Icon_minitimeTue Nov 16 2010, 15:00

Ikeno Tachihara
Jasne, zase budem robit otrocke prace
zamrmlal som si pod nos a z ust mi vyslo nastvate zafucanie.
Avsak nasadil som jednu "gulicku" do rukavice a buchol plnou silou do zeme.
Kai pomyslel som si a uvolnil pri dotyku svoju ohnivu podstatu...
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Cvičení se Satoshi Tachiharou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičení se Satoshi Tachiharou   Cvičení se Satoshi Tachiharou Icon_minitimeSat Nov 20 2010, 11:15

Ikeno - Výbuch ti odhodil ruku a na zemi zůstala díra. Pochopil si že budeš muset cvičit nejen podstatu, ale i sílu v rukou.

Satoshi

"Proč přestáváš Grayi?"
zeptám se ho
"Pokračuj a já ti zatím k tomu něco povím. Bolest je přirozená věc. Učí nás rozeznávat naše limity, ale mi se je snažíme mermomocí přesáhnout. A o tom jsou chakra brány. Nikdo už ti neřekne jakejma bolestma trpíš když dobojuješ, nikdo ti neřekne kolik let ze života ti ubere používání téhle techniky.
Co ti chci říct je že limit se překonává hlavně hlavou, takže teď chci vidět jak do toho budeš kopat ještě aspoň půl hodinu, pak začneme s rukama."


Pak se otočí na Minori.
"Soustředit raiton do ruky tak aby si ho mohla chytit je strašně obtížné. Buďto bys musela mít obrovský talent, a nebo bys musela strašně dřít. Jednodušší je raiton po něčem vést. U raitonu je výhoda že to nemusí být chakrové ostří, ale stačí jakýkoliv kov. Pán živlu Raiton například bojoval s mečem ze kterého šlehali výboje, takže když tě bodnul do ramene, tak ti ty výboje utrhli ruku. Ale musíš si sama něco najít, co se pro tebe hodí."

Nakonec si všimne nově přívhozí.
"Ano já jsem. A ty asi taky. Řekni mi co by ses chtěla naučit?"
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Cvičení se Satoshi Tachiharou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičení se Satoshi Tachiharou   Cvičení se Satoshi Tachiharou Icon_minitimeSat Nov 20 2010, 11:44

Nataly Hoshikagi

čo by som sa chcela naučiť? zopakovala som otázku a zatvárila som sa zamyslene. Hehehe, keďže na takmer všetky suiton techniky potrebujem vodu, tak rozhodne Suiton: Bakusui Shouha (Voda: Vodní vlnovýbuch). Povedala som a čakala som na reakciu toho týpka, vedela som že je to celkom pokročilá suiton technika no bola som si istá že ju zvládnem.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cvičení se Satoshi Tachiharou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičení se Satoshi Tachiharou   Cvičení se Satoshi Tachiharou Icon_minitimeSat Nov 20 2010, 12:03

Gray

Už jsem si nohy doprotáhnul, ale sudnal jsem si i boty, když v tom jsem si všiml, jak mám nohy trochu od krve. Netrvalo dlouho a už na mě řval Katoňák, abych se vzchopil a vše mi vysvětlil. Když to říkáte vy tak to tak asi bude. Pomyslel jsem si a vzchopil jsem se, při čemž jsem udeřil do klády, ze které se ulopl kus malého dřívka. Možná měl fakt pravdu! Když si budu myslet, že to zvládnu, tak to zvládnu! Pomyslel jsem si a začal rychle a silně udeřovat do klády.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Cvičení se Satoshi Tachiharou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičení se Satoshi Tachiharou   Cvičení se Satoshi Tachiharou Icon_minitimeSat Nov 20 2010, 12:35

Gray - Bylo vidět tvoje odhodlání a i přes bolest v nohou z námahy az úderů do dřeva jsi pokračoval. Když si to nejméně čekal, Satoshi lusknul prsty a provaz na pravé noze se na jednom místě přepálil. Noha se utrhla od závaží a obrovskou ruchlostí jsi kopnul do dřeva které se rozletělo na třísky. Na zemi zůstaly ležet jen dvě půlky.

Satoshi

"Já jsem ti říkal že to zvládneš. Teď si ty nohy ovaž a můžeš rovnou i ruce, abys je měl zpevněné."
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Cvičení se Satoshi Tachiharou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičení se Satoshi Tachiharou   Cvičení se Satoshi Tachiharou Icon_minitimeSat Nov 20 2010, 13:08

Minori

Sugoivykřikla jsem nadšeně a podívala se na svůj rodinný meč.Děkuji za radu,vděčně jsem se uklonila a šla hledat nějaké místečko pro můj trénink.Přistoupila jsem k nedalekému stromu, kde jsem si odložila nepotřebné věci, vytáhla svůj meč a zluboka se nadechla. Yosh, jdem na to.Stoupla jsem si, držela jsem svůj meč, pomalu jsem zavřela oči a soustředila se. Vše nepotřebné jsem hodila za hlavu, soustředila jsem se jen na svůj trénink. Začala jsem shromaždovat raiton chakru do meče, skrz mé ruce, které drželi jílec meče. Bylo to dost obtížné ale nepolevila jsem a pořád se snažila.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cvičení se Satoshi Tachiharou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičení se Satoshi Tachiharou   Cvičení se Satoshi Tachiharou Icon_minitimeSun Nov 21 2010, 09:16

Gray

Uf, uf, uf, musim vydržet. Probíhalo mi stále v myšlenkách, protože ta bolest byla fakt velká, ale já věděl, že se ten trénink vyplatí, ale najednou jsem ucítil jakousi volnost. Ta závaží zmizela a já rychle kopl do klády, která se rozletěla na dvě půlky a já vyskočil radostí do vzduchu, protože jsem byl neuvěřitelně nadšený. Ale to už mi sensei řekl, že mám pokračovat, což mě trošku vyděsilo, ale vzpomněl jsem si na to, jak mi to pomohlo s nohama. Tudíž jsem si obvázal i ruce a přešel k dalšímu velkému polenu, do kterého jsem začal bušit.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Cvičení se Satoshi Tachiharou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičení se Satoshi Tachiharou   Cvičení se Satoshi Tachiharou Icon_minitimeMon Nov 22 2010, 13:57

Ikeno - V zemi se udělala výbuchem díra, ale zpětný ráz ti škubnul s rukou, takže jsi se netrefil tam kam jsi potřeboval. Bylo vidět že budeš muset chvíli trénovat aby jsi ovládnul tu sílu.

Nataly - Přišel k tobě Satoshi a povídá "Ještě nejsi na takové úrovni, aby ses učil takové jutsu. nejdříve se musíš naučit používat suiton s co nejmenším využití chakry. Co takhle začít s Suiton: Mizu rappa?"

Minori - Nějakou dobu jsi trénovala a po čase se ti povedlo vložit podstatu do meče a udržet ji tam nějakou dobu. Čepel se při tom rozzáří do žluta a jiskří. Zbraň je ostřejší a při nárazu zbraně na zbraň oslepuje jiskra v bodu doteku jako elektrická svářečka.

Gray - Stařík na tebe užasle díval, když si se hned rozeběhl kew stromu a začal do něj bušit.
Není moc chytrý, je drzý a tvrdohlavý, ale bude z něj dobrý ninja.
"Zadrž chlapče. Naučil jsem tě překonat vlastní limit. Samozřejmě předpokládám že každé ráno a večer cvičíš.
Teď by jsme se měli zaměřit na boj samotný. Jakým taktikám dáváš přednost?"
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cvičení se Satoshi Tachiharou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičení se Satoshi Tachiharou   Cvičení se Satoshi Tachiharou Icon_minitimeMon Nov 22 2010, 15:23

Gray

Bušil jsem do toho svoji největší silou, což je u mě zvykem, ale najednou ke mně přišel stařík. Chtěl, abych přestal, ale to mi přišlo jako hloupost, když mě do toho hnal a najendou jsem měl přestat. "To už jste zapomněl proč tu trénuju?" Zeptal jsem se nschápavě a pak jsem se zase chytl za pusu. "Jej, omlouvám se. Nějak mi to vyklouzlo." Snažil jsem se omluvit, tak jsem to raději rychle zamluvil. "Taktikám? Prostě každého zbušim ne?" Zasmál jsem se. "Ale spíše chci vždy překvapit."
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cvičení se Satoshi Tachiharou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičení se Satoshi Tachiharou   Cvičení se Satoshi Tachiharou Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cvičení se Satoshi Tachiharou
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Cvičení s Lei Wangovou

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Getsugakure no Sato-
Přejdi na: