Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Cesta do Suichugakure

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Cesta do Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Cesta do Suichugakure   Cesta do Suichugakure Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 12:53

U přístavu na vás čekala obchodní loď. Je připravena vyplout, hned jak to půjde.

Pomalu se blížíte do přístavu.
Wu Pai Long

"Co tě budu učit nevim, teď když mě tak napadá, tak na lodi to moc dobré na cvičení dotonu. No to nějak vyřešíme." zamyslí se a pak se rozesměje.
"Ale myslím že si budeme rozumět." vezme Situreho pod krkem a ze srandy ho trochu přiškrtí v kravatě

Yotsuke

Jde kousek za nima a mluví se Sadamem.
"To je úžasný že jsme mohli jít oba na misi i když jsem prohrál. Zajímalo by mě proč mě vybrali,ale třeba by stačilo sledovat i ty další zápasy a přišli by jsme na to."
"Hele sensei, tady Sadame je taky na doton, pak ho můžete taky něco naučit."
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Cesta do Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Suichugakure   Cesta do Suichugakure Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 12:58

Sadame

Jdu vedle Youtsukeho.Jo.Je to super.Možná jít nechtěli.Možná chtěli jen trénovat. řekl jsem mu.Jo.Konečně mise pomyslel jsem si.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Cesta do Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Suichugakure   Cesta do Suichugakure Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 13:12

Wu Pai Long

Došli jsme na loď
"Tak to je super. Jo tady Situremu jsem to už říkal, nemám rád svoje jméno tak mi říkejte Will.
Teď máte poslední šanci jestli si sebou chcete vzít něco navíc, jinak odplouváme."


Yotsuke

"Rád tě poznávám osobně, jmenuju se Yotsuke YakoohoJá mám vše co potřebuju."
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Cesta do Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Suichugakure   Cesta do Suichugakure Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 13:15

Dotsu

Já mám taky vše řekl jsem.A já se jmenuji Sadame Dotsu dodal jsem později
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Cesta do Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Suichugakure   Cesta do Suichugakure Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 14:56

Siture

Jo snad budem mít možnost trénovat.Řekl jsem mu a potom mě Will chytl do kravaty,začal jsem se dusit a i přesto že jsem se snažil z toho dostat,tak to nešlo,naštěstí mě za chvíli pustil a podle jeho úsměvu bylo poznat že to bylo jen kamarádský a tak jsme se jen taky usmál na znamení kamarádství.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Cesta do Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Suichugakure   Cesta do Suichugakure Icon_minitimeMon Nov 15 2010, 15:14

Vystoupili jsme na loď a kapitán dal povel k vyplutí.
Zanedlouho jsme byly na širokém moři.

Will

"Mám povolení od kapitána že můžeme dostat na loď kus mořského dna, tak ustupte."
Složil jsem několik pečetí a moře vedle lodi začalo bublat.
Zanedlouho se z vody vynořil kus země a když pomalu doletěl na palubu lodi, tak se rozprostřel na plochu 10x10 m v několik centimetrů vysokou vrstvu.
"Máme toho míň, ale díky tomu to bude obtížnější.
Co vlastně umíte za jutsu s dotonem?"
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Cesta do Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Suichugakure   Cesta do Suichugakure Icon_minitimeMon Nov 15 2010, 15:18

Dotsu

Byli jsme na lodi.Will se zeptal co umí za jutsu.Já umím jen Doton: Shinjuu Zanshu no Jutsu odpověděl jsem na Willovu otázku.Co je to za jutsu? pomyslel jsem si
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Cesta do Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Suichugakure   Cesta do Suichugakure Icon_minitimeMon Nov 15 2010, 17:24

Siture

Já umím jen něco jako zemní uder,s glávií jinak asi nic jinýho.Řekl jsem Willovi a pozoroval co to udělal za jutsu.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Cesta do Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Suichugakure   Cesta do Suichugakure Icon_minitimeThu Nov 18 2010, 22:33

Will

"Dobře, tak zkusíme něco pořádnýho. Doton je skvělej na obranu a proto vás naučim Doton: Doroku Gaeshi. Třída tohohle jutsu se odvíjí od toho na jakou úroveň ho zvládnete. Máte tady omezené množství hlíny a tak to máte těžší. Taky je hodně důležitá hustota zdi.
No nic, jdeme na to."
"Doton: Doroku Gaeshi"

Z hlíny se vytvoří zeď a na palubě nezůstane ani grobek.
Pak jutsu uvolním a hlína se zase rozsype.
"Teď vy dva to zkuste. Napoprvé se vám to nepovede, ale musíte to pořád zkoušet.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Cesta do Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Suichugakure   Cesta do Suichugakure Icon_minitimeThu Nov 18 2010, 22:35

Siture

Začal jsem se soustředit a poté jsem složil pečetě.Doton:Doroku Gaeshi.Řekl jsem a zkoušel co nejvíc koncentrovat chakru
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Cesta do Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Suichugakure   Cesta do Suichugakure Icon_minitimeFri Nov 19 2010, 06:40

Dotsu

Začal jsem soustředit chakru a pak jsem udělal pečetě.Doton:Doroku Gaeshi řeknu a začínám zkoušet vytvořit zeď z hlíny
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Cesta do Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Suichugakure   Cesta do Suichugakure Icon_minitimeSun Nov 21 2010, 23:30

Oběma se vám to částečně povedlo na první pokus. Zeď byla jen trochu nestabilní a místy trochu křehká. Trénovali jste dlouho do večera a snažili jste se zhustit zeď chakrou aby byla odolnější. Nakonec jste to jutsu ovládli, ale stále jste na začátku. Yotsuke také trénoval a testoval vaše zdi nejdřív obyčejné kunaie a pak kunaie na lanku s raitonem. Raitonu zeď neodolá, suiton odrazí, po ostatních elementech vydrží většinou jeden zásah. Je to podle úrovně jutsu.
Po vyčerpávajícím tréninku jste se společně najedli a šli rychle spát do svých kajut. Unavení jste tvrdě usnuli.
.
.
.
Ráno.
Will

Bouchám vařečkou do pánve a běham po chodbě.
BUDÍČÉÉÉK volám nahlas a pěkně si to užívám.
Už jsme na místě, odtud budeme muset pěšky.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cesta do Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Suichugakure   Cesta do Suichugakure Icon_minitimeMon Nov 22 2010, 15:18

Pokračujte v misích v Suichugakure.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cesta do Suichugakure Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta do Suichugakure   Cesta do Suichugakure Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cesta do Suichugakure
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Cesta do Suichugakure ( na Chuuninské zkoušky )
» Nová Suichugakure
» Náměstí Suichugakure
» Kumogakure a Suichugakure
» Historie Suichugakure no Sato

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Mise-
Přejdi na: